Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.202
zna se u kome je problem
ali njih niko ne spominje, njihove pozicije su sigurne
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Vas nekoliko, a nas 300 hiljada... trn u oko... sto ne pisete o drugima...
Druge niko ne velica i mane koje imaju niko ne spori, sto bi iko i cemu oponirio...
Ali zato kad PAR VAS zaslepljeno velicete jednog od najgorih u prvom timu, onda PAR NAS ne mogu da cute jer nismo slepi...
Evo od sad krecem da brojim
1. Krusevac - najgori
2. Pazar - medju najgorima (izgubili bodove)
3. Javor - dobar
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
@alboy75

Ajde da ne počnem baš od Popa jer je na početku karijere, ali zamisli da počnemo da nabrajamo i analiziramo svaki potez Miletića, kad nije bio otvoren da primi loptu, kad je nije dodao nekom na vreme, kad se nije ubacio napred, kad je tamo napred bio beskoristan, pa koliko puta nije uputio centaršut, pa koliko puta je centaršut bio očajan, pa koliko se teško kao visok čovek kreće po tom boku, pa koliko puta su ga probili, koliko puta je ispao, pa zašto je pravio penal protiv MU, pa koliko ima motiva da izgara kad ne igra protiv MU i zvezde, pa kakva mu je frizura, i tako...pa onda da pređemo na sledeće fudbalere...osim golmana i desnog beka ima ih još na terenu, ali...

Ali, ne, ti i Matke vidite samo Sumu i ja vas ostavljam u vašem blaženom poimanju fudbala gde je sve jednostavno i gde je jedan igrač uvek najkrivlji za sve što se dešava nekom klubu.
Pretpostavljam da je za večerašnji poraz Barse od Bajerna najkrivlji Mesi, jer niti je dao niti namestio više od 8 golova, a i slab je bio u odbrani, nigde ga pozadi nije bilo...dakle, jedino rešenje za Barselonu je da nađe boljeg igrača od Mesija, i onda će im sve biti o.k.

Tako isto i kad Partizan dovede boljeg igrača od Sume, sve će biti sjajno i bajno, Pop će odjednom braniti kao evropska klasa, a Miletić će postati neprelazan i ubojitih prodora i centaršuteva, pa će mu čak i kosa izrasti...a tako isto će se popraviti i svi ostali na terenu...

Doduše, bilo je i nekih utakmica kad Suma uopšte nije ni igrao, ali nešto ne videh da je Mileti od toga izrasla kosa, niti da je počeo da centrira kako treba...
Ne videh i da dajemo golove glavom posle kornera, pa čak i kada ih ne izvodi Suma...doduše, ne videh ni da ih dajemo glavom tako često čak i kada nije korner...

Osim ona dva gola glavom, baš skoro beše...ko ih ono dade, ne mogu da se setim...a, Suma...e taj Suma, stalno neku štetu pravi, ko je još video da je njegova ,,pozicija,, zadužena za golove glavom?! Doduše on i nema neku jasnu poziciju, jedino ponekad da gol ili ga namesti...
Sve u svemu, baš loš igrač.

Da ako još nekome ,,krene,, sutra u Surdulici, da ne moram da strepim kad Suma uzme loptu pa da mora nešto konkretno da uradi sa njiom - nek on lepo žonglira, a ovi drugi će da ,,obave pos'o,,?
Koji drugi? Pa, šta ga znam, Suma je ionako najgori u timu, ovih boljih ima toliko da nije problem ko će da ,,odradi,, Surdulicu.
Mislim da je najbolje da Sumi i ne daju loptu, evo, može Zdjelar lepo da krene sam sve predribla i da gol. Ili Šćekić. A može i Đole kad uđe sa klupe..ili Lola...ili Čola...ma imamo him kol'ko 'oćeš!
Samo Sumi ne dati loptu i rešen problem! :D
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
@alboy75

Ajde da ne počnem baš od Popa jer je na početku karijere, ali zamisli da počnemo da nabrajamo i analiziramo svaki potez Miletića, kad nije bio otvoren da primi loptu, kad je nije dodao nekom na vreme, kad se nije ubacio napred, kad je tamo napred bio beskoristan, pa koliko puta nije uputio centaršut, pa koliko puta je centaršut bio očajan, pa koliko se teško kao visok čovek kreće po tom boku, pa koliko puta su ga probili, koliko puta je ispao, pa zašto je pravio penal protiv MU, pa koliko ima motiva da izgara kad ne igra protiv MU i zvezde, pa kakva mu je frizura, i tako...pa onda da pređemo na sledeće fudbalere...osim golmana i desnog beka ima ih još na terenu, ali...

