Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
@Direktor_Grobar
Pa kad da očekujemo rezultate? U narednom prelaznom roku će kompletirati svoju priču sa transferima, pa će onda pred pocetak naredne sezone sigurno otići Sveta i Obradovic (koji nonsens od pojačanja) pa će opet morati da menja. Znaci treći prelazni rok će to biti gde neće rešiti odredjene pozicije, pa će opet morati da dovodi, plus će ko zna ko još otići tada pa će doći još brdo igrača, a to će biti njegova poslednja godina ugovora sa klubom? Pa kad misli da dodju rezultati ako već sad znamo će opet biti tubmanja tima svaki prelazni rok jer očito da plan nema?

Čovek najavljuje kompletne promene igračkog kadra. Znaci u ovom timu niko ne valja sem poslednjih pridošlica od kojih pola sve zajedno nema 10 utakmica u poslednjih godinu dana. Ko koga ovde zajebava??? Sjajna poruka igračima “sve ću vas promeniti”. Još jedan sjajan pedagoški potez pored onog za golmana i najbolje igrače od prošle sezone.
Ja stvarno ne znam koji je njegov cilj bio prilikom preuzimanja Partizana posto sa ovom politikom oko igrača on tim može da napravi za dve godine minimum a na toliko mu je ugovor.
Uzdam se u pobedu u derbiju da se malo smirim zbog svega ovoga sto nas je snašlo.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
... najbolji u novijoj istoriji Partizana

Elem, stvarno mi nije jasno kakvu Stanojević reakciju tima očekuje ako na svakoj konferenciji mora da ponovi kako mu ne odgovaraju, kako ne može da se sporazume sa njima, kako ne osećaju klub itd.

A to da ne osećaju klub je tek glupost svoje vrste, to su igrači koji siluju kurvu već godinama i ako ne osećaju klub sa tim iskustvom, onda ne znam kada će, pa taj Suma na Derbiju izgleda kao da 20 puta više oseća klub, žar mu izbija iz očiju, nego Lazar Marković koji se lagano šetka i ni ne trudi se da dođe do lopte, izgleda kao podgrejani leš naspram vatrenog Sume.
 
Последња измена:

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
"Što bismo se mi bavili njima? Uzeli smo tri titule zaredom 100 bodova ispred njih, i što bismo se mi bavili njima? Oni se bore u rangu sa Radničkim, Vojvodinom i ostalima. Zvezda je otišla džinovski korak ispred njih. Oni su loše rezultate koje su imali hteli da brane napadima na Zvezdu."

Terzić je rekao da želi da njihov najveći rival više napreduje.

"Poštujem Partizan i tradiciju, ali neki ljudi nisu dostojni da budu tu. Želim bolji Partizan nego što je sada, ali stavrno želim. Mi pobegnemo Partizanu 20-30 bodova u sezoni"

Kao što rekoh u jednom od prethodnih postova, neko iz kluba mora da skupi sve novinske naslove i tekstove ciganskih satelita i ovog krimosa, sve ciganske krađe u prethodne tri godine da se naprave u jedan video. I da se pušta igračima pre i posle svakog treninga do derbija.

Ako vam treba veći motiv od ovoga, vi kičmu nemate, da ne upotrebim neki teži izraz. Krvave oči, nož u zubima i peglaj od prvog do poslednjeg minuta. Nama treba 11 krvoločnih pitbulova, ko ne izađe tako slobodan je u potražnji novog kluba. Ovaj derbi je biti ili ne biti. Samo pobeda nas ostavlja u igri za titulu, a njima će ući voda u uši kao što je ušla u Markovoj sezoni. Zbog naših pičkastih igara protiv njihovih satelita mi dajemo legitimitet ovoj mafijaškoj ligi. I zato izađite i jebite im nanu naninu.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa to se tako i radi. Samo što bih ja izvadio sve izjave u prethodne 2 godine i što bih napravio klipove.

Igrač koji nema kohonesa što bi Čolo rekao, u ovakvoj utakmici mesta nema.
 
