Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.530
Reaction score
3.680
Локација
Beograd
Cija je kombinacija ovaj Holender jebote. Kakva bagra lopovska. Potpisujem da bi neki klinac nas iz skole vise pruzio.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.934
Reaction score
3.012
Ruku sam mogao da stavim u vatru koliko sam bio siguran da brani penal.
Što bi rekao Anđus "Ima nešto i do prezimena.."
Holender je deo za vodu, u fudbalu nema nikakvu funkciju.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Ovom nesrećnom Holenderu i crnom Lazaru Markoviću ispisnice što pre, ako može
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.062
Reaction score
8.348
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Svojevremeno se Plavi branio protiv Napretka na jna, čuvajući 1-0 zadnjih 10ak minuta, sa 3 zadnja vezna. ..tad sam bio besan kao ris, u nokdaunu...

Ovo večeras je transfer blama 5xveci od tadašnjeg! Bruka i sramota... da vadimo špica i veznjaka i ubacujemo 2 defanzivca... 6 igrača u odbrani + 2 zadnja vezna, bez napadača, nije ono što mi treba da imamo u postavi ni protiv Liverpula i Bajerna a kamoli u jsl protiv Spartaka!

Stanoje, što se mene tiče, idi ziherisi i jajari negde drugde, što pre.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
430
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Stanojevićeve izmjene - da Bog sačuva...
Sva sreća pa nam je Asano najveći problem u ekipi. Svaka čast momčino, vrijedni, marljivi Japanac, bravo!

Kao što neko napisa, Stevanović prvi golman, da je sreće...
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.115
Reaction score
5.458
Локација
Beograd
Nevezano za rezultat, ogromno bravo i hvala Nemanji Stevanoviću. osećam se tri puta sigurnije sa njim na golu i nadam se da će ostati prvi golman. Meni barem je bio sjajan. Zaslužio je, vala.

Utakmica meni lično jedna od boljih ali ove izmene će me u grob oterati.
Bravo za igrače, Šćekića, Asana.
Tuga da su standardi toliko pali da mi je ovo prihvatljivo s obzirom na sve što smo gledali ali tako ispada.
Sadik je po pitanju preciznosti Inzagi lično za Holendera, evidentno je da čovek nije špic, sklanjajte ga odatle.
I da, bio je penal za Spartak.
teraj dalje.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.422
Reaction score
5.628
Локација
beograd
Ubedljivo nas najkvalitetniji mec u ovoj kalendarskoj godini.
Zbog cega Stevanovic nije branio od starta sezone? Upozoravao sam od pocetka da je golman pola tima. Nemam nista protiv klinca na golu, ali sada se videlo o cemu pricam.
Samo ih je sreca spasila da ne bude mnogo ubedljivije, a nas karma nije kaznila zbog onih izmena na kraju.
BRAVO PARTIZANE!!!
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.243
Reaction score
3.600
Stevanoviću svi iz uprave, treneri i svi saigrači da daju dio svojih primanja za to što ih vadi iz govana. Momak je branio vrhunski, a Holender ako ovako nastavi... počupaće nam svima ono živaca što je preostalo.

Pa jbt, od onolikog gola ti šutiraš kao jebeni amater, ni da razmisliš da uputiš precizno loptu, nego opali po njoj, pa šta bude.

Mene je sramota toga što Lazar Marković nema sramotu za ovo što radi Partizanu i sebi. Kakav jebeni izgubljeni slučaj!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.871
Reaction score
7.858
I do tih izmena stvarno bi se slozio da nismo delovali toliko lose...

Bibras je realno majstor...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top