Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.414
Локација
Beograd
Savo nema licnost da bi bio trener, jer ne moze da izdrži pritisak. Sale zna da se nosi sa takvim stvarima. Posle Šamroka je vezao desetak pobjeda i dokazao da moze da se nosi sa pritiskom, kad su svi bili bijesni i čekali novi kiks.
P.S. Sjecam se kad je pricao da posle Šamroka od sramote nije mogao da ide kuci, vec je otisao u Zemunelo na spavanje.
Odgledah i ja Saletovu promociju u ove kasne sate...

Možda se neko seća, već par puta sam pisao o Savinoj ,,zavaljenosti,, u stolici kad su bile te KZŠ, i da tako, kao ,,komandant,, šalje lošu poruku svojoj ,,vojsci,,...
Jbg, može neko da bude genije, ali okolina ga uglavnom poštuje (ili ne poštuje) i ,,čita,, po njegovom govoru, glasu, izgledu, stavu, govoru tela, lica, gestova, itd...
Sale mi je sa snimka poslao vrlo pozitivan utisak i energiju, a to će preneti i na ,,vojsku,, - on nije ,,zavaljen,, u fotelju i letargičan, nagnut je ka napred, što se čita kao energičan i uvek spreman na akciju, ledenog osmeha koji znači samouverenost, itd...
Sada ima i više iskustva, pa da se svi ponadamo da će sve biti o.k. i uz njegove uspehe - pritisak će svakako imati više nego ostali treneri, jer od ostalih nismo očekivali baš ono najviše, iako smo se nadali, nego smo im davali ili malo vremena da vidimo kakvi su, ili malo ,,fore,, dok se ne snađu...a od njega zna se šta očekujemo...sve same pobede u nizu, Evropu, uspešne derbije, titulu...
I da mu se ne ponove greške iz prethodnog ,,mandata,,...neke sigurno pamti zauvek, pa mu ih neću navoditi, ali ja mu i ovde ponavljam da pripazi na izbor igrača i koga i zašto dovodi u Partizan...
Mi smo se kod Save malo ,,navukli,, na to da Partizan bar u Evropi ima igru i da može da se nadigrava i sa jednim MU na JNA...i ne bismo da sad menjamo tu naviku...
Naravno, veliko je pitanje šta bi sa Evropom bilo ove godine sve i da je Sava i ostao, ali, eto...Savi hvala za sve i neka ga sreća prati...ali bilo pa prošlo, sada je tu Stanoje...
Ovo je prvi put a da ja pamtim tako neka čudna situacija sa trenerom, jedan odlazi a da ga skoro niko ne tera, a drugi koga smo nekada tako podržavali i sanjali o tome da nam se vrati, sad iznenada dolazi, kada mu se niko nije nadao...
Sve u svemu, nadajmo se da će sreća i uspesi da prate i ovog drugog koji se zove ,,Ti si prvi trener Stanoje,, - i njega i Partizan i sve nas!
Sale, drž se i juriš u pobede!
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Kao sto smo verovali i da cemo da kiksnemo svaku drugu ili trecu utakmicu u ligi. Ako nam je raspored Novi Pazar, Krisevac i Metalac fazon znas da cemo negde da izgubimo.
Isto tako smo verovali da vec posle 5 kola gubimo titulu.


Ko uopste negira to za Junajted? Ko je ovde bilo sta negirao za Evropu za mandata Save?
Partizan je tim koji mora da osvaja trofeje, a ako ne osvoji onda bar da im oteza toliko da moraju na svakakve nacine da osvoje titulu. Igre u Evropi protiv Junajteda su super, ali moraju biti samo slag na torti. Pritom ni grupu nismo prosli.

Partizan nije tim koji treba da se zadovolji lepom igrom i jebiga sad, sezonom bez trofeja, boze moj. A to je nazalost postala praksa.

