Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ko ne može da sluša, evo u pisanoj formi.

Ne znam šta da kažem a da ne bude uvreda ali on ako nije prolupao onda nas u kompletu zajebava.
Ponovo priče da će igrati oni fizički najspremniji, oni koji zaslužuju...

Ako može neko pametan ovo da mi pojasni pošto ne želim više da mislim o tome kako ja tumačim ove rečenice.

Želimo da ostvarimo cilj, iako će se duel razlikovati od onog za bodove, pošto neko mora da pobedi. Shodno tome, ako ne bude povoljan rezultat sigurno ćemo rizikovati“, poručuje Aleksandar Stanojević pred meč osmine finala, zakazan za sredu od 16 časova.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.158
Reaction score
4.287
Ja mislim da nije saboter, jednostavno ne zna....
 
  • Like
Reactions: MAK

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Milenkovića navodim svima kao primer da je lopta poštena i da ti vrati sav trud.
Bleki je dečko u omladincima kad je bio imao privatne treninge i učio da trči!!! Eeeej, igrač iz naše omladinske škole u omladincima uči pravilno trčanje. Krv je propišao dole na terenu Dorćola.

Neću da tvrdim 1/1 ali sam ubeđen da si jako negativno pisala o Blekiju Milenkoviću kad se pojavio u timu, a potom i kada je dobio crveni karton protiv Čukaričkog, kada smo izgubili 2:1 čini mi se. Moguće da smo i u polemiku ušli jer znam šta sam ja o njemu mislio na prvu. Tako da je malo kontradiktorno ovo napisano s obzirom na prvobitne upise na temu njega. Ograđujem se i izvinjavam unapred ako sam te pomešao sa nekim ali sam prilično siguran u ovo što pišem. :)
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.527
Локација
Žrnov
Mislim da nije baš tako bilo, ali tačno - nisam imala neko mnogo pozitivno mišljenje o njemu. I pisala sam baš ovo za učenje da trči, jer je moj klinac dole trenirao i stalno ga viđao. To za Čukarički se ne sećam, ali znajući sebe :) vrlo moguće da si u pravu.

Ali baš zato sada ovo i pišem - dečko je radio kao crv, jer je i on bio svestan da ima mnogo da uči ako želi nešto da postane. I evidentno se isplatilo.

Najviše bih volela da me svaki igrač o kome sam ikada nešto loše napisala demantuje. To bi za Partizan bilo najbolje.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ako možeš da me podsetiš koja je to podrška vlasti bila?! Je l to onda podrška kad je Tadić "grobarodveo Gasprom ciganima, a mi jedva dobili EPS kao sponzora za LŠ i platili nam preko prebijanja za račun za struju?

Ili računaš i podršku vlasti što je Tadić zavrnuo rukave u Areni utakmicama KK-a?
Ali oporavio se do sad valjda tri puta. Stojkovic i Colic nisu povredjeni pa opet ne dobijaju sansu iako kao nikad u istoriji imas priliku da im das sansu zbog 5 izmena.
Pesukicu raste cena iako nije odigrao ni minut, a Miljkonu pada:
jDu5VaM.png

Ili da se transfermarkt ugasi ili mi. Ako ne moze da dobije sansu u ovoj ligi pored Miljkona....onda jbg.
Ovome pada jer ide preko 30te..
A ovaj ulazi u najbolje godine..
Tako nekako :D
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.534
Obzirom da nam je vazduh najzagadjeniji na svetu, bez konkurencije, tesko da je u pitanju ta atmosfera.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Sad bih se nadovezao što je najzagađeniji, ali skrenuću debelo sa teme, a i nije kulturno prema gostima :D
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.534
Slobodno reci, par miliona mongoloida u ovoj kvazi drzavi, u kombinaciji sa "hteli ste radna mesta, veci standard, a smeta vam zagadjen vazduh"...
Ovakav narod kao sto zivi u Srbiji, je san svakog politicara. U ovoj drzavi ljudi dobrovoljno pristaju da ne budu ljudska bica, svesna misleca bica, i da neko drugi misli umesto njih.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Mislim da sam napisao vec, cim je Jojic doso, da ne vidim po cemu je on pojacanje, iako je bila blaga euforija oko njega.
Decko se nije sastavio sa loptom, jos se gura na levo krilo, nit ima brzinu, nit dribling.

I kako onda igraju naspremniji, on ne moze da potrci. Gde je mali Stojkovic, pokazivao je nesto bas na toj poziciji.

I dalje se secam posle ispadanja od Samroka, da smo vezali 10 pobeda cini mi se u ligi, iako je igra bila blagi uzas, slicno ko i sad.
Daj Boze da je ostalo nesto od tog Stanojevica, nisam ni slutio da ovako lose mozemo da delujemo sa njim kao trenerom.
 
  • Like
Reactions: BiP

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ova igra koju pokazujemo je jednostavno neuporediva sa bilo kojom sezonom. Užasni smo a igrači se utrkuju da daju glupe izjave kako sve super napreduje. Treba neko da im kaže da iako se ne može na stadion postoji TV prenos pa vidimo sve, nismo slepi iako nas smatraju slepcima.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Ne bi oni ni davali takve izjave da ima publike. Nego eto cuju tisinu kad igraju i u nedostatku kritike mase sve im izgleda sjajno i bajno. Nemaju samokritiku ni igraci ni trener, a to je valjda vise krivica trenera jer ako je trener zadovoljan zasto bi se igraci drugacije osecali.....mozda se neko i oseca drugacije ali mu se ne isplati zamerat se treneru.....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top