Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Ne postoje argumenti u prilog ili protiv Stanoja u ovom mandatu. Diskusija je krajnje irelevantna.
Treneri poput Paunovića, Ivića, Jokanovića, od skoro i Nikolića, trenutno su naučna fantastika za nas. Zar nije doslovno jedini preostali poželjan trener Stanoje? Makar je manja mačka u džaku od svih potencijalnih kojima bi nas briljantna uprava častila.

I još nešto. Dokle ćemo da kukamo za u21 pravilom i da vrebamo na forumu rešenja u vidu 2 metra drva samo da ispunimo neke kriterijume, kad imamo u timu sijaset neuhranjenih klinaca koji su daleko under 21, a koji su naši i koje treba hraniti utakmicama? Ne želim da omalovažavam bilo koga, ali nama su potrebna pojačanja, a ne zakrpe do kojih smo došli sistemom eliminacije iz jsl blata
 

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
Ne postoje argumenti u prilog ili protiv Stanoja u ovom mandatu. Diskusija je krajnje irelevantna.
Treneri poput Paunovića, Ivića, Jokanovića, od skoro i Nikolića, trenutno su naučna fantastika za nas. Zar nije doslovno jedini preostali poželjan trener Stanoje? Makar je manja mačka u džaku od svih potencijalnih kojima bi nas briljantna uprava častila.
Upravo. Stanojevic je najbolja moguca (realna) opcija za novog trenera u ovom trenutku.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.398
Локација
Beograd
Kad leptir mahne krilima na jednom kraju sveta, to na drugom izazove uragan...

Nemojte potcenjivati efekat koji neka vaša reč ili rečenica mogu da izazovu na Forumu...ljudi su osetljivi, nervozni, nedostaju im utakmice Partizana, nedostaje im onaj živi odlazak na stadione, imaju ,,vijetnamske sindrome,, od svega i svačega a sada i zbog Korone...a zbog Partizana se podrazumeva da imaju i neuroze i psihoze - i to je sasvim normalno! :D

Jer ovde nikako da se neko navikne da nije sve samo crno, niti je sve samo belo...iako Stanojević svakako nije ni crna mačka niti beli mačor iz nekog džaka, nego trenerski crni panter, opet neki gledaju sve samo kroz prizmu obožavanja ili omalovažavanja nečije ličnosti...
A to uopšte nije tačno!
Mešaju se ovde babe i žabe, pišu se stvari koje jednostavno nisu tačne, dolazi do zamena teza, itd...

A opet kažem, fale nam utakmice Partizana, pa u njihovom nedostatku teoretišemo i više nego što bi trebalo...a fali nam i da se neki naviknu da ako neko napiše da Miljković i Sveta nisu baš najbolja rešenja za odbranu, ili čak pomenu i Šamrok, to ne znači da su automatski protiv Stanojevića a svakako za Radovana Ćurčića!

E, to je taj ,,forumski leptir,, gde neko ,,mrdne krilima,, iliti izjavi/napiše nešto i odmah ovde izazove ,,lavinu,, komentara ,,za i protiv,, - čak i ako mu post uopšte nije napisan u tom maniru ili svrsi...drugi to ne vide i ne shvataju tako nego isključivo ono: crno ili belo, jesi ili nisi, za ili protiv, ako nisi sa nama, protiv nas si, itd...

I još nešto. Dokle ćemo da kukamo za u21 pravilom i da vrebamo na forumu rešenja u vidu 2 metra drva samo da ispunimo neke kriterijume, kad imamo u timu sijaset neuhranjenih klinaca koji su daleko under 21, a koji su naši i koje treba hraniti utakmicama?

Slažem se! Dosta kukanja, pravilo je usvojeno, isto kao i ono za strance, a mi (Partizan) ničim nismo ni ,,mrdnuli,, pa da pokažemo da su takva pravila idiotska! E pa kad nam pravila odgovaraju, izvolite pa igrajte po njima!
Stranci neka budu u sastavu onako kako trener misli da je najsvrsishodnije od kola do kola, ili neka ih jednostavno ,,rotira,, redom jednog po jednog ako već ne može drugačije...doduše ne bih ja da nam Bog fudbala sedi na tribinama, ali...zna se ko se sad pita i odgovara oko sastava tima!
Isto i za klince, stavi 2 komada u tim za prvo poluvreme, pa ako urade nešto - urade, ako ne, imaš drugih 45 minuta da juriš rezultat...
Imaš Fiću, Čolu i Lakija za napred, imaš Štulića, Jovića, šteta što sad ne možemo da imamo na raspolaganju i ove iz Teleoptika ili Arambašića, ali šta da se radi, na kraju krajeva, može i Popović opet na gol protiv ekipa gde se očekuje da ćemo dominirati...

