Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.707
Reaction score
29.395
Локација
Beograd
Zasto se igraci Partizana ne raduju golu u 90. minuti?
Pa znam ja... :D
I kome je ikada bila duša u nosu na tom velikom fudbalskom terenu, kašće mu se samo...ko bre da trči do udaljenog kolege u 90+ minutu... :icon-rolleyes:
Raduju se momci, došli su do Holendera, ali onako...polako, smireno i smerno...čemu žurba i strka...


Inače, bio sam ubeđen (gledajući prenos na Areni) da je Suma namerno propustio onu loptu do ,,penaldžije,, - kada je posle penal nad njim napravljen, mada na ovom snimku izgleda kao da zapravo nije mogao da je stigne...
Nema veze...znam da on to zna i to mi je dovoljno...
Mislim da je istu ,,fintu,, propuštanja lopte Mister Žongler ponovio još jednom na istoj utakmici, ali nisam siguran da je komantator Arene ukapirao o čemu se tu radi... :D
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Za nas, navijače, nemanje sreće je Stanojević umesto Sava. Moje mišljenje.
Ostao sam ti dužan za ovu rečenicu odgovor dati.

Evidentno je da smo sa Savom na jesen igrali lep i dopadljiv fudbal ali isto tako je evidentno da je taj sistem bio na klimavim nogama, što je prolećna polusezona, a potom i početak nove pokazao. Mišljenja sam da bi ispao iz Evrope isto kao i Stanoje, a uz to bi imao još po koji kiks u prvenstvu i time bi završio svoju trenersku karijeru. Ovako je pametno podigao sidro i prepustio vruć krompir Stanojeviću. Lično da sam na Stanojevom mestu ne bih to prihvatio. Dočekala ga je razbijena banda koja je trebala izboriti Evropu i pobediti cigane, tek posle derbija je trebao prihvatiti klupu i imao bi mnogo zdraviju atmosferu.

Uporedio bih samo situaciju u KK, da je Sašo došao odmah po odlasku AT, bio bi pljuvan 100%, ovako čovek nije. Isto tako Stanoje sigurno ne bi bio napadan da je Milošević odradio Evropu do kraja. E pošto nije odradio, brzo se zaboravilo sve.

Zaboravilo se to, kako smo se već na jesen oprostili od titule uz poruku da se ništa ne može i da smo sve karte bacili na Evropu. U toj Evropi smo dobili raspalu Astanu (*ove sezone su ispali od Bresta u kvl. za LŠ i od Budućnosti u kvl. za le) 2 puta, odigrali odličnu utakmicu kući protiv Junajteda ali nezasluženo izgubili. I ono najvažnije protiv direktnog konkurenta AZ-a smo imali 2 puta igrača više, u prvoj utakmici od 27. minuta i nedostatak znanja za rutiniranje protivnika i u drugoj utakmici prava umetnost posle njihovog crvenog kartona primiti 2 gola od 87 do 93. minuta. I tako se naše učešće u Evropi završilo, a ostali smo u onom takmičenju koje smo izgubili još u oktobru. Fudbal se igra svih 90 minuta, to što smo mi igrali protiv AZ-a je čista nedisciplina, pogotovo ova druga utakmica.

I šta se dalje događa, događa se to da se vraćamo u domaće blato, igrači verovatno nedovoljno motivisani da igraju takmičenje od kojeg su se sami oprostili tokom oktobra. Došli do finiša sezone i jedinog preostalog takmičenja u kom se može osvojiti nešto tj finala kupa, neslavno ga završili.
Savo odlučuje pre početka sezone kako taj fudbal koji želi igrati ipak ne daje rezultate u ling longu i prebacuje se na drugačiju viziju. Dovođenja Ćurčića u štab, odlazak Đumija. I sad već kad se želeo prebaciti na takmičarski fudbal tj igranje na rezultat morao je izvršiti korekcije u sastavu. Umesto najboljeg igrača u odbrani je došao Banjak i to je bilo sve od pojačanja. Dakle i sa Pavlovićem smo imali bušnu odbranu, a krenulo se sa Banjakom kao njegovom zamenom u pohod na titulu.

U novu sezonu se ušlo bez kristalisanih bonusa tj jednog jedinog sigurnog smo imali, drugi se tražio. Ušli smo bez pojačane odbrane, ušli smo bez pojačanja u špicu, bez pojačanja na klupi.
Taj takmičarski fudbal dao je sledeće rezultate.
1. kolo Protiv Napretka rešavanje utakmice u 86. minutu iz penala.
2. kolo Protiv N.Pazara primanje 3 gola od dojučerašnjeg drugoligaša koji je bio 10. na tabeli druge lige.
3, 4, i 5. kolo rutiniranje protivnika
Mučenje sa RFS-om kući i prolazak pogotkom Natka iz penala.
6. kolo Utakmica sa Vojvodinom, sudija Jovanović koliko je oštetio nas ne davanjem drugog žutog tj crvenog kartona Drinčiću isto je toliko oštetio Vojvodinu ne sviranjem jedanaesterca posle igranja rukom Banjaka. Znam da je nepopularno ovo što sam rekao ali takav sam, kažem onako kako jeste i onako kako je pravično, zato i jesam na ovoj lepšoj strani Brda. Bio bih isti kao i ovi koje ne volim kada bih na toj utakmici rekao da smo mi oštećeni.

