Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.911
Reaction score
25.618
Локација
ante portas

 

felix

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
43
Reaction score
195

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Po ovim sad vec ocigleno “ludi-jehova-panter-ima-tacan-info” tekstovima se vidi sledece:

1. Branice Stojkovic
2. Sto dalje povlaci da ce uz Stevanovica igrati Markovic.
3. Opalice im cekalicu/kontru u prvom, nadajuci se da njima vise treba pobeda nego nama.
4. Veliko pitanje da li ce Holder Baebek Suma Jojic Obradovic Markovic i jedan od dve gorepomenuta klinca.
5. Definitivno ako se ovakve informacije odaju u cilju zbunjivanja protivnika - super, ako ne, za mene je zavrsio!

u ovih 5 slucejeva moze se ocekivati (u prvom poluvremenu)
Stojkovic-Miljkon-Markovic-Banjak-Obradovic-Zdjelar-Scekic-Asano-Jojic-Stevanovic-Markovic??

Ne toliko losa zamisao takticki, Zdjelar i Sceka hapse, Asano Markovic Stevanovic za brzu tranziciju, medjutim. UPARITI Markovica i Banjaka (ne daj boze Vitasa) na Derbiju!!! Samoubistvo!
_________________________________

Ako su “informacije” satro, ocekivano bi trebalo biti ipak:

Popovic-Miljkon-Vitas-Banjak-Urosevic-Zdjelar-Scekic-Asano-Jojic-Stevanovic- Baebek/Markovic

sumnjam da ce izaci sa jednim zadnjim veznim, ukoliko se nekim cudom to desi otvara se prostor za eventualno Sumu.. ne vidim drugi nacin.

Nisam zadovoljan.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Neko ce da izvisi i to je cinjenica....Natko, Suma ili Baebek...mozda Banjak....Asano...ne bi me iznenadilo da bilo ko od stranaca izvisi jer hteli ne hteli jedan mora. Sa druge strane poprilicno sam siguran da ce Stanojevic ubaciti u prvih 11 sve igrace koji su dosli nakon njegovog dolaska i jos sam sigurniji da ce Stojkovic braniti. Ocekujem dva bonusa u polju i jedino se od novajlija za Obradovica ne bi iznenadio da bude na klupi. U sustini stvar je jasna - pobedimo li cigane sve ovo nece biti bitno.....a bude li neki drugi rezultat bice milion razloga za kritiku.
 
Последња измена:

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.857
Reaction score
10.830
Ја убеђен да ће одбрана бити:

Стојковић
Миљкон - Витас - Света - Обрадовић (Урошевић)
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Trener pred derbi ponovo proziva najboljeg igrača od prošle sezone i još nabija na nos onaj crveni karton iz Novog Sada!!!!!!?????
I na sve to preti da će jedan od njih dvojice morati da ode ako se Suma ne promeni! Čuj odigra jednu utakmicu vrhunski pa ga nema na sledećih pet!? A kako je to uspeo da provali kad mu je Suma igrao samo protiv Moldavaca (izveo ga kad smo konačno poveli u produžetku), 45 minuta protiv Belgijanaca (ubacio ga da nas spašava i dao je gol), protiv Bačke (izveo ga pred kraj) i prvo poluvreme protiv Metalca (znamo svi za izjavu trenera posle utakmice na račun njega i Sadiq-a)? Dakle igrao je 4 utakmice, od toga je dve igrao po 45 minuta kao da je bonus igrač odnosno U21!
Sramotna izjava, ničim izazvana i onda će da mi neko kaže da ˝pljujem˝ po treneru bez osnova! Taj trener pljuje po svima nama jer misli da smo budale!
Ako se na sve ovo još ispostavi tačno da će braniti Stojković i da su oni iz Mozzartsport-a ˝pogodili˝ postavu 5 dana pred utakmicu kao i protiv Belgijanaca... Ne znam šta bih više rekao!
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Meni lično je suludo da Banjak ne bude u prvih 11.
To što Stanoje hoće silom Stojkovića da stavi na gol nam pravi mnogo problema, jer će biti jako puno tumbanja u postavi.
Razumeo bih to da ne igramo najvažniju utakmicu do sada.