I, to mu dođe to, jedva čekam prvu utakmicu Partizana i tu pobedu pod Stanojevom ,,palicom,, pa da se strasti i živci ovde malo smire...
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.150
Reaction score
14.387
Локација
Brdo Banovo
Koliko je ružno kad npr. izvučeš tako nešto, upakuješ kako tebi samo odgovara i bez ikakvih argumenata postaviš ovakav post. Bolje nemoj onda ništa napisati jer to nije normalna konverzacija nego izrugivanje, što nikako ne može biti konstruktivan post na jednom forumu. Ovo ti pišem kao običan član, a na granici sam da na ovaj post reagujem i kao moderator.

Kad vec pises kao obican clan...slobodno se zapitaj i pogledaj koliko si poruka npr.ostavio u poslednjih godinu dana, a koliko u samo tri Stanoje dana. Pocev od "bivseg" trenera, pa na dalje.

Da ne znam o kome se radi, pomislio bih da je treci dolazak Djukica u pitanju.

Toliko malo svetla oko fk Partizana, i povratak Stanojevica se docekuje na ovaj nacin?
Ne sve, tu sad ne mislim licno na tebe, skroz nepotrebno i poredjenje sa Savom Milosevicem, uz uzdizanje ovog drugog. Jedan bivsi, a drugi postade vizionar.
Tako smo leprsavo i napadacki igrali, cudo jedno. Da ne gresim dusu, bilo je takvih utakmica, pod Savom smo vecinu tih evropskih odigrali sto za prolaz sto lepo za oko. Do poslednjih 10 minuta Alkmara.
Ocena, vrlodobar 4

Milosevic kao trener u linglong ligi, 20+ bodova iza prostitutke, bez borbe za titulu, izgubljen kup, -6 posle sest utakmica nove sezone.
Ide prica kako eto ne uspevamo da probijemo pingpong bunkere...onda pogledas rezultate sa tim bunkerasima i vidis da je svaki od njih Partizanu dao po gol ili dva? Covek bi pomislio da ih tako pritiskamo, da ne mogu da izadju iz svog sesnaesterca a ovamo dva ili tri od Napretka, Pazara, Vojvodine...
Bolje da smo mi probali da se bunkerisemo...
Da nije bilo utakmica sa manekenima iz najdubljeg stadiona, koja je realna ocena dostignuca na domacim livadama?

Kako mu dati vecu ocenu od 2 ?

Leprsava igra- da u nekim utakmicama, da l sam uzivao- da naravno, Partizan igrao lepo, efikasno. Na kraju,podvucena crta, bez prolaska dalje, bez trofeja- prvenstvo, kup.
Otkaz, jebi ga.
Nismo romanticari sa Karaburme, ne igra nam Santrac,nismo Ofk Beograd. borimo se za titulu. Valjda?

Podrska Stanojevicu na tom putu. Apsolutna. Ako je Sava dobio godinu dana da proba, moze valjda i Aleksandar.

U stvari, nema sta da proba- borba i osvajanje titule.
To je vec radio, zna kako.


PARTIZAN SAMPION !
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.150
Reaction score
14.387
Локација
Brdo Banovo
Mogu da probam, nije problem...

Na poslednjih par strana, sta radis- samo odgovaras ljudima i nabacujes im da su zlonamerni i da izvrcu stvari.
A sta rade/radimo... odgovaramo na nasto sto je zaparalo usi, odnosno zamutilo vid.
Prebiranja i trazenje mana USPESNOM treneru fk Partizana.

Jebi ga, da si napisao imas svoje sumnje, nisi zadovoljan izborom, taman i ono "bivsi trener". Sve ok, stanes spustis loptu.
Pozelis mu srecu i puno znanja u borbi sa vetrenjacama.
Sacekas par utakmica i onda udri.

Valjda nije tesko dati podrsku, bar do susreta sa ciganima na Jna ?! Malo cak i podici atmosVeru na forumu, razdrmati ljude.


