Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.752
Reaction score
19.284
Локација
Nickname
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.301
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ja koliko znam stanojevic jos nije vodio niti jednu utakmicu u ovom mandatu, a ovde ga mnogi kritikuju i pilivaju govnima perfidno u vidu neke dobronamerne kritike kobajagi.
Treba sve takve osobe da bude sramota, gori su od cigana.
Ako nista, onda zbog radosti koje nam je doneo u prvom mandatu treba da se ispostuje i saceka da se vide njegovi rezultati, pa onda da se sudi i da se donose zakljucci.
Ja cu tako, a vi kako hocete
Citiraš tog “nekog” ako hoćeš već da kažeš da je sramota, toliko je bar korektno.
Ako treba da se samoidentifikujem ok, al ko zna da čita vidi šta je istina.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Prvo, niko od nas ne zna da li je on radio na sebi za ovo vreme, možda se baš tome posvetio.

Svakako da ne može biti lošiji nego što je bio.

Drugo, stekao je neko iskustvo, radio sa ozbiljnim njuškama (bez obzira na neozbiljnost lige), sigurno da i to nešto vredi.

Najbolje da Sava sa nula godina iskustva i bez trofeja ima reference za trenera Partizana i to niko ne spominje kao bitno, a Stanojeviću se sad osporava stručnost u fazonu gde je bio šta je radio 10 godina. Budi Bog s nama.

A to da li mu je bio prioritet novac, to je njegova stvar, čak je i neumesno komentarisati. Njegov izbor.

Njegov dolazak je dobra stvar, čak bih rekao premija. Mogli smo mnogo gore da prođemo. Ali izgleda, po nekima, da je bolje da je došao Ljubinko...
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.087
Reaction score
5.040
Локација
vezenemam
"Niko ne zna...", sem tebe očigledno.
Milošević je bio, ne mačka, nego tri mačke u džaku, kada je došao, ali se pokazao kao sasvim solidno rešenje sa njuhom za igrače.
Stanojević danas - mačka u džaku. Relativno brzo će se videti da li ta mačka vredi više, ili manje, ili uopšte i nije mačka već lav.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.301
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Svakako da ne može biti lošiji nego što je bio
Kako ne može?
Vermezović je najuspešniji Partizanov trener u 21om veku, hteli mi to da priznamo ili ne, Đukić bio najtalentovaniji Srbije trener kada je odlazio, obojica su se vratili kao odroni.
I naravno da može da se vidi da nije radio na sebi da jeste zabo bi neki ugovor bar u Mađarskoj.
To ne znači da ja imam lošu nameru prema njemu, ja se nadam da on osvaja titulu, ali treba biti realan.
Promenilo se vreme i jedan Murinjo je lošiji trener nego što je bio, a ne Stanoje.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA
Pa nije Sale Stanojevic kriv sto 15 sansi nisu iskoristili igraci na toj utakmici a sve su bile u najmanju ruku dobre..i sto je Samrok iz dva prelaska centra dao dva gola, desavaju se nekad i takve utakmice..kako stvari stoje na forumu, najbolje da niko nije dosao, mogu to Vazura i Vuletic zajedno da vode, vrvt bi onda mi svi bili prezadovoljni..i jos nesto, nije Savo otisao nego je oteran..
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Pa nije Sale Stanojevic kriv sto 15 sansi nisu iskoristili igraci na toj utakmici a sve su bile u najmanju ruku dobre..i sto je Samrok iz dva prelaska centra dao dva gola, desavaju se nekad i takve utakmice..kako stvari stoje na forumu, najbolje da niko nije dosao, mogu to Vazura i Vuletic zajedno da vode, vrvt bi onda mi svi bili prezadovoljni..i jos nesto, nije Savo otisao nego je oteran..
Ali je kriv što je tu izašao podcenjivački sa sve Radišom na golu, kada se borimo za ulazak u grupe.

Inače, Milošević je uvek bio kriv kada mi ne iskoristimo 15 šansi, a protivnik ubaci neku frljoku. Onda je to bilo i do loše selekcije ekipe ("pa nemamo nijednog dobrog realizatora u ekipi"), do njegovog neiskustva itd.
 
Последња измена:

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Mi ako ispadnemo od belgijanaca uopste nece biti bitno ko nam je trener. Ovaj kriminal od "nase" lige zaista nema svrhe pratiti a kad ne bi imali restrikcije od Uefe, rekao bih da ne treba ni igrati. Samo se pitam kad se zavrsi ovo zlo jednog dana, dal ce neko odgovarati i svedociti o kriminalnim radnjama svih ovih godina?? Postavljam pitanje a odgovor vec znam.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA
A otkud ti znas brate da bi prvi tim to resio u svoju korist, ni u gostima nismo pobedili a igrali smo u jakom sastavu..mozda bi i oni promasili sve zivo, to se nikad ne zna..a i taj tim sto je izveo je napravio dovoljno sansi ne da prodje, nego da isprati Samrok sa 5 i vise golova u mrezi..kad nece ono nece, tacnije kad hoce ono hoce sto se tice Samroka..onaj bek onakav gol ne bi dao pa sve da je sutirao do dana danasnjeg, svaki dan po 300 puta..i Rnic onako da ispadne u produzetku i da posle napravi penal ako se dobro secam..
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.968
Reaction score
25.955
Локација
ante portas
Nema potrebe da se otvara front Stanoje vs Milošević.
Miloševiću se zgadilo sve digo je ruke i otišao je hvaleći upravo Stanoja i predlažući njega kao najbolje rešenje u ovom trenutku.
Za ocenu Stanoja biće i vremena i materijala za kritiku sačekajmo malo.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA
Ja nikada nisam krivio Milosevica sto je neko promasio 15 sansi, cak sta vise za vreme Savinog mandata igrali smo u mnogim utakmicama fudbal i licili na Partizan iz nekih sad davnih dana kada smo gazili protivnika kako smo hteli i veliko hvala za to..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top