Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§

Smešno da nema dalje!
Drinčić lakat - bezobzirnost
Suma lakat - nasilno ponašanje

Ono oko faula nad Sadiq-om je show. Gde su oni videli izbijanje lopte od Saničanina? Kažu prvo izbio loptu, pa posle toga napravio prekršaj, mogao je da dobije žuti. Muda kilava! Ako je izbio loptu prvo onda nema faula a loptu pipnuo nije!

Nabijem ih sve na kurac plus ove naše što im dva dana treba da odreaguju!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.156
Reaction score
18.263
Локација
U Kinšasi
Ne znam sta ce da uradi uprava, tj znam, nece nista, ali se nadam da neko moze da vrati Miletica u vinklu. Prvi gol koji su kurvari dali je potpuni nedostatak koncentracije, lose donosenje odluka i, sto je najgore, losa anticipacija. I to nije prvi put da, usled bola u kurcu, dozvoli nekim linglong amebama da izgledaju kao Maradona. Sve mogu da oprostim, greske kao posledica nedostatka kvaliteta, neznanja ili jednostavno grube kikseve, ali malodusnost ne mogu da oprostim. Nadam se da se nesto moze uraditi sa momkom, posto smo izgleda osudjeni jedni na druge.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.885
Reaction score
7.728
Duze vreme nisam video nekog golmana koji ima uzasan refleks da ne kazem nema ga uopste, to je Popovic, ko njega gura zaista nema dobre namere prema Partizanu!
A, sto se tice Save, evo vec 100ti put slusamo kako se sprema da podnese ostavku, ali se na kraju predomisli.
Nije mi jasno gde ovi ljudi gledaju, nama su hitno potrebna 2-3 kvalitetna pojacanja.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
361
Reaction score
1.536
Локација
Novi Sad
Mogli su da kupe nekog mladog desnog beka ili makar prebace iz omladinaca ili Teleoptika,pa lakse istrpis klinca koji sigurno nista gori ne bi bio od Miletica a za dobrog golmana se otvore,to je najosetljivija pozicija u timu.
Ne slažem se da su bekovi manje osetljiva pozicija od bilo koje druge, pogotovo ne u modernom fudbalu, pogotovo ne u Partizanu.
Prošlo je vreme kad su se na beka slali igrači "koji najmanje znaju s loptom".
Jedan od razloga zbog kojih Partizan ima problem sa probijanjem LingLong bunkera, je upravo limitiranost Miletića u napadu, koji ne ume valjano da prodre po svom boku, a kamoli valjano da centrira.
Sem toga, samo juče su nam stvorili 2 100% šanse, zbog ispadanja upravo Miletića(1.gol i Čovićevo 1. prebacivanje gola).
Golman jeste najosetljivija pozicija, ali prevashodno u ekipama iz donjeg dela tabele.

P.s. O "ne toliko velikoj odgovornosti" pozicije beka govori činjenica da su nam najveći "kidači" živaca u zadnjih par godina bili Miljkon, Miletić s kosom, Aksentijević...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
I ovaj ce primati kroz usi, a vec uveliko pliva, samo sto nece odbraniti ni 50% onoga sto bi Stojkovic.
Nije ni Stojkovic odavno ono sto je bio, ali je od Popovica sigurno bolji. To misli i strucni stab, inace bi Popovic branio i u Evropi, ali se o tome trebalo misliti prije dva mjeseca, a ne sad. Sad biramo da le ce Popovic umjesto Stojkovica ili Colic umjesto Asana, a obojica su u rangu Teleoptika.

Nismo u stanju napraviti/dovesti 2 igraca do 21 godinu koji su u stanju odigrati 45 minuta na jsl nivou. Nismo u stanju dovesti 2-3 jsl igraca za rotaciju, da mozemo bar 2 izmjene izvrsiti.


Uprava je katastrofa, al ne treba ni Savu amnestirati. On je insistirao na Maticu, pa mu igra malo manje od Lole, on je zadovoljan sirinom, on drzi u ekipi igraca koji je direktno kriv za 10 golova u zadnjih godinu dana, on je hvalio brzinu kojekakvih pesukica itd, itd.

Ne znam sta se desava sa njim, u jednom trenutku he djelovalo da stvarno zna sta radi, ali se totalno pogubio.
Naravno da je Stojković bolji to ne dovodim u pitanje, samo to bolji nije bog zna šta, ne znam ni jednu bitniju evropsku utakmicu a da Stojković nije nešto zasrao, a meni je ta Evropa merilo, ali ok poštujem različito mišljenje.
Moje mišljenje je da je trebalo dovesti prvog golmana, a na desnog beka staviti nekog mladog, pa makar kupili, jer ova Miletićeva balvanizacija je kancer.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Milivoje je u pravu za Natka 100%. Ja sam bio u soku da ga je Savo pustio da ide prije utakmice sa Vojvodinom?!

Mnogo toga u klubu ne stima, zato smo izgubili jos jednu titulu u 5 kola.

