Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
161
Reaction score
206
Локација
Beograd
Nije bilo kontakta između Vujačića i igrača Mačve.Ovakve utakmice igramo zadnje tri sezone.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
369
Reaction score
1.529
Ovaj danasnji penal je skolski primer penala, ne znam zasto se ulazi sad u raspravu o tome.

Holander dosta dobar danas, cini mi se da je uticao na brzu igru. Prvih pola sata igre dosta dobro, sad sto lopta nije htela u gol, jebem ga nije Stanoje i za to kriv i ne moze mu se to zameriti.
Ali ono sto moze je cemu menjanje Banjaka sa Vujacicem?

Muka mi je pri pomisli da cemo Miljlovica gledati do kraja sezone, kad treba da sutne covek vraca loptu, mada kakvi su mu sutevi bili u nekim predhodnim utakmica mozda je i ovo bio pokusaj suta.
nisu mu toliko losi sutevi,samo treba da gadja korner zastavicu tako ce i pogoditi go
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.422
Reaction score
40.758
Локација
Žrnov
@Војвода Путник ne znam da li si gledao pod uticajem stručne analize Jokića na Areni, ali ja kontakt nisam videla. Ali da je diskutabilna odluka - jeste.

Pri tom, neko ne pominje onaj šatro ofsajd Asana, koji bi bio u mrtvoj gol šansi. Skrnavi jesmo, ali ispad sad da je Mačva oštećena i da je trebalo da nas dobije da nije bilo tih sudijskih odluka.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
naravno penal situacija za macvu je gotovo udarna vest po svim smecarkim portalima, mozda izadje i kao naslovna zurnala sutra..

jbte crni djavo, najveci neprijatelj.. ne znam koje zlo, isis, uck, ma ko god da krene na ove “novinare” ja bi sa njim rame uz rame..