Kako smo igrali na početku sezone sa Savom nastavili smo u istom ritmu i kod Stanoja. Mlako i nikako.

Dakle Savo je od onog finala kupa pa preko nekih jesenjih partija imao jedan lep rastući period koji je počeo padati tokom proleća i svoj konačni pad je došao tokom početka nove sezone.

Nisam nikako zadovoljan ni Savom od ove 20/21 sezone, niti sam zadovoljan Stanojem trenutnim izdanjima. Riba smrdi od glave, tj predsednika države pa preko naše postavljene Uprave. Pa tek onda dolazimo do problema trenera, ja bih najviše voleo stranog trenera Nemca/Austrijanca pa da se napravi neki sistem ali onda se vraćam na početak ove rečenice gde svaka sportska priča biva ugašena jer smo smetnja ovom sistemu.

Što se tiče pojačanja koja smetaju ljudima. Meni prvom smeta Miljković i Sveta (jer nije naš igrač). A ono što mi nije jasno kako nekom može smetati Obradović, a ne smeta Brežančić. Ni blizu hajka nije vršena za Lalatovića, Gigića, Matića, Perišu, Brežančića, Vujačića, Vitasa kao za ove neke...

Izvinjavam se na dužem postu.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.195
Reaction score
36.697
Pa znam ja... :D
I kome je ikada bila duša u nosu na tom velikom fudbalskom terenu, kašće mu se samo...ko bre da trči do udaljenog kolege u 90+ minutu... :icon-rolleyes:
Raduju se momci, došli su do Holendera, ali onako...polako, smireno i smerno...čemu žurba i strka...

Baš kao do Radanovića one daleke '85. Još je taj gol imao "veću vrednost". Nije baš da su svi došprintali. :D
 
Последња измена:

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.195
Reaction score
36.697
Ja mislim da su tada ta utakmica, taj gol i ta pobeda emotivno vredeli više od bilo kakvog derbija, finala KŠ...
 

Lik

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
10
Reaction score
9
Локација
Beograd
Ostao sam ti dužan za ovu rečenicu odgovor dati.

Evidentno je da smo sa Savom na jesen igrali lep i dopadljiv fudbal ali isto tako je evidentno da je taj sistem bio na klimavim nogama, što je prolećna polusezona, a potom i početak nove pokazao. Mišljenja sam da bi ispao iz Evrope isto kao i Stanoje, a uz to bi imao još po koji kiks u prvenstvu i time bi završio svoju trenersku karijeru. Ovako je pametno podigao sidro i prepustio vruć krompir Stanojeviću. Lično da sam na Stanojevom mestu ne bih to prihvatio. Dočekala ga je razbijena banda koja je trebala izboriti Evropu i pobediti cigane, tek posle derbija je trebao prihvatiti klupu i imao bi mnogo zdraviju atmosferu.

Uporedio bih samo situaciju u KK, da je Sašo došao odmah po odlasku AT, bio bi pljuvan 100%, ovako čovek nije. Isto tako Stanoje sigurno ne bi bio napadan da je Milošević odradio Evropu do kraja. E pošto nije odradio, brzo se zaboravilo sve.

Zaboravilo se to, kako smo se već na jesen oprostili od titule uz poruku da se ništa ne može i da smo sve karte bacili na Evropu. U toj Evropi smo dobili raspalu Astanu (*ove sezone su ispali od Bresta u kvl. za LŠ i od Budućnosti u kvl. za le) 2 puta, odigrali odličnu utakmicu kući protiv Junajteda ali nezasluženo izgubili. I ono najvažnije protiv direktnog konkurenta AZ-a smo imali 2 puta igrača više, u prvoj utakmici od 27. minuta i nedostatak znanja za rutiniranje protivnika i u drugoj utakmici prava umetnost posle njihovog crvenog kartona primiti 2 gola od 87 do 93. minuta. I tako se naše učešće u Evropi završilo, a ostali smo u onom takmičenju koje smo izgubili još u oktobru. Fudbal se igra svih 90 minuta, to što smo mi igrali protiv AZ-a je čista nedisciplina, pogotovo ova druga utakmica.

