Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
428
Reaction score
1.912
Локација
Zvornik
Jojić i Lazar Marković - skandal!!!
Ruku na srce, penal čist, korner ne. Oni su kurac od ekipe.

Suma bi ove rastavio na proste činioce da je mogao odigrati do kraja.
Uroševiću svaka čast, Zdjelar, Banjak, Sveta Marković, bravo momci!
Asanu doživotni ugovor, nek upiše cifru sam.
Stanoje, igrao si kao pička, nemaš pravo da se buniš.
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Svaka cast STANOJE !!!
Sa kakvom ekipom je osvojio bod...
Sve sto valja otislo ili povredjeno...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Pola sata bezpotrebne odbrane nam na kraju dosli glave. Nisam prije meca pet para davao na onakav sastav sada cupam kosu. Kad je Suma izasao znao sam da ce biti tesko drzati sredinu, onda za Lazara lopta od Natka da rijesi sve ali Laza je sve blize rekreaciji. Ne radi penala ali ako nam je Jojic pojacanje u 2020 godini koji je ubjedljivo najsporiji igrac na terenu ja ne znam o fudbalu nista.
.
Stanoje opet nije izgubio nie dobio ali ostaje konstatacija da su pojacanja dosla prekasno i da je istrcao prinudni sastav na derbi.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Ajde povući se malo pa ih čekati na kontre ali igrati ovakav bunker od početka drugog poluvremena, još znaš da će im navući neki nepostojeći slobodnjak, korner (iz kog smo primili gol), daj u kurac, samo malo potentnija sredina i odradili bismo ih na kontre lagano. Takođe odbrana je u prvih petnaest minuta bila takva da sam se molio da ne primimo tri komada do kraja. Je li ono Lola pokušavao uletiti klizeći onom ciganu na kraju pa ga nije ni stigao? :pop
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Znao sam da se ne može ponoviti totalni fudbal i pobjeda od 2:0 od prošle jeseni, ali ovo je bilo stvarno jako tanko. Imamo bolju sredinu od cigana, a nismo je koristili za kontrolu igre, već za odbranu. Miljković je stvarno beskoristan. Osim njega, Sveta i Banjak imaju prilično veliki problem za iznošenje lopte, jako neprecizne pasove prema napred imaju.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Већини играча стварно немам шта да замерим, али тренеру Станојевићу морам да замерим то што смо превише зихерашки играли, чим смо повели 1:0, морали смо да их докрајчимо са још 1-2 гола у мрежи. Када смо примили гол, видело се колико смо опаснији од њих када нападнемо, цигани нису могли до лопте да дођу.

Новаче Симовићу, јебем ти све живо и мртво, смраде ловћеначки

Бањак је звер, Свети Марковићу да се извиним што нисам веровао у њега, биће он појачање.
Јојић и Лазар Марковић испод сваког нивоа.

Саногу треба ноге ломити, касапин огавни. Сума да је играо до краја, добили бисмо ово. Коначно одлична партија Натха, направио је 2-3 мртве шансе, уз доста одузетих лопти.

Серем се на цигански савез!
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ko nas jebe kad se branimo mada nije Stanoje kriv toliko. Šta Marković promaši za 2:0, ono degenerik fulao ne bi.

Kad sam napisao da me vjerujem u Jojića, napisaste 10 postova dje me hejtovaste, evo vam ga Jojić noćas, kao da je izašao na teren nastavnik biologije a ne fudbaler, samo što je zaboravio one Hari Poter naočare da stavi na glavu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top