Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
566
Reaction score
754
I nemojte da se lažemo, prodat je za realnu cenu.
Realnu cenu?! Kao što je i Pavloviću bila realna cena 5mil?! Ne zezaj... Mali Fica ima dobru tehniku i odličan šut, a vremenom će da dobije i fiziku i biće odličan igrač.

Cena zavisi isključivo od Evrope i reprezentacije.
Izvini ali ova rečenica nije 100% tačna. Cena prvenstvo zavisi od volje kluba (videti pod Dinamo Zagreb), a Evropa i reprezentaciju mogu samo da dodaju još par miliona preko.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Realnu cenu?! Kao što je i Pavloviću bila realna cena 5mil?! Ne zezaj... Mali Fica ima dobru tehniku i odličan šut, a vremenom će da dobije i fiziku i biće odličan igrač.


Izvini ali ova rečenica nije 100% tačna. Cena prvenstvo zavisi od volje kluba (videti pod Dinamo Zagreb), a Evropa i reprezentaciju mogu samo da dodaju još par miliona preko.
Dinamo igra Evropu maltene redovno, reprezentacija je maltene privatna prćija, plus nemaju konkurenciju u ligi. Tako da volja kluba može da postoji samo ako su ova dva uslova ispunjena ne obrnuto.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.673
Reaction score
9.252
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Sadik prodat u sam smiraj prelaznog roka i to verovatno na foru, da su zvali menadžere i nudili ga, samo da dođu do bilo kojih para, kakvi god da su uslovi, a to predstavljaju kao izuzetan poslovni poduhvat. Kao što je svojevremeno Đurić rekao, jednon našem bivšem igraču, kad je ovaj prodat, zadnjih sati prezalnog roka "Sine moraš da ideš, nemamo ni za deterdžent da operemo dresove"
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
566
Reaction score
754
Dinamo igra Evropu maltene redovno, reprezentacija je maltene privatna prćija, plus nemaju konkurenciju u ligi. Tako da volja kluba može da postoji samo ako su ova dva uslova ispunjena ne obrnuto.
Izvini, nisam pojasnio na šta sam mislio kada sam pomenuo Dinamo Zagreb. Mislio sam na igrače koji nisu prismrdeli prvom timu, koji su jedva odigrali nešto u hrvatskoj ligi na konto pozajmica, a Evropu i reprezentaciju videli nisu, a prodati su za milionske iznose.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
pokusavao sam vise puta da pojasnim neke stvari, ali izgleda ne ide, ili ljudi nece da prihvate.
Najgore od svega sto se na takve cinjenice dodaju epiteti kao da se brani uprava.

Natho+Asano+Markec+Suma+Stojkovic+Zdjelar =
4 600 000€ godisnje sa porezima

Teleoptik+Stadion = 1 200 000 € godisnje

Plate ostalih igraca + plate zaposlenih u klubu = XY
dugovanja XYZ od kojih se “Z” oprasta, ali XY dolaze na naplatu
——————————————

Te cifre u klubu znaju menadzeri od arabije do engleske!

Da, Sadik i Stevanovic vrede bar 22M
Da, znamo da vam je frka za lovu posto ste nesposobna bagra pa cete pristati i za 13-14-15M

pritom opralo ukralo podelilo raznima (od obezbedjenja do bakljada) bar jos XY godisnje.


nema tu neke narocite filozofije, igraci su nam kao oglas na polovnim automobilima NOV NOV HITNO
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.860
Reaction score
13.573
Realnu cenu?! Kao što je i Pavloviću bila realna cena 5mil?! Ne zezaj... Mali Fica ima dobru tehniku i odličan šut, a vremenom će da dobije i fiziku i biće odličan igrač.


