Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.214
Reaction score
3.974
Локација
Uvek uz Partizan
Stanoju se radujem i nadam se da će doći pojačanja, ali se postavlja pitanje zašto pojačanja nije bilo za Savu ako će ih uopšte biti. Drugo Stanoja treba pitati da obrazloži saradnju sa govnima iz uprave. Voleo bih da Savo ostane u klubu kao direktor i da ga ne potrošimo kao neke pre njega. Uprava u svakom slučaju mora da se tera makar doveli Levandovskog da pravi društvo Sadiku u napadu.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.881
Reaction score
7.712
Nisam odusevljen.
Odnos u savezu i ligi se mnogo promenio od kad je napustio klub. Liga nije ista, mnogo vise bodova su potrebni za titulu, mnogo manje sklanjalica. O savezu necu da pricam.

Sale nema kontinuitet kvalitetnog rada i rezultate.
Trenutci zadovoljstva (titule, LS) i trenutci blamova (Shamrok i 0 bodova u LS) se dopunjavaju.
Meni su osecanja skroz pomesana ne ocekujem nista, a ako se nesto lepo dogodi svaka cast.
Ovim uprava kupuje vreme za sebe. Nema pojacanja u timu, nema krljanja u savezu i sudiske komisije, nema milionskih transfera. Kako je Stanoje govorio Bogunovicu, ako ne das sad gol zapamtices kad si zadnji put igrao prenelo bi se na ceo tim sada.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Posto se uprava nece menjati dok je sns na vlasti, dobili smo ono drugo najbolje moguce.. Trener pocetnik je napustio kormilo(odlican potez sa njegove strane) , trener koji je u ovakvoj ligi zaostao 15 poena za ciganima, trener koji je izgubio titulu posle 5 kola i trener koga je ciganin lalatovic odradio 3 puta za redom(sa timom u kome je Drincic fazon najbolji igrac) ?
Mozda da toliki kredit sada damo Stanoju pa polse da kmecimo kao sada za "velikim vizionarom" Savom..

p.s. Brzo se zaboravlja sta je Sava pricao o ljudima kojima je posle lizao dupeta ? Malo realnosti bi bilo dobro ovde..
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Stanoje nije od mutogena mogao da zadrzi ni jednog igraca sa ponudom.
Dovede mu Radisu pred sezonu za 30 hiljada eura.
Kad se kvalifikovao u LS mutogen mu dovede Medu i posalje ga u grupnu fazu. Snalazi se jbg sta cu ti ja.

Savo je trazio da mu tim ostane i svi su ostali. Otisao je samo Kalaba ali on je prodan prosle zime i bio je kod nas na posudbi takoreci.
Ne mogu se porediti okolnosti nikako.
Ovo je jaci tim od onog s cim se Stanoje kvalifikovao u LS ako izuzmemo golmana koji sada brani.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.255
Reaction score
18.173
Локација
Kej Republika
Ne gajim iluzije da ce se ova uprava skorije promeniti. Želim to odavno ali sam samo realan. Dokle god šoravi vlada tako nam je.

Stanoje.
Nadam se da je uslov povratka na mesto uspeha ojačan igrački kadar! Minimum.
Stanoja volim kao najrođenijeg, tako da ne mogu biti racionalan. U idealnom Partizanu on bi trener 10 godina, a uprava bi donosila neki novac u klub. Bio bi neki sistem. Naravno toga nema, takva nam sudbina.

Savo nece nestati sa fudbalske mape. Previse je tu znanja da bi se bacilo. Želim mu svu sreću!
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
756
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Ljudi, u dupe sami sebe da šutiramo od sreće, kad se razmislim da je ćurčić bio glavni kandidat za Savinu zamenu, a Stanoje se vratio, džek pot, malo prave grobarštine na klupi, borba bre. Ne verujem da pojedinci sa rezervom uzimaju ovaj dolazak, bolje nije moglo. Nije Stanoje konformista, možda je ovo tračak nade da se promene naziru.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Ovaj forum i Sale su neraskidivo povezani onim svetlim i dostojanstvenim skupom podrške koja mu je data od istog u borbi protiv Đure frizure.Kakva su to vremena bila :D

I dalje imam majicu uprava napolje sa precrtanim likom mutavog, kada me je ukoliko se dobro secam, slikala Zorica :D

Posto se nalazimo pod okupacijom necistih sila, i u trenutku kada nam nije dozvoljeno da pravimo sustinske promene, jedino sto nam preostaje je da se zadovoljimo estetskim. Jednostavno, sa Milosevicem nije vise islo i moralo je da dodje do promene.

