Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Stanojevic cini se sve vise i vise hvata konce rada i povezuje neki stil igre koji moze da nam donese prosperitet u buducem periodu. Bice interesantno videti taj prelazni rok. Svidja mi se ovaj kriticki pristup Lazaru Markovicu, a nadam se slicnom i ostalim igracima koji su van forme, pre svega prema Jojicu. Ukoliko ostanu, oni bi potencijalno mogli da imaju sjajnu polusezonu nakon sto prodju pripreme. Stanoje je sve stalozeniji, sto daje nadu u nastavku ovog smeca od takmicenja.
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Cestitke svima na ubedljivoj pobedi.
Eto i nas ogreje sunce posle zaista sumorne jeseni.
Covek ne moze a da se ne zapita kako smo lagano i ubedljivo dobili utakmicu uz lepu igru a na prethodnim utakmicama smo se dosta mucili da dodjemo do bodova?
Odgovor je jednostavan igrali su najbolji i najspremniji igraci. Ispravite me ako gresim ali verujem da je ovo prvi put da su zajedno poceli Suma i Natko a da je pritom izostao Jojic u startu i Miljkovic.
Pitanje se samo namece zasto u proslim utakmicama nisu pocinjali/igrali najbolji i najspremniji?
Hmmm...
Da budem iskren, zaista strepim od prelaznog roka, pogotovo sto se spominje odlazak Sume.
Da li je u pitanju proces demontiranja Partizana ili ne vreme ce pokazati.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.915
Локација
Kobasicarija "Venac".
nisam gledao, ali vidim da je sve bilo potaman. mnogo ste mi poleteli sa dobrim raspolozenjem:D
stranu na salu, kakav je bio banjak na poziciji miljka?
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
366
Reaction score
1.521
Maki nije tako lose, samo da popravi malo centarsut i bio bi kao miljkon :icon-biggrin:
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd
Banjak je sjajan, samo ima, u fizičkom smislu, problem koji su imali i Srđa Knežević i Miladin Stevanović (i jedan i drugi mnogo slabiji igrači od gorespomenutog ali ipak) - previsok i prespor za beka, potencijalno prenizak i nedovoljno fizički jak za štopera. ali je svakako najvažniji deo odbrane, a možda i ekipe.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Secam se gola Ivana Obradovica Javoru kod njih iz centarsuta,jednog za Srbiju protiv Austrije mislim i ovaj danas. Bice sigurno smak sveta. Asano je momak toliko napredovao da nemam reci,svaka mu cast.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.690
Reaction score
4.328
Локација
Brèko, BIH

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Serija je počela tako što smo igrali neubedljivo, ali smo dobijali. Nastavilo se sigurnijim pobedama, bez neke posebne igre. Sada već pobeđivanje počinje da se podrazumeva, igra je bolja iz kola u kolo, manje škripi u odbrani nego pre mesec-dva. Sad da se odradi dobar prelazni rok, normalne pripreme, i da se planira nešto dugoročnije sa Stanojem. Ne smemo da dozvolimo da i sledeće sezone proigramo nakon ispadanja iz Evrope, na -9.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.450
Reaction score
5.745
Локација
beograd
Evo kako izgleda postena liga vs ciganska liga
inCollage_20201216_213240008.jpg
Jednina nada je da sale napravi ekipu za sledeću sezonu i da počne od starta ovako da melje.
Pazar, novi sad, gde vodimo pa gubimo, pa metalac primamo gol sa igračem vise, to u ovoj lopovskoj ligi ne sme da se dešava.
Partizane, svaka čast za polusezonu. Idemo dalje.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.416
Локација
Beograd
Znate da sam uglavnom umeren i odmeren, ali ovu sezonu sam počeo tako što sam javno opsovao na Forumu, iako znam da komentarisanje u toku utakmice nije dozvoljeno...
A opsovao sam zato jer smo počeli nedopustivo loše, iako smo se mesecima ranije i ,,na sva usta,, ,,zaklinjali i zaklinjali,, da nam je titula prioritet, da nam se neće dešavati ,,prosipanje,, bodova i - i onda započnemo sezonu kao da nam igrači imaju ,,okove,, na nogama ili u mozgu...ili kao da nam je cilj da što pre ,,prospemo,, te bodove, a ne da ,,ganjamo,, titulu...
I, ubrzo smo ih i prosuli, ako ne baš prvi dan, a ono čim smo ,,naleteli,, na prosečnog drugoligaša koji se jedva sakupio za utakmicu...
Dešava se?
Da, dešava se, ali ne mora baš odmah i protiv ,,šlj,, ekipe...
I onda je išlo kako je išlo, da bi Sava otišao...

