Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.195
Reaction score
36.696
@Jokic
Zatvor im je premija. Još da se hrane za dž do kraja života?

@tribiani
Pa davno bilo, od ovog poslednjeg ih guza još boli.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Savi zamjeram samo ovaj poslednji prelazni rok i izjave o sirini i popunjenosti tima, sve ostalo je nesto sto se mora istrpiti kada imas ocigledno talentovanog trenera. Prosle godine je izjavljivao da nema dovoljno igraca, ove godine nismo doveli nikog, a uvalili su nam pravila o strancima i bonusima i on je zadovoljan?!?
Od nekog sa takvim imenom i autoritetom se ocekivalo vise.
I sada odlazi zbog sudija i saveza, na rad uprave, koliko vidim, nema zamjerki...

Zbog ovih stvari sam prije utakmice sa vojvodinom napisao da mi nece biti zao kad vvv obrise pod sa njim, isto sam pisao i za Batu. Jbg momci, ko ce da izvuce ovaj klub iz govana ako vas dvojica cutite ko picke?
Da, Savo je otisao sam, ali ne mijenja stvar, izradili ga veprovi ko mladog majmuna.

Stanojevic bi trebao imati nesto pristojnije rezultate u domacem prvenstvu, jer je ta motivacija ekipe u malim utakmicama Savina najveca mana i Stanojeva najveca vrlina, ali sam poprilicno siguran da bi sa Savom pravili bolje rezultate u Evropi i, dugorocno gledano, bili blize nekakvom evropskom nivou.

Nek se spremaju polako Nadj i Duljaj...
 
Последња измена:

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ali Partizanovci koji su protiv Stanoja
Čovjek uzeo 3 titule, ušao u LŠ sa Radišom, od Savića za godinu iz Borče napravio 10+ miliona, silovao cigane dje god je stigao!!
Neko gore piše nije nikad znao igrati napad.. Dobro su raznorazni Vermezi, Djukići, Drulovići, Granti znali!!
Jel može neko da mi napiše odakle netrpeljivost prema Stanoju (Šamrok je bruka) jer je NAJBOLJI I NAJUSPJEŠNIJI TRENER u 21 vijeku?


Druze, Partizanovci su isli da ga brane, i ja medju njima. Nisu oni protiv njega, “Partizan” je protiv njega.

Covek je imao 10 bodova prednosti na polu-sezoni i dobio pedalu! eeeeeej gde to ima!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
U prevodu ova uprava je bolja.
Ili ti u prevodu kada se Stanoju prodaju igrači to je zato što je uprava loša, a kada se Savi ne dovode ko ga jebe kad šuruje s upravom tako mu i treba.
Dvostruki aršini.
Takođe bilo bi lepo da Stanoje kaže zašto se tek sada vraća kada je imao više prilika do sada.
A njemu sve najbolje, nadam se boljim rezultatima nego što su ostvarili Đukić i Savo koji su jelte lošiji treneri.
Kakvi dvostruki arsini? Ne branim ja nikakvu upravu jer nema nicega do privatizacije. Dok neko ne bude placao plate i racune iz svog dzepa mi mozemo da lajemo.
Savo je trazio jasno da mu ostane tim i ostao je, nisam nigdje citao da je trazio nekog igraca, mozda i jeste ali koga.
Kazu da su pratili ovog Banjaka godinu dana i na kraju ga doveli, to je jedino izaslo u javnost.
Eto ti reci ko nije dosao a Savo ga htio ja eto nisam obavijesten a vrlo dobro znam da je insistirao da mu ekipa od prosle godine ostane.
Tvrdim da Savo ne umije da vodi tim nakon pocetka utakmice a da mi ga je zao kao Partizanovca. Mnogo.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Svi se secamo Samroka, tacno, to je bilo jezivo.

Ako uzmemo utakmice posle toga, nije usledio raspad nego smo igrali na rezultat, vezali x pobeda, i zavrsili sa 10 bodova razlike na polusezoni.

Nama trenutno fali igra na rezultat, mozda nemamo igrace za to, ali mislim da cemo biti dosta disciplinovaniji, ili taj ko ne ispostuje to moze da zavrsi kao "Bogun"

E sad prava mi je misterija, i cudio sam se cudu kako nista nije mogo da napravi preko, a znao sam da pratim njegove utakmice tamo stalno.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.824
Локација
Beograd
Dolazi propali trener koji nije znao igrati napad ni kad je bio na vrhuncu moći. Čista improvizacija. Srećno Savi, vjerovatno uskoro treneru u engleskom čempionšipu ili španskoj primeri, jer takvi kao on nisu traženi u Kini.
Uh. Teške reči za čoveka kao što je Stanoje. Da li se sećaš njegovog pristupa, svaki protivnik se duboko analizira, seti se metodologija, izjava tokom priprema. Ne bi rekao da je propao. Jednostavno je oteran iz kluba. To bi isto bilo kao da za Vujoševića napišeš.

