Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Derbi mora da se dobije.Trener da prestane da se vraća šta je bilo pre 10 godine i da prestane sa onakvim izjavama o našim najboljim igračima.
Neka pobedi sutra i to je to.Nadam se da uopšte ne dvoumi oko igranja Sume od početka i da floskula da nam je potreban u drugo poluvreme, ostane samo besmislena floskula.
Nadam se isto da neće meč početi Marković i Ostojić kao što je najavljeno.
Mnogo brinem oko pozicije napadača.Nadam se pobedi iako sam bio mnogo mirniji u prethodnim derbijima.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Niko od njih ne oprasta zato što želi, nego da bi dobio čiste papire. Poznat je slučaj Bojana Ostojića koji je trebao da ode na Kipar, a nije hteo da oprosti dugovanja pa su ga izbacili iz ekipe. Smradovi iz uprave "opraštanje" duga posle prikažu kao dobar gest igrača i to je to.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Niko od njih ne oprasta zato što želi, nego da bi dobio čiste papire. Poznat je slučaj Bojana Ostojića koji je trebao da ode na Kipar, a nije hteo da oprosti dugovanja pa su ga izbacili iz ekipe. Smradovi iz uprave "opraštanje" duga posle prikažu kao dobar gest igrača i to je to.
Pa oni smatraju da cine uslugu svakom igracu samim tim sto je on u Partizanu i da osim sa svojim profesionalnih obavezama on Partizanu treba da se oduzi i na taj nacin, "oprastanjem" dugovanja. Stranci to malo slabije "kapiraju" ali hteli ne hteli brzo i oni skontaju pa kad jednom odu ne vrate se ovde vise nikad. To je nasa realnost godinama. Sve sto ima bilo kakve veze sa novcem je kod nas apsolutno nenormalno i izopaceno.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Opet ponavljam. Ne kazem nista za momka. Nego sto ovi govedji novinari rade zajedno sa upravom i "slazu" tekstove kako njima odgovara.
Ja ne znam na koji jezik jos da objasnim.
Ja sam se samo nadovezao na tvoj post. U potpunosti se slazem sa tobom oko oprastanja. :ziveli

Ni meni se ne svidja uvertira, Stojkovic je odlican bio na konferenciji. Bolje je vrteti floskule, a ono pravo pokazati na terenu.
 

Kit_Karson

Početnik
Учлањен(а)
27.10.2019
Порука
35
Reaction score
73
Локација
Yuhor
Надам се, само што је ово Савова екипа. А Саво је знао да постави тактику. Мени Станоје одувек био мутан лик, него да не урекнем за сутра, пу пу.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Ne smemo da ocekujemo da nam se sve samo resi samo zbog toga sto smo bili bolji u prethodnim duelima sa ciganima..... Verujem da su igraci svesni toga i da ce kao i uvek dati 101% protiv bande crvene.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Neka pobedi sutra i to je to.Nadam se da uopšte ne dvoumi oko igranja Sume od početka i da floskula da nam je potreban u drugo poluvreme, ostane samo besmislena floskula.
Kakva floskula? Savo ga je u prosloj sezoni od 3 derbija igrana, na 2 ubacio sa klupe posle 60-tog minuta i na oba smo pobedili. Zaboravio sam ti taj proletni derbi nadodati prosli put.

Ja se nadam da se razmislja u tom pravcu, kad vec padnu sa snagom da se ubaci u drugom poluvremenu, da napravi dar mar.

Ima nesto i u taktiziranju.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.250
Reaction score
6.831
Momci ako citate, znajte da smo uz vas sta god da se desi. Zelimo pobjedu, a znate i sami da imate milion i jedan motiv da ih satarete sutra! AJMO CRNO-BELI! :napred-partizan:
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
U formaciji 4-2-3-1 očekivani sastav Partizana za 163. večiti derbi izgleda ovako: Stojković – Miljković, S. Marković, Banjak, Obradović – Zdjelar, Natho – F. Stevanović, Suma, Jojić – Asano.
Izašo na kladionici sastav
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
sta je ovo? nema euforije? rutiniramo ciganke??


cigani, klosari, znam da citate? pijete i duvate na ulici?

jel vidite koliko nas boli kara za vas garave iskompleksirane devojcice? znate gde dolazite sutra!! tange sto ostavite svaki put, vracamo postom, uz kitu cveca, ne brinite!
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Besmilena je formacija koju je izbacio mozzart.Nema špica ili planira Asana na špica?
Drugo, nema šanse Marković i Banjak da igraju, to su suviše mlaki štoperi za derbi.
Pa još dodamo Miljkona i Obradoviča koji nije igrao dugo utakmicu, to je opšti haos nazad.
Jeste vezni red odličan ali ja nikako ne bi počeo sa ova četri nazad i bez špica, nek stavi Štulića u napad ili Holendera.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.790
Reaction score
7.558
Локација
25-i maj
Ljudi ako neko zna jel ima neki provajder,ruter bilo sta za inostranstvo da na njemu ima Arena i Sport Klub neka mi pise u pm. Hvala unapred,smara me da se kombinijem sa linkovima za utakmice,hocu derbi da gledam kao covek.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
Ako mislis na Obradovica, vece sanse ima Urosevic da zaigra. Na Mocartu kazu da postoji mogucnost za obojicu a Telefraf kaze da ce Urosevic.

Bila bi velika greska ako krene Obradovic. Po bokovima imaju Kataia i Gavrica koji su dobri 1na1 igraci. Em je Urosevic bolji defanzivno, em sto je najbitnije je u odlicnoj kondiciji i agresivniji je. Mekani Miljko je i previse za prvu postavu za sada.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top