Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.587
Reaction score
3.343
Локација
JNA
Da je htela uprava da dovede nekoga dovela bi do pocetka priprema, ovako jad i beda opet..ipak tri boda na kraju, ne znam vise ni sam sta da mislim, ali sa ovakvom igrom i drugo i trece mesto nije garantovano, o prvom sve i da nema namestaljki mozemo da sanjamo..
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.250
Reaction score
6.831
Na forumu navijaca Partizana se pise o ”nepostojecem penalu”, a malo ko o nepostojecem ofsajdu... Dalje, daj Boze da sve utakmice ovako pobjedjujemo. Imali smo igru, a rezultati kurac, volio bih da se titula osvoji pa kako god. Tim nije selektovan od Stanoja, vec je Savo birao. Ponavljamo se ljudi i ptice na grani znaju da nam fali barem 4 igraca, ali karine iz uprave nemaju za kifle. Ja vjerujem i dalje da ce ih Stanoje utegnuti.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
256
Reaction score
2.188
Локација
Beograd
Partizan nikada, nikada ali bas nikada ne sme da uvodi treceg centarhalfa i dobija kartone za odugovlacenje ni protiv jednog tima na svetu, po cenu i
da se izgubi. To je razlika izmedju ozbiljnog kluba kakav smo uspevali da budemo i ovog sada. Nadam se da je ova igra bez ideje samo uhodavanje sa novim trenerom a ne odsustvo koncepcije. Videce se brzo. Skoro nikada ne kritikujem nase igrace poimence, ali nikako ne vidim kako nam je desna strana odbrane bolja sada sa Vitasom i .Miljkovicem?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.716
Reaction score
54.955
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Da nam je Stojković spasao bulju kao Popović, ovde bi mu postkosovski ciklus spevali.
Mene najviše brine Sadikova forma trenutno.
Kao da se ne snalazi baš najbolje od kako je Stanojević tu. A bitan nam je kao lebac.
Biće sve gore sa njim. A ova budalaština sa ubacivanjem startera u drugom poluvremenu govori tome u prilog.
Al ajde idemo dalje, do polusezone.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Da je htela uprava da dovede nekoga dovela bi do pocetka priprema, ovako jad i beda opet..ipak tri boda na kraju, ne znam vise ni sam sta da mislim, ali sa ovakvom igrom i drugo i trece mesto nije garantovano, o prvom sve i da nema namestaljki mozemo da sanjamo..
[QUOTE="I

@Issa svi od uprave do Save su kao glavni cilj ponavljali da treba sacuvati ekipu i da je to glavni cilj ove sezone. Vise puta sam pisao ovdje da tim koji je jedva bio drugi ne moze osvojiti titulu. Uz sve to glavni akteri su u mnogo losijoj formi, Sadik, Sumah, Fica, Natko, Asano trci ali ne daje golove ni on....Markovic podize formu nakon povreda ali ne moze sam. Sadikov backup je Matic. To nam je sto nam je ove sezone
 
Последња измена:

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Samo kad se završila ova beda od utakmice! Dočekali smo da se branimo protiv Zlatibora, da trener uvede Ostojića umesto Markovića, da odugovlačimo sa ubacivanjem lopte... Zlatibor je ekipa koja je primila najviše golova u ligi i mi nismo ništa mogli da im uradimo. Istina je da nam je poništen čist gol i sigurno bi utakmica išla u drugom pravcu. Ko zna, da je priznat gol Matiću možda bi već od starta drugog poluvremena Ostojić bio na terenu. :icon-rolleyes:
Potpuno su mi nejasne izmene na poluvremenu. Po mom mišljenju Denis Stojković uopšte nije bio loš, uz Lazara sigurno najraspoloženiji u prvom poluvremenu. I Stanojević ga vadi. Takođe, ni Matića ne bih vadio već bih Sadiq-a umesto Fiće uveo, ali ja nisam trener. Da je gol priznat Matića ne bi izveo jer je odradio posao. Čovek je dao gol, nije on kriv što je sudija degenerik.
Ali i taj poništen gol nije alibi za nastavak očajne igre. Mi čestitu šansu nismo stvorili a Zlatibor uopšte nije igrao bunker, tako da ne znam šta sad može biti razlog ovako loše utakmice. Imali smo prostora ali naše akcije nisu ličile ni na šta. Najbolju šansu na utakmici su imali ovi cigani za Zlatibora. Sreća, Popović je odbranio. Stvarno odlična odbrana. Lagano je ispao Vitas, više se ne iznenađujem, ali je klinac baš baš dobro reagovao. I u drugom poluvremenu je imao dve odlične odbrane. Jesu to bili šutevi sa distance ali siguran je bio. Jedan korner je loše ispratio ali ajde. Natho večeras više pogrešnih pasova nego dobrih. Ali opet drago mi je što je igrao bar zbog penala, da me ne boli glava ako neko drugi uzme da šutira. Da li je bio penal - stvarno ne znam. Onaj što je izbio loptu sigurno nije igrao rukom već grudima a ovaj prvi, ispred, njihova devetka, to se ne vidi ni na usporenom. Naši su tražili, Široki svirao.
Stanojević je izjavio da je Zlatibor odigrao fantastično pa se nadam da je ovo bio dobar protivnik pred Evropu. To što imaju najgoru gol razliku u ligi ne znači ništa. Zlatibor je pritajeni tigar skiveni zmaj.

Neka bude ovako očajno i protiv Belgijanaca, samo da se prođe. A za posle... treba se zapitati.