Последња измена:

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.997
Reaction score
13.675
Локација
Kipar
Partizan me moze da ceka dva prelazna roka. Ta alibi prica nije zahtevala promenu trenera. Dosao je trener doveo sest igraca od kojih su dva i po pojacanja a i to treba tek da se potvrdi.
Ja tvrdim da timovi koji dovode po 15 igraca svake sezone ne mogu imati nikakve rezultate.
Cilj promene trenera je da se uz manje korekcije unapredi igra u kratkom vremenskom periodu. U suprotnom Savo nije trebao da ode.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Stanojević da pusti igračima izjave Terzića, čoveka kome je bio podrška na sudjenju?
OK, simpatična bajka.
Neka nadje realan način da napali igrače za derbi, a naći će jer nam je trenutno sve stalo u tu sledeću utakmicu. Ako dobijemo, a uspecemo nekako, onda možda dodje do malo interesantnijeg prvenstva.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.888
Reaction score
26.046
@Goran Tomić
Pamtim Stanojevica u ponovljenom derbiju u rupi, 2001 u prolece, katastrofalna reakcija, pjanovic sam i vodjstvo cigana.
Ej pjano, pusi ga lagano, ej pjano...
Mamu mu cigansku, unistavao nas je u derbijima, on je bio njihova verzija Kezmana ili Dijare...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd
@Direktor_Grobar
Pa kad da očekujemo rezultate? U narednom prelaznom roku će kompletirati svoju priču sa transferima, pa će onda pred pocetak naredne sezone sigurno otići Sveta i Obradovic (koji nonsens od pojačanja) pa će opet morati da menja. Znaci treći prelazni rok će to biti gde neće rešiti odredjene pozicije, pa će opet morati da dovodi, plus će ko zna ko još otići tada pa će doći još brdo igrača, a to će biti njegova poslednja godina ugovora sa klubom? Pa kad misli da dodju rezultati ako već sad znamo će opet biti tubmanja tima svaki prelazni rok jer očito da plan nema?

Čovek najavljuje kompletne promene igračkog kadra. Znaci u ovom timu niko ne valja sem poslednjih pridošlica od kojih pola sve zajedno nema 10 utakmica u poslednjih godinu dana. Ko koga ovde zajebava??? Sjajna poruka igračima “sve ću vas promeniti”. Još jedan sjajan pedagoški potez pored onog za golmana i najbolje igrače od prošle sezone.
Ja stvarno ne znam koji je njegov cilj bio prilikom preuzimanja Partizana posto sa ovom politikom oko igrača on tim može da napravi za dve godine minimum a na toliko mu je ugovor.
Uzdam se u pobedu u derbiju da se malo smirim zbog svega ovoga sto nas je snašlo.

Očekujem da se bijemo za titulu ove sezone, velika je razlika, ali bez obzira na to hoću da vidim 5-10 pobeda u nizu i da što pre spustimo razliku. Za početak očekujem da dobijemo ovu kantu od ciganskog tima (objektivno gledam). Ako su to moja očekivanja (a verujem i većine) onda i nema puno vremena za podešavanje. Ali na stranu sve to, realno je da on sistem igre sprovede kroz sledećih par meseci, pogotovo nakon pauze jer na terenu odavno (proleće 2020) izgledamo kao mlitav kurac.
 

Jsd Partizan 1945

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
75
Reaction score
52
Локација
hram
Koliko sam ja zakljucio iz Stanojevicevih izjava i profila pojacanja ,rotiracemo dva sistema ,3-4-3 ,koji je vise 3-6-1 i 4-4-2 .I u jednom i u drugom imamo igrace koji su sistemski uklopljivi i sa kojima imamo sistemsku ravnotezu i fleksibilnost ,u prvom redu to su Halender i Jojic,posle njih , Asano i Markovic .

