Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Ma idi, dzentlmenski gest je ako neko oprosti 100.000€ koje mu pripadaju. Kakva bljuvotina od teksta.
Inace svaka cast Nemanji i srecno!
Dileme nema kad je u pitanju način na koji se Nemanja Nikolić rastao od Partizana. Podneo je veliku žrtvu, poneo se džentmenski, oprostivši klubu 100.000 evra. Kako je uprava crno-belih uspela toliko da „nakarika“ dug druga je tema i zahteva posebnu razradu, međutim, ovaj gest pokazuje da je fudbaleru stalo do crno-belih više nego što se u javnosti predstavlja.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
I posle neka neko kaze kako nemaju smisla za biznis.

Sto se derbija tice - neka se nastavi tradicija:

 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Dobro poznata manipulacija grobarske mase, prvo napisu ide za milion, pa onda ipak nije milion nego 400 hiljada. Katastrofa sta rade...Garantujem da bi Taki mogao da se proda za bar 700-800 hiljada da smo ga vratili na zimu.

A ovo sto se tice tima za derbi je tek posebna prica, mogli bi i da napisu kakve ce nam biti formacija i taktika, sta im tesko. Inace, meni licno se svidja ideja da Jojic pocne levo umesto Stevanovica, samo iz razloga sto sam primetio da se mali bas ne vidi na bitnim utakmicama. Ocigledno mu fali malo hrabrosti i drskosti. Znam da to znaci da bi najverovatnije poceli Pop i Sveta, jbg. Doduse za ovog prvog dizem obe ruke, ali drugi me bas zabrinjava, pre svega zbog neuigranosti. Bas nas muci to bonus pravilo...
 

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Dobro poznata manipulacija grobarske mase, prvo napisu ide za milion, pa onda ipak nije milion nego 400 hiljada. Katastrofa sta rade...Garantujem da bi Taki mogao da se proda za bar 700-800 hiljada da smo ga vratili na zimu.

A ovo sto se tice tima za derbi je tek posebna prica, mogli bi i da napisu kakve ce nam biti formacija i taktika, sta im tesko. Inace, meni licno se svidja ideja da Jojic pocne levo umesto Stevanovica, samo iz razloga sto sam primetio da se mali bas ne vidi na bitnim utakmicama. Ocigledno mu fali malo hrabrosti i drskosti. Znam da to znaci da bi najverovatnije poceli Pop i Sveta, jbg. Doduse za ovog prvog dizem obe ruke, ali drugi me bas zabrinjava, pre svega zbog neuigranosti. Bas nas muci to bonus pravilo...
Nas brate moj trenutno muci sve. Muci nas bonus pravilo, muci nas pravilo stranaca, muci nas nespremnost igraca, muci nas neuigranost tima. Jojic, Obradovic i Bajbek nisu igrali fudbal sto godina, Holender tek dosao, Natho odradio jedan trening sa novim fudbalerima. Ko zna koji tim ce i izaci sad u derbiju a najverovatnije da ce Lazar Markovic igrati spica. Tako da mnogo toga nas muci, nekako smo izgubili kompas te ne znamo gde udaramo. Ali u pobedu nad musavcima ne sumnjam, kakvi god da smo na kraju ih pobedimo, kad smo onda sa Kojicem pobedili pobedicemo i sada.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
447
Reaction score
2.534
Локација
Novi Beograd
Sledi intervju sa Stanojem o svim manama startera, posebno novih igrača, kao i u minut tačan plan izmena, uz detaljnu analizu taktičkih zamisli
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Ma nek im kaže sve bre, gazimo ciganske pičke 1:0
 

petra011

Grobar
Учлањен(а)
23.10.2017
Порука
359
Reaction score
1.093
Локација
the middle of nowhere

Hvalio se on i pripadnoscu onima sa druge strane brda.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Kakva glavica je Zeka...nadam se da ce mu povratak biti bericetan, pocevsi od karanja ciganske fulje.

 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
Ako se samo malo razmisli shvaticemo sledece:

Mozzart je dao onaj insajderski tekst za derbi pre nekoliko dana gde je pisao kako ce Jojic igrati u paru sa Zdjelarom a Holender spica.
- Ispostavilo se kao netacan ili delimicno netacan.

Onda daju informacije da ce Jojic igrati krilo a za ostale pozicije nagadjaju.
- Videcemo koliko je tacan.

Juce je na konferenciji Sale rekao da oni jos ne znaju tim, da ce sacekati da se svi okupe i odrade trening pa ce odluciti danas tim a saopstiti sutra igracima. Pa ako vec hoce da objavi, sto ga juce nije rekao nego se pretvara da kao ne zna tim. Ili Vazura daje ekskluzivne vesti Mozzartu kao prethodnih godina?

Ovaj tekst iznad sto je postavio Vojvoda je cisto nagadjanje na osnovu konferencije juce. To sam mogao i ja da uradim. Jedina informacija koja se cini insajderska a moze biti tacna je da ce Jojic mozda igrati krilo pa na osnovu toga oni nagadjaju postavku ostalih igraca. Juce je Sale rekao da ce Sveta poceti, naravno to znaci da Stojkovic brani, a da drugi stoper uz niega moze biti Banjak ili ako rizikuju Ostojic koji je vec igrao odlicno derbije. i sad su ovi sa Mozzarta pokusali da naprave moguce kombinacije, sto nije toliko tesko.

Debeli Vazira ih je pustio u klub i definitvno imaju vise (previse) informacija nego sto bi smeli. Na osnovu neke kao recimo za Jojica oni posle mogu logicki da sastave tim. Videcemo u buducnosti da li ce Sale reagovati na ovoliki upliv Mozzarta.

Zakljucak je da ni oni ne znaju tacan tim, iako imaju preveliki upliv u nase stanje i nase informacije.


Svejedno da li Sale ucestvovao ili ne u svemu ovome (a ja mislim da ne ucestvuje), mora da odreaguje u buducnosti jer je ovo neozbiljno za jedan klub.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Zasto bi moralo da se zna da je Scekic otpao??
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
Zato sto uprava radi u drzavnom klubu gde ih boli dupe za klub, nego imaju 1000 prijatelja kluba pa ih vodaju svuda sa sobom. Posto ima previse ljudi u klubu a nema organizacije onda se svaka prica brzo rasiri.

Ocigledno je da Vazuri treba Mozzart kad zagusti a on im zauzvrat daje ekskluzivne informacije. Svako ko je pri klubu verovatno ima priblizne informacije ko je zdrav a ko nije, sa kim je trener zadovoljan, kakvo je stanje u svlacionici itd. Od takvih ljudi i dobijaju informacije.

Da dobijaju od Saleta ne bi onako omanuli sa Jojicem i Holenderom u prethodnom tekstu. Pritom je juce rekao da ni oni nisu doneli konacnu odluku.

Neko blizak klubu prati desavanja pa baci neku informaciju nakon koje ovi dalje logicki sastavljaju ostatak tima. Recimo u onom tekstu sto je Vojvoda okacio je sve samo nagadjanje.

Kao sto sam vec postavljao a i pratim ih dugo, Mozzart ima insajderske informacije pa brat bratu 2-3 godine.

Edit: Inace je to cisto srozavanje kluba da ti neke novine budu direktno u klubu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top