Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.411
Reaction score
11.776
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ako klub i navijači ne urade ništa da zaštite ekipu i trenera od krađa i otimačina na terenu, do kluba je i navijača.

Najjači mi je argument da Savo nije oteran, a Stanojević izvirio iz Vazurine saksije posle tri minuta...

izmena:

Navijači ga nisu terali? Pa na ovom Forumu je krenulo Savo, odlazi.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
Jeste brate Forum ga je oterao.... Odlican argument

Oterali ga iz kluba a on im se svima srdacno zahvaljuje prilikom odlaska :D Jos on sam kaze da je samovoljno otisao. Daj brate batali to. Bacili su se u potragu za trenerom kad mu se igra raspadala od pocetka sezone, disciplina i atmosfera narusene, videlo se iz aviona da onako ne bi islo. Vrlo verovatno bi mu dali otkaz ubrzo ali Savo nije hteoto da ceka.


Po tom principu su svi treneri u istoriji oterani jer navijaci nisu stali iza ekipe i trenera, da ne pricam tek za Marka Nikolica u oba mandata.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Fascinantno mi je da i dalje misliš da ga nisu oterali, a Stanojević čučao iza Vazurinog dupeta sve sa uvezanom mašnicom oko vrata.
Tužno je da je Savo sa svim svojim manama koje si nabrojao, dosta kvalitetnija priča od Stanojevića, a mi smo opet nekako uspeli da spadnemo s konja, na magarca.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Po forumu smo prvo dobili magarca, koji se pretvorio u pastuva, pa se na kraju transformisao u Zvončicu (Savo). Pa smo mislili da smo dobili rasno grlo, ono posta ružni magarac, a vidjećemo šta će ispasti na kraju, ako bude kraja (Stanoje).
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.033
Reaction score
14.002
Локација
Kipar
@TaraNdrel vidim da se razumes u fudbal i volim da procitam tvoj post.
Nije mi jasno zasto kazes da je Savo imao svu podrsku uprave kada je ocigledno bilo da tim nema nikakve sanse u ovoj sezoni. Prodali su stu odbrane i jednog od najboljih ako ne i najboljeg. Doveli Banjaka i to je to.
A gde su pojacanja na beku, vezi, napadu? Klupa prazna cak i mi laici vidimo. I ti kazes da zaustavi kola koja idu nizbrdo. Pa kako da zaustavi kad strucnjaci iz uprave zdusno guraju dole.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.441
Локација
Kući.
Ajmo da dobijemo ovo danas i da dišemo slanini za vrat, da im ne damo da se opuste, da čekamo svoju priliku i da zasednemo na drugo mesto. :pfc:
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
@garbaN

Posto te stvarno postujem ajde da probam jos jednom da objasnim. Savo je sam izjavio da je otisao sam i zahvalio se svakom iz uprave pojedinacno, a satro ga oterali. Znaci i Savo sam za sebe laze? Daj brate nemojte me zezati, pa ko je lud da se toliko nisko spusti.

Ili prica da je otisao zbog piskaranja na Forumu ili na vestima. Lik nije je*ao 5% sta su navijaci sve pricali oko igre pa je izjavljivao da moze da polemise samo sa ljudima iz fudbala a ne da ce da ode ili bude oteran zbog toga. S druge strane da se ne lazemo navijaci vise nemaju nikakav uticaj na rad kluba.

To je kao kad bih branio Saleta sada kao e brate jel ti stvarno mislis da su ovo sve njegova pojacanja, namestili mu sve da bi mi bili drugi a on sam izjavio da je zadovoljan pojacanjima. ( u fazonu hteo je jos i Cumica, Sehovica i Vlalukina)


Normalno da su spremali trenera kad se iz aviona videlo da situacija izmice kontroli (trajao je taj los period). Da li bi mu oni otkaz ubrzo (ona prica ima nasu punu podrsku i na prvom sledecem kiksu otkaz) ali Savo nije hteo to da oteze i da ceka zato je i ispao smeker.


