Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@Sacayak @Goran Tomić malo romantiziramo oko Stulica.. udje u 85tom da 2 gola, posreci se.. dobije ponovo sansu ponovo ga da... (naravno da u svetu fudbala postoji XY takvih primera, pa se mi tripujemo da se jedan i nama posreci, kad je rec o spicevima)..

posle par komada romantizira i Vazura.. 5-10-15milki mamic na aparatima i to
 

uprkos

Početnik
Учлањен(а)
08.01.2015
Порука
98
Reaction score
247
Hm...
"U prve dve runde prethodnog izdanja Kupa Srbije, protiv Vodojaže u Grošnici i Spartaka u Humskoj, sastavljao je Savo Milošević tim bez Gvinejca, Nigerijca i Izraelca – nisu bili čak ni među 18 – dok se samo jednom desilo da na prvenstvenom meču ne računa na njih...
... Zanimljivo, svaki od tih mečeva Partizan je rešio u svoju korist, uz gol razliku 12:1."

Ne sviđa mi se ova konstatacija iz gore okačenog teksta i njene eventualne implikacije.
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Pa nije to razmišljanje nego činjenica, ne dobijaš ti pare od ulaska na jesen već koliko se sećam od zime do kraja prvenstva.
Tačno je da se ne dobija odmah, ali se tretira kao sigurno potraživanje i može da posluži kao garancija za uzimanje pozajmice ili kredita, a može i da se proda.

Suma, Sadik i Natko su daleko najbolji igrači ove karikature od lige i ja stvarno neke diskusije ne razumem.

Ipak, ako sam dobro izbrojao, u ovoj i prosloj sezoni Partizan u domacem prvenstvu samo 3 puta nije postigao gol (jednom protiv cigana).
Ciganima nismo u toj njihovoj proslavi 0:0 dali gol i to nakon što su njihovi kasapi Sumu i Sadika poslali na hirurgiju, Suma na ušivanje deset kopči na nozi, a Sadik sa polomljenim rebrom...
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
U poslednjih 10 ligaških gostovanja, van Beograda, imamo čak 5 poraza, uz 1 remi i 4 pobede. Samo smo dva puta uspeli, u poslednjih godinu dana, na gostovanjima u ligi, da damo više od dva gola.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Hm...
"U prve dve runde prethodnog izdanja Kupa Srbije, protiv Vodojaže u Grošnici i Spartaka u Humskoj, sastavljao je Savo Milošević tim bez Gvinejca, Nigerijca i Izraelca – nisu bili čak ni među 18 – dok se samo jednom desilo da na prvenstvenom meču ne računa na njih...
... Zanimljivo, svaki od tih mečeva Partizan je rešio u svoju korist, uz gol razliku 12:1."

Ne sviđa mi se ova konstatacija iz gore okačenog teksta i njene eventualne implikacije.

Verovatno misle da bi sa njima gol razlika bila 30:1.....ne vidim sta bi drugo mogli da impliciraju....

U poslednjih 10 ligaških gostovanja, van Beograda, imamo čak 5 poraza, uz 1 remi i 4 pobede. Samo smo dva puta uspeli, u poslednjih godinu dana, na gostovanjima u ligi, da damo više od dva gola.

Uz gol razliku 16:14 (ako sam dobro izracunao).....odbrana je zakazala, postoji veliki jaz u kvalitetu izmedju defanzive i ostatka tima i o tome smo trubili citavu sezonu i Savo to nije uspeo da resi (kad je trebao Rajkovic da dodje uprava je to stopirala), a da li ce uspeti Stanoje videcemo.
 