PS. Juce je Stanoje objasnio u jednoj recenici u vezi derbija. Ne mozemo mi da zivimo celu sezonu na osnovu jedne ili dve utakmice nego mora da se pobedjuje u kontinuitetu i udje u trku za titulu.

To je upravo bilo kod Save. Zivimo sezonu na par utakmica.Evropa i Zvezda, gde nisu ni sve u Evropi ali ajde racunacemo. Druga polusezona bolje da se ne igra, isto kao kod Djukica. Celu sezonu svodis na 5 tekmi koje mozda dobijes ili igras lep fudbal i onda cele jebene godine pricamo o tih 5 utakmcia a ostale igramo kao prijateljske jer je razlika 20 bodova.
 
Последња измена:

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Samo da se podsetimo da smo prošle sezone svi ovde verovali( a bilo je realno) da ćemo pobediti Man utd.

Šta mislite kada ćemo to opet doživeti?
2010 smo svi verovali da ćemo pobediti Arsenal.
2012 isto protiv Intera..
2014 isto protiv Totenhema.
To malo što nam fali i nije toliko malo u realnosti.
Mi smo cigane u kupu pobedili "samo" sa golom razlike, ali oni svakako ne bi nam dali gol da smo igrali još 180min. I oni misle da im samo malo falilo da nas pobede..
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Eh sad, nama je mnogo manje falilo da dobijemo Junajted nego ciganima nas :D Oni nam golmana nisu videli.

Na stranu nasa liga, igre u Evropi su bile vrhunske ali bas, ne samo Junajted. I Az isto. Koliko god mu neki zamerali AZ meni je on vrhunski pripremio utakmicu. Ajde sad izmene i privodjenje utakmice, ali to je do iskustva. Stvarno je po meni neuporedivo bolje vodio tim nego recimo Djukic koji je prosao grupu. Ali to je fudbal, nekad igras losije i prodjes a nekad odigras vrhunski i na pad konentracije ispadnes.

Tada smo igrali najbolji i najmoderniji fudbal, najpriblizniji kako se igra u vrhunskim timovima, jos od Jokana.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Samo da se podsetimo da smo prošle sezone svi ovde verovali( a bilo je realno) da ćemo pobediti Man utd.

Šta mislite kada ćemo to opet doživeti?
To je tacno.
U ligi sa druge strane nisam verovao da bilo koga mozemo da rutiniramo.
Mada je to sve vec ispricana prica.
Savo hvala na svemu, uz sve probleme i vreme u kom se nalazimo, ti nisi uopste ucio kako se igra nasa liga, a i sta ce ti to.
Sve najbolje legendo!
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Mislim da pre ismeva Grobare sto ne zele Miljkovica a nemaju nijedan drugi adekvatan predlog..pojma nemam, retardirano je svakako.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.931
Локација
Академија
3347710845f50ab5375825558150619_w640.jpeg

"Хоћу емоцију! Будите прави, фокусирани. Будите одговорни и морамо да верујемо. Хоћу да видим праву гробарску емоцију!", биле су прве речи Александра Станојевића при упознавању са играчима.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
ja se ubi trazeci domaceg desnog beka koji je bolji od Miletica.. ali ono na “ime” odma da je bolji..
nema ljudi! Toni Rukavina fazon?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Sta je sa onim pravilom 4 stranca + dva iz Ex-Yu ? Vazi li jos ? Dajte Momcila Raspopovica smem da se kladim da navija za nas
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Nemojte se cuditi ako Stanoje izbaci Vitasa iz 11 i stavi celavog a i Banjak nije siguran. Ostojic bi lako mogao biti u rotaciji. Stanojevic hoce titulu a celavi ce da gine kao i Ostoja koji ima 100 godina ali se odmorio zadnjih mjesec i po dana.
Sve sto smo do sada vidjeli u prvih 11 moze biti lako istumbano imam osjecaj.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Važno da se stabilizuje odbrana. A u napadu svakako imamo dovoljno kvaliteta da zavučemo gol..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top