Da ne idem dalje, nije ni tema. Ako sam i ja izvrnuo nesto, prihvatam.
Cekamo subotu i Rad.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.242
Reaction score
2.880
Koliko smo imali ,,A,, reprezentativaca tokom ove bezvezne lige?
Natho .. ..? Ko jos?
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
537
Reaction score
1.846
Ja sam uvek da svako iznese svoje misljenje pa makar mislio ne znam sta.
Ne mogu da razumem bas toliko negativnih stvari oko Stanoja,ali ok,100 ljudi 100 cudi. Jedino sto mislim da je bas glupo je da se pravi negativna prica a covek maltene juce dosao i ni jednu jedinu utakmicu nije odradio.
Stanoje je ipak nas,imao je neke greske ranije,ali ko nije? I pritom pod njim smo imali odlicne rezultate a oni ipak nesto govore.
Secam se prvi put kada je dosao i kada je rekao da Partizan nikada vise nece biti dzak za udaranje u evropi i igrao je sa dva napadaca skoro svaku utakmicu i pregazio ligu i plasirao se u ligu sampiona.
A kada je odlazio otisao je kao car,gospodski,sve crno na belo,nije pizdurina,ima muda,to se prenosi i na igrace i mnogo mi je drago sto se vratio!
Od dostupnih domacih trenera bolje od njega u ovom momentu nismo mogli ni da sanjamo.
E sad,sve ovo sto sam rekao ne znaci da ce ima beskrajan kredit i da je oslobodjen odgovornosti,daleko od toga.
Ako ne bude bilo kako treba,ako bude imao neke lose poteze,ako ne bude imao rezultate idu i kritike i sve uz to. Dotle apsolutna podrska za Stanoja!
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
839
Reaction score
2.902
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Dobrodošao kući Stanoje.
Ako čitaš moja puna podrška.
Odlično je što je trenutna reprezentativna pauza za upoznavanje tima sa novim trenerom. Predviđam za početak tri vezane pobede u prvenstvu što sa Savom ove sezone nismo imali.
I da ne zaboravim za kraj - UPRAVA NAPOLJE.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.285
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
@President
Niti ćeš sem možda od par članova s kojima se može diskutovati i kada imate različito mišljenje.
Poenta je da se ni ne čitaju postovi, ovlaš se pročita, shvati kao pljuvanje nikako kritika i onda se lamentira sa nekom floskulom “pljuvači, kad vidim kako ste ga dočekali bolje da je došao drulović, širite negativnu energiju, nije vodio ni jedan meč još, a Savo koliko je mečeva kiksao u domaćoj ligi?” i tako u nedogled. Ne odgovara se na argument stava nego na stav kao takav.
Mislim da bolji eksperiment foruma nije postajao nego prošle godine kada je Gaudlok trebalo da dođe, kada sam izrazio mišljenje u sveopštoj Ostoja histeriji i hajpu da je to loše pojačanje, ljudi su ko zaslepljeni odgovarali sa “znači sad ni Gaudlok ne valja, neka nek se vrati Andrić, nije ni odigrao meč itd” naravno kada se pokazao kao odron u suparničkom klubu niko to nije ni pomenuo, niti je iko citirao argument zašto je loše pojačanje.
Tako da samo od par članova možeš da očekuješ da se ne slažu sa tobom u nekom stavu i da se civilizovano raspravljaju, ostali će napisati floskule.
 

uprkos

Početnik
Учлањен(а)
08.01.2015
Порука
98
Reaction score
247
Ne mogu da razumem bas toliko negativnih stvari oko Stanoja,ali ok,100 ljudi 100 cudi. Jedino sto mislim da je bas glupo je da se pravi negativna prica a covek maltene juce dosao i ni jednu jedinu utakmicu nije odradio.

Mislim da nije toliko protiv Stanoja, koliko je protiv uprave jer je pomogla da Milošević ode, a on je mogao biti taj kontinuitet koji tražimo da nas još više podigne, bez obzira na sve mane koje ima. Samo mu je trebao ozbiljan pomoćni trener i adekvatna pojačanja.

A Sale je ušao u negativni kontekst kao odgovor na želje nekih da blate Savu.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.828
Локација
Beograd
Kakav crni kontinuitet sa dva poraza u 6 kola???
Pa nismo mi Čukarički. Milošević je najveći krivac za loše rezultate u ligi. Veći krivac od uprave. Ljudi, oni su smeće, ali čovek je rekao da ima tim.
To bi bilo ja kao direktor firme kažem vlasnicima zaposleni su mi do jaja a firma stagnira. Mislim ljudi stvarno, dozovimo se.

Pa ja sam prvi bio oduševljen Savom, oprostio katastrofa rezultat u ligi i kupu prošle godine zarad ove sezone gde je sam rekao titula je must. I šta bi? Čovek više od 3 pobede u ligi nije vezao. Nema vremena da se on nauči poslom, ne možemo da čekamo još tri godine da udjemo u borbu za titulu gde trener izjavi “čini mi se da smo odustali od titule”

Ljudi mi smo Partizan.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top