I šta se dalje događa, događa se to da se vraćamo u domaće blato, igrači verovatno nedovoljno motivisani da igraju takmičenje od kojeg su se sami oprostili tokom oktobra. Došli do finiša sezone i jedinog preostalog takmičenja u kom se može osvojiti nešto tj finala kupa, neslavno ga završili.
Savo odlučuje pre početka sezone kako taj fudbal koji želi igrati ipak ne daje rezultate u ling longu i prebacuje se na drugačiju viziju. Dovođenja Ćurčića u štab, odlazak Đumija. I sad već kad se želeo prebaciti na takmičarski fudbal tj igranje na rezultat morao je izvršiti korekcije u sastavu. Umesto najboljeg igrača u odbrani je došao Banjak i to je bilo sve od pojačanja. Dakle i sa Pavlovićem smo imali bušnu odbranu, a krenulo se sa Banjakom kao njegovom zamenom u pohod na titulu.

U novu sezonu se ušlo bez kristalisanih bonusa tj jednog jedinog sigurnog smo imali, drugi se tražio. Ušli smo bez pojačane odbrane, ušli smo bez pojačanja u špicu, bez pojačanja na klupi.
Taj takmičarski fudbal dao je sledeće rezultate.
1. kolo Protiv Napretka rešavanje utakmice u 86. minutu iz penala.
2. kolo Protiv N.Pazara primanje 3 gola od dojučerašnjeg drugoligaša koji je bio 10. na tabeli druge lige.
3, 4, i 5. kolo rutiniranje protivnika
Mučenje sa RFS-om kući i prolazak pogotkom Natka iz penala.
6. kolo Utakmica sa Vojvodinom, sudija Jovanović koliko je oštetio nas ne davanjem drugog žutog tj crvenog kartona Drinčiću isto je toliko oštetio Vojvodinu ne sviranjem jedanaesterca posle igranja rukom Banjaka. Znam da je nepopularno ovo što sam rekao ali takav sam, kažem onako kako jeste i onako kako je pravično, zato i jesam na ovoj lepšoj strani Brda. Bio bih isti kao i ovi koje ne volim kada bih na toj utakmici rekao da smo mi oštećeni.

Kako smo igrali na početku sezone sa Savom nastavili smo u istom ritmu i kod Stanoja. Mlako i nikako.

Dakle Savo je od onog finala kupa pa preko nekih jesenjih partija imao jedan lep rastući period koji je počeo padati tokom proleća i svoj konačni pad je došao tokom početka nove sezone.

Nisam nikako zadovoljan ni Savom od ove 20/21 sezone, niti sam zadovoljan Stanojem trenutnim izdanjima. Riba smrdi od glave, tj predsednika države pa preko naše postavljene Uprave. Pa tek onda dolazimo do problema trenera, ja bih najviše voleo stranog trenera Nemca/Austrijanca pa da se napravi neki sistem ali onda se vraćam na početak ove rečenice gde svaka sportska priča biva ugašena jer smo smetnja ovom sistemu.

Što se tiče pojačanja koja smetaju ljudima. Meni prvom smeta Miljković i Sveta (jer nije naš igrač). A ono što mi nije jasno kako nekom može smetati Obradović, a ne smeta Brežančić. Ni blizu hajka nije vršena za Lalatovića, Gigića, Matića, Perišu, Brežančića, Vujačića, Vitasa kao za ove neke...

Izvinjavam se na dužem postu.
Stanoje je u belgiji svesno išao na penale umesto da ih posle izjednačen pritisnemo, jbg kovid nema publike sve se čuje veli Stanoje šamrok, izdržite još 20minuta, a Šarloa uopšte ne napada dakle kukavička igra,skoro isto kao protiv Šamroka pri njihovom poravnanju rezultata mi smo se povukli kući protiv jebeno Šamroka, pa i protiv andrlehta u Belgiji od o-2 do 2-2 za 15minuta 3gol je visio u vazduhu. Kad smo kod Save Miloševića on je ipak posle duže vremena napravio par igrača koji su posle stefana Savića otišli za velike pare ne sećam se transvera 6m+ svih predhodnih Trenera koji su radili u partizanu. Eh sad da je Savo Milošević imao podršku Beograda, Srbije i vlasti kao npr u djurićevo vreme što su imali zreneri ja verujem da bi razlika u bodovima bila obrnuta ali u našu korist. Nemoj mi samo reći da smo igrali atraktivno kad smo dva puta u kv za lš ispadati od kiprania Apoel i ael ali smo u prvenstvu tukli sve redom
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.403
Reaction score
40.454
Локација
Žrnov
....Eh sad da je Savo Milošević imao podršku Beograda, Srbije i vlasti kao npr u djurićevo vreme što su imali zreneri ja verujem da bi razlika u bodovima bila obrnuta ali u našu korist. Nemoj mi samo reći da smo igrali atraktivno kad smo dva puta u kv za lš ispadati od kiprania Apoel i ael ali smo u prvenstvu tukli sve redom
Ako možeš da me podsetiš koja je to podrška vlasti bila?! Je l to onda podrška kad je Tadić "grobarodveo Gasprom ciganima, a mi jedva dobili EPS kao sponzora za LŠ i platili nam preko prebijanja za račun za struju?

