Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Mislim da preterujete. Nema logike da se izdvajaju delovi iz konteksta. Valjda je poenta da se sasluša ceo intervju i da se zaključi nešto.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Opet idemo sa pričom dal Suma da počne od početka a Štulić izgleda ne može nikad od početka a o drugim mladim igračima, koji su naši igrači, uopšte se ne razmišlja da igraju.Nama igraju Marković i Stevanović, nisu naši igrači.
Tamo od leta opet druge mlade igrače da uigravamo_Ovo nikuda ne vodi.
Ja sam se nadao novom treneru ali to je izgleda samo san.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Da nije bilo Marka Jankovića mislio bih da je ta povreda izmišljena.
Sem njih dvojice ja još nisam čuo da neki profesionalni fudbaler vuče ovu povredu.
Ušao si mi sa 2 noge, pa da uzvratim. Mislio sam da će neko drugi odgovoriti na ovo ali pošto nije, ja ću. :D
Kako ne znaš za profesionalnog fudbalera sa ovom povredom? A Ibrahimović, Lovren, Matić, Roben, Bambi Tošić, Dmitrović? Povreda trbušnog mišića se dešava u fudbalu. Kao neko za koga važi da je forumski fudbalski zanesenjak bi trebao ovo znati. :D

Ma da, bolje mi da jurimo rezultat nego protivnik. Odlična taktika koja je urodila plodom u Belgiji. Toliko smo iz razbili tom taktikom da još ne mogu da se oporave. Od tad imaju jednu pobedu u 9-10 utakmica. Prejaki Belgijanci...
U kom još klubu na svetu najbolji igrač počinje sa klupe? Samo kod nas mogu da prođu ovakvi naručeni i nepotpisani tekstovi.
Opet ti o ovome! Ostali se zato ubiše od motivacije!
Nakupio si dosta lajkova na postu koji se temelji na lažnoj činjenici.
Prvo, to nije bio deo taktike kao što kažeš u podsmehu, već Suma za Šarlrou nije bio spreman za 90 minuta, što je i sam potvrdio i rekao. Ni primer ni sarkazam ti nije uspeo, barem za nas koji pamtimo. Urednik si i ne priliči ti ovo.

Gde sam ja spomenuo Belgijance? Da, rekao sam da treba poštovati niz u ligi i nepobedivost kući koja je trajala godinu dana ali sam takođe rekao ako se trebamo plašiti moćne Šarlroe da ni ne trebamo igrati kvalifikacije. Ljudi su okej ekipica slični nama po kvalitetu ali naša istorija u evro takmičenjima i njihova nije za poređenje. Igrati dvomeč i jednu utakmicu na ispadanje, nebo i zemlja.

A što se tiče konkretno te utakmice, Suma je u drugom poluvremenu razdrmao ekipu i na svežinu bio dosta bolji od svojih čuvara. Imao je 2 lepe prilike i jednu polušansu. Da je od te 2 jedna ušla, druga bi se pesma pevala, u produžetku je pao jer kao što je i sam izjavio spreman nije bio. Hvalila bi se ista ta izmena, da je rezultat bio povoljniji.

Što se tiče prošle sezone i igranih derbija. Igrali smo 2 u prvenstvu i jedan u kupu. Suma je kod Save na 2 počeo sa klupe i u oba smo zabeležili pobede, u onom kojem je počeo igrali smo nerešeno.
Dakle da, igrao bih sa Sumom kao džokerom u derbi utakmicama, u utakmicama sa Vojvodinom, važnim evro utakmicama. On kad uđe svež, pravi još veću razliku. Nije isti kriterijum kartoniranja u prvom poluvremenu i u drugom, primera radi.

O motivisanosti ne znam šta je neistina, uvek sam pisao da igra odlično velike utakmice jer je motivisan.
Pohvalio sam ga u nekim prošlim postovima za igru, za gestove neke ali to ti nije interesantno. Isto kao što ti nije interesantno to što sam napisao da kad je motivisan da je jedan od najjačih igrača lige.

