Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Stojance, posrao si i sefa i stanicu :D
Ubio si mi i ono malo radosti u meni :buhaha
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Koliko znam Stanoja ekipa ce nam izgledati ovako:
Stojke
Miletic Vitas Banjak Urosevic
Suma Zdjelar Scekic Natko
Sadik Asano(Markovic)

Hvala Savo bilo je dobro!
Srecno Stanoje!
Koliko znam Stanoja ko god ne bude ispunjavao defanzivne zadatke bice na tribinama sa navijacima. To je njegov marker. Ima sada i jednu prednost jer ovaj tim je mnogo brzi naprijed nego sto je onomad imao u Partizanu. Za tranziciju dusu dalo.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.422
Reaction score
40.759
Локација
Žrnov
ufff. ovo je baš šoking.
Sava su svi bušili, od uprave do igrača. Stanoje ako dobije pojačanja, a dobiće ih i biće verovatno zvučna i svi ćemo se radovati, biću još uverenija u to.

Pomešana su mi osećanja. Ovde većina zna koliko ja volim Stanoja, ali uopšte nisam euforična. Daj bože da nisam u pravu, ali bojim se da neće na dobro da izađe.
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
566
Reaction score
756
Dobrodoslica Stanoju!!! Bice uzivanje ponovo videti ga na klupi! :)

I zahvalnica Savi, radio je koliko je znao i umeo. Igrali smo lep fudbal u Evropi, unapredio je nekoliko igraca i time nam obezbedi finansijsku stabilnost. Mislim da to treba postovati.

Svakako se svi slazemo da ova uprava mora da leti napolje! A kada odleti da dobro vodimo racuna ko dolazi! Nikakav partijski isprdak ne dolazi u obzir!
 

Grobarcina94

Početnik
Учлањен(а)
23.09.2019
Порука
13
Reaction score
25
Локација
Novi Sad
Što se mene tiče, dok trio VVV jaše u upravi kluba, ja se lično ničemu dobrom ne nadam.
Uz Marka Nikolića, Sale Stanojević je jedini trener kog će mi uvek biti drago da vidim na klupi našeg kluba.
Sa njim na klupi makar znam da ćemo se pobiti kvalitetno sa kurvetinom i njenim filijalama.
Puna podrška Stanoju i igračima, pa kako bude.
Trio VVV iz uprave nek se napuši kurca!
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Иако бих се сложио да два Станојева мандата и нису превише за поређење, греота ми је било не оставити резултате из прошлог с обзиром да су ми подаци били на дохват руке, нека их бар због носталгије :

001.jpg

002.jpg
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.422
Reaction score
40.759
Локација
Žrnov
da citiram sebe
Stanoje ako dobije pojačanja, a dobiće ih i biće verovatno zvučna i svi ćemo se radovati, biću još uverenija u to.


Ne znam šta bih vam više rekla.... prodaće Miletića i Sumu sigurno.. ja da se pitam, na tu listu bih dodala Ostojića, a možda i Natha.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Sve jasno, nego samo kažem jer pominješ 3 vezana poraza od kretena Lalatovića. Pogotovo ovaj poslednji poraz svrstati u Savinu grešku je malo bezveze.
Dobro, to stoji. Ali da upoređujemo Sava i Saleta prosto nema logike. Sale je u svakom pogledu bolja opcija. Meni lično i kao čovek, što je možda i najbitnije (ne vezano za one svađe sa prethodnom upravom). Ja nikada nisam nesto gotivio Miloševića, pa i ne razumem otkud odjednom tolika podrška.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
1. Prva najvažnija stvar u fudbalu je rezultat.
2. Druga najvažnija stvar u fudbalu je da njegovo gledanje ne bude mazohizam, nego da imaš šta da vidiš na terenu...

Savo nije ostvario neki epohalan rezultat, ali je Partizan u igri (u Evropi, derbijima, u nekim utakmicama) konačno ličio na Partizan kakav godinama, pa i decenijama, želimo da gledamo. A ni to nije mala stvar. Uostalom dobre i lepe evropske utakmice digle su cenu našim igračima i prodajom Kalabe omogućile ekonomski opstanak Kluba...

Stanoje jeste imao prilične rezultate sa Partizanom ali i onaj neoprostivi Šamrok...i još ponešto što teško da sam mogao da svarim (situacija oko Moreire, ziheraški fudbal na 1:0 u trenucima kada ima tim koji može da pobedi sa 3:0 minimum, Miljkovića i Babovića kao ,,glavne karike,, tima, itd)...
...uostalom čak i taj Marko Nikolić koji je je ostvario neostvarivo, imao je stvari koje smo baš teško razumeli, kao npr. posle i duple krune i euforije i pevanja i kortea po Beogradu - onaj iznenadni i ekspresni odlazak u Mađarsku, ili to što je i on znao da tim temelji na igračima kao npr. Kojić i Luka koji su divni momci, ali fudbalskim kvalitetom nikako ne i za prvih 11 Partizana...
Šta je sve Sava izgrešio, ispisali smo već na 1000 stranica Foruma, da ne ponavljam i sada...