Sve u svemu, neka izađe ko god, mi utakmicu moramo dobiti!
Motivacije i žara ne sme da fali!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nemam reci ako je istina da ce Sveta steta poceti utakmicu.

Ide mi na zivce pomalo nasa deca, nasa deca. Volim i ja kad iz skole izbacimo kvalitet, kad vratimo kvalitetnog povratnika ali bez stranaca mi smo nula. Da se ja pitam imali bismo lagano 6 stranaca u prvoj postavi, naravno kvalitetnih. Ostatak ekipe bi mi cinili povratnici i deca iz skole. Ne igraj se Sale sa Natkom.

Trener pred derbi ponovo proziva najboljeg igrača od prošle sezone i još nabija na nos onaj crveni karton iz Novog Sada!!!!!!?????
I na sve to preti da će jedan od njih dvojice morati da ode ako se Suma ne promeni!
Imam utisak da jedva cekas neku ovakvu vest pa da bi mogao popljuvati ili kiks. Za kiks protiv Sarlroe sam bio ubedjen da je jedan deo foruma potajno prizeljkivao, a takodje sam sad ubedjen da biste voleli da odigramo nereseno derbi, pa da se moze lepo popljuvati sa uzitkom.

Sto se tice Sume, a sta treba da mu kaze bravo momak, imas 30 godina i dajes lep primer klincima? Ono sto je on uradio protiv Vojvodine rade deca od 18-19 godina kad ih neko namerno isprovocira i to mu nije bilo dovoljno, vec je istu stvar ponovio protiv Metalca gde je takodje udario laktom protivnika posle duela. Tako se profesionalac ne ponasa, promaja u glavi je nevidjena.

I sta nije istina da bira utakmice? Derbi, evropu igra na maksimumu, a livadarske utakmice kako mu se cefne.

To sto se vise voli fudbaler koji je doneo nula titula, naspram trenera koji je doneo 2 titule i ligu sampiona je druga strana medalje.

Da se vratim na temu, Sumu bih ubacio u drugom poluvremenu, on mi je taj faktor x koji odlucuje utakmicu. Znam da ce biti nalozen, a sasvim mu je dovoljno 45 minuta da odigra na visokom nivou.
Posto se igra bez publike, uloga favorita je na njihovoj strani zbog uigranosti. Ne svidjaju mi se ona objava u vezi Berlina i onaj yt klip na zvanicnom kanalu, nemam osecaj dobar, to se ne radi.

Sto se tice Svete, ja verujem da je ovo blefiranje. Stoper sa tri treninga se jednostavno ne ubacuje u ovakvoj utakmici, neuigran totalno sa ostatkom odbrane.
 
Последња измена:

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Bliži nam se dan za koji svako od nas živi.

Mnogo negativne energije se ustalilo u crno-bele sinove.
Gde nam je nestala podrška koju su pružali naši očevi, dede i prađedovi!?

Muka mi je više da čitam, trener rekao ovo, igraču se zamera ono ...

Shvatite da mi imamo samo jednog pravog istinskog neprijatelja i da on sve radi da nas još više zavadi.
Dajte samo pozitivu i optimistično razmišljanje do nedelje.

Pa kad svane nedelja, da se svi probudimo sa osmehom i jednom jedinom misli, kako ćemo da opet ponizimo komšinicu.

Većinu prvenstva im se protivnik skloni, ako neće sam da se skloni, sudija im reši.

Dolazi nam ciganska žgadija u NAŠU KUĆU (gde na veliku žalost svih nas, nećemo biti u mogućnosti da ih dočekamo kako dolikuje), dolazi ponavljam najveća žgadija u NAŠ HRAM, gde im se neće niko skloniti, gde će im se dati do znanja od izlaska iz busa gde su došli.
Nisu nam dali gol u 4 vezana međusobna duela, nisu nas dobili na JNA od 27.02.2016. (uz tešku su nas tad savladali).

