Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Lazare, nije bio toliko. Bio je do kraja sezone. Nikolić je insistirao na ugovoru medjutim ovi su vagali dok je on dobijao ponude krajem sezone. Onda je bilo kasno. Neozbiljni su. Ne pišem ovo da glumim nekog insajdera već meni neko veoma blizak zna njega i ne bih da eksponiram Nikolića i dajem detalje, ali su se bahato ponašali prema njemu jer nisu ni sami verovali da će on dobiti mnogo unosnije ponude od toga što bi mu oni ponudili pred sam istek.

Izigrali su ga kad je tražio u januaru da potpiše na duže i čekali do samog kraja. Zato me ovo sa Zdjelarom uopšte ne čudi. Sramota šta rade. Važno da oni menjaju trenere, njih niko ne može...

Edit: od tad su za mene mrtvi, VVV i ŽP mentol štitarova podguzna muva
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.419
Reaction score
11.806
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
@ Direktor_Grobar i kujblo70


Od 45. sekunde, transkript reči moga idola Željka Pantića, koje Nikolić nije opovrgao, ispravio, niti je bilo kako reagovao na njih:

... i da zaista ovaj dvogodišnji ugovor, plus jedan, zaista, bude takav...

Pitaj tog tvog bliskog (ovo je za Direktor_Grobar, kujblo70 nije napisao izvor informacije) jel video ugovor, ili mu je tako rekao neko njemu blizak, možda i sam Nikolić. Hvala ti Bože, na Željku Pantiću. Pljuc
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.419
Reaction score
11.806
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ajde ne pravi se blesav. Piše se da mu je istekao ugovor. Ako jeste, lagao je kad je došao. Ako nije, ili je oteran, pa je lagao o fasadama, ili je zapalio za većom lovom, ali nije lagao o fasadama. Cenim da je ovo poslednje, ali barem ne jedem govna sa insajd informacijama.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Ne znam, ja nisam pisao to oko ugovora.
Znam gde ovo vodi tako da nemam želju da nastavljam
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
671
Reaction score
4.448
Локација
Kosovska Mitrovica
Nikolic je onomad, sa nama potpisao ugovor na dve plus jednu godinu. Sa Videtonom, se dogovorio jos pre finala kupa. Jer je dobio ogormne pare. Negde oko 2m evra. A kod nas je podneo ostavku, nije mu istekao ugovor itd.. I manite vise Pantica, aman.

Bilo bi dobro, da se od strane moderacije Pantic zabrani. Nesto slicno, k'o Informer.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Nekoliko različitih priča oko Nikolića i odlaska iz Partizana u samo nekoliko postova koje svaka za sebe poništava drugu verziju priče.

Nije mu ponuđen ugovor, imao ugovor pa ga raskinuo, dogovorio sa Mađarima saradnju pre kraja sezone, preporučili mu da ode...
Jedina malo jača verzija koju sam ja čuo, jača u smislu realnija zbog izvora informacije, je da je saopštio način priprema (bazu a možda je čak i aminovao protivnike za prijateljske ali ne mogu sad 100% da se setim) pa onda ubrzo saopštio da odlazi u Videoton jer ima ponudu izuzetno dobru sa finansijskog aspekta. To je bilo samo par dana posle osvajanja duple krune. Mislim da je tad pauza bila nekih 10-ak dana do početka priprema. Šok u klubu ali su se prijateljski rastali (ja bih ga napušio najstrašnije no dobro). Nismo dobili nikakve pare za trenerski transfer jer je podneo ostavku. Moguće da je i on oprostio neki dug kako bi se kompenzovao odlazak.

Rekao sam tada i stojim iza toga, nikada ga više ne bih požeo kod nas zbog načina na koji je otišao jer sam verovao da je on trener na duge staze, da ćemo konačno nešto krenuti dugoročno da stvaramo. Ja sam shvatio njegov odlazak kao izdaju i ne može me niko ubediti u suprotno, jer je otišao za parama. Legitimno ali za mene Partizanovca u tom trenutku neprihvatljivo.

Tužno je što su postojali ljudi koji su protiv Videotona navijali za Mađare jer nisu prihvatili Đukića i to su gledali kao lični duel njih dvojice. Ja sam navijao da im damo po 5 komada u obe! Sećam se maksimalnog nipodaštavanja tog prolaska dalje od pojedinaca. Upravo zbog toga, što su se Partizanovci okrenuli protiv Partizana zbog trenerske vrteške, bio sam apsolutno protiv povratka Đukića. Na kraju su se sreli njih dvojica i Štitarac ga je ponizio a trebao je još više da ga usere.

