Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.394
Reaction score
4.587
Локација
Zemun
Neću ni da otvaram! Hvala na komentaru brate:)
Dosta puta kvazi novinari stave takve naslove. Da li ih uredništvo tera na to, ili su sami polu novinari, ko zna...
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Od drugih portala sam navikao da serendaju sa klikbejtovima, te mi je stoga mondo koji sam držao za pristojan još ogavniji kako su krenuli u poslednjih par meseci da se kurvaju sa ovakvim naslovima. Neko je skoro primetio na mondu i tekst inače pristojnog Sukdolaka koji odiše ovom smrdljivom tehnikom.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Brat Vlad je i krivac za ovo vilenjenje posle postavljanja linka, ja bih tu rebn'o jedno 5 bodova ako se mene pita :D :D
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Samo želim da prokomentarišem da je asistent trenera Partizana moj školski “drug” iz osnovne škole na Karaburmi, Filip Višnjić. Sa njim sam proveo 8 godina i samo ću reći da je tada patološki mrzeo Partizan. Da li se nešto izuzetno promenilo u medjuvremenu , ja to ne znam, ali ovo govorim iz ličnog iskustva i verujte mi ni najmanje ne preuveličavam. Žao mi je što je neko takav na bilo koji način u mom voljenom klubu. I jeste da je on bio u OFK-i, jer mu je ćale Stojan tamo igrao i bio trener, ali on je bio zagriženi ciganin i to je činjenica! Naravno govorim o Branku Vukašinoviću.
Miloš Brajković sa Karaburme a sada u Kanadi.
p.s.
Stanojeviću takodje ne verujem, jer znam da je lični prijatelj Zvezdana Terzića i šiptara Ramadanija i veliki demagog, slab u svom poslu, pa to kompenzuje prodavanjem neke “grobarske magle”. Ali to ne pišem iz ličnog iskustva, već samo iznosim svoje mišljenje!
Smatram da je ogromna tragedija da nismo zaštitili Savu i sprečili ga da ode.
 
Последња измена:

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Mondo je nekada stvarno odudarao od ostalih kvazi novina i tabloida, ali sada je u rangu kurira. Vise nemas ni gde da se informises. Ostao nam je samo brat Vlad :D.
Tacno se vidi da im je isti vlasnik. Secam se isto nekad koliko sam voleo da otvorim Mondo jer mi je delovao kao najnormalniji portal. Mislim citao sam ga svakako najvize zbog sporta ali opet.
Sada mi lakse dodje kad otvorim Kurir nego njih.
Srecom pa je ona ideja usmerena protiv Vlada brzo sasecena u Predlozima :D
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Velika je greska kluba sve sto se dogadjalo od juna pa na dalje.Sava pusten niz vodu, pojacanja kasno dovedena, ne razumem ni Stanoja sta zeli postici vracanjem ovlikog broja bivsih igraca.Realno sezona je sto se bilo kakvog rezultatskog znacaja tice zavrsena idelana je bila prilika da se ubacuju u vatru mladi tj da se pravi neki novi Pavlovic, Stevanovic .Svima je jasno da klub jedino od pravljenja i prodaje igraca moze da zivi.Nisam pobornik nikakvih teorija zavera i ubacenih elemenata u klub samo trenutna filozofija delovanja je van svesti cini mi se da ni sama uprava ne zna gde udara.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Mondo je nekada stvarno odudarao od ostalih kvazi novina i tabloida, ali sada je u rangu kurira. Vise nemas ni gde da se informises. Ostao nam je samo brat Vlad :D.

I tako sto je odudarao i sto su ga mnogi kao citali je pao na 10mesto, iza i opskurnih portala.
Sad sa novim menadzmentom, zaokretom koji svi primecuju vratili su se u vrh.
Narod prosto hoce ovo ovako da cita i to je to :D
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.134
Reaction score
17.837
Локација
U Kinšasi
Vlasnik Monda je od pre godinu dana formalno Igor Žeželj, nekada GM fk czv i direktor kk czv. Tako da Kurir, Mondo, cigani... isto sranje, sve ih zabranite.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца

Odlican tekst, ko god da je pisao.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top