NEK IM SE GAĆE TRESU, NEK SHVATE JOŠ DANAS DA NEĆE OPET ŠUTNUTI NA GOL

 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.150
Reaction score
14.386
Локација
Brdo Banovo
Ја убеђен да ће одбрана бити:

Стојковић
Миљкон - Витас - Света - Обрадовић (Урошевић)


"Nasa deca koja osecaju klub" i Stojkovic :D

Sunce ti poljubim, posle Milenkovica,
Pavlovica, pa i Ostojica dok je mogao- ovo iznad deluje kao da sastavljamo neprijatelju.
Odigrali mozda jednu prijateljsku zajedno.

Na par dana do derbija, deluje da Stanojevic igra BlackJack- u ruci ima 18 i trazi jos jednu kartu. Ozbiljno kockanje.
Prvo, bitnije, sa Partizanom, a onda sa samim sobom.
Na raspologanju mu je ekipa koje ume da igra protiv prostitutke(minus Pavlovic i Sadik), koja ih je igrala vise nego uspesno. Uz male korekcije to bi bilo to.
Medjutim, sada izgleda da cemo od korekcija za derbi, dobiti jedno pet novih igraca. Macka u dzaku, mecka u dzaku, rogovi u dzaku. Plus jos dva kurca, takodje u dzaku.

Potezima i dovodjenjem svih igraca koji su mu trebali, izabrao je da bude pokojnik ili pukovnik. Njihovim stavljanjem s neba pa protiv cigana, plus ove izjave, ako su prenete kako treba...

Ovo prvo mu se smesi, nadam se da gresim.

Bio sam za njegovo dovodjenje, prijatno se iznenadio. Stanojevic Sale !

Kad ono pocetak- pazi Mirko metak...
Prva izjava, Partizan odskocna daska, prva "kupovina", Miljkovic.
Utakmica, 0-1 protiv Metalca, izmenja sve igrace, na terenu crveni za domacina.
Kraj meca 1-1 .


Nedelja, 17h

Pobeda protiv zvezde je pod moranjem. Nista manje, nista vise. Sa Miljkovicem na beku, sa Stojkovicem na beku, sa Nathom na beku. Stavi koga god hoces.
Jedino prihvatljivo da se vratimo na -5 bodova.

Izlomiti manekencice sa ruznije strane brda, pobediti derbi!!!

Imamo postavu za to, na treneru je da l ce je izvede na teren ili ce da isteruje svoje.
Ako bude ovog drugog, a rezultat izostane, prijatno Stanojevicu.

Pobedi ih, jos jednom, jos dva puta !



Napred Partizan
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Mislim da Stanojević ne sme da se zajebava sa derbijem i našom igrom, pa da učini besmislen potez i Sumu ostavi na klupu.To bi bilo samoubistvo.Pazi tu foru, bolje igra kad uđe u drugo poluvreme.
Daj da se uozbiljimo, najbolji igrač mora da igra od početka, nikakav ulazak sa klupe, da se gubi prvo poluvreme, to svaki ozbiljan trener zna.Inače skoro sve jake utakmice Suma je počeo u prvi 11 sem onu u Belgiji, i zbog tog poteza, mi smo i izbačeni iz Evrope.
Plus je tu Suma bio za vreme pauze, još jedan razlog da mora da počne od 1 minuta.A i ko će onda da kreira naše napade ako ne igraju Suma i Natko?
Ozbiljan bi bio problem i da Marković krene u prvi 11.Nema šta mi da ispitujemo za derbi.Standardni štoperi igraju i ćao.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
@Matke22

Matke, da li je Suma najlošiji igrač Partizana i krivac za lošu igru tima od povratka Stanojevića kada samo njega proziva? Sramno je bilo koga da prozove pred bilo koju utakmicu, ničim izazvan (da li?), a on prozove jedinog koji i ako igramo kao kurac moze individualno da reši derbi!

