Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Ne svidja mi se intervju, pročitao sam sve. Ovaj deo je kriminal. Stanoje za ovo imaš minus kod tih iskrenih Partizanovaca koje poznaješ. Bio si preko, uzeo pare, zar te ne motiviše da napraviš sistem ako već imaš podršku kluba i dela navijača.

Lako je otići opet, više će te ljudi ceniti ako ostaneš duže i napraviš neki iskorak u evropi, recimo završnica Konferencije ali da se ne stane samo tu.
Ako si došao na sezonu dve, nisi ni trebao.

Dugogodišnja?

"Poznavajući mene sa mojim karakterom, teško da će biti dugogodišnja. Dogovor je da bude dugogodišnja, ali bio je takav dogovor i prošlog puta, pa na kraju nije ispalo tako. Ja sam takav karakter, teško mi je da ostanem duže iz hiljadu razloga. Ali, eto vidite, valjda nešto napravim, pa se uvek vraćam na mesto uspeha",
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Direktore, čemu isčuđavanje?

Stanojević je tip trenera koji poznaje naš mulj od fudbala, snalazi se pod pritiskom. Ume da zategne ekipu do određenog nivoa, da napravi pozitivnu tenziju u ekipi i da je održava tokom čitave sezone. Da li će to biti dovoljno sledeće sezone, videćemo.

Nikako trener kojeg bih voleo videti na duže staze, mislim da mu za evropu fali to nešto. Voleo bih da me demantuje, njegova utakmica protiv Šarlroe je pokazala da ume, sreća nam nije bila na strani i nismo realizovali neke šanse posle izjednačenja, posle se desio produžetak. Lično mu ne zameram ispadanje iz evrope, kvalifikacija na jednu utakmicu i to kao gost protiv ekipe koja do tad nije izgubila punih godinu dana, ekipa koja do tad bila prvoplasirana u svojoj državi, otišlo je na njihovu stranu i dobro. Samo neko ko ne prati sport može zamerati to, pogotovo nekom ko je došao tri nedelje pre te utakmice.

Uglavnom ako osvoji titulu sledeće sezone i ostane još jednu sezonu to bi bilo plafon mojih očekivanja, onih 5 godina tvojih mislim da je preterivanje. I ovih mojih 3 godine je pod nekim idealnim uslovima naučna fantastika, koji trener je kod nas ostajao duže od 2 godine? :D

Ono što ja očekujem sada od Saleta je da remontuje odbranu. Dakle igrači poput Svete, Vujačića i Miljkovića da se razilazimo ili klupa. Ni jedan od ove trojice nema kvalitet za Partizan koji želi titulu ili igranje u Evropi. Za Vujačića mi logika nalaže da je bio guran ove jeseni nekoliko utakmica da bi mogao da se proda ove zime, za Svetu mogu da razumem zašto je doveden zbog glupog menadžerskog pravila o u21.
I za štopersku poziciju i za bekovsku imamo igrača koji igraju preko, a koji nisu nastupali nikad za Partizan koji bi doneli potreban kvalitet. Pitanje je samo volje i želje, sada se prase tovi, a ne na leto da uigravamo štoperski tandem.

Videti da li Bajbek može ili ne može, ako ne može da se razilazimo i da tražimo drugo strano rešenje igrača koji će biti prevaga i koji će imati 20-25 golova u ovoj kršini od lige.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne svidja mi se intervju, pročitao sam sve. Ovaj deo je kriminal. Stanoje za ovo imaš minus kod tih iskrenih Partizanovaca koje poznaješ. Bio si preko, uzeo pare, zar te ne motiviše da napraviš sistem ako već imaš podršku kluba i dela navijača.

Lako je otići opet, više će te ljudi ceniti ako ostaneš duže i napraviš neki iskorak u evropi, recimo završnica Konferencije ali da se ne stane samo tu.
Ako si došao na sezonu dve, nisi ni trebao.

Dugogodišnja?

"Poznavajući mene sa mojim karakterom, teško da će biti dugogodišnja. Dogovor je da bude dugogodišnja, ali bio je takav dogovor i prošlog puta, pa na kraju nije ispalo tako. Ja sam takav karakter, teško mi je da ostanem duže iz hiljadu razloga. Ali, eto vidite, valjda nešto napravim, pa se uvek vraćam na mesto uspeha",
Mislim da je to rekao u kontekstu da on bi, ali da uvek nešto pođe po zlu što nije u vezi sa njim jer ima kratak fitilj.
Doduše i sam je rekao da bi voleo da radi u nekim jačim ligama, i to mi je skroz ok, pri tome on je što se tiče situacije na tržištu u goroj poziciji nego 2011e, jer je tada bio mlad perspektivan trener, tako da je logično da traži neku ozbiljniju ligu. To je ok, jer da bi došao do jače lige mora i ovde da pokaže neke modernije tendencije, kvalitetan fudbal itd, a to nam je zajednički interes.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Direktore, čemu isčuđavanje?

