Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne bih da izdvajam iz konteksta, generalno ok intervju, ali zbog ovog pristupa je imao probleme i u prvom mandatu
„Ako bi mi ljudi uz kluba rekli da je stigla dobra ponuda odgovorio bih „neka ide“. Tako je i sa Zdjelarom.
Ako hoćeš tim, moraš da podvučeš crtu šta sme i šta ne sme.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
145
Reaction score
432
Локација
Beograd
Od njih 4ce samo dvojica zaista zasluzuju sansu.
Izostavili su Bojata iz omladinaca i Stjepanovica, kapitena kadeta.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.083
Локација
Beograd
Mislio sam da će bar par momaka iz Teleoptika ići na pripreme sa Partizanom, pa makar se posle opet vratili u Teleoptik, ali...
Da ne dužim ponovo ovde, ideje o ,klincima, sam već više puta iznosio na prigodnoj temi, a možda imam i neku novu, pa...nekom prilikom...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.255
Postavljam ovde zbog klauzula. Ako ne odgovara premestite na drugu temu.

Evo koliko još golova Sadika MORA da postigne, da bi Partizan EKSTRA profitirao
Bivši napadač Partizana Umar Sadik dospeo je u centar španskih medija, posle sjajne igre i het-trika protiv Ponferadine, u pobedi od 3:1.

Ekspresna tri gola visokog napadača, za 29 minuta, najviše su obradovali upravu i navijače kluba iz Humske, koji prate svaku njegov meč, zbog klauzula koje su ubačene u ugovor o njegovom transferu među crveno-bele sa juga Španije.

Naime, Sadik je trenutno na koti od devet golova i potrebno je da još 11 puta bude precizan, kako bi stigao do željene brojke od 20 pogodaka, kojima bi aktivirao dodatni bonus.

Ako se to realizuje, Partizan će dobiti dodatnih 500.000 evra, a isto toliko će profitirati i ukoliko Nigerijac za Almeriju nastupi na 50 mečeva. Trenutno je upisao 18 utakmica, a s obzirom na to da je starter i ova stavka deluje kao lako ostvariva, pa će se najverovatnije ispuniti već početkom nove sezone.

Najveći bonus, od 3.000.000 evra, Partizanu bi stigao ukoliko bi Almerija ušla u najviši rang. Trenutno je na trećem mestu, koje donosi plej-of za ulazak u Primeru, sa bodom manje u odnosu na Espanjol i Majorku, koji su na mestima koja vode direktno u elitu. Uz to, kada se aktiviraju ovi ugovori, crno-beli imaju i 10 odsto od naredne prodaje.

I u slučaju da sve ove stavke ne budu ispunjene, crno-beli su se "zaštitili" dvostruko ugovorom, pa tako trenutno, Parni valjak ima vlasništvo nad ekonomskim pravima za Sadika u iznosu od 40 procenata. Ako bi se Almerija odlučila da ga proda, pre nego što se ispune svi ovi bonusi, crno-beli bi dobili 40 odsto od transfera, što sigurno ne bi bilo malo, s obzirom na to da u Španiji klubovi rade višemilionske transfere.

Gledajući bljesak Sadika već na startu karijere za Almeriju, nije isključeno da bi član Segunde mogao da ga proda i za transfer koji bi mogao da ode preko 15.000.000 evra, koliko ga je cenio i bivši trener Partizana Savo Milošević, pa čak možda i više, od čega bi crno-beli mogli ozbiljno da profitiraju, čak i da zarade više od samih bonusa.

Ono što je sigurno, Umar Sadik je postao gol-mašina Almerije, ali i "novčana mašina" za klub iz Humske.

 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Cirkusi.Još malo ko tralatović, faliće se i veliki vođa, savez i ostalo.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar
Nije mi namera da branim Stanojevica ali naslov pokazuje nameru novinara da abolira dosadasnju sudijsku kradju. Mozda je Partizan i imao fer sudjenje ali bezocna kradja u korist cigana je pravi problem koji novinar pokusava da maskira.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar
Nije mi jasno zasto uprava ne zabrani igracima i trenerima davanje intervjua tom coveku.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top