Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
OK, povratak trenera koji nije uspeo van Srbije jer je tamo ˝samo stranac˝. Vidim biće i pojačanja, lepo. Savo nije mogao da ih dobije a možda i bolje nego da pojačanja budu tipa Jovančić i sinovi. Pošto je na zvaničnom sajtu crveno-belim slovima napisano da nemamo sportskog direktora red je da se vrati i Krstajić pa da se po oprobanom receptu rešimo Sume i Sadiq-a (MO i DIARRA).
Nije valjao Mutogen ali zato su ovi sadašnji rušitelji kluba savršeni i saradnja je itekako moguća. Ovi za razliku od Đure logistiku kao pojam ne poznaju. Jako čudno, jako! Od jedne ličnosti koja je išla putem za koju treba da ustanem kad se pomene ime ALEKSANDAR STANOJEVIĆ došao je do toga da se uopšte ne radujem njegovom povratku. Ali, Partizan je iznad svakog pojedinca i naravno da će imati moju podršku.

Uprava je uradila najgoru moguću stvar po klub a najbolju po sebe. Vratili su čoveka kojeg ogromna većina navijača Partizana obožava. Svi naredni neuspesi, na bilo kom planu, neće opet ići na njihov račun. Zaštitili su se maksimalno.

Hvala Miloševiću za sve! Mislim da je završio trenersku karijeru ali bilo bi lepo da se prevarim kao u slučaju Jokanovića.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ali Partizanovci koji su protiv Stanoja
Čovjek uzeo 3 titule, ušao u LŠ sa Radišom, od Savića za godinu iz Borče napravio 10+ miliona, silovao cigane dje god je stigao!!
Neko gore piše nije nikad znao igrati napad.. Dobro su raznorazni Vermezi, Djukići, Drulovići, Granti znali!!
Jel može neko da mi napiše odakle netrpeljivost prema Stanoju (Šamrok je bruka) jer je NAJBOLJI I NAJUSPJEŠNIJI TRENER u 21 vijeku?
Prosto neverovatno. Ja ne znam otkud odjednom ta negativnost protiv Stanojevica.
Mozda i najuspesniji trener u poslednjoj deceniji..

Edit:
Inace me zabole sta je Stanoje uradio u inostranstvu. Sto se mene tice neka ne osvoji i 1 bod sa drugim timom sem Partizana. Meni je vazno da ovde kida i da siluje cigansture na svakom koraku. Uostalom covek nije imao igracku karijeru kao Djukic, Milosevic i ostali i ne vidim nijedan problem sto je otisao u Kinu da zaradi neki novac kada vec nije uspeo kao igrac.

Evo malo statistike:
1598970284581.png

Toliko o ofanzivi:
Savo 66 utakmica 43-8-15 144:65 2,08 bodova po utakmici; 2,181 golova po mecu
Sale 80 utakmica 60-7-13 182:58 2,34 bodova po utakmici; 2.275 golova po mecu
 
Последња измена:

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
ma nije negativno prema stanoju nego prema upravi
sta ce stanoje da uradi
potrosi ce ga i sutnuti ko i savu
i onda ce doci opet neko drugi
a govna ce da sede i svojim foteljama i da puse tompuse
mene licno ne zanima zamena na klupi sve dok ne odu ona govna usrana
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Nije negativnost, ali kako bismo se osećali kad bi se ... dobro, ne Dule, ali... Andrea vratio kod nekog Ostojinog klona?
Pa ovi su u najbolju ruku isti kao mutavi. Opet, nije negativnost, nego mi žao.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Savo je imao problem da spremi i motivise ekipu na malim utakmicama, no trener pocetnik je i to se usavrsava i dolazi sa iskustvom ali po meni njegova najveca mana je ego koja mu moze karijeru usmeriti u nekom drugom smeru. Voleo bih kad bi nastavio stopama Jokana, Celavog, Ivica...

Najveca zamerka kod Sava mi je bila manjak motivacije ekipe manjim utakmicama i na tome sto je cutao i govorio kako ima skockan tim... Jos jednom hvala i srecno u daljoj karijeri.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.235
Reaction score
10.315
Локација
underground
Veliko iznenadjenje za mene je da se Stanoje vraca u sto puta goru situaciju nego one iz koje je otisao.Nazalost ,nas problem je mnogo veci nego ,to ,ko ce nam biti trener,i bojim se da je to van i Stanojevih moci,kao i van moci bilo kog drugog trenera.Zelim mu srecu,ali mu ne bih bio u kozi,jer otprilike znam sta ga ceka,a verujem da zna i on,tim vise mi nije jasan njegov dolazak.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
ma nije negativno prema stanoju nego prema upravi
sta ce stanoje da uradi
potrosi ce ga i sutnuti ko i savu
i onda ce doci opet neko drugi
a govna ce da sede i svojim foteljama i da puse tompuse
mene licno ne zanima zamena na klupi sve dok ne odu ona govna usrana
Isto razmisljanje dok je bio mutavi. Sta treba da radimo? Da dovedemo Kosanovica i da gledamo kako nam otimaju titule?
Ovako barem postoji neka nada.. minimalna..
Ja postujem svaki uspeh i ne vidim razlog zasto bi neko pljuvao na forumu Partizana nekog ko nam je doneo toliko radosti u poslednje vreme.
Isto vazi i za Jokanovica, Rasovica, Nikolica..
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.625
Reaction score
8.434
Локација
Македонија
Secam se kao da je bilo juce a proslo je 10 godina. Polufinale kupa sa ovim istima od prekjuce poraz 1-3 smena trenera, a na klupu dolazi Sale Stanojevic. Ostalo je istorija.