Dakle, svi smo mi grešni, i niko nije nepogrešiv ni sveznajući ni svemoćan, pa tako ni Stanoje koga smo svi podržavali kada je odlazio...i koji nas je sada sve iznenadio kada se vratio...
Ipak boljeg domaćeg a nama u ovom trenutku dostupnog trenera, verujem da nismo mogli dobiti...iskreno se nadam da će ,,zategnuti,, odbranu, da će praviti duge nizove sve samih pobeda, ali i da neće kvariti lepotu igre koju je Savin tim dostizao bar ponekad...

A što se tiče rezultata koji jesu bitniji od ,,umjetničkog dojma,, (a mi od Saleta Stanojevića očekujemo bar titulu :D i igranje LE ove godine ) ovo nije više ona situacija i ona liga u kojoj je Stanoje nekad bio - ,,cigani,, hteo neko to ovde da prizna ili ne, nadovodili su toliko i domaćih i stranih fudbalera da svakako imaju tim koji je realno jači od svih klubova lige - naravno osim od našeg, plus ako se već timovi i sami njima ne sklone, tu su sudije da ih ,,poguraju,,...
Mi smo već u zaostatku 6 bodova, ako ih pobedimo oba puta, tek onda smo ,,na nuli,,...za njih ne znam kada uopšte (iz razloga koje sam naveo) mogu da ,,kiksnu,, (osim protiv nas), mi ćemo po logici stvari izgubiti negde još poneki bod...šta da vam kažem...skoro pa nemoguća misija, i ne znam kako, ali znam da od Saleta očekujemo ono što sam već napisao...

Bar titulu i igranje LE. :D

Sale, pa ti sad vidi kako ćeš i šta ćeš! :napred-partizan: :šal :napred-partizan:
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.282
Локација
Kej Republika
ufff. ovo je baš šoking.
Sava su svi bušili, od uprave do igrača. Stanoje ako dobije pojačanja, a dobiće ih i biće verovatno zvučna i svi ćemo se radovati, biću još uverenija u to.

Pomešana su mi osećanja. Ovde većina zna koliko ja volim Stanoja, ali uopšte nisam euforična. Daj bože da nisam u pravu, ali bojim se da neće na dobro da izađe.
Poenta!
Vrati se Stanoje mi svi tuc muc. Sta uradi bagra iz fotelja, svako zrno optimizma nam ubijaju.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Dobro, to stoji. Ali da upoređujemo Sava i Saleta prosto nema logike. Sale je u svakom pogledu bolja opcija. Meni lično i kao čovek, što je možda i najbitnije (ne vezano za one svađe sa prethodnom upravom). Ja nikada nisam nesto gotivio Miloševića, pa i ne razumem otkud odjednom tolika podrška.

Upravo sve ovo je i kod mene, samo obrnuta situacija, tako da kontam da ni jedan od nas dvojice neće popustiti. :D
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.276
Reaction score
37.188
Иако бих се сложио да два Станојева мандата и нису превише за поређење, греота ми је било не оставити резултате из прошлог с обзиром да су ми подаци били на дохват руке, нека их бар због носталгије :

Погледајте прилог 10246

Погледајте прилог 10247

Protiv Anderlehta ima 0 2 0, to sam prvo uočio.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
Isto razmisljanje dok je bio mutavi. Sta treba da radimo? Da dovedemo Kosanovica i da gledamo kako nam otimaju titule?
Ovako barem postoji neka nada.. minimalna..
Ja postujem svaki uspeh i ne vidim razlog zasto bi neko pljuvao na forumu Partizana nekog ko nam je doneo toliko radosti u poslednje vreme.
Isto vazi i za Jokanovica, Rasovica, Nikolica..

mi titulu necemo osvojiti zato sto ovaj tim nema kvalitet da bi osvojio titulu, na kraju ce opet prosuti nekih 30 bodova
tu titule nema, sa ovom ekipom nema tog trenera koji bi titulu osvojio

nama su neophodana bukvalno 4-5 pojacanja minimum plus zamena kompletne klupe koja je beskorisna
pa da pricamo o necemu
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
@serAlex Да, да, није додато за пенале и продужетке, па Андерлехт реванш стоји као победа, а Шамрок реванш као пораз :ziveli
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top