Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Rasturiti sastav koji je mogao da igra ravnopravno sa vecinom evropskih ekipa, dovesti igrace koji u ovom trenutku nisu spremni za profesionalni fudbal, potpuno unistiti pozitivnu atmosferu oko kluba, sastav tima, postavka igre, izmene, nas vise ni sudije ne moraju da kradu, objektivno smo slabiji... Ili je sve ovo potpuni dilentatizam ili nisu cista posla. Zaista ne znam sta je od ta dva gore.
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Vreme zla. Vreme govana. Smrada. Raznih kalanstura, lalatovica, gavrica, terzica i covica u svim sferama zivota pa i sportu. U tom vrtlogu fekalija najbolje pliva navedena bezrepa stoka trudeći se da sve uvuce u isti. Nekada je naš klub bio jedina svetla tačka. Svetionik u tami boleštine koja već dugo vlada u našoj zelji. Nije trpeo da ga iko ponizi. Nekada...
Ovo nije taj klub. Gde je? Ne znam.
Ovo sto se sad predstavlja kao Partizan pun je neke trulezi koja razjeda nekad sveto ime. Sad smo zagnjurili u tu septičku jamu do dna.
Nije uvek lako..... al ne znam ni dal je lepo sad navijati za ovo
Smrt fašizmu živeo PARTIZAN
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Pa imbecilnost je ostaviti Natha na terenu a izvaditi Zdjelara. I onda naravno da ga pretrčavaju u kontri i naravno da daju gol iz te kontre. Čini mi se na onaj odbitak igrač Radničkog naleće dok naša dva vunderkinda gledaju u loptu, ni pomislili nisu da se vrate i da pokupe mogući odbitak, eventualno da popune prazninu na terenu. Ali napad, ljudi moji, kakav je ovo skup antitalenata, kakvi ono šutevi, šta je ono bilo? Kreativnost NULA, potrebno je samo da protivnici stanu u blok i 99% su sigurni da im nećemo dati gol. Dakle, skurcati sve, prodati što se prodati može, pogotovo ove sa jakim platama, gurnuti mlade, nadograditi ih sa po par stranaca, naravno, preduslov svega je da se uprava tjera u 3 PIZDE MATERINE! Lutovac bravo!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.925
Reaction score
26.689
Pametno.
Ratosiljali smo se evrope i prvenstva, sad sve snage usredsrediti na trofej kupa. Dovesti jos jedno desetak komada pojacanja, prodati sve strance jer ne osecaju Partizan, forsirati isključivo nasu decu, u potpunosti preuzeti model Atletik Bilbaa...
Sta koji kurac tu nama stranci uzimaju lebac nasoj talentovanoj deci.

Stanoje...do pre par meseci sam bio spreman da se posvadjam sa svakim ko bi rekao ruznu rec o tebi.
A sada? Sada ne mogu ocima da te gledam, dotle si me doveo. Cak ne verujem da ovo pisem, ali tako je. Idi Stanoje, nemoj nas vise spasavati...idi, leba ti...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Nema smisla pisati o detaljima, pojedinostima i pojedincima - ništa ne valja.
Mi koji ovde lomimo tastature jedini smo segment Kluba kojem je stalo do titule, minusa, bodova, pobeda, ovi drugi su tamo samo da im prođe vreme i da zarade nešto...
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
857
Klub je u totalnom rasulu.
Ljudi koji ga vode nisu ni za seosku ligu, trio vvv.
Plus Psihovi ljudi na jugu.
Nek nam je Bog u pomoć.
A što se vajnog trenera tiče, žalost i tuga.
Uspeo je da sve razjebe očas posla, pre njega smo barem ličili na nešto.
Trebalo bi da leti odmah, kad bi imao ko da ga smeni.
Čekamo zimu i totalnu smenu svih u klubu.
B
Nek nam je Bog u pomoć.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
ali kako ga nije sramota da se javlja na ovakav način posle poraza i ovakvog bezvoljnog nastupa ekipe

kapiram takmičarski tonus i sve ali ovo je već tako džiberska reakcija da nemam reči, i pritom je netačna izjava

da Banjak nije uklizao nakon što je izgubio loptu imali bi čist zicer + Stojković je imao nekoliko odbrana
 
Последња измена:

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.163
Reaction score
4.335
Ako ima bar malo obraza trebalo bi da podnese ostavku već večeras. Umesto toga prepotentno izjavljuje da smo igrali dobro. Đumi je gospodin, korektna izjava. Kakva govna su jela Partizanov hleb, desni smrad Aksentijević i ona seljačina na golu.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца

Kakav bezobrazluk i presmesan pokusaj vadjenja sramotnog poraza.
Kad spojis alibi trenera i raspade nespremne od igraca, uz govnare iz uprave, dobijes najsramniji Partizan u novijoj istoriji.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top