ANKETA da li je penal za macvu

JEBACEMO VAS PO ULICAMA!!!
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Stevanovic (/) - lepo je videti jos jednog golmana na golu, on i Popovic da ss smenjuju u sledecim sezonama sto se mene tice
Vujacic (7) - za rotaciju valjda ok, za stopera valja da igra u kontinuitetu, tek bi se onda videlo moze li ili ne moze..
S.Markovic (8) - odradjuje sve sto je do njega, solidan
Miljkon (7) - tragicno ali istinito, ima najvise snage u timu! on je Miletic sa kosom original, samo na drugoj strani, takav kakav jeste limitiran nije lose odigrao danas
Obradovic (7) Urosevic (7) - kakav bi to jedan bek bio da se spoje izdrzljivost sprema i defanziva Urosevica, atipicni a uspesni potezi, tehnika i centarsut Obradovica
Natho (7) tu je, tapka u mestu, ceka penal.. danasnje izdanje mora da mu bude minimum, a on zna cesto da pruzi mnogo losija izdanja
Zdjelar (7) apsolutno vazi isto i za njega, minimim a ne maksimum
Pavlovic (8) aktivan, kurcevit, nudi se, energicno igra, opet lici na mini snajdera.. dobar danas!
Asano (7) tu je, trci, krece se, a nije tu.. 1 odlican sut, 1 odlican centarsut, mnogo pokrivanja i dupliranja sa Miljkonom
F.Stevanovic (7) svaka cast detetu kako se nosi sa milionima, napravio i onaj veliki kiks u nasih 16, ali oprosteno mu je, dete je
Holender (7) lici na fudbalera, ali ne lici jos na sta on tacno igra, koji poziciju, brz, startan i ostar, dovoljno za pocetak
L.Markovic (8) igrac utakmice danas po meni, kad bi svaku igrao ovako!!
Vujacic (3) -dvojku bi dobio i da je u travi JNA tražio detelinu sa četiri lista 90 minuta.
Miljkon (10) - jednostavno privilegija je imati jedini na celom svetu igrača koji igra svaku utakmicu 90 minuta a da ne ume voditi loptu,šutirati ,centrirati ,izvesti aut...
Obradovic (3) nije uspeo ni jedan metar osvojiti terena,nikad centrirao lepo,nikog presingom oduzeo loptu.Trojku zaslužio jer mu ni jedna lopta nije pobegla u aut prilikom prijema.
Natho (5)-treba nam neko da izvodi penal i prekide pošto čovek nema kome poslati loptu u prostor...kontre i tranzicije su postale zabranjene u Partizanu.
Zdjelar (3) jer mislim da mu je cilj danas bio da zaliči na Miljkona. Pa ne može to tako.
Pavlovic (4) jer ima desetku na leđima pa izgleda moćno kada se odbije od igrača Mačve.
Asano (4) trči čovek levo trči desno...nema čovek šta da radi...nikodaodigra dupli,niko da napravi višak ...on trči ,ne razume srpski a ni engleski a ni strategiju.
Holender (5) podseća me na Jovančića i Đorđa Ivanovića...tu je možda klasa ispod ali prava je sreća imati igrača njegovog repertoara.
L.Markovic (6,5) dao je gol ,nije se povredio pa šta ćeš više
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.262
Reaction score
6.950
Ja razumijem da smo svi ubijeni u pojam zbog kvislinske uprave, pickoustog, pojedinih igraca, trenera koji nam (ne)odgovaraju ali nekada sticem utisak da se pojedini forumasi istinski nadaju porazu da bi ovdje dokazali nekome da su u pravu. Nije sviran penal macvi pa sta? Nas sudije drkaju kako i gdje stignu, a ciganima sviraju na 19 metara. Pobijedili smo cisto, igra losa, ali pobijedili smo. Inace uzasno me nervira ovakav ”fudbal” koji se igra kod nas. Jebote nadigravaj se sa Partizanom pa sta bude, treneri bata djora skolica slazj neke taktike, ko ce se bolje zabunkerisati. Fajtaj se za svaki bod sa pazarom, radnickim i ostalima, igrajte fudbal jebeni protiv nas, dajte tim momcima sansu da se dokazu protiv nas, bez da se brane sa 10 igraca u 16.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Ja razumijem da smo svi ubijeni u pojam zbog kvislinske uprave, pickoustog, pojedinih igraca, trenera koji nam (ne)odgovaraju ali nekada sticem utisak da se pojedini forumasi istinski nadaju porazu da bi ovdje dokazali nekome da su u pravu. Nije sviran penal macvi pa sta? Nas sudije drkaju kako i gdje stignu, a ciganima sviraju na 19 metara. Pobijedili smo cisto, igra losa, ali pobijedili smo. Inace uzasno me nervira ovakav ”fudbal” koji se igra kod nas. Jebote nadigravaj se sa Partizanom pa sta bude, treneri bata djora skolica slazj neke taktike, ko ce se bolje zabunkerisati. Fajtaj se za svaki bod sa pazarom, radnickim i ostalima, igrajte fudbal jebeni protiv nas, dajte tim momcima sansu da se dokazu protiv nas, bez da se brane sa 10 igraca u 16.
Nije sviran Macvi i bolje da jeste jer nama ovaj jedan penal izjednacavaju sa 10 ciganskih. Vec po navici navlace sudije za nas u nebitnim utakmicama da bi se stekao utisak da nikoga ne guraju, a hijene od novinara jedva cekaju da nas razvlace zbog toga.

I naravno da ce igrati buker svako protiv nas kad njihov ceo tim ima platu kao nas Lazar Markovic. Necemo mi da im odredjujemo kako ce da igraju. To da mi igramo nesto bolje kad se protivnik otvori je zabluda, tako je bilo protiv RFS-a, Cajetine i Sfintula pa je isla prica kako ne igramo lose i kako cemo napuniti bilo koga ko se otvori.
Dok je nama Vujacic, Vitas ili tako neki amater pozadi, sto se mene tice i bolje je da protivnik igra bunker.

To sto smo pobedili macku o rep. Sad treba da smo zadovoljni jer smo pobedili Macvu koja igra ocajno los fudbal ove sezone i koju puni ko stigne. Mi smo Partizan. Ovo nije dostojno Partizana. Ni sezona, ni igra, ni fudbaleri, ni trener, ni bilo kakav sudija, penal, Macva ili Cajetina.

Nema opravdanja i dosta vise sa opravdanjima. Znamo svi ko je kriv, znamo i da ih je nemoguce oterati iz njihovih fotelja do nekih boljih vremena, ali bar sportski sektor i igraci treba da znaju za koga igraju i ciji dres nose.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Stanoje da nema sudije, izgubio bi sve utakmice koje je vodio.
Spram cene tima, Partizan je najgori u ligi od 20 klubova.

Stanoje je najgori čovek koji je ikad bio trener Partizana. Čovek je došao da uništi Partizan, trebaće 5 godina da se oporavimo od njega, sportski. A finansijski smo već na aparatima.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Ne mogu reći da sam gledao ovo danas, ali neke stvari su baš baš ali onako...

