Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Tarantino

Početnik
Учлањен(а)
23.10.2019
Порука
118
Reaction score
336
Локација
Stara Pazova
Suminu loptu to jest pas treba neko i da primi a to kod nas mogu samo Filip Stevanovic i Sadik,ostali su prespori ili presporo razmisljaju ili imaju losiji prijem(ili kombinacija svega navedenog),kad Suma nema s kim da igra onda se cini da i ne igra. Slicno je i sa Nathom, s tim da on ima bolji pas ali teze prelazi igraca i sporiji je
 

Nervozni poštar

Početnik
Учлањен(а)
20.11.2019
Порука
21
Reaction score
30
Локација
Novi Sad
Ispade da je Đumi, čitaj, mentor, mladom treneru SVE!
Prof. Nikolić u basketu je sačekao mladog Obradovića tada. Ovo sa Čurčićem... ne znam, ne liči braćo
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Pa nije baš tačno da igra toplo, hladno.Mnogo zavisi kakve će lopte da mu prosleđuju a da se očekuje da igra Suma odbranu na ovoj poziciji je besmisleno_On bi trebalo ako ispadne neki veznjak ili možda krilo da pokrije nekad taj deo terena inače u suštini njegova odbrana se svodi na zonsko pokrivanje sa Sadikom.
To je činjenica.
Lepo je kada uvek postoji Suma na terenu čiji pas ili dribling presečen da ostane ubeleženo u nečijoj glavi kao razlog za lošu igru....
Ali...
Ali jebeno naši igrači čim prime loptu sjebu,niko dribling da napravi. Niko kontru da otvori ...Niko da probije i to u našoj ligi.
Daj loptu Sumi ili Sadiku pa gledaj zelenu travu.
Kad dodje da se zaznojiš u duelu na sredini ,pri skoku ...da potrčiš u odbrani.Zašto? Suma bio sebičan ,to se pamti.
Plač Božiji šta su radili naši igrači u ove tri utakmice a problem Suma?
Evo neka kaže neko izdvojiću sve poteze i akcije sa jučerašnje utakmice igrača koji je reprezrnt Partizanove igre.
Koji?
Ovu ,sa Pazarom ,kruševljanima?
Koji je to igrač na koji treba Suma sa se ugleda .
Ako ne potezima onda zalaganjem i borbom?
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Nisam ispratio ovo za Lutovca, iskreno ne znam šta znači napravio 6 prilika za centaršut. To je neka nova terminologija u fudbalu koju ne razumem, prilika za centaršut? Misliš ispao iz igre, pošto to nisam video 6 puta?

Suma uradi sve. :napred-partizan:

@Magelan Nećemo da letimo. Kad budem video 5 vezanih pobeda u livadskoj ligi onda ću reći da smo se vratili u trku. Ovako, dali smo znake života ali i dalje je linija ravna da bi se ušlo u euforiju.
Napravi šest prilika znači napravi 6 faula u svom sektoru, gde to nije bilo neophodno, jer je preagresivan. Umesto da stoji između protivnika sa loptom i gola, markirajući, on kasni u postavci i onda zasrlja iz sve snage kao mazga...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.829
Локација
Beograd
@ZliGli

Preterao si. Javor je imao jedan skraćeni korner. Ako računaš 40 metara od gola onda ne gledamo isto.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
799597_partizanjavor-47_ff-758x551.jpg
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Jedina stvar koja mi smeta kod Sume je sto uvek napravi potez viska kada je u gol sansi, krene u dribling da izgradi bolju poziciju , ali mnogo puta bespotrebno.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.912
Reaction score
25.618
Локација
ante portas
Promaklo mi je ovo

 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.912
Reaction score
25.618
Локација
ante portas
Problem je očigledno mnogo dublji nego što sam mislio na prvu loptu.
Samo se nadam da se kola neće slomiti na Natku jer je i sa jednom nogom najbolji igrač Partizana.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.405
Reaction score
40.458
Локација
Žrnov
a kad vidiš ko piše o tome, dođe ti da se zapitaš prvo ima li istine u tome, a ako i ima - u kojoj meri i šta je stvarno po sredi.
Ostojić je u Pazaru zaslužio svojim odnosom u toj utakmici da više ne igra, a ne da nosi traku - ono vezivanje pertli i neprilazak na pas je sramotno bilo.

A mi svakako imamo većih problema od te famozne trake.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Ako pretenduje na traku znaci da mu je u najmanju ruku stalo sto se za neke igrace ne moze reci. Ostoju se trebali da puste na neki Kipar da uzme pare a Celavog bilo gde. Valjda je osnova da zelis i sa se trudis. Mislim da Savo gura Vitasa jer je jedan od retkih u koje ima poverenje da znao ne znao nece da kalkulise.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
i ja kazem da je vodja! ali se ipak u jednom ozbiljnom klubu ne postaje tako kapiten.. (faktori su ili pravila, tradicija kluba, ili izbor svlacionice ili trenera)

Sa druge strane mi smo monti pajton klub..

Ja bi mu dao traku odma cim je dosao, vidi se iz aviona njegova zelja za liderstvom, ali... uh mnogo ali ima
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Suma ima dobar pas, samo drugi ne umeju da trce... ispade da 30ak igraca s kojima je igrao kod nas jos nisu naucili ni da hodaju...
On ima dobar pas taman onoliko koliko ima i kosarkasku visinu.
Jedino sto on ima je brz prijem i okret s loptom, igra u 2x2 m2 (i to svaku petu utakmicu), sve van toga je tragikomedija(da ne pominjem stav u igri i izraz lica koji govori kao da ce svakog trenutka da zaplace), za nas tragicno, za sve ostale komicno.
Sve dok iole zavisimo od njega u igri prolazicemo kako prolazimo poslednjih gidina, kiks svaka druga/treca utakmica, i uvek kao nesto igramo a nemamo srece... ma vazi. Sreca u igri se zasluzuje, njegovim stavom prema igri nikad necemo ni da joj pridjemo.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.245
Reaction score
3.609
Pored Natka je uopšte i glupo razmišljati o bilo kom drugom kapitenu.

Čovjek ima tu crtu vođe, vidi se da mu je stalo. A to neko pravilo koje provlače kroz tekst, da to mora biti dijete iz naše škole ili neko ko ima najduži staž u ekipi je glupost.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.285
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ima ona čuvena kapiten ne može da traži od drugih nešto što on ne radi.
Što se tiče Natha ima sve odlike kapitena i da bih mu traku.
Ali isto tako kako da motiviše ekipu da više trči da se zalaže, kada on prvi ne trči.
Saša Ilić je godinama bio veteran koji nije mogao da istrči kolko i ostali, ali kada je bio u igri trudio se i davao je svoj maksimum.
Isto tako od Sašinog penzionisanja niko ne zna da da završni pas u poslednjih 30 metara terena. Može biti da je slučajnost...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top