Prelazni rok jos traje da se ja pitam iskoristio bih da pravim tim za sljedecu sezonu i prodao bih svakoga za koga imam ponudu. To ce svakako morati uraditi na kraju ove sezone a bolje sada odmah jer su pokazali da titulu nece donijeti.
Ni kvalifikacije za LE me ne bi sprijecile sve da rasprodam s obzirom ko nas ceka u zadnjem kolu, sanse su minimalne, objektivno.
Jedini objektivan problem u mom planu je sto nemamo nikoga u klubu ko moze da sastavi dobre kupovine. Ni Savo, ni Iliev ni Vazura...na cistini smo. Pa Natka je predlozio i doveo Tosic?! Treba li sta dodati.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Milivoje je u pravu za Natka 100%. Ja sam bio u soku da ga je Savo pustio da ide prije utakmice sa Vojvodinom?!

Mnogo toga u klubu ne stima, zato smo izgubili jos jednu titulu u 5 kola.

Prelazni rok jos traje da se ja pitam iskoristio bih da pravim tim za sljedecu sezonu i prodao bih svakoga za koga imam ponudu. To ce svakako morati uraditi na kraju ove sezone a bolje sada odmah jer su pokazali da titulu nece donijeti.
Ni kvalifikacije za LE me ne bi sprijecile sve da rasprodam s obzirom ko nas ceka u zadnjem kolu, sanse su minimalne, objektivno.
Jedini objektivan problem u mom planu je sto nemamo nikoga u klubu ko moze da sastavi dobre kupovine. Ni Savo, ni Iliev ni Vazura...na cistini smo. Pa Natka je predlozio i doveo Tosic?! Treba li sta dodati.

Pitanje je da li bi Natho uopšte igrao u NS i da je ostao jer čovek definitivno nije spreman. U tako jakoj utakmici ne smemo da imamo taj luksuz da igramo bez jednog igrača, za koga moraju drugi da trče. Ali očigledno od sudbine se pobeći ne može pošto na kraju odigrasmo poluvreme bez jedno igrača...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
President onda se postavlja pitanje kako je moguce da Natko nije spreman na pocetku sezone nakon prodjenih priprema.
Ja mislim da je spreman ali da nesto u timu ne stima, medjuljudski odnosi 100%.
Nemamo igraca koji je lider i umije stati na loptu kad vodimo kao protiv Vojvodine.

Imamo trenera koji protiv estonaca ubacuje Lolu kao treceg zadnjeg veznog da cuva rezultat a to se ne sjeti da uradi protiv Vojvodine koja je 5 puta bolja od tih estonaca, jos igramo sa igracem manje.
Ja tvrdim da Savo nema pojma o vodjenju tima u toku utakmice.

Posalje na teren 11 igraca i sta bog da.

Kad bolje razmislim sve je razgolitio N.Pazar, kako se radi, kakav nam je tim itd.
Ekipa koja je dovela igrace 5-6 dana prije meca protiv nas nam je trebala dati petardu. To ne mjerilo kakvi smo usli u sezonu, nista vise.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Jbg ne znam kako ali sam gledao kako igra. Nema snage za celu utakmicu. Do koga god da je tako je nažalost.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
I dalje ne shvatam toliki hajp i toliku subjektivnost vezanu za Natka. Evo sad sam na brzinu izbrojao, u super ligi je poceo 24 utakmice, 8 nismo dobili. Ne vjerujem da imamo losiji skor i kad ne igra.

Covjek je majstor, ali ne igra zato sto ga boli kurac da igra. Sa 5 pretrcanih kilometara ne moze da se igra ni u Vodojazi.

@President
Tesko da je klub kriv ako je jedan igrac duplo losije spreman od ostalih 30. A i tada se istrci posteno bar jedno poluvrijeme, a ne da se sprdas sa ostalih 10 saigraca citavu utakmicu.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Bilo bi idealno da nam je Natko problem a sve ostalo zategnuto.

Nemamo golmana, nemamo bekove, nemamo stopere ,imamo dva zadnja vezna i da nije njih primali bi po 4-5 svaku utakmicu. Momci izginuse za ostalih 9. Sredina i napad su ok da bi bili odlicni morali bi ponekad da se oslobode lopte. To je opet prica za sebe.

Predlazem treneru Savi bez imalo sarkazma da igramo do kraja sezone sa Zdjelarom, Scekicem i Lolom da nas makar ne ponizavaju u Ling ligi izmedju 80-90 minuta kako se kome prohtje.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Sta je ovo ljudi? Neka zajebancija?

 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.690
Reaction score
4.328
Локација
Brèko, BIH
Vitas=Fabricio Dornelas, ima ponekad dobar dug pas, zna da odapne iz daljine a na svojoj poziciji u odbrani rupa.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.853
Reaction score
13.497
Sta je ovo ljudi? Neka zajebancija?


Stvarno jel ovo sigurno nije u rangu onih vesti da je Natko debeo i da se svadjao za traku ?
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
To su te bolje okolnosti koje je čekao Sale :D
Pre svega srećno ako je istina, znanje ima to je već poznato
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Nadam se da je istina. Jeste mazanje očiju navijača zbog gubljenja titule posle 5 kola, ali makar ćemo imati čoveka na klupi koji nešto zna a ne lažnog trenera. Obe ruke za Stanoja dižem
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top