U 4-4-2 ,to ce cesto biti bez tipicnih krila ,imali bi jedno polu-krilo i ovaj drugi napadac bi mogao biti polu-krilo . To je najblize 4-3-2-1 , gde bi igrali mozda Zdjelar,Natho,Jojic,a Asano , Halender,Suma ili Markovic bi bili na ove dve pozicije .A takodje,varijanta sa Zdjelarom, Jojicem ili Nathom ,bi formacija takodje bila 4-4-2 ali bi bila slicna 4-5-1 ,koje smo igrali sa Milosevicem jer bi opet imali 3 ofanzivna igraca vezna,izmedju dva centralna vezna i napadaca .

U ovoj formaciji 3-6-1,3-4-3,kako kome odgovara, jedan krilni bek uslovno receno,u nedostatku boljeg izraza,ce biti ili Urosevic ili Obradovic,potonji moze igrati i kao treci stoper,po recima Stanojevica,a na drugoj strani bi verovatno bio Halender ali on je u karijeri uglavnom igrao po levoj strani ili cak Markovic .U tom slucaju ,bi imali sav moguci prostor za kombinacije ,gde cemo verovatno ciljati ,kretnje iz drugog plana ,nasih ofanzivnih veznih koji bi imali vise prostora, za svoje mogucnosti ,u tom sistemu .

U oba sistema veznjaci ce imati prilicno posla u defanzivi .Moze se zakljuciti da Stanojevic tezi ka tome da ima 8 aktivnih defanzivnih igraca na terenu ,sto nije bio slucaj u prethodnom periodu,pa su stoga i stigli Jojic i Halender ,koji su defanzivno dobri za svoje pozicije . Valja se setiti da mi kada smo igrali Ligu Sampiona,da smo bili procentualno prva ekipa,koja je igrala najvise na sredini.Bekovi na suprotnoj polovini kod Stanojevic uglavnom sluze za pritisak nakon izgubljene lopte i vracanje pasa u sredinu . U formaciji sa dva krilna beka,,verovatno bi igrali asimeticno sa jednom aktivnom ofanzivnom stranom,sa Halenderom ili eventualno sa Markovicem .

Mislim da cemo u derbiju igrati uslovno 4-4-2,sa Zdjelarom,Nathom,Jojicem i dvojica od Asana ,Markovica i Sume bi igrali,iza Bajbeka .Time bi imali defanzivno dobar vezni red,uz osvajanje nicjih lopti,pritisak linije veznog reda na njihovom prenosu lopte a i nakon prenosa ,na 40-45 metara od naseg gola ,sa skupljanjem linija izmedju sredine i odbrane .Sa ovim prvim ,bi smo imali izrazeniju opasnost iz polu kontri i kontri,kao i dubinski pas Natha ,pa i Zdjelara i Jojica ,a Jojic bi mogao i povuce loptu i prodorom . U pozicionoj igri,imamo neke adute,koji bi mogli biti nedovoljni .Mobilnost ofanzivnih veznih igraca ,bi mogla da nam bude adut ali do sada smo do sada od toga, malo videli,pa ne verujem da ce se do derbija znacajno promeniti. .
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
3-4-3 moze biti zanimljivo posle derbija, visok presing konstantno u jakom tempu..
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
a nemamo, al nemamo ni rezultate “ne rizikujuci” sa dva zadnja vezna, dva “beka”
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Nisam ljubitelj formacije sa 3 pozadi pre svega jer smatram da nemamo igrace za to, a i kad imamo to je mucenje, narocito kad si favorit jer formacija sama po sebi kojoj nedostaju igraci odgovarajuceg profila i kvaliteta ama bas nista ne znaci.....Miljkovic ostaje Miljkovic bez obzira dal igramo 3-5-2 ili 4-3-3-..... Daje se preveliki znacaj formaciji i taktici jer smatram da je pravilna selekcija daleko vaznija stvar, a sve ovo ostalo samo sicusna nadogradnja. U svakom slucaju najvaznije mi je da ostvarimo rezultat pa kako god ali me zanima da li cemo da furamo tu koncepciju i kad jednog dana Stanojevic ode ili cemo ponovo da se prilagodjavamo novom treneru i njegovoj viziji zbog nedostatka sopstvene klupske vizije ?
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top