Ili računaš i podršku vlasti što je Tadić zavrnuo rukave u Areni utakmicama KK-a?
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.367
Reaction score
3.081
Локација
Tamo gde su Grobari
“Izdržite još 20 minuta” je im verovatno rekao zbog kondicije. Sada se umanuje i uspjeh protiv Anderlehta. To što je brat Radiša uradio na toj utakmici se zaboravlja:D

Ne znam kako vam ne dosadi da vidite sve crno ili belo. Ako vam neko nije po volji, uspjeh vam postaje neuspjeh, ako vam je neko po volji, pravda se neuspeh.

Niti jedan čovjek može sve dobro da uradi u životu, niti sve loše, to je čak i Miljković dokazao:D
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Ne ulazim za ovog lika kojoj strani brda pripada, ali cigani nikada ali nikada nece prestati da pricaju o tome kako nas je vlast gurala u djurino vreme.
Postavlja se logicno pitanje sta ih je onda sprecavalo da nas dobijaju u derbijima, i zasto nisu igrali Evropu tih godina?

Ovo je kao dan mrmota, ali glupi cige ne odustaju nikada, boli ih jebiga, a i moraju nekako da opravdaju sve ove namestene titule i kradje i sklanjalice, i lice sa poternice i ko zna sta jos.
Treba ih trpati sto vise, verbalno naravno.
 

Lik

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
10
Reaction score
9
Локација
Beograd
Ako možeš da me podsetiš koja je to podrška vlasti bila?! Je l to onda podrška kad je Tadić "grobarodveo Gasprom ciganima, a mi jedva dobili EPS kao sponzora za LŠ i platili nam preko prebijanja za račun za struju?

Ili računaš i podršku vlasti što je Tadić zavrnuo rukave u Areni utakmicama KK-a?

Radio je to zbog mira u kući. Ako se sećaš mandovi su u to vreme počeli da protestuju na ulici, vikali se spasi srbiju i ubi se borise,borise tole vole itd... Nije mu to štimalo u to vreme nikako. Nije on to uradio što ih voli nego da bi ostao duže na vlasti, sećam se da je zbog tog skandiranja prekinuta utakmica u Smederevu i ekspresno došao gasprom. Sećam se Euro lige sa makabijem u areni gde je Tadić iz celog grla pevao grobarske. Ko hoće može da se podseti može. Drugo naš tim u fudbalu u to vreme nije imao nikakvu konkurenciju u fudbalu, naš rival je bio u apsolutnoj provaliju najbolji igrač im je bio Kadu i neki pašeko obojica su otišli za siću na istok, dok smo mi uz silne transvere i novce od istih uzimali izmedju 0 i jednog boda u grupnim fazama LE što su nam bile jedine ozbiljne utakmice u celoj sezoni. Izvini samo govorim realno naši smo pa valjda nećemo zameriti. Pozdrav Svako dobro.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.403
Reaction score
40.454
Локација
Žrnov
@Fuenlabrada pa vidiš da 100x ponovljena laž postaje istina. Evo imaš i naše kao @Lik koji priča da smo imali podršku vlasti.

Nego kolega @Lik, ja čekam da mi daš primer kakvu smo to podršku vlasti imali.

za zavrtanje rukava sam i ja pomenula, ali ako to ubrajaš u podršku onda ne znam stvarno...

Ti si izričito rekao da smo imali podršku vlasti, ja sam zamolila za PRIMER te podrške.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.403
Reaction score
40.454
Локација
Žrnov
@Lik i tebi naravno svako dobro, ali i da smo naši - zameram, ukoliko ne daš konkretan primer podrške vlasti.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.195
Reaction score
36.697
Toliku smo podršku imali, da ne samo da nam je vlast kroz upravu pokrala iz kase sve te milione od transfera i evropskih utakmica, nego su nam još i minus povećali.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
podrska vlasti? samo dok je Armija znacila nesto u ovoj zemlji, pa nisu mogli da se zajebavaju sa njom.
1966 su se nabili veliki kompleski i tu se ta podrska zavrsila.

Sve na dalje je zavisilo koliko ce cigani u njihovom drzavnom klubu napraviti konekciju sa vlascu (ne bitno sa koga navijali).

Ako su tanki sa intelektom ili namazanoscu, ako nisu dozvolili otvornu kasu u oba pravca - isli su dole.
(toplica dan tana lukic itd)

Ako imaju lopovske poltronske “kvalitete” mi nemamo sta da trazimo, osim ako nismo Zarko Zecevic.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top