Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
810
Reaction score
2.660
Локација
.
Malo peku oči posle ovoga, ali tri boda su tu teraj dalje.

Jojic pola covek pola izgubljena lopta.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.405
Reaction score
11.521
Локација
Beograd
Klasična Stanojeviceva utakmica, kada damo gol, zatvori sredinu terena i skoro pa da nema šanse da ispustimo tu prednost. Problem je dati prvi. Prvo poluvreme za povraćanje, drugo veoma dobro i sigurno. Raduje realizacija, Asano pozrtvovan na svakom delu terena, fantastičan prijem kod gola. Odbrana sigurna, mali Popović na golu veoma siguran,fantastično skinuo zicer u prvom poluvremenu.Raduje i gol Lazara. Natho doktor.Sada se već vidi Stanojevicev pečat,samo da shvati da može da igra i bez Miljka kao večeras i svanuće nam.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Ne znamo kako pobedjujemo... mozda, ali samo za one kojima se prividjaju jednorozi i zive u proslom veku...
Fudbal se ne igra u 5m i 2 minuta, nego 90 minuta na 100m svaku utakmicu.
Samo neka pojedinci cekaju poteze "najboljeg" igraca koji su verovatni koliko i jednorozi...
Apsolutna podrska za Stanojevica i organizovan/ozbiljan fudbal, cirkus bih da gledam ipak negde drugde.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
342
Reaction score
1.461
Локација
Novi Sad
6 pobeda u nizu u ligi. 6 0 0 i gol razlika 11:1. Ne bih rekao da je takva forma slučajnost...Kritika treba da bude na mestu, ali ovo je komentar koji nije na mestu.
+pobeda protiv Metalca u kupu...protiv Spartaka, Proletera i Čuke mnoogo srece,protiv Mačve dosta loše, kao i danas, jedino protiv Tsc-a je igra dostojna Partizana.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Prvo pol smo bili dosta losiji, Vozdovac je zasluzio da povede ali sreca pa je Popovic dobro skinuo drugu sansu pred kraj poluvremena.

Drugi dio je bio bolji, protivnik bez sanse a mi dva gola iz to malo cestitog fudbala sto smo odigrali.

Cestitam na pobjedi, svim Grobarima "koji slave"
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
377
Reaction score
3.427
Локација
Kući.
Nakon Radničkog niz od 7 pobeda, gol razlika 13:1.
Ne strepi se u istoj meri kao do nedavno.
Ne umiremo u lepoti i ne igramo lepršavo kao u nekim tekmama sa Savom, ali ovo donosi rezultate.
Mislim da možemo samo da budemo bolji, ako uzmemo u obzir da Zeka nije na nivou, da nam fali špic i da baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaš fali Miljković na beku.
Idemo dalje, ovako treba da izgleda Partizan, da pobedi i da je to sasvim normalno.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Šćekić je jedan od fudbalski najpismenijih naših igrača i odlično razumije igru. Uvijek dobro pozicioniran i uvijek bira smislene poteze. Jeste da nekada zbog manjka tehničkih kvaliteta to izgleda traljavo ali poslednjih par utakmica upravo njegovi potezi rješavaju utakmice. Neki bi danas na njegovom mjestu prije onog pasa za Asana prvo primili loptu pa se onda dve sekunde namještali i na kraju poslali pas u noge protivniku jer bi dotad Asano bio pokriven. Bravo momak. Jojić izgleda kao lošija verzija Markovića, na šta on liči na terenu, tragedija. Svetozar Marković sve nesigurniji, danas par kritičnih grešaka, koje su nas mogle skupo koštati. Bravo za pobjedu ali mora bolje.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.242
Reaction score
3.597
Bravo za pobjedu.

Kritike već redovne za Jojića - ono kako on igra je sramotno za jednog fudbalera u lijepim fudbalskim godinama, pa nek' je naše "dijete" 100 puta. Kritike i za Sumu danas.

Ozbiljnije ocjene su potrebne kad budemo imali klasičnog napadača, ovo sve sada je improvizacija.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
@Al_Bundy

Rekao je za Zeku da ga stavlja levo i da nije na svojoj poziciji i da je daleko od spremnog. Očekuje mnogo više od njega kad prodje pripreme (konferencija pre utakmice). Da, zeka je bio loš ali još nije spreman. Veći mi je problem što smo utopili Sadika a ovog Bebeka nema nigde...
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Ljudi, nemojte se zajebavati za Miljkona, ja bih da gledam ovo ovako do kraja pa sta bude. Bili smo postedjeni njegovih nerezonskih bravura. Nadam se da ce Sveta desno, onda bi samo Jojic i Markovic ostali na terenu od retko nespremnih igraca.
Lepo izgleda ovaj niz od 7 utakmica.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
Eto, pobedjuje se i kad sume nema.
Izuzimajici prvo poluvreme, zamerke nemam. To nam je sto nam je dok god je stanojevic trener. Srecom, domaci ne iskoristise one dve sanse u prvom, gde su bili bolji rival. Nastavak nam je doneo dve sanse, koje smo iskoristili. Pohvala za scekicev vanvremenski pas, koji je prelomio utakmicu, kao i za celu ekipu za fokusiranost u drugih 45 minuta. Malo sansi napravismo, sto je rezultat 0 ofanzivnih bekova, 0 pravih spiceva, los dan sejdube sume i prisusustvo jojic milosa.
Puna kapa!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Kako sam očekivala stresnu utakmicu, ovo je, moglo bi se reći, rutinska pobeda...
pohvale za Popovića, ona odbrana me možda i prelomila meč. Ko zna kako bismo izgledali da smo imali -1 na poluvremenu.

na kraju, mi i oni isti broj udaraca na gol.

Škeća izdominirao.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Pobeda je bitna! boduje se!
Igra u svrsi rezultata...
opet cu ja o “boljkama”

ko nam igra sledece sezone kad napadamo titulu i evropu ponovo?

hoce li ta ekipa biti uigrana ili nova ponovo?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne može niz pobeda biti baš slučajnost i svakako je za respekt. I preteruje se ovo s Jojićem, očigledno je van forme ali daleko je od ovog što se sere po njemu. Greška je svakako bila što je igrao derbi, ali ovo sada je preterivanje.
Isto kao i ova pisanija:
Ali pozadi, skroz okej. Vozdovac ne bi dao gol ko zna koliko.
Imali ljudi maltene penal na 0 0 i zicer koji je čudom skinuo golman.
Mislim stvarno svašta.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.686
Reaction score
4.312
Локација
Brèko, BIH
Prvo poluvreme nistavo. Drugo, kud i kamo bolje. Sad da demoliramo sns debeljka.
Ako nista, Stanoje ekspert za meceve u mesecima novembru i decembru.Tako je bilo tokom prvog mandata.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top