Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451
Последња измена:

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.930
Reaction score
7.301
Локација
Banja Luka
Da smo pametni pa da za sve ove klince koji damo dzaba drugim klubovima ubacimo neku klauzulu da mozemo da ih vratimo za neku cifru, to bi dobro bilo. Ova situacija je pravi primjer. Jebes mi sve ako ga cigani ne dovedu, samo eto da se sprdaju sa nama
 

Contador

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2018
Порука
31
Reaction score
24
Локација
Novi Sad

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Tim je odličan, ali Stanojević hoće da ga prilagodi svom stilu igre, pa ako bude rezultat dobar, oni će biti zaslužni jer su doveli Stanojevića, a ako ne bude, biće kriv Stanojević jer je menjao ono što je valjalo, a oni nisu hteli da mu se mešaju u posao...

Sve u svemu, oni su najbolji...

Apsolutno, to ne vidi samo neko ko je izrazito negativan i mrzi klub...
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
2.Koja su dva igrača u Partizanu na koji se Suma treba ogledati?
Eto odgovori mi na ta dva pitanja i imaću jasnu sliku šta da odgovorim sledeći put a da ne budem licemer
Sadik i Suma prvi na transfer listu, pa da posle 3 godine gledamo prvi put takmicarski a ne Fk mega transfer fudbal.
Od reprezenta Partizana napravi ga od jedne utakmice reprezenta Grafičara.
Ne mogu ni da ulazim u bilo kakvu raspravu ali ti moram napomenuti da Sadik nije odigrao ništa drugačije kada je bio tvoj reprezent.
A Suma je odigrao baš onako kao što si ti želeo da igra.

Ja ti obećavam da neću više replicirati tvoje postove u vezi igre i igrača Partizana jer zaista nema smisla.
Jedini način da bi neko mogao da ti konfrontira u nečemu jeste da Partizan dovede deo igrača PSŽa,Barse i Bajerna kako bi mogao neko da ti kaže da si nerealan u postovima.
Ali verujem da bi napisao nešto u fazonu bolje pare da su dali VK,KK,RK...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
A sta nema smisla?

Ovaj tim je napravljen za izlog i za igre u evropi i sta ovde nije tacno? Plus za derbije. Mi cemo protiv belgijanaca, imati svojih sansi jer ovi igraju otvoren fudbal ali protiv najveceg dela protivnika gde trebamo napasti, mucicemo se sa ovakvom selekcijom ekipe. Koliko utakmica treba proci protiv bunkerasa da se vidi da ova ekipa ne zna da probija bunker, jednostavno ne zna i ne moze u kontinuitetu, ako se ne otvori na vreme. To sto je Savo hteo igrati sa Sadikom u spicu koji nije gol igrac, a nije imao direktna krila i ofanzivne bekove je druga prica.

Navrzao si se na mene i kulirao sam te odredjeni deo, sta je Suma, neki tvoj rod pa sam te toliko uvredio? Volim citati tvoje postove, nemam nista protiv tebe al navalio si na mene kao nezdrav.

Za Sadika sam lepo napisao pre koji dan. Kod Stanoja moze biti samo gori, Savo je u njega imao poverenja neograniceno i ovaj mu je to vracao, Save sada nema niti tog nacina igre, plus od decembra sto se menja totalno sistem i iz tog razloga ga navodim za prodaju. 8-10-15 miliona koliko vredi vec,neka ga prodaju i dovedu da se pokrpe rupe u ekipi. Para nema a on je jedini pored Fice od kojeg mozemo zaraditi nesto vise para.

Nije istina da je odigrao na tom nivou. U poslednje vreme je previse sebican, a kada ima potez vise, onda ta njegova losija realizacija jos vise bode oci. Ovo sto je on sad promasio je za verovali ili ne rubriku.

Sve sto sam pricao za Sadika na jesen i kraj jeseni dok su ga ostali ismevali stojim iza toga. Ti koji su oznacili da im se svidja tvoj komentar, pisu isto sto sam i ja pisao, al jebiga nije napisao Matke nego neko drugi. Od losije realizacije, preko lose igre glavom, napadanja lopte prilikom centarsuta do toga da on kod Stanoja nece biti Sadik kao sto je bio kod Save i Djumija, namerno kazem i Djumija jer je i on bio itekako zasluzan za tu igru. Njegovim odlaskom Savina filozofija se promenila.

Sto se tice Sume, nemam sta komentarisati, daj Boze da ga odvedu Turci iz donjeg doma ili Saudijci.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Pa da li tebi ovo ima smisla ?
"Da odu pa da konačno gledamo takmičarski fudbal ,
Jer ovaj tim je napravljen za evropu i derbije .Ne i za većinu utakmice koje igramo u Linglong ligi."
Da ispadnemo kao ljudi od timova koji igraju otvoren fudbal da bi mogli da probijamo bunkere...i po koji derbi da izgubimo.
Za koga? Za šta?
Za naredne kvalifikacije u LŠ gde će nas izbaciti kao štetne prvi klub koji igra fudbal?
Za naredni AEL koji će nas sa igračem manje smejati što naš antibunker ne ume da predje centar?
Ok .Obećao sam . Neću više
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
A sta smo mi to uradili u evropi sa ovim timom? Dobili Astanu koja nije ni nalik onoj Astani od pre nekoliko godina, ista ta Astana je ispala sada od jebene amaterske Buducnosti (uz sve duzno postovanje njima, al crnogorska liga je amaterska), u dve utakmice sa Az-om od gotovog napravili veresiju i utakmica za pohvalu protiv Junajteda kuci.

Prave se neki hvalospevi kao da smo u najmanju ruku dosli do osmine finale LE.