Nisam ja ničiji ,,svedok,, niti držim nekome ,,stranu,, - svako sam ,,drži,, tu svoju stranu, rezultatima i postupcima...
Pazi, mi smo kao laici, ali mnoge stvari koje kažemo pokažu se kao tačne, a ovi što se kao razumeju u svoj posao ne ,,potrefe,, ništa više od nas...

Još pre Stanojevića se Jojić ,,nazirao,, kao pojačanje, ja sam pisao nešto u stilu, zna li neko u kakvom je čovek stanju? Naravno apropo toga da nam se ne desi da dođe neko ko ne može, nije u stanju - i op - mi baš takvog Jojića dobijemo.
Na K.K. temi, 99% ,,laika,, izrazi sumnju da početnik može da bude trener - i naravno, budemo u pravu - ne može.
99% nas na F.K. temi kaže, ne možeš da igraš fudbal sa ,,penzionerima,, na ,,rehabilitaciji,, - Iliev i Stanojević uglavnom samo takve dovode.

Shvatam, Stanojević je ostao bez dva najbolja igrača, Sadik prodat, Suma trpi posledice pokušaja oslepljenja, nije to Stanojevićeva greška, ali on je trener ne mi, MORA da nešto smisli, pokuša...očekivali smo da bude bolje nego ,,pod Savom,, - a nije, gore je!
Šta to znači, trebaju mu novi igrači, treba mu prelazni rok?!
Pa tako i ja mogu da budem trener!
U Srbiji većina trenera radi sa onim što ima, skrpljen tim od igrača koji čak ni plate ne primaju redovno...pa opet igraju nešto, mogu da potrče, ne povređuju se svako malo...
Šta smo mi ovo okupili u Partizanu?!

Stanojević čak izgleda i ne poznaje igrače sa kojima je, daće šansu Vujačiću, ovom, onom...kako da ne, ajde pitaj gde je Dinga da ga probamo ponovo, stavi Pešukića među prvih 11 itd...
Pa čekaj, što nisi gledao neke kasete, snimke, šta ćeš sad, da isprobavaš na terenu i utakmici ono što je davno isprobano? Pa nije Savo bio lud što neke nije smeo da stavi ni na klupu...
Ne radi se o konkretnim imenima, možda od 10 što ,,ne valjaju,, bila greška pa jedan valja, ali nije bila greška za onih 9!
NE gradi se tim od večitih rezervista, povređenih i penzionera! Pa čak ni od dece!

Stanojević je ovde već prilično dugo, ali nisam siguran da zna sa čime raspolaže, a trebao je to da zna još odavno. Dolasci igrača su mu bezveze. Ubeđen sam da ne zna kakva su naša deca u mlađom kategorijama, a o ovima u Teleoptiku zna nešto, samo ako je pričao sa Nađom o njima...
Znam ja da on ne može sve da stigne odmah, ali doveden je da ,,gasi požar,, a on bi da ,,gradi kuću,, ,,selektira,, ,,pravi,,...pa čekaj, hoćemo li mi kod svakog trenera da ,,bacimo,, sezonu dok on ,,opravi,,?!
Ionako ih menjamo na svakih 6 meseci, ili godinu dana...
Ovaj bi da ,,isprobava,, Savine škartove i da dovodi svoje, pa posle kad ode da novi trener opet traži neke ,,svoje,, igrače (ili škartove)...a da sa tuđima ne zna šta će i kako da ih otera...
Pa nismo mi Real da imamo para svake godine da dovodimo po 11 igrača!

Daj bre uozbiljite se malo!

Suma, Banjak, Asano, Sveta, mogu da igraju. Zdjelar, Miljković, Urošević, da pokrpe nešto. Ovi golmani da se uozbilje a i trener da se odluči ko će da brani, ko da bude rezerva, trećeg otpustiti. Izbarati dva NAJBOLJA deteta bonusa bilo od ovih koji su sad u Partizanu, ili u Teleoptiku ili mlađim kategorijama, i koji mogu da IGRAJU solidan fudbal, ostale vratiti na ,,doradu,,. Od penzionera i ranjenika izabrati JEDNOG koji je u stanju da zaigra, ovo ostalo SVE otpustiti, raspustiti i na transfer listu!
Za rezervu dovesti JEFTINE drugoligaške igrače koji su brzi, koji mogu da trče, skaču i da biju!