P.S. Šut Miljkovića u Sadiq-a obeležio utakmicu. Realno potez kola!
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Kakve veze ima Stanoje što je tim van pameti za ovu ligu?
Kako jedan tim može biti van pameti za ovu ligu? Kakav je to tim za ovu ligu? Tu se gleda trener, da li zna probiti bunker ili ne zna, kako može stvoriti što više šansi. Ovaj tim je bolji od svih ovih superligaških. Može ti biti jedan dan loš, ali ne možeš se na svaku utakmicu vaditi zbog igrača.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.234
Reaction score
2.860
I ovaj Miljkovic,kakav je to debil..tacno se uklapa u danasnji(nadam se trenutni i prolazni) Partizan...nema igre,nema nista,svi bre krute k...na nas..
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.550
Reaction score
10.856
Na forumu navijaca Partizana se pise o ”nepostojecem penalu”, a malo ko o nepostojecem ofsajdu... Dalje, daj Boze da sve utakmice ovako pobjedjujemo. Imali smo igru, a rezultati kurac, volio bih da se titula osvoji pa kako god. Tim nije selektovan od Stanoja, vec je Savo birao. Ponavljamo se ljudi i ptice na grani znaju da nam fali barem 4 igraca, ali karine iz uprave nemaju za kifle. Ja vjerujem i dalje da ce ih Stanoje utegnuti.
Kako sve utakmice ovako da pobedjujemo? Muda nam otpadnu dok ubacimo loptu u gol, a pricamo o Zlatiboru iz Cajetine hej, pre par dana o Sfintulu nekom.

Ja ne znam kako smo imali igru, ni sa RFS-om ni sa Sfintulom, ni sa ovima. Do bola amaterske ekipe gde nas tim u kom je jedan nas igrac skuplji od dva njihova tima, napravi jednu do dve ozbiljne sanse po utakmici. Njihov golman je lagano mogao da odmara kod 80% nasih suteva, sasece neko malo sa krila i opali po lopti tri metra pored gola, ako je to igra ja sam konj.

I uopste nije bitno ko nam je selektovao tim u trenutku kad igramo protiv CAJETINE. Da nam ga je Terzic licno selektovao zajedno sa aboliranim, tamo neki Zlatibor Cajetina moras da naguzis! Cukaricki je ovima zabio 5, samo dno ove dno lige po kvalitetu.

Jebote umirem protiv Sfintulova i Cajetina dok ubacimo loptu u gol, kao da navijam za Tuzla Siti krv mu jebem.

Stanojevic nam ama bas nista nije doneo, osim Miljkovica, koji za 30 godina sutiranja lopte nije naucio da je pogodi kopackom kako treba nego iz bas dobre pozicije pogadja naseg napadaca koji stoji 5-6 metara levo od gola. Urosevic bratina nije pogodio sesnaesterac centarsutem otkako je dosao u Partizan, a Vitasa nam vrte igraci koji pikaju fudbal za 500 eura mesecno...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd
Ovde se pišu neke stvari koje veze nemaju sa istinom:
  1. Da. Stanoje je tata. Disciplina se vidi. Vi koji ste trenirali fudbal valjda vidite razliku kako se reaguje kad se izgubi lopta kod Stanoja. Ili samo gledamo krajnji rezultat. Igra danas je bila dobra u svim poljima i bleda u završnici. Na to dodaj poništen čist gol
  2. Miljković je doktor u defanzivi za Miletića. Da, terali smo ga, ali dečko defanzivno odradjuje korektno
  3. Popović stiče samopouzdanje i svakim minutom je sve jači
  4. Da, biće to taj Partizan. Molim vas za strpljenje. Onako, grobarski vas molim. Dajte čoveku da sredi i zategne sve. Svaka pobeda, pa i 1:0 je bitna za glave ovih momaka.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.888
Reaction score
26.038
Suma sumarum, neka nam je Bog u pomoci u Belgiji.
Igra na momente tako jezivo podseca na igru iz sezone 1997/98, a ko je preziveo tu sezonu, zna o cemu pricam.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.716
Reaction score
54.955
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kako jedan tim može biti van pameti za ovu ligu? Kakav je to tim za ovu ligu? Tu se gleda trener, da li zna probiti bunker ili ne zna, kako može stvoriti što više šansi. Ovaj tim je bolji od svih ovih superligaških. Može ti biti jedan dan loš, ali ne možeš se na svaku utakmicu vaditi zbog igrača.
Zavisi ko je trener, kad je Savo trener onda on nema pojma jer ne zna da probije bunker, iako mu je ekipa u derbijima i evropi izgledala odlično.
Kada Popović nešto odbrani to je zbog novog trenera. Kada Sadik promaši to je zbog starog.
Forum je etalon dvostrukih aršina.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
Svi ovde imamo strpljenja, drugi klub nemamo.
Ali nemojte da mi kažete da igramo planski strpljivo, da nam treba penal da otvorimo protivnika iz njiva lige? Da nam je to plan?
Poništen nam je čist gol, penal nisam video, usporen snimak kao da je sniman peglom.
Imali smo posed, ali bez kreacije.
Dođemo do 20-25 metara i udaramo u zid.
Ovo nije pljuvanje, ovo je naglas razmišljanje coveka koji gleda svoj klub iz daleka i pati, nervira se. :)

Samo kažem da ne igramo dobro, da se mučimo i porađamo. Nek nam takav fudbal denese titulu, ali ja moj Partizan gledam drugačije. Romanticnije. Da vezemo loptu i trpamo seljake gde god se pojave.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top