Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Kada sledeci put budete diskutovali o skautingu naseg voljenog kluba, setite se da smo par godina skautirali ili jurili ili kako se vec kaze Vitasa.

Iskreno se nadam da nece vise dobiti sansu ni protiv Vodojaze.
greska brisite
 
Последња измена:

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nalozen protivnik, prolom oblaka, teren sve ocajniji, sve vise tuce a a sve manje fudbala...mirisalo je na kiks...ali

Dobismo mi ovo nekako. Drugo poluvrijme smo ih em prebili, em trebali uvaliti 3-4 gola.

Ovakve utakmice mogu da usmjere sezonu bas tamo gdje treba...ka pobjedama i trofejima nadamo se.

Teraj dalje...tek je pocelo.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Napokon da nam rezerve unesu živost u igri i eto ga rezultat. Ivanović borben, mladi Denis jako dobro iskoristio šansu, igra jednostavno, smisleno, dobar je. Odbrana klimava i nesigurna, valjda će to doći na svoje s'vremenom, ipak je ovo druga utakmica kako igraju zajedno. Mora to dosta bolje. Što se tiče malog Popovića, mislim da ima šlifa, ali treba dosta da se radi sa njim. Jeste neozbiljno najavljivati borbu za titulu a gurnuti dijete na najbitniju poziciju u ekipi. Tako nam je kako nam je, podrška malom, nadam se da će biti sve sigurniji.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Jedno mucenje je napokon otislo na nasu stranu. Mogli smo lagano primiti 2 komada u prvih 15 minuta.
Banjak suvi prosjek kao i Vitas. Kalaba je za ovu dvojicu Nesta, Maldini, Costacurta..birajte.

Zamolio bih Savu da za medije pojasni Popovica na golu Partizana. Ono je tragikomicno, odbranio je zicer ali se vidi da nije prelezao kadetsku selekciju.
Poenta je kostace nas kad nam najvise bude trebalo.
D. Stojkovic bolji i od Stevanovica i Sume, bar danas.
Idemo dalje.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ja sam oduševljen kako je odigrao Denis Stojković.Svaki pas smislen, svaki prodor dobar, asistencija kod gola odlična, pa onda šut kad se lopta odbila i kad omašismo par zicera.Da ne pišem za kretnju gde se zaista vidi da je odličan.On je naše najveće pojačanje.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.620
sp-sadik.jpg

Maradona, Pele, Ronaldo, Mesi ? ne..to je Bog fudbala
 

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
Ja sam oduševljen kako je odigrao Denis Stojković.Svaki pas smislen, svaki prodor dobar, asistencija kod gola odlična, pa onda šut kad se lopta odbila i kad omašismo par zicera.Da ne pišem za kretnju gde se zaista vidi da je odličan.On je naše najveće pojačanje.
Mozda nema potencijal kao Stevanović ali najskolovaniji igrac u Partizanu trenutno (sem Natha).
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
Cestitke momcima i Savi ne pobedi !
Meni se svidela igra Denisa Stojkovica danas, posle njegovog ulaska nekako smo izgledali bolje u napadu.
Ponovo svo prvih 15 min. odigrali lose.
Mora ovo dosta bplje, potrebna su pojacanja na pojedinim pozicijama, ali prava pojacanja.

Napred Partizan! :napred-partizan:
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
U principu rutinska pobeda. Osim prvih 15 min, nisu nam stvorili vecih problema.
Sadik sasvim dobar, Asano takodje. Obojica su se borili i dali sve od sebe, za razliku od Sume i Stevanovica koji su danas bili vrlo tanki.
Ni Zdjelar mi energetski danas nije bio na nivou, ali je zato Scekic odradio odlican posao kao njegov parnjak. Banjak danas dobar, Vitas nesiguran u par situacija. Lutovac za zalaganje 10, mora jos malo da se navikne na novu poziciju, ali mislim da moze od njega biti nesto. Takodje pohvala i za Ivanovica i Denisa, uneli su zivosti u igru.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.080
Reaction score
15.768
Локација
Храм фудбала
Cestitke na pobjedi. Po teskom terenu i vremenu, ali i dok je lijepo bilo nije bas bilo lijepo i za oci.
Dosli smo do toga da nam je prva izmjena Ivanovic momak koji je vise puta pokazao da nema dovoljno kvaliteta za Partizan pri tome je na izlaznim vratima. O zadnjoj izmjeni ne bi trosio rijeci, klasicno rasipanje novca.
Vitas - majko Bozja, pitanje je samo koliko ce nas bodova kostati.
Asano jeste dao gol, ali se sve cesce pitam da li je od jednog stranca dovoljno ovo sto vidimo od njega? Jebi se Leonardo kad ih sve uporedjujem sa tobom.
Kad je krenula ova kisurina logican izbor je bio ubaciti Matica, ali robujemo sistemu.
SADIK BOG OTAC - nevjerovatn napredak od dolaska kod nas, kad je kod njega lopta znas da svasta nesto mozes ocekivati. Veliko bravo.
Mali Stojkovic pokazao da samo sutirajuci na gol mozes postici gol, bez puno mrsomudjenja, dodjes u priliku sastavis je pogotovo po ovakvom vremenu, moglo bi biti nesto od njega.
Meni se mali Popovic sasvim dobro pokazao, svi znamo da golmani sto su stariji to su bolji, ali za pocetak mali ima muda. Ne libi se ni istrcati (pa makar otplivao u prazno), isto tako cuje se na terenu, nema problem sa tim sto je medju najmladjima. Samo lagano klinac, imas od koga da ucis.
Jos mi ide na kurac ove fore i fazoni da nam kornere izvode bekovi, prekide stoperi. Nemojte da se zajebavamo.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Bravo za pobjedu, drugo poluvrijeme dobro. Opet ću pohvaliti Šćekića, Lutovac dobar.

Popović i Vitas tempirane bombe, haos! Vitas izvodi slobodan udarac, pa Savo Bog te!!! Sa onakvim zaletom odmah vidis da ne moze nista sa uradi, pobogu ljudi...

Upravo dajte pojačanja majku vam jebem! Gazi dalje!
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Ovo sa omalovazavanjem Sume postaje vise necitljivo.
Nije ni meni medju omiljeniim igracima, ali citati svaki dan idiotske komentare na njegov racun je neizdrzljivo
Resavajte to ko boga vas molim
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
moja kratka analiza:
Popovic - decu ne komentarisem, ali je golman - bravo mali.
Banjak - bez greske!
Vitas - svaki mec po jedna dve krucijalne greske..
Rajko - i dalje ima cug uz aut liniju, i dalje jedini zna da izvede korner
Lutovac - mora dirketnije napred, nazad dobar!
Zdjelar - koncentracije bez, ali koristan u mnogo minuta!
Scekic - Partizan sa njim i bez njega nije ista ekipa, kad odgira defanzivno losije, nadje se u dve gol sanse
Suma - katastrofalan
Asano - do gola sam ga slao na pozajmicu u Radnik!! posle gola cim dobije prostor, bolji
Fica - nije dosao u Surdulicu, ostao na Traffordu
Stojkovic - znaju neki ovde sta sam pisao o njemu dok jos nije ni potpisao! eto nekih pasova neke igre i bez Sume i Natka na terenu
Sadik Umar - Fudbala Bog iz Kadune
Djole - hvala ti i srecno u ljubljani

Napred Partizan!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top