Последња измена:

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Моцарт пише да данас играмо у овом саставу:
Поповић – Лутовац, Остојић, Витас, Брежанчић – Здјелар, Шћекић, Стојковић, Асано – Марковић, Матић.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.134
Reaction score
17.837
Локација
U Kinšasi
Difens nam je za max 5 mesto u linglong. To bi moralo biti dovoljno za ove cigane.
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
U poslednjih 10 ligaških gostovanja, van Beograda, imamo čak 5 poraza, uz 1 remi i 4 pobede. Samo smo dva puta uspeli, u poslednjih godinu dana, na gostovanjima u ligi, da damo više od dva gola.
Pretpostavljam da si tu uračunao i iz prošlog prvenstva sa slaninarima i Spartakom što nije baš OK jer smo igrali sa kombinovanim sastavima, ali nebitno je. Ono što jeste poražavajuće je da smo u ovoj sezoni prosuli bodove u Pazaru i N.Sadu i da su u oba slučaja oni okrenuli poraz u pobedu.

I na oba susreta vezni/napad su svoje odigrali i mi smo na oba dali dva gola.

Dva gola na gostovanju nije malo i to bi trebalo da garanuje najmanje nerešen rezultat.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.745
Локација
Beograd
Svi treneri posle Ćelavog su igrali mečeve na strani kao da je kvalitet protivnika exYu. Razlog tome je bedna taktička disciplina pre nego što većina tvrdi da je roster u pitanju. Uskoro će to Stanoje da potvrdi.

Danas očekujem pobedu, 1:0 puna kapa, samo nek se nižu. :napred-partizan:
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Mozda nepopularno.. ali obzirom da su sanse za titulu izvesno minimalne.. nadam se rezervnoj postavi (odmoru ograca) i full fokusu na Belgijance.
Ostoja mora da odmori, mozda i Zdjelar.. Lazar..

daj klince da se dokazuju...
 

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Mozda nepopularno.. ali obzirom da su sanse za titulu izvesno minimalne.. nadam se rezervnoj postavi (odmoru ograca) i full fokusu na Belgijance.
Ostoja mora da odmori, mozda i Zdjelar.. Lazar..

daj klince da se dokazuju...
Ocemo titulu? Pobedimo u oba derbija, dokazemo da smo bolji i eto. Ove ekipe iz ling longa Partizan treba da melje samo tako, sa bar 2 gola razlike i kod kuce i na strani. Pa posle musavaca i nas, Vojvodina je najjaca u nasoj ligi a opet moje misljenje je da treba da i njih meljemo gde stignemo. Istina je da se sve radi da cigani budu sampioni, sudije ih guraju samo tako, ali ruku na srce kiksali smo gde smo stigli, sto prosle sezone sto ove, pa eno i ono protiv az alkmara mrtvog i tamo i kod nas igraca vise i nista, nista to nije slucajno, s tim da je ono tamo bruka i sramota, sa igracem vise prospes dva gola prednosti, to Partizanu ne sme da se desava, a desavalo se znaci i u evropi ne samo kod nas, znaci da je problem najvecim delom u nama samima, ne mozes da gubis svaku drugu tekmu, od vozdovca, napredka pa kiksevi protiv tsca i jos brdo prosle sezone, a ove se nastavilo kiksom u Pazaru, recimo bio je penal u Pazaru nad Mileticem cini mi se, sudijska govna nece da sviraju ali jbte daj Pazaru 5 komada jaci si 10 puta i skuplji i pasce u vodu sudijske kradje, u Novom Sadu Suma sto godina iskustva uzeo da se lakta sa Drincicem a zna da nas sudije ne vole, iskuliraj ga, daj mu 5 komada i to ti je najbolja osveta a ne da se laktas sa fudbalerima ciganske filijale broj 1. Cuj da stavi klince pa da kiksnemo opet, da gledam Colica, Lazara Pavlovica pa da mi se opet ponovi Novi Pazar. Daj damo podrsku ekipi i Stanojevicu, dobro je krenulo da ne ureknem, mozda igra nije najbolja ali smo ostvarili pobede, sta nam znaci dobra igra ako na kraju bezbroj puta primimo dva gola za 5minuta i izgubimo. Sto se Evrope tice, dajte ljudi kakav Sarlroa, necemo valjda od njih strahovati a hocemo evropu. Ako moze tsc sa dva igraca manje fcsbu da da dva gola mozemo i mi ove etevalje da pobedimo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Zasto mislis da mozemo tako lako da izbegnemo kikseve u ligi ? Pa vise od pola timova u nasoj ligi su bolji od ovog Sfintula, a video si kakve probleme imamo kad se zatvore i odluce da igraju anti-fudbal....kiksevi su normalni, mora da ih bude tokom sezone, a ono sto nije normalno je kad postanu previse cesti, a ono sto je jos nenormalnije je cinjenica da ce ciganima svako osim nas da donese 3 boda na tacni ako im prigusti - apsolutno svako u ovoj ligi, scenario "Vozdovac" ovaj put ne verujem da moze da im se ponovi pustili su bas svuda svoje krake. Tako da sto se mene tice neka ponovimo proslogodisnji evropski rezultat, neka dobijemo cigane i neka im disemo za vratom na manje od 4-5 bodova do kraja prvenstva i to je to. Takav scenario je nesto sto ne moze da se zameri ekipi i treneru i s obzirom na sve mislim da je to nas maksimum u ovom trenutku iako sam nepopravljivi optimista i nadam se cudu, nadam se reprizi 2017-e, duploj kruni.
 
