Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Stanojević ne može da obeća 16 pobeda u nizu i misli samo o sledećoj utakmici, ali zato je Suma kriv ako ne pobedi u svakoj ili ako ne uzmemo titulu!
Mislim stvarno, dokle više te priče o Sumi?!

Svi imaju pravo da budu povređeni, nespremni, van forme i u lošem danu, samo ne Suma?
O.k. u redu, ajde, prodajte više Sumu i dovedite Mesija i Ronalda, možda nam onda krene na bolje...
Ili su nam dovoljni Miljković, Obradović, Jojić, Bebek, Lazar Marković? Možda da vratimo i Tošića i Pantića?
Valjda ćemo sa njima konačno uzeti tu titulu, kada sa Sumom nismo? Oni ionako nikad nisu krivi za poraze. Suma jeste.

Jusufiju lenji Milko nije bio potreban protiv Fljajmurtarija, pa smo ispali...
Stanojeviću nije bio potreban neozbiljni Stojke protiv Šamroka pa smo i tad ispali...
Ako se ne uči na tuđim greškama, valjda bi bar trebalo na sopstvenim!

Treneri moraju da shvate šta koji igrač ima, a šta nema i šta nikad neće ni imati! Nije trening sam po sebi svrha, on služi da sve bude o.k. na utakmici...a ako neko može na utakmici da bude superstar i bez treninga, ili da na utakmici za 10 minuta uradi nešto što ostali ne mogu ni za 80, ja s tim nemam problem.
Meni fudbaler treba za utakmicu, golove i pobedu, ne za neke fudbalske šablone...
NIKAD nećeš imati u timu 11 majstora koji i ginu i trče.
A ako imaš u timu bar jednog majstora pa iako je čak i pomalo ,,lenj,, - ceni to što je majstor, jer ostali nisu!
A i zapitaj se malo i šta rade ostali u timu kad nit su majstori, niti mogu da trče!

Mislim stvarno!

Špica nam igraju krila i dete jer smo pravog špica prodali, pa čak i onog rezervnog, a doveli nespremnog i povređenog, i jedini Suma (i to posle povrede i mirovanja) osetno ,,vuče,, Valjak u poslednjim utakmicama i sad ni to nije dovoljno???!!!
Igraće nam najbolji i najspremniji? Aha, izvini, pa zar nije Suma najbolji? Ko je bolji od njega? Pa zašto onda ne pričamo o DRUGIMA?!
Uvek samo o Sumi?!

Nisam hteo odmah da napišem nešto, hajda da kao ,iskuliram, ,ohladim glavu, ALI...
Preko nekih stvari stvarno je teško preći i posle njih ,,ohladiti glavu,,...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
@Мали џин 1/1
cesto volim da pomenem Vuka Rasovica, koji zbog povrede Kojica poslednjih 5 kola ima samo Dzigija Ninkovica u spicu, a onda Nikolicu dolaze Skuletic i Lazovic.. i pravi ono sranje u Pazaru (da, sranje nista manje nego Suma u NS ili Antic u Juznoj Africi, bez obzira sto nije kriv, kriv je)..

Opet nije njega razneo Stitarac nego igraci koje je Stitarac vodio, po istom tom osnovu M.Nikolic nije prebacio Vuka Rasovica u prvom mandatu.
U drugom imao je najboljeg igraca ikada na ovim terenima Leonarda, imao je Djurdjevica i da ne nabrajam dalje.
Pa Leonarda i Đurđevića je doveo Nikolić. A oni se sada smatraju kao najbolji tandem baš zbog te Markove sezone. Ne razumem? Ko zna kako bi to sve izgledalo sa drugim trenerom? Možda danas niko ne bi pričao o njihovom kvalitetu. Možda Leo ne bi bio tako uspešan kod Đukića?
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Леонардо је већ био у клубу кад се Николић вратио да замени Томића.