I slazem se u vezi Saleta da ne da nije ispunio ocekivanja nego smo jos gori nego sto smo bili. Za njega mislim da ce da utegne ekipu od zime al ce to biti kasno, pritom trener Partizana ne sme sebi da dozvoli da mu ovako sramotno ekipa izgleda u celoj polusezoni. I ako nastavi sa cestim kiksevima do zime da se ozbiljno razmisli o njegovoj poziciji.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
@TaraNdrel vidim da se razumes u fudbal i volim da procitam tvoj post.
Nije mi jasno zasto kazes da je Savo imao svu podrsku uprave kada je ocigledno bilo da tim nema nikakve sanse u ovoj sezoni. Prodali su stu odbrane i jednog od najboljih ako ne i najboljeg. Doveli Banjaka i to je to.
A gde su pojacanja na beku, vezi, napadu? Klupa prazna cak i mi laici vidimo. I ti kazes da zaustavi kola koja idu nizbrdo. Pa kako da zaustavi kad strucnjaci iz uprave zdusno guraju dole.

Posto sam do sad pisao o stanju kluba samo dok je bio Savo, red je da dodam uz sve to i Saleta.

Znaci na osnovu nekog perioda, recimo poslednje decenije nijednom treneru nije bilo ispunjeno toliko zelja kao Savi i Saletu ( mada da se ogradim, to ne rade zbog dobrobiti kluba vec zbog toga sto Zvezda ima 30 miliona budzet a mi rekordni 15 miliona i gubimo titule u avgustu). Kada uzmemo u obzir da nije isti period 2020 i 2010 i da su skocile cene itd nijedan trener nije imao priliku da dovodi toliko igraca sa reputacijom kao Savo i Sale sada (iako smo se uverili da to ne znaci da donose i kvalitet). S toga mogu i da budem kriticniji nego kao prema Marku kad je imao Predraga Luku i Kojica, posle mu oterali Lazovica i Skuletica.

Ja opet ponavljam ne ocekujem od 38 utakmica u ligi 38 pobeda ali brate ocekujem da se pobedjuje u kontinuitetu i da ne gubimo jebenu titulu u Avgustu/Septembru 5 godima za redom. Sa druge strane nama je ulazak u Evropu prioritet da bi klub funkcionisao i zato je Saletu ogroman minus sto nije uspeo da se plasira u LE.

Sa svim ostalim stvarima u vezi uprave se slazemo oko toga da nemaju plan, organizaciju, znanje, kad je gusto kola se lome samo na trenerima itd. Generalno sve najlosije o njima ali tako je oduvek pa se valjda podrazumeva pa ne moram da pisem. Jedinu podrsku koju su imali Savo i Sale jeste u autonomiji i dovodjenju pojacanja. Primera radi u prvom Markovom mandatu bilo je 0 igraca sa reputacijom (Luka i Kojic), onda u drugoj sezoni 1 ili 2 (Lazovic), u drugom mandatu 2 igraca sa reputacijom (Everton i Leonardo). Sada ih recimo imamo 6.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.060
Reaction score
4.911
Локација
vezenemam

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.062
Reaction score
15.633
Локација
Храм фудбала
Bravo za pobjedu, daleko je to od dobrog, ali za razliku od prethodnih utakmica nesto smo i odigrali.
Utisak utakmice igraci Zdrepceve krvi spremniji od igraca Partizana budibogsnama :pop
Da sam na mjestu Stevanovica posamarao bih sve ono po odbrani, koliko su mu puta uvalili vrucu loptu, za rubriku vjerovali ili ne.
Miljkovic u nasem sesnaestercu jedino o cemu vodi racuna je da ne napravi penal, on razmislja o svojim rukama jebe se njemu sta ce protivnicki igrac da uradi.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Sramota što i Vujačić nije ušao, kad je bal nek bude i maskenbal.
Pa ovo je doktorski rad bata Đorine taktike, savršenstvo.
Verovatno i največa sramota od kad gledam Partizan, da se branimo sa 2 zadnja vezna, 3 beka i 3 štopera.Ostaju nam golman, Lutovac i Marković.
Čovek zalutao na klupu Partizana, što pre moramo naći trenera.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top