Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.422
Локација
Beograd
Meni je čudno što nema ničega na zvaničnom sajtu Partizana...koliko god da je to samo trening utakmica, ili da smo igralu u nekom ,,B,, sastavu, ipak je ovo 21.vek, vek medija, mreža i informacija...a Partizan je Partizan i kada igra u ,,B,, ,,C,, ,,D,, ili bilo kom sastavu...
Imamo milion navijača koji bar povremeno prate Partizan, ali imamo i nekih ludaka koje interesuje i neka sasvim ,,obična,, ili ,,beznačajna,, trening utakmica...
U te ludake sebe ubrajam pod obavezno, kao i stav da u fudbalu nema beznačajnih utakmica! :D
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
671
Reaction score
4.448
Локација
Kosovska Mitrovica
To je posao marketing sluzbe Partizana. A opste je poznata stvar, koliko su ''dobri'' u svom poslu. U svakom slucaju, sramota je da klub kakav je Partizan, ima onakvu marketinsku sluzbu.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.921
Reaction score
25.655
Локација
ante portas

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.197
Reaction score
33.198
Локација
vaginamandibularia
opet smo (ste, vecina) iz krajnosti u krajnost!!
ajmo polako, po zemlji, pas igra!

2018: JAO KAD BI SE VRATIO MARKEC, JAO PLATI VAZURA MILION SAMO DA SE VRATI
2020: SISAJ MAJMUNE MARS IZ PARTIZANA

dodacu posle ona dva gola u ivanjici:

MARKEC MAJSTORE

pa gol u krusevcu uz povredu:

ETO NJEMU MARKEC NE IGRA U PRVOJ POSTAVI

pa sad skoro je bio igrac utakmice ovde na forumu:

BRAVO JAO MAJSTOR


Ocigledno nije jos u formi, ocigledno ima psihicku barijeru jer jos jedna povreda mu zavrsava karijeru!

Veliki je Grobar! veliki! iz svog dzepa pomaze ovim slabije placenim kad dinara ne vide!
placao stanarine jer klub kasni!
necu dalje!!! a ima jos!

dovoljno da USTANEMO kad se pomene, ne igra dobro - ok, transfer i sve najbolje u daljoj karijeri!

Pljuvanje po takvim ljudima i igracima se vraca u Alkmaru i Sarloa i tako dalje, zapamtite sta sam vam rekao!

Ajmo malo POSTOVANJA braco Grobari, ajmo malo dostojanstva.
Zajebi me s kolektivizmom. Ako je neko i menjao stav svakih 5 minuta to ide njemu na cast, ne svima.
A da napisem sta mislim o markovicu bio bih banovan.
Doticni nije vredan toga.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.043
Reaction score
14.089
Локација
Kipar
Zajebi me s kolektivizmom. Ako je neko i menjao stav svakih 5 minuta to ide njemu na cast, ne svima.
A da napisem sta mislim o markovicu bio bih banovan.
Doticni nije vredan toga.

Tacno tako. Ko je zeleo igraca koji nije odigrao 20 celih utakmica za 5 godina. Svaka njemu cast na placanju par stanarina i dzeparaca ali on uzima pola miliona evra cisto godisnje. Naspram onoga sto pokazuje ne samo da treba da placa stanarinu nego bi trebao da preuzme i cele plate Zdjelara i Scekica.
Ako se jos neko nada da ce proigrati ja mu se iskreno divim na istrajnosti.

Edit: Da budem precizniji, uzeo je dobre pare do sada, pogotovo u Liverpulu, i bio bi fer da kaze da ne moze i da ne zeli da uzima tolike pare od kluba u kom je ponikao i koji kuburi sa finansijama. Ne znam, mozda nisam u pravu jer je ipak profesionalac i pptpisao je takav ugovor ali ja mislim da ne bih to uradio.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.853
Reaction score
13.497
Navodi se i da će Partizan u januarskom prelaznom roku pokušati da dovede još jednog špica koji će karakteristikama podsećati na Umara Sadika.

Dobar vic. Jedan je Umar Sadik - neponovljiv.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Polako gospodo, dao je Partizan mnogo Markovicu, ali ne zaboravimo da je od prodaje istog Partizan zaradio preko 7.000.000 evra.

Slazem se sa vecinom komentara, da je ovo sto on prikazuje sramno i sve losije, ali se nikad necu sloziti da je on prosecan igrac koji nikad nije zasluzio da igra po ligama petice, da nije imao ozbilju sezonu, a tek da je Jojic talentovaniji i slicno.

Markovic je uz Jovetu, Ljaju, nas najtalentovaniji igrac! Molim vas, nemojmo da pricamo o igracu koji odigra gotovo citavu sezonu u Liverpulu kao proseku, tek da poredimo sa nekim ko ima jedan i po nastup za Borusiju Dortmund.