Ali, ne, ti i Matke vidite samo Sumu i ja vas ostavljam u vašem blaženom poimanju fudbala gde je sve jednostavno i gde je jedan igrač uvek najkrivlji za sve što se dešava nekom klubu.
Pretpostavljam da je za večerašnji poraz Barse od Bajerna najkrivlji Mesi, jer niti je dao niti namestio više od 8 golova, a i slab je bio u odbrani, nigde ga pozadi nije bilo...dakle, jedino rešenje za Barselonu je da nađe boljeg igrača od Mesija, i onda će im sve biti o.k.

Tako isto i kad Partizan dovede boljeg igrača od Sume, sve će biti sjajno i bajno, Pop će odjednom braniti kao evropska klasa, a Miletić će postati neprelazan i ubojitih prodora i centaršuteva, pa će mu čak i kosa izrasti...a tako isto će se popraviti i svi ostali na terenu...

Doduše, bilo je i nekih utakmica kad Suma uopšte nije ni igrao, ali nešto ne videh da je Mileti od toga izrasla kosa, niti da je počeo da centrira kako treba...
Ne videh i da dajemo golove glavom posle kornera, pa čak i kada ih ne izvodi Suma...doduše, ne videh ni da ih dajemo glavom tako često čak i kada nije korner...

Osim ona dva gola glavom, baš skoro beše...ko ih ono dade, ne mogu da se setim...a, Suma...e taj Suma, stalno neku štetu pravi, ko je još video da je njegova ,,pozicija,, zadužena za golove glavom?! Doduše on i nema neku jasnu poziciju, jedino ponekad da gol ili ga namesti...
Sve u svemu, baš loš igrač.

Da ako još nekome ,,krene,, sutra u Surdulici, da ne moram da strepim kad Suma uzme loptu pa da mora nešto konkretno da uradi sa njiom - nek on lepo žonglira, a ovi drugi će da ,,obave pos'o,,?
Koji drugi? Pa, šta ga znam, Suma je ionako najgori u timu, ovih boljih ima toliko da nije problem ko će da ,,odradi,, Surdulicu.
Mislim da je najbolje da Sumi i ne daju loptu, evo, može Zdjelar lepo da krene sam sve predribla i da gol. Ili Šćekić. A može i Đole kad uđe sa klupe..ili Lola...ili Čola...ma imamo him kol'ko 'oćeš!
Samo Sumi ne dati loptu i rešen problem! :D
Stvarno nemam volje bas uvek za citanje kilometarskih komentara...
Vidim pominjes Miletica... da bas bek (kome to i nije prirodna pozicija) je za poredjenje, a i niko ne govori da je posebno dobar, al si zato godinama ovde smarao kako Sumi ne dodaju loptu, bojkotuju ga, a ustvari on je samo bio mnogo los na poziciji na kojoj ga je forsirao stitarac (a tada nisam uopste krivio Sumu, samo sam gundjao da stitarac mora da ode)
Sad je Suma gurnut na "svoju" poziciju i gle cuda, iako jeste nesto bolji i dalje je mnogo cesce los nego sto igra nesto... verovatno ga i sada bojkotuju, nece da mu dodaju...
A o razumevanju fudbala samo da te podsetim da je tebi #51 bio dobar, tako da ono...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
А кад је то #51 мени био добар? Где сам ја то написао?
Stvarno nemam volje bas uvek za citanje kilometarskih komentara...
Немаш воље, али то да ми је он био добар си сигурно редовно читао у мојим километарским коментарима.

Али ово, ако и нисам написао, сигурно сам мислио - да је срамота што се тако шиканира играч који је дошао у Партизан, па ма каква да је дијабола, и да није ред да му на прву утакмицу дођу неки ,,организивани,, клинци и каче му увредљиви транспарент на ограду Земунела. Па нисмо ваљда ,,цигани,, па да априори вређамо играча који је тек дошао? Или можда смо исти као и они? Или треба да будемо гори?
Е о томе сам сигурно писао, али...неко чита а неко не чита...

Као што сам писао и да није ред да се он до краја сезоне избаци из гласања за играча утакмице, само зато што ето, некоме није по вољи...

А да је онолико колико је знао толико и показивао и то је тачно, а да је и то било довољно да буде бољи на терену од десетина других које смо доводили - и то је тачно.
Ево, рецимо, више је показао у Партизану него што је Матић показао за ово време досад у Партизану.
И, шта ћемо сад?