Stanoje je grobar, mogu Mo i Saša Ilić, mogu Suma i Natko. Mogu i DVA jebena špica!!!! :D :partizan-fan: :navijac
Što napisa Stojanče sezona je u kurcu, ali isto tako je bila i Ćelavom kad je Tomoć bio trener. Who knows, možda zaigramo taj tango smrti.
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Sada cemo mozda imati prilike da cujemo Savu,ili ipak necemo? Na stranu prica o savezu i sekundarcima,nego da cujemo sta se u nasim redovima dogadja. Ako sada precuti neka cuti doveka a ne za 5 godina da isprica kako su tompusari krivi za njegovu losu trenersku karijeru.
Saletu neka je sa srecom ,a sanse protiv Sarloe su nam po mom misljenju njegovim dolaskom naglo skocile!
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Nisam mislio da ce Sale doci, ali mi je jako drago sto je opet kuci i što je on nasledio Milosevica, za koga mi nije žao sto je otisao, naprotiv. Lose je sve pocelo ove godine i bilo bi sve gore, jer je pogubio sve konce.
Ajde Stanoje, kao kad si naslijedio Plavog i uzeo titulu. Za derbije ne brinem, to je vec tradicija.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.057
Reaction score
4.204
Локација
Humska 1
Probacu da budem kratak:

Stanoje srecno!

Savo, steta sto nisi malo opsirniji. Ako krenemo od tvog "nikada vise" - sa ljudske i navijacke strane imas moju punu podrsku i razumevanje - nemas sta da izgubis i dao bi i nama i Partizanu mnogo vise da si sazvao u sledecih nekoliko dana konferenciju za novinare i opsirno obrazlozio zasto nikada vise, rekao si da neces da cutis. Ili i ovo "nikada vise" trebamo da shvatimo kao jedan od tvojih bivsih manevra, pa ces jednog dana da predjes i preko toga?

Kako god, srecno ti bilo i hvala ti za sve pobede i poraze! Pamticu Evropu 2019/20 i gazenje cigana tokom tvog mandata. Partizan je bila i bice tvoja kuca i ako nekad predjes preko tog "nikada vise", gledamo se opet!
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Savo je uradio ono što je trebao odavno.
Hvala na svemu i šteta što odlazi iz kluba.
Ove dve godine sam opet osetio onaj fudbal, koji nismo igrali još od Tumbe.

Stanoju želim dobrodošlicu, međutim to ništa i dalje ne menja.
Biće verovatno bolji rezultati u prvenstvu, ali to opet nije dovoljno da se pobedi jedan čovek.
Uprava je i dalje tu.
On je prihvatio ovo, jer verovatno nema gde drugo da ode.
Sada će nam sa par pojačanja malo zamazati oči i to sve u dogovoru sa gazdom.
Ne očekujem ništa bolje , jer mi na to i ne možemo mnogo da utičemo.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Sve podseća na sezonu 2016/2017. Loš start u prvenstvu, dolazak Ćelavog tj sada Stanoja ko zna... :D

Savo hvala na napadačkom fudbalu, hvala na evropskoj jeseni, hvala za odvaljivanje cigana. Krivo mi je što si otišao na ovakav način, nije mi i dalje jasno zašto nisi tražio pojačanja, takođe mi nije jasno kako si mogao reći da je tim sklopljen i popunjen? Bilo kako bilo puno sreće u nastavku karijere!

Što se tiče Stanoja, mišljenja sam da je nivo ispod Ćelavog ali da će doneti preko potrebnu disciplinu i mentalitet pobeđivanja u malim utakmicama, a nama je to najpotrebnije, kako se kurva kara to zna i za to se ne brinem. Ne verujem da je došao eto samo tako, imao je sigurno neke zahteve što se tiče pojačanja. Sad da li će to biti dovoljno za titulu... Ajmo mi! Dobrodošao i srećno Sale!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Bravo djiu za komentar. Sve na stol. Stanoje je jedini trener od 1945 i osnivanja koje je izasao pred novinare i sve ispricao. Kako mu je npr od Ruzica receno da nam nije u interesu uzeti svaku titulu, trebalo je stisnuti i izaci pred javnost.
Za to ga cijenim jos vise. Realno -6 je mnogo ali jbg.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.158
Reaction score
4.287
Mislim da nemamo mnogo razloga za euforiju... Imamo loš igrački kadar, tu ne pomaže ni mnogo bolji trener od Stanojevića. U svakom slučaju, dobrodošao !!!
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Posto se uprava nece menjati dok je sns na vlasti, dobili smo ono drugo najbolje moguce.. Trener pocetnik je napustio kormilo(odlican potez sa njegove strane) , trener koji je u ovakvoj ligi zaostao 15 poena za ciganima, trener koji je izgubio titulu posle 5 kola i trener koga je ciganin lalatovic odradio 3 puta za redom(sa timom u kome je Drincic fazon najbolji igrac) ?
Mozda da toliki kredit sada damo Stanoju pa polse da kmecimo kao sada za "velikim vizionarom" Savom..

p.s. Brzo se zaboravlja sta je Sava pricao o ljudima kojima je posle lizao dupeta ? Malo realnosti bi bilo dobro ovde..

Evo ti realnosti

 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top