Izvini ali ova rečenica nije 100% tačna. Cena prvenstvo zavisi od volje kluba (videti pod Dinamo Zagreb), a Evropa i reprezentaciju mogu samo da dodaju još par miliona preko.
Upravo. Veliki je mit (ili propaganda) da je cena igraca opala zato sto nismo usli u grupe......ako igrac vredi onda vredi i to je to, a Sadik itekako vredi mnogo vise od onih para koje su date, Fica pogotovo decko je u svojoj generaciji na svojoj pozicjji jedan od top 5 najperspektivnijih igraca sveta i to nije slucajno ali klub nema volje i ambicije da se cenjka, prihvataju sve i tako je oduvek. Stevanovic ce da bude veliki igrac to se vidi, to se oseca....ima fiziku, ima tehniku, ima inteligenciju, karakter, ima sve, a tek jedva 18 godina....potencijal vristi iz njega i to je neko odavno prepoznao i sad samo ceka da ovim budalama dogori do lakata i da ga uzmu ispod svake cene jer kao sto rece kolega iznad nisu ti bogati klubovi mutavi i naivni, znaju sve o svima, imaju strpljenje, imaju plan A, plan B, plan C......ne zure oni nigde, Fica ce tesko pre 20-21 dobiti neku ozbiljniju ulogu u nekom jacem klubu, cekace oni njega, osposobljavace ga......moze im se plus znaju sta rade i kako rade. Nas je problem istorijski sto smo dozvolili da sluzimo bogatijim klubovima za preprodaju igraca i svi klubovi su to prepoznali i to nam je to.
 
Последња измена:

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa dete je pre 30 dana napunilo 18 godina.Realno rešiće fiziku kod njega Englezi.Ima on tehniku da bude top klasa.U tamošnjim medijima kažu da je 6 miliona funti transfer.
Morali su % da se traže.Naš klub mora da zahteva na većini transfera 20%.Mada i bonusi sa golovima i utakmicama su ok.Da smo uzimali ove bonuse, danas bi i od Vlahovića, Milenkovića imali novac.
Da li mi imamo % za Vlahovića uopšte?
 

The Partisan

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
51
Reaction score
147
Локација
always too far
Pretpostavljam da pripadam manjini, ali ostajem skeptičan po pitanju Fićine "fizike" i, opšte uzev, njegovog plafona za napredovanje. Ovo nema veze sa cenom koju jesmo ili nismo ugovorili.

Oko "cenjkanja." Nemojte misliti da stranci ne znaju u kakvom je stanju klub; mogu ovi naši da zatežu do sudnjega dana, plaćena cena = realna cena.

Konačno, mali off topic - nikad, nikad, nikad Mamić ne bi dobijao one novce za igrače Dinama da reprezentacija Hrvatske nije imala takav kontinuitet od 1996.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa ili imas brzinu ili nemas, ne moze ti to niko poboljsati. Moze se poboljsati eksplozivnost, brzina ne...

Na krilu, mislim da u ligi kakva je premijer tesko moze igrati.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Ako je mali "pravi", neće mu krhka konstitucija biti problem. City svakako forsira laku konjicu u ofanzivnom delu, ne vidim šta je smetalo Davidu Silvi, Agueru, Sterlingu, a sada Bernardu i Fodenu da igraju najlaganije PL. Na stranu to što meni mali i dalje nije na potrebnom nivou za Partizan, a ne Mančester
 

ALEKSANDAR K.

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
41
Reaction score
86
Локација
Glasgow

Ako se stvarno potvrdi da Stevanovića prodaju za 6 miliona funti, kako Engleski mediji prenose, to je više nego smiješno suma za takav prospekt,i neko treba odgovarati za to..Poslije njega i Sadika se vraćamo opet na prodaje od milion do milion i po ..što znači idemo u kresanje troškova i totalnu devalvaciju igračkog kadra...za Ilieva bolje da nije dao ovu izjavu da je Bajbek spreman dobili bi Zvezdu 3:0???Pa po kojem kriterijumu usred prvenstva dovodite nespremne igrače i kao napadate titulu..pa Jojić,Obradović izgledaju kao amaterski igrači ovako nespremni,a Bajbek ni to..ja ne kažem da se neće pokazati, jer čak mislim da bi Lukić iz TSC dao više golova od Sadika, a Bajbek je kvalitetan totalno nespreman igrač...spremiće oni njega ubjeđen sam u to, dotad ćemo mi ispasti iz svake moguće trke za trofeje, u ovom rasulu od prvenstva daće 15 do 20 godina da bi Vazura i ekipa mogli što prije da uvaljaju Arapima. a FK PARTIZAN, i njegovi rezultati su najmanje bitni, njihova djela sve pokazuju, riječi su zaista nepotrebne.
 

Jovanka Redzepovic

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
20
Reaction score
16
Локација
Bgd
Za mene je svaka prodaja bilo kog naseg igraca, a veca od 3 miliona €, vrhunska prodaja. Zapravo, niko od njih ne vredi ni toliko. A za koliko god da zavaljaju, klub nece videti ni evro.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Статус
Затворена за писање одговора.
Top