Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

The Partisan

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
51
Reaction score
147
Локација
always too far
ja bih ubio sad za neki sažetak
Ne mogu da pomognem, ali ortak je gledao poraz Zemuna za vikend protiv Radničkog iz Pirota. Imaju 8 "bonus" startera i velike probleme u selekciji. Ispašće iz Prve lige, sem ako ne uleti neki novac na zimu. Stoga, ovih 3-0 može da znači brdo različitih stvari. Zamišljam da smo ih ubili brzinom i snagom, ali da nismo hteli da ponizimo decu.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.019
Pobeda u derbiju je uvek pod moranje, nebitno od stanja na tabeli, nebitno od forme, od prethodnog ili narednog protivnika, od povreda, kartona...
I da imamo 50 bodova vise od njih, pobeda bi bila pod moranje.
 

The Partisan

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
51
Reaction score
147
Локација
always too far
zna li ko ovde dobro francuski?
Oui, mon bon monsieur. :) Nema sumnje da je pravilno Žan-Kristof Baebek. Francuski ima nemo h (aš). Da ne ulazim sad u razliku između h-muet i h-aspiré, ali ovde su stvari jasne. Ova dva samoglasnika, ae, iza suglasnika b prave zbrku. U srpskom izgovoru može bae da povuče na baj, ali pravopisne norme su neumoljive - Baebek.

A supruga me čitavo proleće smarala. "Šta će ti još i taj francuski...", kaže ona...
 

Jsd Partizan 1945

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
75
Reaction score
52
Локација
hram
Ja sam ga gledao jednom u Utrehtu,slusajuci holandskog komentatora,on je govorio Baebek ,sto je i meni najsmislenije.Logicnije je da se he cita kao e nego kao j ,iako je Francuski jezik cudnovat .Mi imamo te navike da prilagodjavamo imena kako nam odgovaraju,Panatinajkos sa j umgesto sa i ,Mada ,gledjauci druge narode ,kako izgovaraju imena na stranim jezicima,mi smo jos medju boljima .
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
kad smo kod egipcana..

Fica Stevanovic 90min u Estoniji (seme im se zatrlo) a i mali Popovic, Stojkovic nije ulazio.. uzimajuci u obzir da je i Natho odigrao 2*70 min u 3 dana, a ceka ga jos jedan mec sutra.. mrka kapa da ce na teren njih dvojca.. Mada me ne bi iznenadilo, sto je najgore!

Ukoliko zdrav razum ipak prevagne i mali Filip uz Natha ostane na klupi, moze se ocekivati:
Popovic-Miljkon-Banjak-Vitas-Urosevic-Zdjelar-Scekic-Asano-Suma (Jojic) -Stojkovic-Baebek

a u drugom Stojkovic-Stevanovic ili Markovic. Jojic-Suma ili obrnuto, i zavisno od rezultata mozda i Scekic-Natho..

u kontra prici ako se Stanojevic odluco za Stojkovica na golu:
Stojkovic-Miljkon-Markovic-Banjak-Urosevic-Zdjelar-Scekic-Asano-Suma-Stojkovic-Baebek

klupa svakako dosta jaca nego do sad, konkurisu:
Vitas/Markovic, Obradovic/Brezancic, Natho, Jojic/Suma, Stojkovic/Stevanovic, Markovic/Holender, Stulic, Pavlovic, Colic bice bas zanimljivo videti nas sastav a i klupu
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца

Ovaj klip su objavili na zvanicnom fejsbuk profilu:D:clap izgleda je zaista te drustvene naloge preuzela Tribina.

Inace nema trika da cu prihvatiti Biljinu interpretaciju izgovaranja imena naseg novog napadaca, koja se samo pojavila na konferenciji i tutnula naziv. Pre bih verovao verziji The Partisana gore koja zaista ima smisla. Dakle Beabek ili Behabek :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Teško da će Francuz izgovoriti glas ,,H,, ali, slovo-dva, manje je važno od toga što će Ž. BeaBEK da tutne zvezdi dva komada...
Za onaj treći nek se dogovore BIrBrAS kome još nismo odgonetnuli izgovor ni imena ni prezimena i omiljeni Strajnićev igrač, SejdubU... :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top