Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Evo par utisaka:
Stanoje mars napolje....
Nakon sto su onesposobili Sumu (kao i u prethodnom derbiju) ulazi Markovic koji odmah upropastava kontru a nakon toga u situaciji 1 na 1 odigra ko najgori pocetnik koji prvi put igra derbi.
Imamo dva napadaca (Markovica ne racunam), nas nazovi trener menja Svetu (jedan od najboljih) i ubacuje Vitasa i Obradovica?
Gde su Holender i Bajbek?
Ocigledno je nas trener NIJE hteo pobedu.
Stanoje NAPOLJE dajte tog trenera iz TSC koji ima srce.
Ovaj nas kvazi trener je sarlatan kome Partizan nije na prvom mestu.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.848
Reaction score
3.650
Sve u svemu videli smo taj dzinovski korak cigana koji su ispred nas.Malo uz pomoc nase gluposti a mnogo vise uz pomoc sudija uspeli su da se izvuku.Javnost uzivo ne mogu prevariti.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa on planira da mu Miljković, Jojič, Obradović, Smiljanić i Marković budu glavni igrači.To je očigledno.
Nemoguće da za mesec dana od onakvog tima, koji je ubijao u tranziciji, mi dobijemo ovo.
Izgleda njemu stvarno treba još par prelazna roka, i plašim se da ne vrati još nekog od ovih 35+ a da otera Sumu i Asana.Tad smo ga nagrubusili.
Jeste Suma poremetio koncepciju.Ali ti držiš Jojića 87 minuta a on je sve kontre upropastio.
Top Bata Đora level su izmene na 1-1.
Ja mislim da odmah moramo i upravu i trenera da menjamo.Ako se ovo produži još godinu dana, Evropu nećemo videti a za titulu i da ne pišem.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
1. Promenom trenera, spali smo sa konja na magarca.

2. Isti taj magarac je od samog starta terao dva najbolja Partizanova igraca. Zasto?

3. Bez ta dva igraca, mi smo za nekih 50% slabiji. Jel to bio cilj ttenera? Ako ne onda je to pokazatelj koliko taj covek nema pojma sta radi.

3.Bajbek nije bio spreman, al zato Jocic jeste.

4. Doveli smo igraca, i dali mu ogromnu platu (Jojic), na mesto gde smo bili najjaci. Zasto?

5. Pa zato sto je doveden iskljucivu u nameri da se jedan od dva ponajbolja igraca, mislim na Sumu, otera.


6. Oteran je drugi najbolji igrac, da bi se doveo igrac koji je totalno nespreman.

7. Novi trener je pokazatelj koliko je bitno da se covek nadje u pravo vreme na pravom mestu. Ni kriv ni duzan posatlegenda Partizana.

8. L. Markovic, treba sam da ode vec u decembru i tako pokaze bar minimum postovanje prema klubu.

9. Cigani, serem vam se u vasu dominaciju, bez pobede u derbiju.

10. Savo hvala ti. Bilo mi je cast gledati evropski Partizan godinu dana.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Qno šta mnogi ne komentarišu je kod kornera ( koji nije bio ) da Katai povlači za dres Zdjelara ( punih 5 sekundi ) a Katai tada dodaje loptu prema Sanogu kad je sviran penal..
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.153
Reaction score
14.409
Локација
Brdo Banovo
Prodas Sadika, Matica, Nikolic pozajmica i ukupno imas NULA napadaca za derbi!

Hvala upravi jos jednom. Posle "brzo ozdravljenje" Vucelicu. Da Bog da
OZDRAVI PARTIZAN, ali nece.
S ovim spodobama sigurno nece.


Podrska za ovaj skup ljudi koji nose dres Partizana. Tu su i to je sve. Cast izuzecima.


Obradovicu, smesna ti dva minuta koja si odigrao, ili sta?
Kol'ko vas u stvari boli kurac...


Indija, Pakistan je jedan busan mini kurton, ultra mega gol iz penala. Bilo je i vreme da se to pogura.
verse celi sad se veseli, jebo vam pas mater
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.853
Reaction score
13.497
Qno šta mnogi ne komentarišu je kod kornera ( koji nije bio ) da Katai povlači za dres Zdjelara ( punih 5 sekundi ) a Katai tada dodaje loptu prema Sanogu kad je sviran penal..

Kradja kradju stize...tako to rade cigani u plavom, prvo poklone korner pa onda penal, a komentator je tu da otkloni svaku dilemu.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
258
Reaction score
2.199
Локација
Beograd
Obicno se uzdrzavam preostrih kritika, jer znam sta sve trpi klub spolja a jos gore i iznutra. Ali mi ovako amaterski nismo izgledali decenijama. Sastav koji je formirao novi trener je prosto neozbiljan a koncepciju igre nisam shvatio, mozda je i ima. Nekoliko igraca su na rekreativnom nivou. Postavljanje u odbrani je zastrasujuce, nismo primili golove samo zahvaljujuci tome sto su ovi potpuni indijanci. Mali Markovic bi mogao da bude ozbiljan fudbaler.
Ali od svega ovoga mi je jaci utisak teror koji nase uprave dozvoljavaju vec godinama. Ovo vise ne moze da se podnese.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
jebem ti ovo sranje,
jebeno saznas da su neki grobari mlasji od tebe koje si na utakmice vodio obicne svojeguzicne picketine i skenjas se, a onda na kraju ovakva utakmica
da ti jebem sranje
i njima sve cigansko
govna najodvratnija
jebo ih vucic
mozes da rezis do sutra picketino, nikad necete da budete ni blizu onog sto je partizan, sa sve unutrasnjim medjusobnim sranjima! jer ste govna ona najogavnija, i to nikad neces da promenis, jer para nece da vrti tu, u te tikve ne probija ni burgija, takvog ste kalema, picketino
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.006
FK Partizan nema napadaca u rotaciji za najvazniju utakmicu prvenstva. A mi tu pisemo. I treba da nas jebu. Nismo za bolje kad smo ovo dopustili usranoj upravi. Ja bih bio jos gori. Grobari, picke smo kakvih nema na planeti. Teraju nam legende, otimaju nam bazene, izdrkavaju se i izivljavaju, ponizavaju. Zato sto smo jajare. Nemojte da se zalite i ne kenjajte vise. Pickama, to jest nama, sleduje samo tvrd kurac koji slascu glodjemo. I trazimo jos. Zato jos jednom, nemojte da lupetamo, nego da namazemo i namirisemo nase vagine da nas lepse jebu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top