Последња измена:

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Zasto mislis da mozemo tako lako da izbegnemo kikseve u ligi ? Pa vise od pola timova u nasoj ligi su bolji od ovog Sfintula, a video si kakve probleme imamo kad se zatvore i odluce da igraju anti-fudbal....kiksevi su normalni, mora da ih bude tokom sezone, a ono sto nije normalno je kad postanu previse cesti, a ono sto je jos nenormalnije je cinjenica da ce ciganima svako osim nas da donese 3 boda na tacni ako im prigusti - apsolutno svako u ovoj ligi, scenario "Vozdovac" ovaj put ne verujem da moze da im se ponovi pustili su bas svuda svoje krake. Tako da sto se mene tice neka ponovimo proslogodisnji evropski rezultat, neka dobijemo cigane i neka im disemo za vratom na manje od 4-5 bodova do kraja prvenstva i to je to. Takav scenario je nesto sto ne moze da se zameri ekipi i treneru i s obzirom na sve mislim da je to nas maksimum u ovom trenutku iako sam nepopravljivi optimista i nadam se cudu, nadam se reprizi 2017-e, duploj kruni.
Brate normalno je da se kiksa, ali nije normalan nacin na koji mi kiksamo. Jel su ti normalni kiksevi prosle godine pre svega protiv prosecnog az alkmara, i ajde tada smo govorili to je evropa, jaka ekipa i to je sve okej, ali onda kad na isti nacin kiksnes jos 5 puta u domacem prvenstvu onda je to vec da se zapita covek. Az alkmar, napredak, vozdovac, ove godine novi pazar i vojvodina, znaci svaki poraz je na isti nacin, dva gola za par minuta, ajde u evropi i nekako ali Partizanu to ne sme da se desava u domacem prvenstvu bez obzira sto sudije rade protiv nas, imamo 10 puta skuplji i bolji tim od bilo koga u nasoj ligi. Svakako da su kiksevi sastavni da fudbala ali nacin na koji ih mi pravimo nije bio normalan. Svi sad drvlje i kamenje ko god da dodje u Partizan od fudbalera, drvlje i kamenje i po Stanojevicu i svemu a zabelezili smo dve pobede. Kazem bolje da nije neka igra ali da pobedjujemo nego da igramo lep fudbal i na kraju izgubimo. Ako Stanojevic uspe da ispravi Savine greske iz poslednjih 20minuta utakmice onda cemo biti musavcim konkurenti za titulu i pored svega. Tako da ne vidim razlog cak i da je gotova borba za titulu sa se guraju deca i da gubimo bodove protov Zlatibora
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Eto prilike da vidimo kako izgledamo bez Sume i Sadika (mada njih dvojica za mene nikako ne mogu biti u istom košu), mada igramo protiv nedoraslog protivnika.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top