Б92 преноси данас и утакмицу против Вождовца и против Меге.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.421
Reaction score
5.623
Локација
beograd
Pa Leonarda i Đurđevića je doveo Nikolić. A oni se sada smatraju kao najbolji tandem baš zbog te Markove sezone. Ne razumem? Ko zna kako bi to sve izgledalo sa drugim trenerom? Možda danas niko ne bi pričao o njihovom kvalitetu. Možda Leo ne bi bio tako uspešan kod Đukića?
Pa upravo je Stitarac pobornik teorije da pojedinac ne iskace. On je rekao kako je dosao da sagrati put u selu, a da gurne kravu i provaliju, jer nece selo samo od mleka da zivi. Na kraju je ubio kravu, a put nije sagradio. Upravo je taj Stitarac oterao sumu, a vidim kuka se na stanojevica... Nasa posla..
Danas jako, disciplinovano i nadam se pobedi.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ne kuka se na našeg trenera.Traži se da nas ne pravi budalama, njegove šablonske izjave da igraju najbolji i najspremniji, nisu tačne.Da imamo normalne novinare, postavilo bi se pitanje zar Suma nije najbolji ili barem bolji od većine.
Jasno se izjavi, ne uklapa mi se u koncepciji, želim novog stranog igrača na toj poziciji.
Pošto je to poenta a ovo je samo floskula.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659
Sto se tice Stulica, njemu je sad potrebna dobra pshicika priprema pre svega. U narednih 10 utakmica on moze postati neko i nesto, preskociti 3 koraka u svojoj karijeri ( klupu, pozajmicu i prodaju u Kazahstan). Potrebno je decku obezbediti minutazu bez obzira na ucinak, a sa obzirom na zalaganje i fokus ( sreca njegova da nije stranac). I treba ostatku tima objasniti da po pitanju malog " ne jedu govna da im ne bi trener .ebao mater"( citiram jednog od mojih trenera-pedagoga), i dobicemo igraca za sadasnjost, posto ce u skoroj buducnosti zabosti bar Holandiju ili Belgiju..
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Pa Leonarda i Đurđevića je doveo Nikolić. A oni se sada smatraju kao najbolji tandem baš zbog te Markove sezone. Ne razumem? Ko zna kako bi to sve izgledalo sa drugim trenerom? Možda danas niko ne bi pričao o njihovom kvalitetu. Možda Leo ne bi bio tako uspešan kod Đukića?
apsolutno se slazem sa ovim sto si napisao, jer mozda bi Rasovic uzeo tu titulu... to je bila poenta mog gorenavrdenog posta.. Neki treneri su imali na raspolaganju dosta jace ekipe od nekih drugih pa prosto to treba uvesti u jednacinu njihovih uspeha, nista vise
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
apsolutno se slazem sa ovim sto si napisao, jer mozda bi Rasovic uzeo tu titulu... to je bila poenta mog gorenavrdenog posta.. Neki treneri su imali na raspolaganju dosta jace ekipe od nekih drugih pa prosto to treba uvesti u jednacinu njihovih uspeha, nista vise
Rašović je imao jedan od lošijih timova u poslednjih 10 godina (i jače verovatno). I na kraju ipak osvojio titulu.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
256
Reaction score
2.188
Локација
Beograd
@BaX
Da to uradi, opet bi Panticevi svedoci napali Stanojevica, kako to da menja sumu, a drzi (jojica, miljkovica...) tako da za pljuvace uvek ima materijala.

Nije lepo, sinovce, da tako razgovaras sa ljudima - ko ima drugacije argumente je odmah nekakav svedok. Nemam pojma ni sta ti to znaci, ali vidim da bi trebalo da je neka uvreda. A nemas ni staklenu kuglu, pa da znas sta bi ko rekao u buducnosti.

Prvo, nemoguce je da ne vidis da nam je trener u dilu sa menadzerima (ne kazam da mozda i neki ranije nisu bili) i da je doveo igrace koji u ovom stanju ne da nisu za Partizan, nego nisu ni za ovaj rang takmicenja. Mozda ce za godinu dana i uci u nekakvu formu ali Miljkovic, na primer i ne moze bolje od ovoga. Nemoguce je da ne vidis kako smo izgledali na poslednjem derbiju a kako na prethodnih cetiri-pet. Drugo, nadam se da niko ne misli da je onaj psihopata mirno gledao kako ih razvaljujemo i potpuno razotkrivamo njihove "titule" u nizu. Ocigledno je da smo sada projektovani da se bolje snalazimo po nasim njivama (ali nikako dalje od drugog mesta) a da u Evropi nemamo sta da trazimo. Trece, mozda je ono ponasanje trenera prema Moreiri mogla da bude slucajnost, ali kada je nastavio sa Sadikom i Sumom, sve je potpuno jasno. I cetvrto i najvaznije - mi ne navijamo za pobede, mi navijamo za klub. Za pobede navijaju oni nesrecnici sa druge strane brda. Slavno me zabole za pobede ako budemo izgledali kao Celik iz Zenice.
Ne kazem, lepo je pobedjivati, mnogo srece momcima danas, ali nase ambicije moraju da budu mnogo, mnogo vise od ove lige. Mi moramo da ostanemo ozbiljan evropski klub, ne samo po istoriji, vec i po danasnjem sastavu i igri.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.450
Prevedeno na srpski: Partizan, za početak, ne bi trebalo da gleda Crvenu zvezdu, već da počne redovno da pobeđuje Voždovac i Vojvodinu, što nije uspevao u sezonama posle duple krune. I sve to vreme priča se kako su pogođeni stranci, da su nikad bolji u srpskom fudbalu, a za to vreme Crvena zvezda osvojila tri i po titule, Vojvodina prekinula dominaciju u kupu... Lepo primeti Stanojević: „Nešto nije u redu“.
----------------------------------------------

Tacno nas sprdaju cigani iz mocarta, a izjave naseg trenera im izgleda bas pogoduju u tom pravcu.... Ceo tekst u fazonu " fudbal nije politika, sve je regularno prava idila, Partizan je apsolutno sam kriv, neka visi Suma"....

 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top