A za Novi Sad... Ma trebao je Suma da skine gaće i da kaže Drinčiću da mu utera kurac u dupe!
I ne znam da li vidiš šta pišeš? Kažeš da se čeka ovako neka glupa izjava pa da “skocimo” ali je ok da ti kažeš da ti smeta Sveta Markovic? I molim te, bar meni nemoj nikada reci da čekam loš rezultat Partizana pa da nešto likujem ili serem! Ja ću “srati” uvek, ali uvek, kada mislim da nešto nije dobro. Ovo nema veze sa Stanojevicem već generalno! Na ivici sam sa zivcima i da imam vremena našao bih ti sve postove u kojima sam “srao” i po Savinim odlukama, samo da ti i drugi vidite da ovo sto pišem nema veze sa trenerima već sa Partizanom. Od decembra prošle godine trubim za neke stvari. Da li su pogrešne odluke bile zbog Milosevica ili Uprave ne znam, ali sam pisao o lošim stvarima apostrofirajuci krivicu na sve u klubu!

Ceka se derbi, nedobog da neko na ovom forumu želi loš rezultat protiv cigana, nedobog!!!
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
kad smo kod egipcana..

Fica Stevanovic 90min u Estoniji (seme im se zatrlo) a i mali Popovic, Stojkovic nije ulazio..

Trebali su igrati po 5 minuta da se ne umore, pogotovo mali Popovic, cuo sam da se nasetao po liniji.
Andorid mu izmerio preko 5000 koraka.
Zbog ovakvih stavova nase ekipe i jesu spremne kao neciji veterani.
Em ne igramo evropu, pa da ih pricuvamo i kad je reprezentacija u pitanju, pa nek budu odmorni da vuku dvobrazni plug po ling long oranicama.
 

Jsd Partizan 1945

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
75
Reaction score
52
Локација
hram
Slazem u svemu sto je Matke napisao,osim za Svetozara Markovica,ne vidim po cemu imamo dve ocigledno bolje opcije na stoperu od njega . Za golmana,mislim da je to pitanje dokonih ljudi,koji ne sagledavaju prakticne posledice, nekog izbora .Uveren sam da bi vecina i ovih kritikuju, da su na poziciji trenera, stavili Stojkovica. Kada ne odlucujete vi,uvek ste za preuzimanje veceg rizika.

Imamo daleko boljeg trenera, od naseg najveceg rivala, pa i kadrovski se cini da imaju dosta problema .Ja njih skoro da uopste ne pratim,osim derbija.Ja nisam odgledao njihovu utakmicu u evro-takmicenjima od Rendzersa do Ludogoreca,a od ove druge sam mozda cetiri ,pet .Oni imaju vise para,drzavni su projekat , sto opet sa sobom nosi i visi nivo lagodnosti u funkcionisanju, koja moze da donese i stete .

Ocekujem Natha od pocetka ,on ce biti jedan od bitnijih igraca, Sumu pre sa klupe, zato sto je bolji sa klupe jer je igrac naleta i trenutka, nije u stanju dugo vremena da bude u ritmu i zbog Stevanovica kao bonus igraca ,mozda i zbog broja stranaca . Utakmica,u kojoj se ne mogu napraviti priblizno precizne procene .Bice tvrda,zustra utakmica ,sa dosta duela i mi i oni cemo veovatno, imati problem u postavljenom napadu ,moguce je da bude polu-sansi bez pravih sansi i tamo i ovamo .Mislim da mi u toj konstelaciji snaga, imamo neku prednost , ako budemo egal ili malo bolji a opet moze da se desi zbog realizacije nasih ofanzivaca da po sansama zasluzimo pobedu, a da bude nereseno .

Nas stadion,pored kojeg kad sam u prolazu, meni klecaju noge i skace puls i sva secanja na njemu mi prolaze kroz glavu, predstavlja prednost i kada je prazan i bez navijaca. Duh tog prostora nije prazan ,imamo trenera koji oseca klub i neke od igraca , tako da ce to biti jedan od kljucnih pitanja na kojima ce se resavati ishod,da li cemo iskoristiti blagodeti naseg toplog doma .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top