Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
560
Reaction score
1.673
Локација
Vranje
Stanoje, tebi i ekipi, puna podrška!!! Zelim ti što više pobeda!!! Sigurno si mnogo bolje nego mi analizirao situaciju. Znam da se boriš sam protiv svih!!! Jedna poruka pred tvoj debi, a to je:
KAD NEPRAVDA POSTANE ZAKON, OTPOR JE TVOJA DUŽNOST!!!!
GAZIMO DANAS!!!
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.930
Локација
Академија
Толико сам нестрпљив због Станојевићевог повратка да цео дан имам осећај као да се игра дерби. Гледам на сат сваких 15 минута у ишчекивању утакмице. Станоје, немој да разочараш!
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
I SVE U KURAC PARTIZAN JE SAMPION.
Aleksandre sa srecom,nek im iz ociju izbija GROBARSKA ZED ZA POBEDOM, nekad si mogao,ponovi.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Толико сам нестрпљив због Станојевићевог повратка да цео дан имам осећај као да се игра дерби. Гледам на сат сваких 15 минута у ишчекивању утакмице. Станоје, немој да разочараш!
haha brate ne igra on :)
 

Free Partizan

Početnik
Учлањен(а)
07.11.2019
Порука
86
Reaction score
284
Локација
Republika Srpska
Savo je otišao, mnogo mi je žao.

Stanoje je došao.
Neka mu je srećno i berićetno sa našim Partizanom! Neko je morao da nastavi, on nas neće unazaditi sigurno u smislu motiva i borbe. Mnogo me je utješila izjava Save da je Stanoje najbolji čovjek da nastavi voditi tim. Ostao je Duljaj, i on je provjeren, već je jedno vrijeme sa ekipom. Ostao je kondicioni tim, trebalo bi da i tu funkcioniše sve. Valjda ostanu i svi igrači makar do ulaska u LE. Grupe LŠ i LE su nam sigurno prioritet svake sezone, da se ne lažemo. Jer tako i jedino tako rastemo! Sa što dužim igranjem u evropi raste vrijednost ekipi, igračima i samim tim i klubu. Naravno za mirniji san ( za titule, za Partizan ) su nam potrebne i pobjede u ovoj našoj ling long kakvoj takvoj ligi. Valjda tu krene nabolje sa Stanojem, vidjećemo.

Uvjek uz Partizan, uz tim, uz trenera, uz sportski sektor.

Jbg, ostale probleme moramo rješavati u hodu. Drugačije ne može.

Napred Partizan!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Imao sam volju da gledam utakmicu dok nisam vidio sastav. Rad je generalno kesa govana od ekipe, ako nam ovo prodje danas, na sledecom gostavanju protiv bilo koga 90% nece.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac
Miljkon u prvoj postavi. Urosevic na drugoj strani. Znaci bekove u napadu nemamo u startu.

Sto ne igra Banjak , verovatno neka sitna povreda druge logike nema.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.911
Reaction score
25.617
Локација
ante portas
Partizan: Popović, Miljković, Vitas, Ostojić, Urošević, Zdjelar, Natho Stevanović, Asano, Marković, Sadik
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Popovic nadam se samo radi bonusa. Banjak na klupi, Miljkovic..Stevanovic odavno beskoristan...nemam misljenje o timu koji izlazi na teren jer sve igrace vec poznajemo. Vidjecemo voljni momenat koji odlucuje o svemu u ovoj ligi.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.150
Reaction score
14.384
Локација
Brdo Banovo
moroni sa tv Arene...

Kombinuju utakmicu Partizana sa jebenim Zrinjskim ?!
Sad malo do Atine.... kakvi idijoti
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.826
Локација
Beograd
Prvo, Stanoje, odmah si pokazao da ovaj sastav može sa dva u napadu. Hvala kurcu, posle Nikolića trebalo vremena da se vratimo na 2 u napadu.

Drugo, čestitam ti na pobedi i ozbiljnom pristupu tima. Bez ikakve greške.

Blaga kritika za Sadika (nek se vrati u četvrtak) i veliko bravo za našeg najboljeg igrača, tatu na terenu Lazara Markovića.

Ovo će samo da izgleda bolje i bolje. Stanoje, kao što smo navikli, emocija kod golova, sve vreme komunikacija sa klupe. Veliki gospodine! :respect
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top