Stanojević je tip trenera koji poznaje naš mulj od fudbala, snalazi se pod pritiskom. Ume da zategne ekipu do određenog nivoa, da napravi pozitivnu tenziju u ekipi i da je održava tokom čitave sezone. Da li će to biti dovoljno sledeće sezone, videćemo.

Nikako trener kojeg bih voleo videti na duže staze, mislim da mu za evropu fali to nešto. Voleo bih da me demantuje, njegova utakmica protiv Šarlroe je pokazala da ume, sreća nam nije bila na strani i nismo realizovali neke šanse posle izjednačenja, posle se desio produžetak. Lično mu ne zameram ispadanje iz evrope, kvalifikacija na jednu utakmicu i to kao gost protiv ekipe koja do tad nije izgubila punih godinu dana, ekipa koja do tad bila prvoplasirana u svojoj državi, otišlo je na njihovu stranu i dobro. Samo neko ko ne prati sport može zamerati to, pogotovo nekom ko je došao tri nedelje pre te utakmice.

Uglavnom ako osvoji titulu sledeće sezone i ostane još jednu sezonu to bi bilo plafon mojih očekivanja, onih 5 godina tvojih mislim da je preterivanje. I ovih mojih 3 godine je pod nekim idealnim uslovima naučna fantastika, koji trener je kod nas ostajao duže od 2 godine? :D

Ono što ja očekujem sada od Saleta je da remontuje odbranu. Dakle igrači poput Svete, Vujačića i Miljkovića da se razilazimo ili klupa. Ni jedan od ove trojice nema kvalitet za Partizan koji želi titulu ili igranje u Evropi. Za Vujačića mi logika nalaže da je bio guran ove jeseni nekoliko utakmica da bi mogao da se proda ove zime, za Svetu mogu da razumem zašto je doveden zbog glupog menadžerskog pravila o u21.
I za štopersku poziciju i za bekovsku imamo igrača koji igraju preko, a koji nisu nastupali nikad za Partizan koji bi doneli potreban kvalitet. Pitanje je samo volje i želje, sada se prase tovi, a ne na leto da uigravamo štoperski tandem.

Videti da li Bajbek može ili ne može, ako ne može da se razilazimo i da tražimo drugo strano rešenje igrača koji će biti prevaga i koji će imati 20-25 golova u ovoj kršini od lige.
Vrtimo se u krug sa trenerima. Jest djavola nije realno. Ako neko želi naravno da jeste. S druge strane ako bi napravio ozbiljan rezultat za 5 godina rada možda i on ne bi bio samo na radaru kineza i arapa već bi možda došao i do neke od pet liga.

Ko da ga uzme ako ostane dve sezone i od te dve uzme jednu titulu? Pa da vam kažem iskreno niko. To nije neki rezultat gde bi ga tražio i klub iz championshipa. Osim ako ne osvoji titulu i Konferenciju:D

Ovako, bez 5 godina ozbiljnog rada, kontinuiteta i progresa u rezultatima može samo da se vrati u Kinu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451
Бојим се да резултати нису увек нешто на шта се обазиру клубови из лига петице већ начин на који тренер ради, размишља, развија се....а Станоје је некако остао у неком прошлом периоду и не верујем да би његов поглед на фудбал био интересантан тим клубовима али нека Русија, Турска, Грчка су поприлично реалне. Резултати у нашј лиги га никад неће одвести ка лигама петице ма какви били, једино можда ако направимо неко чудо у Европи што рече колега изнад, а што је мало вероватно. Све у свему само сам се надовезао на претходна писања али ме суштински не интересује шта ће бити са њим после Партизана важно ми је оно што ће он да остави иза себе кад оде и да сад гурамо све боље.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Pa zar nam to nije biznis model? Ništa čudno, Leo, Tawamba, Medo, Kleo, Sadik, Diara i ostale koje sam zaboravio. Kupim da ga tapnem za sezonu dve maks. Mislim to je nam i misija i vizija kluba a i njegove vrednosti sa ovim VVV naprednim cirkusom.