Propao jeste, sramno je ovo sto pruza, ali ljudi ne preterujmo.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.043
Reaction score
14.089
Локација
Kipar
Ljudi su ogorceni zbog velikih ocekivanja, ipak je bio u velikim klubovima. Sigurno je da Liverpul ne kupuje slucajno.
Ali sta Partizan dobija - nespremnog igraca koji ne moze u sprintu da prodje 30 metara. I ta nespremnost traje i traje. To je za mene nepostovanje dresa i kluba.
On zaista deluje kao OK momak i zato me to jos vise cudi jer fudbal se ne zaboravlja a spremnost je stvar volje.
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
564
Reaction score
743
Partizan je dobio ono što je i kupio. Važi i u slučaju Jojica.

Vecina se ovde slaže da to što Markec trenutno igracki pruza u odnosu na novce koje dobija nije dovoljno. Ali nije Markec kriv zbog toga, već uprava i sportski sektor koji je odlučio da izdvoji toliki novac za njega. Išli su na rizik da će ga dobro prodati ako se oporavi i proigra. To se jednostavno nije desilo.

I ne slažem se da ne poštuje klub i grb koji nosi. Ja sam uveren da on daje maksimum. Sada što to izgleda kako izgleda i nije ni blizu dovoljno dobro...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.916
Локација
Kobasicarija "Venac".
markec je "staklen" igrac, I kao takav on vise nema sta da trazi u ozbiljnom fudbalu. jbg, sad ispade da je nasa liga ozbiljna. sudeci kako markovic izgleda u njoj, mozda zaista I jeste.
od njega bi I bilo nesto da nije sklon povredam:. strahovita brzina I tehnika sa prelaznom ocenom(moje misljenje je da je poseduje), bi ga dovela bar do top belgijskih klubova. zato je sada u rehab centru zemunelo.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.731
Reaction score
11.174
Локација
.
Sigurno je da Liverpul ne kupuje slucajno.

:buhaha

Pa Liverpulova transfer politika tih godina je sinonim za ludost. Dovođenje polufudbalera za silne pare. Kjuel, Čarli Adam, Lalana, Marković

Ja bih zaista voleo da vi meni kažete JEDNU karakteristiku kod Markovića koju profesionalni fudbaler treba da ima. Brzina koju je nekad imao, a i ta brzina mu je koristila u pm kad nije znao da je iskoristi.
Snaga 0, ne postoji igrač u ling long ligi kog može da dobije u duelu
Tehnika 0, dribling ne postoji, dok je bio klinac prolazila mu je fora da ćušne loptu pored igrača i pretrči ga, ali i to samo jednu polusezonu dok ga nisu pročitali, šut da ne komentarišem
Onda da dodam metiljavost i sklonost povredama, osnovna fudbalska nepismenost... ima toga koliko hoćeš
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.043
Reaction score
14.089
Локација
Kipar
Da bi igrac dosao u Liverpul morao je da ima kvalitet cak i u tom vremenu. Bilo koji od igraca koje si nabrojao bi bili pojacanje u svakom timu Partizana u zadnjih 20 godina. Na primer, Lalana sa 500 premijerligaskih utakmica i 35 za reprezentaciju Engleske.
Mozda je transfer politika bila losa za titulu ali ipak su to ozbiljni igraci.
Na kraju krajeva svi znamo sta je Liverpul u svetu fudbala a taj status ima, izmedju ostalog, i zato sto ne dovodi igrace po 'ako prodje prodje' principu vec posle ozbiljnih analiza.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Ajde stvarno ds pricamo o Markovicu kao "poluigracu", molim vas ljudi malo objektivnosti. To stvarno nije ni objektivno, ni korektno.

Metiljav, staklen, kilav, imao je tu nezgodnu povredu trbusnog misica, a posle i sve ostale, ali ljudi Lalana, Kjuel, Adam... to su igraci kakvi u Parizanu ne bude u 10 godina.

Lazar Markovic - setimo se kako je igrao u Benfici. A setimo se kako je tamo igrao Zivkovic, koji je po mnogima ovde nas najveci talenat.

Imam utisak da je najveci Markovicev problem glava. Do negde i mogu to da razumem. Do juce je se kidao sa igracima Arsenala, Junajteda, a danas je do te mere nesprenan da nije dominantniji ni od igraca Javora. A aj se sad ti posle svega toga cimaj da treniras da bi bio bolji od superligasa, sigurno da to jako frustrira. Problem je sto se njemu na licu ne vidi zelja.

Zamislite situaciju da na svom poslu budete jedan od najboljih, ali usled pauze neke ili necega vratite se na intern level, gde morate iz pocetka da se dokazujete sa klincima, a da je priroda posla takva da ako vas nema neko vreme ispadate iz price i mora sve ponovo.

