Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Za početak nek dobije sve do priprema. Iskreno me ne zanima ništa osim serije dobrih rezultata. Proleter koji nikako nije naivna ekipa dolazi kod nas. I pored toga, sve osim pobede je sramota. Idemo dalje, igramo privatnu ligu gosn precednika.

Titula je nedostižna bila još pre prvog kola i zato su mi rezultati u drugom planu. Evropa mi je bila prioritetna ali ode to na početku u peršun. Ako se igra ne popravi i sistem ne uspostavi, unapred bacamo u blato i sledeću sezonu. Jer ako nema igre i valjanih igrača koji će tu igru da sprovedu na terenu rezultati mogu biti dobri kratkog daha. Loš rad će doći na naplatu a samo je pitanje trenutka kada će se to desiti.
Mi smo jedva pobedili Spartak, dekadentnom taktikom, a nama su igrači posle te utakmice davali izjave kao da smo odigrali top utakmicu. Svi oni su izgubili pojam o vrednostima fudbala. Tri boda iz Subotice i svi naredni bodovi koje budemo uzimali na sličan način, sa 8 fudbalera defanzivno orijentisanih, neće nam dugoročno doneti ništa. Jebe mi se i za kup, za koji tek sad ne znam vredi li čemu kad je uvedeno ovo treće evropsko takmičenje, jebe mi se i za prvenstvo koje osvojiti ne smemo, jer ova sezona je gotova. Zato treba da je iskoristimo odmah kao pripremu za naredno leto. Naravno da ću očekivati sve pobede do kraja i da ću ludeti ako budemo gubili bodove od debilnih ekipa, ali se bolje neću osećati ni sa pobedama tipa Subotica, Mačva, Bačka, Zlatibor...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.255
Svi nek se vrate. Da napravimo tim iz 2007/08.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Pa dobro, ipak...nikad se ne zna šta ga je novinar stvarno pitao i u kojem kontekstu, šta je on odgovorio, a šta je napisano...

Kao kada bi neko mene pitao, e jel bi voleo da se vidiš sa starim drugarima i da odigrate utakmicu, ja bih rekao, DA, ALI...
(a nastavak odgovora bio bi)...ali to je nemoguće jer nismo više za fudbal, omatorili smo, mogli bi da se povredimo, ne živimo u istoj državi, kako da se okupimo, itd...i onda novinar može da prenese samo ono moje DA sa početka rečenice...

Tako i ovo Obradovićevo, ako je mislio da bi ono kao voleo da se vidi sa starim drugarima, da su zajedno (mladi) k'o nekad, itd...PFC nostalgija takoreći, pa mu onda noinar još svašta nešto ,,nadodao,, na izjavu...nekako čovek i da shvati kako je nastao ovaj članak...

Ali ako je Obrad STVARNO mislio da Partizan treba da bude mesto koje će okupljati igrače koji su ozbiljan fudbal igrali pre 10 (ili i više) godina, onda nešto sa njegovim smislom za realnost, percepciju i ciljeve Partizana zaista nije u redu!

Hiljadu puta ponavljam baš me briga da li je neko dete ili čiča, domaći ili strani ako može da igra, problem je u tome što se stalno ispostavlja da deca i čiče ne igraju na nivou potrebnom Partizanu, a da su i ti domaći samo neki prosek...
I dvehiljade puta ponavljam, uredu, moramo da trpimo dva deteta zbog pravila o bonusu, ajde istrpećemo i jednog čiču zato što zna fudbala iako slabo trči, ALI - ostatak tima MORAJU da budu igrači fizički spremni k'o zapete puške i u najboljim fudbalskim godinama (iliti performansama)!

Jel ovi ,,povratnici,, osećaju FK Partizan kao neki ,,FK Rekreativo,, ili im je u sećanjima još ostalo da je to klub koji treba da se bori za titulu i da je uzme - kao što je to bilo i u doba njihove mladosti i njihovih nekadašnjih dobrih igara u tom istom Partizanu?!
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.255
Sikimić i nije bio loš štoper :D
Ne pamtim da je neko imao takav skok od naših defanzivaca (možda Savić)
Nego je problem što naši navijači nemaju strpljenja sa domaćim igračima kao sa stranim :D
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Milovan Sikimic,Ugo Vitor i Slaven Stjepanovic- pod obavezno:D


Sikimic je bio dobar igrac, mlaeri su ga obelezili i poverede.
Bio je jak zka zemlja, dolican u skoku i dobru nogu je imao. Na terenu je stajao dobro, prosto je zapamcen po malerima.
Slaven Stjepanovic je bio jedan od najvecih talenata tog vremena na ovim prostorima. Sam je kriv sto nije iskoristio svoj dar.

Ugo Vitor ne bi trebao biti u tom drustvu.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Sikimic je bio dobar igrac, mlaeri su ga obelezili i poverede.
Bio je jak zka zemlja, dolican u skoku i dobru nogu je imao. Na terenu je stajao dobro, prosto je zapamcen po malerima.
Slaven Stjepanovic je bio jedan od najvecih talenata tog vremena na ovim prostorima. Sam je kriv sto nije iskoristio svoj dar.

Ugo Vitor ne bi trebao biti u tom drustvu.
Sa stjepanovicem je dosao i onaj cetkovic mislim da se od njega vise ocekivalo
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ne, Stjepanovic je bio veci talenat. Imao je visinu, brzinu i odlican smisao za igru.
Marko Cetkovic kom je Pedja Mijatovic rodjeni ujak je takodje bio dobar tehnicar, ali bez brzine i fizikalija.
Inace njih dvojica su zapalili region kad su u tandemu u dresu Zete oducili igrace Rendzersa od fudbala.

Da ne idemo dalje u off, to im je bio i najveci domet u karijeri. steta.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.549
Reaction score
10.838
Sikimic je bio dobar igrac, mlaeri su ga obelezili i poverede.
Bio je jak zka zemlja, dolican u skoku i dobru nogu je imao. Na terenu je stajao dobro, prosto je zapamcen po malerima.
Slaven Stjepanovic je bio jedan od najvecih talenata tog vremena na ovim prostorima. Sam je kriv sto nije iskoristio svoj dar.

Ugo Vitor ne bi trebao biti u tom drustvu.
Znam da su negde padali od smeha na njegovo ime jer se na njihovom kurac izgovara kao sikimic, ne mogu da se setim gde, mozda Baku :D

I naravno legendarno "pusti Benzemu - cuvaj Sikimica" protiv Liona. Ne pamtim da sam gledao nekog ko je opasniji po svoj gol nego njega u toj utakmici.

Inace nije bio los koliko se kukalo na njega, nije ni prvi ni poslednji stoper u Partizanu koji je trpeo takav pritisak.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ako treba zamena daj Eduarda. Bar da obučem dres još koji put :D
Mislim da je sigurno jedan od najprodavanijih u poslednjih 10-15 godina :D

Praštajte offtopic. Bar malo pozitive na ovoj temi za promenu :buhaha

Sikimić ljuCki dobar igrač ali su ga stvarno maleri pratili. Bilo mi baš žao čoveka.
A Eduardo isto nije loš igrač za moje shvatanje fuzbala. :D
 
Последња измена:

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Статус
Затворена за писање одговора.
Top