Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.042
Reaction score
14.081
Локација
Kipar

Dakle ciganima samo od NIS-a 5 milona godisnje a ciganima iz NS 3 miliona od srbijagas-a. Posteno.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.042
Reaction score
14.081
Локација
Kipar

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Kurva iz Novog Sada ima 3 milke godisnje a mi malo više od 1.
Napredno.
Ovo nisma znao, za ovu informaciju prvi put čujem.
@Goran Tomić od Telekoma oko 1,2 miliona godišnje, i cigani isto imaju toliko ali je to njima drugi i manji sponzor.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.042
Reaction score
14.081
Локација
Kipar
Ne bi me cudilo da recimo Radnicki iz Nisa ima slican novac od sponzora kao mi.
Kad covek pogleda te podatke ostaje mu samo da skine kapu sportskom sektoru za postignute rezultate.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Pa mts je skoro svim klubovima u ling longu sponzor. Ja jedino što vidim je da mi ne smemo da nađemo sponzora, koji bi nam davao neku bitniju sumu novca. Posle toliko godina da klub kao što je Partizan ne može da nađe svetski poznatu kompaniju za generalnog sponzora mi je neshvatljivo...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.416
Локација
Beograd
O.k. ovo je već više za temu Uprava i marketing, ali nema veze, kad smo već ovde počeli...

Pisao sam ja već negde nešto na sličnu temu o finansiranju Partizana, ali kad su u pitanju bili naši manje popularni klubovi...
Dakle, iza nekog lokalnog kluba: odbojkaškog, rukometnog, ženskog košarkaškog, i tako redom ,,staće,,bar neki lokalni sponzor, fabrika, kombinat, trgovina, opština, grad, pokrajina, itd...
A naš Partizan vam je svačiji, ali ponajviše ničiji...

Hajde da razmislimo o tome kako nam finansijski stoje VK, HK, RK, ŽKK...i tako redom...i kako se za njihove rivale u ligama ipak nađe više novca nego za njih...

Nemam ja ništa protiv da FK Vojvodina dobija od nekoga neko sponzorstvo, ako je procenjeno da su oni bitan faktor pokrajine, države, itd...ali da po istoj ,,proceni,, i Partizan dobija onoliko koliko je on ,,bitan faktor,,...nečega...
I da ne važi to samo za Partizan i Vojvodinu, nego i za sve ostale...da se zna ko je i zašto na ,,državnoj sisi,, a ko na pokrajinskoj, gradskoj, opštinskoj, mesne zajednice, itd...

Kako neki grad npr. ima novca da pomaže neki svoj vaterpolo klub, a grad Beograd čiji je budžet ogroman nema ni para ni interesa ni rešenja da VK Partizan vrati tamo gde VK Partizan treba da bude?!

Doduše ne mora niko ni da mi odgovara na post, znam i sam...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Evo Stanojevic objasnio lepo na konferenciji status Lazara Markovica, a sad mi je jasno sto se tolko povredjuje.

Decko se ocigledno na treninzima zeza, sta ima on da se lomi tu, kad je majstor fudbala...
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Stanojevic kritikuje Markovica... mora da je i Markec tamnoput, samo to nisam primetio... pazi bezobrazluk, trazi mu konstantnost i ozbiljnost, pa gde to ima...
Jos cudnije da hvali Asana... mora da je ovom neka baba njegova strina po dedine linije...
Sram te bilo Stanoje, dajte nekog holandeza koliko odma, jednorednog ili dvorednog nije ni bitno, troredni ako je da slavimo...
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
631
Reaction score
3.843
Pa što mu dade kapitensku traku oko ruke ako je takav?

Pretpostavljam zato što odlično oseća klub, zasigurno bolje od Zdjelara. A tu su i njegovi nadaleko čuveni liderski kvaliteti.

Verujem da pokušava da ga razdrma i motiviše na bilo koji način. Forsira mu veću odgovornost da bi bio primoran da bude primer i da ga istera iz letargije. Ali mislim da njemu nema pomoći sa majndsetom koji ima. Baš teško se to menja na duge staze.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top