On je evidentno mislio da moze peske da odigra nasu ligu, nazalost malo njih to moze.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.043
Reaction score
14.089
Локација
Kipar
Markovic je otisao kao igrac koji obecava a vratio se kao igrac koji 5 godina nije igrao fudbal.
Ja nisam bio za njegov povratak jer takvi eksperimenti sa vracanjem u formu igraca koji nije igrao dugo vremena skoro uvek su neuspesni.
Ali ajde, dosao je, dogovorio sa upravom da pomogne i umesto da se najzesce potrudi da se dovede u stanje koje zahteva profesionalni fudbal on izgleda kao amater.
I to u Partizanu u njegovom klubu. I to za velike pare.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.731
Reaction score
11.174
Локација
.
Ispinovali ste maksimalno moj upis tako da nema dalje poente ubeđivati se sa vama dvojicom, vrtite praznu priču.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.422
Локација
Beograd
Zamislite situaciju da na svom poslu budete jedan od najboljih, ali usled pauze neke ili necega vratite se na intern level, gde morate iz pocetka da se dokazujete sa klincima, a da je priroda posla takva da ako vas nema neko vreme ispadate iz price i mora sve ponovo.
Dobro, ne moram baš da zamišljam da sam na poslu među najboljima, ali realnost je da većina nas koji idemo na posao moramo da se ,,dokazujemo,, iz dana u dan, iz godine u godinu iz decenije u deceniju, sa mlađima od sebe, i još mlađima, i još mlađima i još mlađima...i kad smo umorni, i neraspoloženi, depresivni, ostareli, i kad smo sa motivom i bez njega, i posle bolesti, i posle svega, i tako sve do penzije...jel neko misli da je to lako...međutim...za razliku od Markeca mi bar nismo ,,pred budnim okom,, neke šire javnosti, a fudbal je SUROV, iako tamo ,,karijera,, traje neuporedivo kraće nego kod nas ,,običnih,,...jer SVI mogu da te vide kakav si - kad si fudbaler...
Dakle, da l' ću ja biti ,,briljantan,, brz, tačan, spretan i okretan u svojoj profi-karijeri i kad budem imao 65 godina, videće samo moja ,,najbliža okolina,, na poslu, a šira javnost se neće mnogo uzbuđivati oko mene, čak i ako budem ,,igrao,, traljavo i strački, ali...Markec je u Partizanu, vidimo ga svi, i mučan je utisak ako dovedeš igrača u koga polažeš velike nade, a on daje tako malo...

Dobro, možda je imao najbolje namere, mislio da će moći više, da ga neće stizati povrede, itd...ali druže...nisi ,,povukao,, kad je bilo najbitnije, Partizan je zbog tebe u ozbiljnom trošku i ozbiljnom gubitku bodova, Evrope, trofeja...valjda je pošteno da se kaže, ljudi, izvinite, volim Partizan, mislio sam da mogu, ali...'ajde da ne zauzimam mesto (i platu) nekome ko će ovo moći bolje...
Pa nije valjda sve u životu u ugovoru i parama, valjda je taj Markec već zaradio negde nešto da neće biti u siromaštvu ako ne zaradi i u Partizanu...

Čak mi prvo ,,slučaj Bambi Tošić,, ali sada DEFINITIVNO ,,slučaj Markec,, daju ideju da se sa POVRATNICIMA mora drastično drugačije nego do sada!
Jedan je bio bolji nego kad je otišao (Krstajić), neki su bili o.k. i kada su se vratili, ali OGROMNA većina ,,povratnika,, bila je mnogo lošija nego kada su odlazili iz Partizana...ali ogromna većina!
Dakle, em treba dobro razmisliti koliki je rizik da nekoga uopšte vraćaš, em treba napraviti takve ugovore sa njima (ali i sa svima ostalima) da PARE zavise od REZULTATA!
Znam ja da je fudbal skup sport, i da fudbaleri tamo ,,preko,, zarađuju neuporedivo više, ali, bato moj, ti NE MOŽEŠ da igraš tamo ,,preko,, pa si zato došao kod nas! Uostalom troškovi života u Srbiji su manji nego ,,preko,,...

Nemam problem da platim Moreiru, Klea, Leonarda, onoliko koliko treba, ali, to su Moreira, Kleo, Leonardo, mozak i kičma tima, golgeter koji te uvodi u LŠ, ludak koji ti donosi duplu krunu!
Zašto da platim onoga koji mi donosi isto ono što bih imao i da on nije tu?!

Eto, opet odužih, a hteo sam zapravo nešto drugo, nego me ,,povuče,, kolega sa onim ,,zamislite kako bi vama bilo na vašem poslu,, - pa meni je tako decenijama (osim kad sam na odmoru ili ne radim zbog Korone)...
Hteo sam o ovome, Sportski žurnal je ipak objavio sastav ,,tekme,, sa Žarkovom i par informacija o toku meča:

www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/105703/partizan-bolji-od-zarkova-smiljanic-dirigovao-stojkovic-pogodio

Prvih 11 Partizana su nam dobro poznati, a igrao je i ,,mitski,, Pešukić, dva ,,Optičara,, (iz Teleoptika) Subotić i Momčilović, i Đorđević, Grković, Petković, Milovanović - o kojima zaista ne znam ništa - osim da je Milovanović juče dao gol.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Postoji, pucanje trbusne maramice. Bezazlena povreda, ali ako se ne zaleci, relapsa je vise nego moguca.
Uzevsi u obzir naseg trenera za fizicku spremu, nista nije nemoguce... Osim da budu nespremni. Dzaba doktorski tim i sve, kada oporavak igraca rade dunsteri
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top