A u pičku materinu, ja za 10 minuta selektiram bolji tim nego Stanojević i Ilijev za 10 meseci!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Zasto se ne uradi ista akcija za fk sekciju kao sto je uradjena kk-u?

Unistili su nas u svakoj sekciji, ubili nas u pojam, ogadili su mi sport. Drze sve, od tribine preko uprava.

Sve ce se ovo jednom lane zvati.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
U Savinom konceptu potreban je bio samo ostanak Pavlovića jedan igrač sličan Evertonu,Duljaju pa i Kamare i to je to.
Čak i Miljković nije bitan u tom sistemu.
A šta je ovo majko moja?!
Koja je ovde zamisao ?
Oblitati oko bunkera i tražiti penal i igrača više?

Protiv jebene Mačve koju svi prcaju,oni dođu bez standarnih odbrambenih igrača i mi oblećemo oko njih 90minuta.
Za koji kurac služe ovi igrači što su došli?
Ajde neka mi neko objasni ko se razume u fudbal i taktiku...Zaista bih voleo bez ikakvog sarkazma na osnovu nekog stručnog viđenja svih ovih utakmica da znam šta je zamisao Stanojevića
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Stanoje da nema sudije, izgubio bi sve utakmice koje je vodio.
Spram cene tima, Partizan je najgori u ligi od 20 klubova.

Stanoje je najgori čovek koji je ikad bio trener Partizana. Čovek je došao da uništi Partizan, trebaće 5 godina da se oporavimo od njega, sportski. A finansijski smo već na aparatima.
Znači ona ciganska priča da smo sve titule sa njim osvojili uz pomoć sudija? Neverovatno šta se piše ovde.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Snovi o tituli su nakon Niša došli na ivicu neostvarivosti. Neko bi rekao i pre toga, ali nada je jebena stvar. Čak i na minus devet se preračunavam "ako oni kiksnu, a mi uđemo u seriju pobeda, pa dobijemo derbi, pa oni opet kiksnu, pa uđe voda u uši..." Ali potrebno je pokriće da bi se nečemu nadao, a to bi u našem slučaju trebalo da je igra, sistem koji funkcioniše, nešto što uliva optimizam pa se nadaš...

Nama je danas stvarala šanse ekipa za koju je Pazar nivo iznad, ekipa koja bi protiv svakog Partizana koji sam ja gledao dobila pet komada i bila srećna jer je igrala na JNA...a njihov trener nakon utakmice kaže "2:0 nije realan rezultat, zaslužili smo da izgubimo sa golom razlike" i apsolutno je u pravu. Na stranu novi trener, povrede, prazne tribine i loš dan...ovo je moralo laganije.

Zbog toga mi se čini da imamo još par kola pre konačnog i zvaničnog odustajanja od titule. A kad/ako se to desi, biće mi baš krivo što je korona, što sam preko, što je na tribinama poslednjih godina podela...jer će to biti savršen momenat za pokazivanje ljubavi, lojalnosti, vernosti i nekih novih časova ljubavi. Plus, voleo bih da se oseti potreba za podrškom (pogotovo) kad je ovakva situacija pa da nastane ludnica kad u devedesetom dobijemo TSC, kad u borbi za drugo mesto tučemo Lalata, kad slavimo svaku pobedu kao da je protiv kuje a pevamo i kad nam je igra kurac kao danas. Rekoh, nada je jebena stvar.

Jer jedino iz jedne takve sezone možemo da krenemo da se nadamo da će sledeća biti bolja. Dokle god je ovakva bezkrvnost, bezvolja i apatija u svakom segmentu igre, uprave i svega oko Partizana sezone se samo preslikavaju.

Ajmo mi.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.312
Reaction score
3.937
Локација
Kobasicarija "Venac".
sad gostovanje u subotici. macvu dobismo nikakvom igrom i spletom okolnosti. bojim se da sve ne dodje na naplatu sledeceg vikenda. ne zbog gubitka bodova, koliko do casti voljenog kluba.
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
345
Reaction score
213
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Bodovi se pisu samo , trcanje i kretnja nula.

Najjaci utisak utakmice, Miljkovic u gol sansi umjesto da sutira na gol on dodaje lotpu saigracima:banghead::banghead::banghead: pa dali se igra fudbal da se postigne gol ili nesto drugo u takvoj situaciji?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top