Na klupu dolazi Sale, a ja docekujem ovaj info potpuno ravnodusno bez nikakvu reakciju ili euforiju, a volim ga kao brata. Toliko nas je ova govnjiva lopovska sns uprava ukanalila i ogadila da nam je i povratak Saleta onako kao sto se kaze preko kurca.

Nek ti je sa srecom Sale nadam se da ces uspeti da preokrenes ovu sezonu kao celavi.
Neka bude borba neprestana, neka bude sto biti ne moze.



Govnjiva upravo jos ste tu ? Crkli u najgorim mukama bando napredna.
 
Последња измена:

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.193
Reaction score
33.169
Локација
vaginamandibularia

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Nisam odusevljen.
Odnos u savezu i ligi se mnogo promenio od kad je napustio klub. Liga nije ista, mnogo vise bodova su potrebni za titulu, mnogo manje sklanjalica. O savezu necu da pricam.

Sale nema kontinuitet kvalitetnog rada i rezultate.
Trenutci zadovoljstva (titule, LS) i trenutci blamova (Shamrok i 0 bodova u LS) se dopunjavaju.
Meni su osecanja skroz pomesana ne ocekujem nista, a ako se nesto lepo dogodi svaka cast.
Ovim uprava kupuje vreme za sebe. Nema pojacanja u timu, nema krljanja u savezu i sudiske komisije, nema milionskih transfera. Kako je Stanoje govorio Bogunovicu, ako ne das sad gol zapamtices kad si zadnji put igrao prenelo bi se na ceo tim sada.
O kojim sklanjalicama ti pišeš?Ko se to sklanjao Partizanu?Ili si ti omašio forum na kome pišeš?
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.434
Reaction score
4.720
Koliko se ljudi čude dolasku Stanoja u ovakvoj situaciji, cenim da se niko ne bi uzbudio da je došao Lalatović ili Kosanović
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.257
Reaction score
18.180
Локација
Kej Republika
Ja sam bio ubedjen da Radovan preuzima ekipu. Ovo za Stanoja me je svakako iznenadilo.
Znaju govna kako se kupuje vreme.

Ali ipak uzdam se da je Sale naucio VELIKU lekciju u prvom mandatu. Da mu se iste greske nece ponavljati.
To sta je radio preko, prosto me zabole kurac.
Nek on namesti ekipu kako treba, da se borimo. Pa i nek uzmu titulu vodjine falange. Zabole me. Znam kakav bolesnik vlada zemljom.
Hocu da vidim krv u ocima i lakat u zube svakoj ciganskoj filijali.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Dobrodošao, Stanoje!
Želim ti da pojebeš ovu upravu i da ih osvajanjem titule oteraš sa okupiranih radnih mesta!!!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.920
Reaction score
25.642
Локација
ante portas

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
Profesor najavljuje pojacanja. Pa gde je sportski direktor bando?!
Sale dobro nam se vratio! Nadam se da znas kakva je situacija i da ti je tefter pun jeftinih a dobrih fudbalera.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.156
Reaction score
18.262
Локација
U Kinšasi
Ako je ovo proseravanje po Bogunovicu motivacioni govor, onda jebiga.

Inace, Stanojevicu zelim da ponovi uspeh iz prethodnog mandata. Bice 100 puta teze. Sa srecom.

Savu zelim uspeha i da se vrati kad ovo govno krepa.

Upravi jos jednom zelim da crkne.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Divim se ljudima koji misle da će Stanoje da zarati s upravom i traži pojačanja kome je Babović bio neizostavan u prvoj postavi.
Završena je sezona.
Ne vidim sta bi nam znacilo da zarati sa upravom? Zasto bi bilo dobro za bilo koju firmu ako radnik firme zarati sa menadzmentom?
Meni je vazno da izvuce maksimum iz ovog tima. Kakav god da je. I da ojaca odbranu sa nekim pojacanjem, ako je ikako moguce.
A upravu mrzim, svejedno ko je na klupi Partizana.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.731
Reaction score
11.173
Локација
.
Ja sam i dalje ubeđen da ovaj tim nije toliko loš i pored kriminalne odbrane samo fali čvrsta ruka na klupi. Stanojevim dolaskom smo to dobili, bar se nadam. Nema više praznih priča, hoću da gledam Partizan koji grize i kida. Samo tako može da se osvoji titula u ovoj usranoj ligi.

Na njegov prvi mandat sam gledao kao odrastanje mlađeg brata, pokažeš zube od starta i kidaj. Bukvalno se videlo kako raste kao trener vremenom. Desi se i sranje, Šamrok je ozbiljan minus ali ima mnogo više pluseva i kredita, msm bar bi trebalo da je tako kod nas mazohista koji i dalje kidamo živce zbog Partizana.

Dobrodošao kući a cigani nek drže gaće
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top