Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ajde da vidimo kako će odigra Brežančič ali poslednjih 6 meseci je bio amater.Ili stoper domaći da se dovodi ili Asano na tribine, najlakše je tu poziciju zameniti, ne trebajku nam nikakve kombinacije protiv jedne od najboljih ekipa u superligi a to Javor i jeste.
Očekujem Denisa Stojkovića u drugo da kida!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Daleko ozbiljnije. Bravo Partizane. Moramo maksimalno u sledećih 5-6 kola, vrlo jako i ozbiljno. Napominjem da nismo vezali tri pobede i to prvo moramo psihološki da rešimo. Moja opservacija:
  • Zdjelar Šćekić daleko sigurnija defanziva
  • Suma je naš najkorisniji igrač i tu nema šta da se doda. Jedna kritika za sebičluk
  • Nov štoperski tandem tek treba da se uigra. Obojica su imali propuste kod markacije nakon centaršuteva
  • Lutovac daleko daleko bolje rešenje od Ćelavog na beku
  • Sadik odličan
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Odlična igra i važna pobeda, bravo za Sumu, odlično odigrao, dao gol, asistirao, delio lopte,Šteta što mali Denis nije dobio poluvreme da odigra.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Suma izgleda proveo celu noć na youtube gledajući Mandžukića i Aduriza :D
Samo što će budale iz uprave stvarno pomisliti da nam sad ne treba napadač.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
428
Reaction score
1.912
Локација
Zvornik
Dobro je, bez stresa, komplikacija. Suma odličan u prvom, u drugom malo neozbiljnije ali nemam mu šta zamjeriti (izuzev one situacije u prvom poluvremenu kad je imao Stevanovića samog).
Lutovac dobar, par puta je istrcao ali ga nisu uočili. Banjak vjerujem da moue bolje, Vitas opet rizican. Brezancic dobar, taman.

Zdjelar i Šćekić funkcionisu jako dobro, Šćekić je danas bio jedan od boljih.

Ali Sadik ljudi moji :respect:šal Pa jebeš mi sve, ja ga gledam kako hoda, neću reći na šta me podsjeća (u pitanju je scena iz jednog domaćeg filma), al on je jebeni car! Radi sve živo!

Tjeraj dalje!
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Pristojna igra i vazna pobeda za samopouzdanje. Jedino sto me nervira je ta sebicnost, jako frustrirajuce za gledanje.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Ništa čudno, umijemo mi odigrati dobru utakmicu. Ali biću zadovoljan kad odigramo bar pet ovakvih utakmica u kontinuitetu. Natko i Suma u prvih 11 su previše za ovu ekipu ako im zalaganje nije na nivou, guše jedan drugog, a slabo trče nazad i pomažu u defanzivi. S'toga Šćekić i Zdjelar su dobitna kombinacija. I tu nam treba još jedan jak veznjak, trkač, defanzivac koji se ne boji odgovornosti i zna poslati pas (Docić?), za rotaciju. Odbrana neuigrana i nesigurna, mora bolje. Zamjene očajne.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Drugačije je kad se igra na JNA, na domaćem i uopšte boljem terenu. Danas je ovo izgledalo pristojno, međutim odbrana i dalje ima bubica i propusta, ali 'ajde da onu neuspjelu ofsajd zamku ne zamjerimo, obzirom da ova 4 igrača igraju prvi i možda jedini put zajedno. Banjak danas je imao par loših situacija, a čini mi se da je njemu pobjegao Otašević pri korneru na 2:0, a ne Sadiku, kako je komentator rekao.

Suma odličan danas, šteta onog pasa ka Sadiku što nije ostvario het-trik. Sjajan osjećaj za pas, igru i igru glavom danas.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top