Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.707
Reaction score
29.395
Локација
Beograd
Ako nekome nije dovoljno da dobije ,,šamar,, od Slanine i Lalata u prvenstvu (koje je bilo izgubljeno), pa neki dan kasnije još bolniji šamar u finalu kupa (koji smo kao računali da je naš) i treba neko da ga danas ,,motiviše,, da zna šta treba da uradi, onda je taj pogrešio Klub u kome je...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Imamo kvalitet, bolji smo od njih u svakom segmentu i sad ostaje da vidimo da li smo i motivisaniji. Pritisak je izgovor i ko nije sposoban da igra uprkos pritisku nije ni trebao da dodje u Partizan. Visoka motivacija, koncentracija i agresija i pobednici smo....niko u ovoj prokletoj ligi ne moze da se nosi sa nama ako damo sve od sebe.

 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.541
Reaction score
3.821
Локација
Beograd
Ja ne znam kako mi ovo da dobijemo danas, jos bez Natha. Ajde nek i nas pogleda malo sreca i navucemo nekako 3 boda.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.195
Reaction score
36.696
Kako god da dobijemo, bitno je da dobijemo. Ako je na prevaru, neka je na prevaru. Da prevarimo i njih i nas, samo tri boda su bitna.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Ajde Partizane, pokazite im danas ko je najbolji tim u državi. Ne treba vam veći motiv, vratite im sa kamatom!

Borba!
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.429
Reaction score
2.167
Danas samo pobeda Partizana spasava ide pauza od 2 nedelje i redno je da zavrsimo sa pobedom. Zadnje 2 utakmice smo porazeni od njih ne verujem u treci. Borbeno i udri jos od prvog minuta. na njihov gol.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
I kad covjek pogleda nas sastav, jasno mu je koliko ozbiljno se borimo za titulu.
Ko ce uci ako bude 0:0 u 70 minutu?
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Strašno je stvarno na šta nam liči klupa. Lazar još ne može ni u rezerve, pa kad će se oporaviti više u pm!?
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Savo je mnogo bolji trener nego sto sam ocekivao da ce biti. Ima potencijal da postane ozbiljan trener i volio bih da ga jos dugo gledam u Partizanu, ali mi nije zao kada vvv obrisu pod pickicama koji izjave da ove godine imamo mnogo vecu sirinu nego prosle... A nije da ih nije bilo svih ovih godina...

Kad cuvamo rezultat ulazi Lola, kad napadamo Colic...:respect
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.195
Reaction score
36.696
Jedino rešenje je da ih zgazimo prvo 0-3 pa neka oni posle čuvaju rezultat da ne bi pukla petarda.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top