A za ostale mi ne poturaj o motivisanosti jer imam iste stavove prema određenim domaćim igračima kao i ti.
@Nisi Mnogo, mnogo pre ovog teksta, ja sam zagovarao ideju da Suma derbi utakmice počinje sa klupe. Ne utiču na mene forumski upisi niti novinski članci, po nekom svom viđenju fudbala mislim da bi tako više doprineo timu.
 
Последња измена:
  • Like
Reactions: Dzo
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.731
Reaction score
11.173
Локација
.
Idealan dan da nam se Partizan usere u život. Svi u kućama uz televizore, prvo u 16h Miljković da uveseljava narod a onda u 19h Zagorac da poveća količinu popijenog alkohola pomešanog sa tabletama :ziveli
A imamo i RK Partizan sa Vojvodinom u 18h, derbi utakmica dve najbolje ekipe u državi. Crno bela subota.

Napred Partizan :šal
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Апропо конференција, с обзиром на Савово искуство у политици и позоришту логично је било да држи боље говоранције од просечних фудбалских тренера :D

Наша последња утакмица против Чукаричког и вероватно најбоља партија Матића у Партизану :


Тедић и Мићин, који су и учествовали у једином њиховом голу, више нису у Чукаричком, али су ту сад Пантић и Езе. Одбрана им је мање више непромењена. Код нас из те стартне поставе више нису Милетић, Витас и Матић.
 

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Partizan je sveden na amaterski nivo, da li cemo mi to prihvatiti ili ne, to je do nas, ali to je jednostavno tako. Ne moze profesionalni klub da igra prvenstvo bez centarfora, da se ponada da taj cebtarfor moze da bude igrac kome to i nije prirodna pozicija, a onda mu se taj igrac u doba korone zarazi tim virusom i ostane i bez njega. E sad ko je tu kriv, pa postoji krivica sa svih strana. Najveca je naravno sto smo klub koji se nalazi u Srbiji, koliko para toliko muzike. Za drzavu postoji samo jedan klub, drzavna mezimica, sve se u nju ulaze onako na tajne nacine, plus imaju pomoc sudija i celog fudbalskog sistema u Srbiji, a kad si prvi 99% si u Evropi, a u Evropi su pare, i onda svaka sezona se samo nadogradjuje i nizu uspesi. Sto se tice uprave, po meni nisu oni Bog zna neki krivci za trenutno stanje, jednostavno smatram da rade koliko znaju, e sad koliko kradu to mi ne znamo, ti zakljucci na osnovu povecanja duga i ostalog to ne mozemo tako da gledamo jer to ne funkcionise na taj nacin kako mi mislimo, prodas igraca udjes nekad u evropu i hop dug manji, tako bi to bilo da ne postoje jos veci troskovi, nije da branim upravu nego ono niti smrde niti mirisu. Po meni su veci krivci sami navijaci Partizana. Kad sam isao da uzmem sezonsku ulaznicu za jug preko tribine, rekli su mi da je prodato 2000 ulaznica, 700 vise nego prethodne sezone, sto je okej. Ali moja prognoza je da je za ostale tribine prodato jos nekih 1000 i plus jos nekih 100 za juznu tribinu preko kluba a ne preko tribine. Maksimalno 3000, daj Boze i toliko. E sad koliko Bg samo ima stanovnika, koliko cela Srbija. Okej sve stoji, kriza u drzavi, ljudi rade ovo ono ali dajte ljudi, pa svako ko krene da pljuje nekoga iz kluba neka prvo podje od sebe ako toliko voli klub, lako je sedeti u fotelji i pljuvati a nista ne uraditi da se poboljsa stanje. Zamislite da je svaku tekmu 50% popunjen stadion, klub bi uzimao lovu, imali bismo para, bolje igrace bolje rezultate pa bi nam uprava bila najbolja na svetu. Dobro, sad je korona, ali bile bi prazne tribine i da moze publika na stadion.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
366
Reaction score
1.521
bravo
samo jos da kazem da se slazem sa kolegom koji kaze da SUMA treba da udje sadnjih 25-30 min. ne on treba da udje sadnjih pet minuta zato sto je to dovoljno i zato sto je ova ekipa go kurac bez njega i zato sto mi on daje nadu i svetlo u ovom sivilu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top