Da bi igrao istu ovu ligu evrope sledece godine, moras biti prvak inace cemo igrati trecerazredno evropsko takmicenje.
 
Последња измена:

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Sta cemo videti? Dosao trener sa totalno drugacijom filozofijom fudbala, zatekao ekipu. Pa pitanje je da l bi Savo prosao Belgijance. A znam da ovde neki cekaju kiks...

Sto se mene tice sada bih potpisao da ispadnemo protiv Sarloe, a da se posibamo muski u mulju od lige i nateramo romuljage da kradu jos vise do samog kraja, a ne da se oprastano od titule vec u oktobru.

Nismo mi cukaricki da se zadovoljavamo nekim bljeskovima od 6 7 utakmica godisnje. Nismo ni mega da sluzimo kao razvojno prodajni tim.

Evropa je merilo kad dodjes do runde do koje je dosao Dinamo.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ništa, da prodamo sve naše najbolje igrače, ne samo Sumu i Sadika, možemo i Natka koji kad je došao spajao sa golom dubinskim pasevima, menjao stranu, oduzimao po koju loptu, sad sve to mnogo manje a dubinskih paseva i nema više od oktobra prošle sezone.
Euforija kao za Đukića beše, nemoj samo da se desi ista stvar a po sastavu jučerašnjem, gde smo u 18 imali 4 zadnja vezna, sve je moguće.
ALi ovo je njagora utakmica Partizana posle one sa Šamrokom, i onim Poljacima.Ali u prethodne dve smo igrali, juče katastrofa.
Pazi ti, vežbao penale protiv tima iz naše 3 lige realno, mopžda zonski stepen, onaj zadržava vreme i dobija žuti.
To je taj stil.
Mali Stevanović se ne sastavlja sa loptom ali nezamenljiv 60 minuta svaku utakmicu, čak ni odbranu ne može da igra.Imamo kvalitetnijeg za dve klase po fudbalskom znanju ali nije ni za klupu momak, odigra 40 minuta maksimum.
Šta će nama ofanzivni igrači koji menjaju strane, nude se za loptu.Mi ove što stoje volimo.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ma ja ne stvaram ništa, bio sam za smenu Miloševića ali ne želim da igram negledljiv fudbal i da drugari moraju da budu u 18 a da deca koja imaju kvalitet i mesto u sastavu, budu van sastava.Mislim na Denisa.
Nek se da šansa detetu, odigrao 40,50 minuta.Pa sramota.
Još veća sramota da je vežbao penale i dva zadnja vezna na klupi.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Prijatelju prošli smo Molde koji je ozbiljna ekipa, a treba i od ekipe koja je dijelila prvo mjesto sa Ajaksom u prvenstvu napraviti gotovo! Igrali smo protiv svih takmičarski i na pobjede, igrali smo evropski! A što mi nemamo rezervnog napadača drugačijih karakteristika od Sadika i što imamo bekove koji se na 30 metara od protivničkog gola dodaju sa krilima kao u školskom dvorištu, i imaju jedan upotrebljiv centaršut sa krila po utakmici, to je stvar nekih drugih stvari. Tvoja logika je, ne znamo da igramo protiv bunkera pa ajde da skurcamo i ove igrače pa da ne znamo igrati ni protiv otvorenih ekipa.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Da se oprostimo od Evrope da bismo se pošibali u ligi u kojoj cigani ne mogu da izgube?
Evropa je merilo!
Nemaš pojma, treba nam umesto Sadika neki “direktan” ( bata đora tm u prevodu zna glavom posvađan s obe noge, ne može protiv barske stolice da napravi višak) igrač za desetinu te cene koji probija bunkere a u evropi da se vratimo na staro da budemo džak za udaranje.
Doduše to što i kada budemo probijali bunkere ciganji neće kiksati i dalje, nema veze. Igraćemo “takmičarski” jer je ling long takmičarska liga a evropa liga rekreativna.
Kad imaš ferari ne teraš ga u njivu nego na autoput.
I sad ide onaj argument “ali Marko Nikolić” kao pušači kad kažu “ma moj deda pušio 50 godina i ništa mu nije falilo”, a što je na njega jednog pomrlo 100 drugih pušača nikom ništa.
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451
Stvara se jak front, Stanojevi protiv Savinih, biće zanimljiva jesen.
I jedan i drugi treba da imaju postovanje navijaca za ono sto su kao treneri uradili....iako nije uvek bilo idealno. Svi smo se radovali posle Moldea, Anderlehta, tugovali posle AZ-a, Samroka...radovali se pobedama u derbiju u kojima su Savo i Stanoje dospeli na listu najnepozeljnijih osoba u srpskom fudbalu uz Celavog......to je fudbal, to je zivot....ciganin krade partizanovci rade. Sad je na redu Zlatiborski bunker da padne.... Napred Partizan!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Licemerno je to sto ti pises Vojvoda, naravno da je kriv Savo sto je dopustio to sto je dopustio u svlacionici i naravno da je kriv za selekciju ekipe. Kod trenera sa autoritetom ce to malo teze ici. Niko ali niko nije veci od kluba.

Bezobrazluk je sta se pise za trenera koji toliko radosti doneo nama kao klubu i sto se pisu bljuvotine kako dovodi kombinacije svoje. Pa koji trener ne dovodi igrace sa kojima je saradjivao vec?

A ceka se kiks neki kako bi se opljuvao i kako bi se pokazalo da je bivsi trener. A videcemo sve na kraju ove ligaske sezone razliku u pristupu utakmica. Do kraja sa nozem u zubima pa sta bude bice.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top