Da li neko obožava ili ne voli Stanoja, manje me je interesovalo od toga kako će Partizan pod Stanojem napredovati - verovao sam da je neuporedivo iskusniji trener od Save, pa da će i neki napredak zato doći - ODMAH.
Ali, nije bilo baš tako, iz Evrope smo UBRZO ispali od tima koji nije bolji od nas, a zna se koliko nama ta Evropa znači u svakom, pa i u finansijskom smislu...
Stanojević je doveo i igrače u koje veruje, ali ti igrači su ili u godinama ili nespremni, i, u derbiju nismo pobedili, ali obzirom na sastav tima tog dana (iz raznih razloga, pa i toga da je zbog Sanoga Suma umalo ostao bez oka i odigrao samo početak meča), ne možemo da plačemo što smo osvojili samo bod...
Ali je bilo nedopustivo da kada je zvezda ,,kiksnula,, u nekom od sledećih kola mi ODMAH u istom kolu takođe ,,kiksnemo,,...
Dakle od tog očekivanog ,,ODMAH poboljšanja,, - igre, rezultata, Evrope, smanjenja bodovne razlike na tabeli - nije bilo NIŠTA...
To su činjenice.

Isto kao što su i činjenice da je Partizan jednog dana ipak započeo tu pobedničku seriju i očuvao je do dana današnjeg!
Neke pobede su bile ,,na mišiće,, i jedva, a neke su bile ,,poezija,, kao ono protiv TSC-a ili danas, ali...pobede su pobede...

I još malo činjenica: mi ćemo sad na zimski odmor, pa na pripreme, pa u prelazni rok, pa je VELIKO pitanje i u kakvom ćemo sastavu ući u ,,proleće,, i kako će se igrači pripremiti zimus, i da li će neko opet imati muku sa povredama, i u kakvoj će biti formi, i da li će opet nekome noge biti ,,teške,, i koliko će nam vremena trebati da igra opet postane tečna i gledljiva...

Pitanja, pitanja i pitanja, a odgovor će dati teren...nažalost imam utisak da mi obično ,,proigramo,, tek negde na kraju sezone (ili polusezone) kada već mnogo toga izgubimo...
Da li igrači ne mogu da igraju pod pritiskom, da li nisu dovoljno kvalitetni da bi bili u Partizanu, da li ih trener sputava ili razmazi, da li ih te pripreme i treninzi samo umaraju umesto da ih jačaju...ne znam...ali...bezveze je da ,,ciganima,, dopuštamo tolike bodovne razlike, kada u derbijima ,,izmerimo,, da oni i nisu baš neki kvalitet u odnosu na nas...

Razumem ja to da će njima i neko da se skloni, i da će sudija da ih pogura, i da imaju puno para, ali...oni su oni, a mi smo mi, MI ne radimo sve kako treba pa da ih ozbiljnije ,,pojurimo,, - uprava, trener (koji god da je), igrači...

Eto, završi se i ova fudbalska ,,jesen,, - i, ostaje nam sad samo da čekamo neku prvu pripremnu utakmicu, jer, bez Partizana ne možemo...

:napred-partizan:
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
361
Reaction score
1.529
Локација
Novi Sad
da se nismo sjebali protiv metalca, -7 bih ocenio kao zivo prvenstvo.
Onda kad im je Marko oteo nameštenu titulu, uzeli smo im samo zato što je bilo podele bodova i zato što je bilo 3 derbija...danas je to promenjeno + povećan im je i broj filijala...ne bih da mračim, ali nisam siguran ni da je -1 dostižna prednost.
To što ja i pored svega ovoga i dalje pratim, to je druga stvar :confused-smiley-013:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top