Па није фудбал математика за први разред основне 1+1=2, добар играч је увек добар играч, лош играч је увек лош играч, неко је говно заувек, а неко је светац од рођења па до смрти, неко може да дође из звезде у Партизан и обрнуто, па је увек диван човек, а неко други ко уради то исто је говно заувек.
Јес, ал мало сутра.
Резоновање ђачића првачића. И схватање фудбала на том нивоу, отприлике, тамо вамо, ту негде...
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Sunce ti poljubim, kad Matke izloži onaj gif gdje Suma prima loptu kao Ronaldinjo na 20 metara od gola i kaže vidi ga, guši akciju, a ja nisam vidio takve poteze otkad pratim Partizan. Samo da mu zahvalim što me podsjetio. Nije Suma idealan. Zna da pretjera, ali njemu i kad nije dan on odradi bar tri poteza koje ostale vedete ne mogu ni da sanjaju. I vama je Suma problem? Daj bolan sjašite više sa tom pričom. Natko i Suma treba da se mijenjaju. Iako je Natko igrao centralnog veznog on kod nas mora da igra ofanzivnog jer je na centralnom rupa, a za ovu ligu ima dovoljno dobre ofanzivne karakteristike.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ali, ne, ti i Matke vidite samo Sumu i ja vas ostavljam u vašem blaženom poimanju fudbala gde je sve jednostavno i gde je jedan igrač uvek najkrivlji za sve što se dešava nekom klubu.
Pretpostavljam da je za večerašnji poraz Barse od Bajerna najkrivlji Mesi, jer niti je dao niti namestio više od 8 golova, a i slab je bio u
E ja to nisam rekao. Ja sam rekao koji je najveći problem naše ekipe, plus što mi Popović ne uliva neko poverenje. A Suma mi jednostavno nije po ukusu.

Ja se samo nadam da su naši fudbaleri večeras gledali šta znači igrati do kraja, trpaj bre dokle god možeš.

Za moderaciju molba, sklonite mi ovo Šiško i Suma.

Jbg Al Bundy, taj isti AZ je prošao dalje a mi možemo da se divimo Suminim potezima, isto kao i kad se ovde prozivao Megvajer, a čovek će igrati polufinale LE.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Igralo je 15 igraca, pa ne bi trebalo biti tesko da nam nabrojis bar 8 igraca koji su bili bolji od njega, i tako nama nepismenima koji su ga izabrali za igraca utakmice objasnis ovo tvoje sranje od tvrdnje.
Pffff, sranje kazes... i sad treba da ti odgovorim... kad nemas argumente najlakse je krenuti s uvredama, tako da uzivaj u svojoj zabludi, preskoci me. A ako hoces bas nabrajanje, ne racunajuci par njih iz odbrane svi ostali su bili manje losi od vaseg ljubimca.

@Goran Tomić
Stvarno ne mogu ovako rano da citam tvoje enciklopedije, a to kako si branio #51 zna ceo forum, i da 1+1=2 bilo i bice, vidi pod bajern-barselona 8:2 i sta znaci ozbiljan fudbal a sta znaci oslanjanje na potez jednog igraca...
Zao mi je, ali osnovne lekcije o fudbalu si preskocio, nisi bio pazljiv djacic kad je trebalo, jbga...
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
E ja to nisam rekao. Ja sam rekao koji je najveći problem naše ekipe, plus što mi Popović ne uliva neko poverenje. A Suma mi jednostavno nije po ukusu.
Možda najbolji primet onoga što mi smeta jeste ovaj deo.
Jedna stvar da li je nekom po ukusu ili ne.I to treba da se poštuje.
Ali pogledaj interpretacije tog mišljenja:
"Koliko utakmica treba da odgledate pa da vidite da Suma igra samo za sebe"
"Dzaba što je on dobar kad je za sebe dobar ne za tim "
"Dokle god je Suma najbolji igrač mi titulu videti nećemo...da ga prodamo dok još ima ponude"
Zato sam te i pitao da li misliš da li je Suma problem Partizana.
Jer previše navijača Partizana je podleglo pod sugestijama ciganskih medija i komentatora da će sve biti super samo da Suma ode.
To je ista stvar bila sa Leonardom.
Toliko tekstova da guši hemiju ,svaki drugi kontakt sa loptom su komentarisali sa "nepotrebno...vidi se da je u svadji "
Da bi se poprimilo i ovde na forumu u fazonu
" Pun kurac sa instagram zvezdom ,mi smo institucija ,ne može on tako niko veći od Partizana"

Mi smo kurac na bicikli! Od tada ni jedan igrač da jednim potezom izbaci igrača i napravi višak.
Eto gledamo naš Partizan bez instagram zvezde i sve je super a onda dodje vreme da (ne znam da li isti ljudi )kažu Suma treba da bude kao Leonardo
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top