Daleko od toga da ne pratim kako Marko Nikolić stoji trenutno. Pratim redovno šta radi sa Rusima i želim mu uspeh ali povratak u Partizan je za mene nepostojeća opcija. Naravno, ne pitam se ništa, samo iznosim svoj stav i mišljenje koje se u vezi Nikolića nije promenilo od odlaska pa do danas.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.156
Reaction score
18.263
Локација
U Kinšasi
Nikolić je uzeo duplu krunu u vučićevoj ligi. Ne postoji trenutno ništa što može da mi ogadi pomisao na njegov povratak u klub. Kad sam preživeo povratak one seljačine Đukića, koji nas je zarad ličnih interesa namerno oslabio pred derbi da bi otišao, ne u tamo neki bogati Videoton, već u jebeni FSS, i koji je usput bio okoreli navijač zvezde, pa jebem mu mater, za Markov povratak bih zaklao dva vola i jednog ovna.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.416
Локација
Beograd
Manite se toga da ljude koji dođu da rade ili igraju u Partizanu posmatrati kao okorele zvezdaše,, bez obzira na to kakva im je prošlost...
I prestanite da verujete u bajku da će profesionalci koji su u Partizanu (pa makar i navijali za Partizan) žrtvovati neke svoje interese u karijeri, životu i finansijama, zarad Partizana...
I Đukić i Nikolić su imali svoje epizode i reprize u Partizanu, isto kao što to sada ima Stanojević...
Ali sada je 2020.-a, uskoro će i 2021.-a, šta je bilo, bilo je, prošlost može da ode samo u temu Pfc nostalgija...daj da sad prvo pobedimo Voždovac, pa onda da vidimo šta dalje...
Od prošlosti se ne živi...
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@LazarP izvor je neko ko radi ugovore u Partizanu sa finansijskog aspekta. (mogu u private i ime i prezime)
Novi ugovor nije ponudjen.
Inace i kad potpises kao trener ugovor pa i na 100god moze da se aneksira svakih 4 meseca ako su obe strane saglasne.


Dodacu da je Sumi na potpusivanju ugovora ponudjen na srpskom jeziku, da se nasmejao “verujem vam ali...
pa se jurilo po kancelarijama “ko zna dobro engleski?” kako bi se prevodilo na licu mesta..
Kasnije, pred zongliranje nisu imali dres za njega, ni u butiku! pa se i za to jurilo..

Amaterski klub, ne znam sto ti je cudno da nije ponudjen ugovor?
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Čekaj, ne razumem. Zašto bi mu nudili novi kada je imao važeći ugovor?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Po čemu je to dužan Mare Nikolić išta Partizanu?
Čovek je doneo duplu krunu Partizanu u doba sns-a. Pokazao je da je odličan taktičar, motivator i autoritet. Jedino bolji trener od njega u ovih prethodnih 15 godina je Jokanović.

U jednoj sezoni je uzeo i titulu i kup, jedino što mu fali je Evropa. A da li bi on mogao napraviti iskorak u grupnoj fazi LE/LŠ i ponovo osvojiti titulu sa ovakvom upravom? Pa ne bih baš rekao da bi mogao i zato ga podržavam.
To što vi tražite, mogu da traže navijači organizovanih klubova, a mi to nismo. Mi pre svega ni ne stojimo iza kluba i nismo dostojni kluba kao navijači.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
537
Reaction score
1.847
Mare je otisao jer je video kakvu “sledecu sezonu” spremaju cigani,”nasi” nisu mogli da mu garantuju neke stvari iako su i oni zeleli da on ostane a uz to dobio je top ponudu iz Madjarske. Imajuci sve to u vidu covek je doneo najbolju odluku po njega a ipak je odlican posao uradio kod nas i doneo radost u onim uslovima,i meni je bilo jako krivo sto je otisao,ali ga razumem. Nije bas da je otisao kao puvanjak i bez reci i bez obavljenog posla,kao neki...pa da ga razapinje i pljuje neko ovde,covek je grobarcina velika i mnogo dobar trener i jako bih voleo da ga nekada opet vidim na nasoj klupi.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.450
Reaction score
5.745
Локација
beograd
mislim da je usmeno od gmazure trazio izjednacenje ponude od Videotona.. nije docekao odgovor.
sto negde stoji iza tvoje price potpuno
Nije trazio da se izjednači ugovor, ali je trazio reakciju kluba(sto je manje vise isto, ali opet nije trazio isti iznos). Nekoliko puta je Nikolić najavljivao da bi mogla da mu stigne jaka ponuda, a da ga Partizan nije vezao duzim ugovorom. To niko u Partizanu nije ozbiljno shvatio i čovek je otisao cim je dobio jaku ponudu. Ispravan postupak 100%
A te price kako ga je stitarac razneo ili slicno... Neka bude.. Gde je stitarac a gde Nikolic...
I naravno, uvek uz Partizan, ko god da je trener.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.731
Reaction score
11.173
Локација
.
A te price kako ga je stitarac razneo ili slicno... Neka bude.

Ne da ga je razneo nego obrisao pod sa njim. U svom selu izgubiš 0:4, da se ne lažemo to je ozbiljno poniženje.

Marko Nikolić je trenerski dosta sličan Stanojeviću, igra na rezultat, pa malo i ziheraški ali daje rezultate. E sad kad praviš tim za takvu igru, moraš da budeš svestan da od Evrope nema ništa jer ozbiljni klubovi i treneri rade skauting gde čitaju igru koja je šablonska i neraznovrsna i tu nemaš šta da tražiš. Da su ostali i Leonardo i Đurđević tada kad su otišli i da im je data dobra plata pa i da se nastavilo sa tom praksom zadržavanja najboljih igrača, Partizan bi verovatno danas bio ozbiljan evropski klub, verovatno bez titule u ovoj šupak ligi ali bi u Ligi evrope bili ozbiljan faktor.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top