Nećemo dočekati da sedne neko i kaže dobar dan, evo petogodisnjeg plana, a onda se svake god vraća tokom skupštine da validira uspeh. Ovi smrdljivci će uvek ovako. Nije da ne znaju za bolje nego im ne igra za lični džep.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Jojić toliko odudara od nekog uobičajenog obrazca ponašanja i generalno obrazovanja prosečnog fudbalera, da baš bode oči.
Nema trunke neposrednosti, za dve prosto proširene rečenice u kojima treba da čestitaju novogodišnje praznike. Ovaj jedan ne trepće, ne diše, ukočio se dali mu papir da čita. Ima tremu jebote :D
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Moj poslednji post u ovoj odvratnoj godini..
ne, ne kazem to zbog rezultata, nego zbog toga sto njsam mogao da gledam mog Partizana, naseg Partizana... jer drugi klub nemamo!

ima neka jevrejska poslovica “za uciniti ono sto je ispravno, uvek je pravi trenutak”

POKRET ZA PRIVATIZACIJU PARTIZANA

moj cilj, moj san, za moj Partizan!


svim kolegama sa foruma zelim da gledaju Partizan uzivo vise nego ove godine, sve ostalo je manje bitno!

Volimo Partizan ljudi, drugi klub nemamo!

PARTIZANE PARTIZANE PAAAARTIZAAAANE JEDINI, TEBE VOLE, ZA TE GINU, TVOJI VEEEERNI GROBARI!!!!
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Ja sam bio odusevljen Svetom kada ne se tek pojavio kod nas u prvom timu. Nakon toga sam tvrdio da je veci talenat od Kalabe, ali sam ocigledno pogresio. Ne zato sto Sveta nije talenat nego zato sto je Kalaba po meni najveci talenat od svih stopera koje smo izbacili od kad ja pratim (1998).

Medjutim meni je i Sveta odlican i licno mislim da je veoma talentovan, ali mu treba vremena i malo snage (cvrstine). Zao mi je sto smo ga se tako lako odrekli, mislim da bi mogao da bude odlican, kao i da je moglo mnogo vise da se zaradi.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Ne mogu da opišem dovoljno osećaj sreće te večeri. Revanš smo brat i ja gledali na moru, u Budvi. Mi u stanu u starom gradu, isterali sve i gledamo. Nekako smo obojica verovali da možemo i pričali pred revanš da prolazimo. Ja tada 16 on 10 ali crno-bela krv uzavrela do maksimuma.

Završava se 120 min. Dogovorimo se da penale gledamo u odvojenim sobama. Nešto mi ušlo u glavu da ćemo se izmalerisati. Iliev ga maši ja prestajem da gledam i osluškujem reakcije burazera iz druge sobe jer sam ko najveća pizda isključio TV u nadi da će promeniti sreću u našu korist.

Zabija ga Milivoje, otvaramo širom prozore i palimo CD sa pesmama toliko glasno da su nas psovali dole iz kafića bedni cigani. Sledeće jutro saznajem da je neki matorac umro tokom penal serije. :/
A onda na plaži priča sa nekom lokalnom grobarijom o galaktikosima, Portu i Marseju.

Generacija koju sam najviše voleo. Obeležili su mi detinjstvo. Kapitenu hvala do poda za onaj penal koji je prelomio

Saša Ilić za Partizan (to uživo nisam gledao), ceo St James zviždi, veliki pritisak, a Sale ga meće. Kasnije ulazi za 7 godina ponovo....

Srećna Nova Godina grobari, želim svima puno zdravlja, sreće i ljubavi. A više od svega, kup, grupnu fazu i duplu krunu sledeće godine :navijac:ziveli
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA

- Teško je u ovoj situaciji pričati, ima mnogo stvari o kojima želimo i ne želimo da pričamo, ima mnogo stvari koje su utcale na nas kao klub, bilo je stvari unutar toga. Imali smo i jako dobre igre i serije dobrih rezultata, ali najveći problem, po meni, jeste kontinuitet. Ako želiš da osvajaš trofeje ti moraš da pobeđuješ u serijama od po sedam-osam mečeva, pa tek onda možda jednu da kiksneš. A, da budemo realni, mi i da igramo u tom ritmu, a ako Zvezda igra na način na koji igra, ona će biti opet šampion. Što je prosto neverovatno i ne dešava se nigde na svetu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top