Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
564
Reaction score
743
Da se godinama radilo normalno, da. Ali iz trenutne situacije je napredak što prodajemo igrače za 10+ umesto za 5mil. Sledeći korak je da krenemo da ulažemo više u pojačanja (sumnjam da će se ovaj korak desiti sa ovom upravom). To se posebno odnosi na domace igrace, pa onda kroz koju godinu možemo očekivati napredak ka tome da nam je prosečna vrednost fudbalera veća.
Na sve to moramo da popravimo marketing, vidimo šta možemo da uradimo sa TV pravima, itd. Bukvalno videti kako radi Dinamo.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
Ne znam za Vitasa sta da kazem. Na momente lici na vrsne stopere, u tim nekim bliskim duelima otresa protivnike, rempluje kako treba. A onda iz totalno bezazlene situacije napravi jeziv potez koji moze puno da nas kosta.

Slazem se. Na momente izgleda sasvim solidno zna da povuce lopdu zna da sutne pa i da upati nezgodnu po protivnika dubinsku loptu ali onda pogledas one zute minute kao protiv radnika i indjije i neznas sta da mislis.
Ja mu zelim da mu nastavak sezone bude na nivou recimo Gregora Balazica. Bez kikseva i padova u igri, koliko je to realno videcemo
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Od Vitasa samo trazim da ne pokusava raditi ono sto ne zna, i da malo poprica sa psihologom kako da poveca koncentraciju. Jos uvijek mi je pred ocima, prijem lopte koju je ispucao golman Radnika i to vanjskim djelom stopala (nisi Di Marija covjece boziji) zicer sansa za protivnika. Umjesto da pusti loptu da lagano ode u ruke nasem golmanu. Protiv Indjije opet glupa greska u dodavanju bez ikakve potrebe, kad nije bio pod nekim pritiskom. Protiv malo bolje ekipe i to bi bila gol sansa. Ocigledno da mu koncentracija nije na pravom nivou citavu utakmicu i na tome mora da poradi ozbiljno. Za Banjaka nemam ni pozitivan i negativan komentar, i volio bi da tako ostane.
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
564
Reaction score
743
Vidljiv je napredak kod dosta igrača nakon saradnje sa stručnim stabom, tako da mislim da bi trebalo da verujemo Savi da nešto slično mogu da urade i sa Vitasom. Za ovo je naravno potrebno vreme i da se Vitas sada istrpi. Da li će to uticati na rezultate ostaje da se vidi.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
402
Reaction score
534
Šehović se inače proslavio u Izraelu. Odigrao 10 utakmica, u proseku 75 minuta po utakmici, i dobio 3 žuta kartona.
Nula asistencija, i nula golova.

Poredjenja radi, u istom vremenskom intervalu Urošević je odigrao 38 utakmica, postigao jedan gol i upisao 4 asistencije. U proseku igrao 87 minuta po utakmici.
 
  • Like
Reactions: Dzo

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
402
Reaction score
534
Hteo sam da kažem da ni sa svojim igrama u Izraelu nije ništa pokazao, kao što nije ni u Partizanu. Pojedini su ovde mišljenja da je Partizan dužan svakom klincu iz omladinske škole dati šansu posle šanse.
Igrači su dobri ili loši, to je to. Ako ne igraš u Partizanu sa 17, 18 godina, nađi sebi klub i igraj. Bilo gde.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
343
Reaction score
1.462
Локација
Novi Sad
Šehović se inače proslavio u Izraelu. Odigrao 10 utakmica, u proseku 75 minuta po utakmici, i dobio 3 žuta kartona.
Nula asistencija, i nula golova.

Poredjenja radi, u istom vremenskom intervalu Urošević je odigrao 38 utakmica, postigao jedan gol i upisao 4 asistencije. U proseku igrao 87 minuta po utakmici.
Od kad se sud o kvalitetu levog beka donosi na osnovu postignutih golova i asistencija?
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
564
Reaction score
743
Hteo sam da kažem da ni sa svojim igrama u Izraelu nije ništa pokazao, kao što nije ni u Partizanu. Pojedini su ovde mišljenja da je Partizan dužan svakom klincu iz omladinske škole dati šansu posle šanse.
Igrači su dobri ili loši, to je to. Ako ne igraš u Partizanu sa 17, 18 godina, nađi sebi klub i igraj. Bilo gde.
Znaci da skartiramo svakog klinca koji pogresi na utakmici?! Taj momak je imao potencijal i igrao je pristojno. Nazalost nije imao srece sa povredama, a mi smo mu dodatno sjebali samopuzdanje izbacivanjem iz tima nakon 1 greske.

Igraci jesu dobri ili losi, samo ne sazrevaju svi u isto vreme da budu dobri za Partizan... A ako vec nisu zreli za Partizan, onda se slazem da treba da idu negde da igraju (primer: Brasanac).
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd
Čeka nas prelomni momenat sezone. Obzirom da cigani sve zatvaraju, ovde ako kiksnemo sad, krah. Ne znam kako ali u nedelju moramo da dobijemo! Savo, žuti karton si dobio, RFS si spremio tanko, Vojvodinu moraš da biješ inače da se ne ljubimo.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.012
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
To večeras ostade iza nas. Da vidimo pripremu, pristup i rezultat u nedelju. To je sada najvažnije.
Neka se svi dobro odmore, pa da ugazimo to.
 
Последња измена:

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
624
Reaction score
3.780
Koliko god da sam prizeljkivao gazenje letonaca, cini mi se da prvi put vidim da je Savo nekoga rutinirao. Bez suvisne potrosnje, malo tvrdo ali svrsishodno. Oprezno prvo zbog nepoznavanja protivnika, agresivno drugo poluvreme. Ne svidja mi se sto Suma umesto Natka nije poceo, jer smo imali previse defanzivno orijentisanu prvu postavu... Ali opet, protivnici jedva da su presli pola, o nekoj sansi da ne pricam. Ne znam, ali mi se cini da smo veceras uprkos "mrsavoj" pobedi imali i glavu i rep, imali smo cilj. Nismo trckarali bezveze da "napunimo" rivala i da i nas usput natrpaju. Bez nekog srljanja. Rutiniranje valjda, jbm li ga.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
"Rutiniranje" pa onda Savina izjava samo da "prezivimo" u nedelju. Ocigledno da imamo problem sa ns kurvom cak mozda i vise nego sa cigankom.
I da, jebem mater raspaloj upravi koja nas je svela na to prezivljavanje gostovanja u Novom Sadu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top