Mada, uopste mi nisu jasni ljudi koji su stava da ovim potezom uprava kupuje sebi vremena, kada oni uopste nemaju protivnike koji bi ih smenili, a pokazali su da nemaju osecanje eticnosti, tako da se sami ne bi sklonili. Da li vi zaista mislite da bi njih sns oterao?

I za kraj, SILOVO SI ZVEZDU STANOJE!
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Prvi pomocnik mu je preminuo. U Kini je radio dobro ali nije otisao na vrijeme zauvijek nego je mijenjao klubove i to je pogrijesio. Grcki PAOK se debelo ogrijesio oo Stanoja, debelo. Zato Maxo ne jebe nikakva bratstva, kurac-palac.

Uvesce disciplinu, pobjeda sa jedan razlike ali pobjeda.
upravo tako - ostao je bez tima.
Nije menjao klubove - menjali ga klubovi.
PAOK se ogresio i osvojio titulu, nema to veze sa bratstvom, dal ima kluba na svetu koji se vise ogresio od Stanoja od Partizana? a i od Plavog, Rasovica, Nikolica, Batu.. ih.. pusti to brate!
Sve najbolje Stanoju i molim Boga da ne zavrsi kao Djukic!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.285
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Stanoje nije od mutogena mogao da zadrzi ni jednog igraca sa ponudom.
Dovede mu Radisu pred sezonu za 30 hiljada eura.
Kad se kvalifikovao u LS mutogen mu dovede Medu i posalje ga u grupnu fazu. Snalazi se jbg sta cu ti ja.

Savo je trazio da mu tim ostane i svi su ostali. Otisao je samo Kalaba ali on je prodan prosle zime i bio je kod nas na posudbi takoreci.
Ne mogu se porediti okolnosti nikako.
Ovo je jaci tim od onog s cim se Stanoje kvalifikovao u LS ako izuzmemo golmana koji sada brani.
U prevodu ova uprava je bolja.
Ili ti u prevodu kada se Stanoju prodaju igrači to je zato što je uprava loša, a kada se Savi ne dovode ko ga jebe kad šuruje s upravom tako mu i treba.
Dvostruki aršini.
Takođe bilo bi lepo da Stanoje kaže zašto se tek sada vraća kada je imao više prilika do sada.
A njemu sve najbolje, nadam se boljim rezultatima nego što su ostvarili Đukić i Savo koji su jelte lošiji treneri.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Ali Partizanovci koji su protiv Stanoja
Čovjek uzeo 3 titule, ušao u LŠ sa Radišom, od Savića za godinu iz Borče napravio 10+ miliona, silovao cigane dje god je stigao!!
Neko gore piše nije nikad znao igrati napad.. Dobro su raznorazni Vermezi, Djukići, Drulovići, Granti znali!!
Jel može neko da mi napiše odakle netrpeljivost prema Stanoju (Šamrok je bruka) jer je NAJBOLJI I NAJUSPJEŠNIJI TRENER u 21 vijeku?
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Kaze Vuletic da ce biti pojacanja. Sto ih nije bilo kad je tu bio Savo, ne znam, ali valjda im je konacno doslo iz dupeta u glavu da moraju nesto da uloze u tim.
PS. Stanoje je zasluzan za to sto smo nabili ciganima takve komplekse da se jos nisu oporavili (Marko nastavio tu tradicuju). A mislim da ce nastaviti gde je stao, pogotovo protiv ovog Mistera sa druge strane brda, svi znamo kako Stanoje voli protiv ciganjskih "legendi i cetnika Severa"
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.198
Reaction score
36.708
Moraju, naravno, ali samo ako može brzo da se obrne i naplati.

...Kako je Stanoje govorio Bogunovicu, ako ne das sad gol zapamtices kad si zadnji put igrao prenelo bi se na ceo tim sada...

A sa druge strane Savo koji pridržava klupu da ne padne...

Doduše, malo je živnuo u poslednjem meču, samo nije dovoljno vežbao pa je debelo promašio onom flašicom.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.064
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Kaze Vuletic da ce biti pojacanja. Sto ih nije bilo kad je tu bio Savo, ne znam, ali valjda im je konacno doslo iz dupeta u glavu da moraju nesto da uloze u tim.
PS. Stanoje je zasluzan za to sto smo nabili ciganima takve komplekse da se jos nisu oporavili (Marko nastavio tu tradicuju). A mislim da ce nastaviti gde je stao, pogotovo protiv ovog Mistera sa druge strane brda, svi znamo kako Stanoje voli protiv ciganjskih "legend i cetnika Severa"

Mozda ih nije bilo jer je Savo rekao da ima formiran tim.
Drago je meni zbog Stanoja, ali jebes sve ovo dok govna ne zavrse u zatvoru.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top