Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ma neozbiljno je pisati o nekoj igri kad ti vezni red drže Natko, Šćekić i Jojić.Tu se priča o ozbiljnom fudbalu završava, to je najsporiji vezni red u celoj našoj ligi a kamo li da pišemo o Rubinu, čiji igrači iz 3 dodira razvale i vezni i odbrambeni red.
E ovako smo mi igrali neke utakmice pod Savom, kao Rubin danas, iz par dodira do gola.
Nismo stvorili šansu iz igre danas, besciljno smo kružili od beka do beka.Isto kao jesenas u šampionatu.
Nadam se da se najzad uvideo problem i da ne igramo više sa ovakvim veznim redom.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar
Ovo je dobar pokazatelj gde smo u odnosu na tim iz 3 lige evropskog fudbala. Mozda rezultat i nije realan pokazatelj ali je cinjenica da ovaj tim nema kvalitet koji ocekujemo od naseg Partizana. I jos nesto sto je ocigledno je razlika u snazi fudbalera sto smo dosta puta zamerali a sto se mnogo jasnije vidi u evropskim utakmicama.
Nije ovo ni los poraz ako cemo da shvatimo da serije pobeda u domacem fudbalu malo vrede ako nema igre koju i laik prepoznaje kao dobar fudbal. A one fraze zategao odbranu i slicno dok u isto vreme 90 minuta gledas mucenje protiv linglong ligasa, po meni, su poslednja stvar koju gledalac na stadionu treba da trazi.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa jasno je svima da smo posle ovog i prethodna dva prelazna roka otišli dva koraka unazad u igračkom sastavu.Mi smo trebali pokriti odlaske Sadika i Pavlovića i nadograditi igrački sastav.
Al su omašena sva pojačanja.I veliki problem imaćemo sledeće sezone.
Ne možeš ti da ne dovedeš dobrog igrača skoro 2 godine i da očekuješ nešto.
Ali kod nas sve može, niko ne snosi odgovornost za svoje postupke.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
Ono sto sam ja video jeste da su igraci Rubina i fizicki i tehnicki i takticki za dve klase iznad nas. Fizicki i 5 klasa.


Voimja oca kad sam docekao da Djordje Despotovic dominira u skoku protiv nasih stopera, raznosi ih kao decu na skolskom.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Да смо бар били егал па нека смо и изгубили један-два гола разлике. Овако....ни мало оптимистично издање. Обично није на одмет игнорисати припремне утакмице али резултат је превисок да би се игнорисао. Невероватно са којом лакоћом су нас решавали позади..као да немамо одбрану...отпора без.
Ако ништа друго овај меч је показао да против оваквих екипа не смемо никад да играмо на посед....ал контам да се припремамо за првенство па је било потребно уигравати то. За Европу нам треба игра из транзиције, посед да заборавимо. Морамо да научимо обе варијанте нема нам друге. Једнодимензионалост је коштала Сава...коштаће и Станојевића.
 
Последња измена:

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.391
Reaction score
2.083
Daleko je Evropa i fudbal koji se tamo igra, kada su pozeleli davali su nam golove nas golman jednu jedinu loptu nije uhvatio. Bolje da na pripremne utakmice igramo sa rivalima koji su u nas rang ovako stvara se jos veca frustracija da klub u naredne godine tesko da ce dostici nivo igre koji je danas demonstrirao Rubin.
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Stanojevicu imas skupu igracku da se poigravas sa renomeom i ugledom kluba.
To sto pricas o nekim "gromadama" to mora da se pokaze i prikaze tamo gde je i bitno: na terenu.
Bojim se da mi polako klizimo nizbrdo po svim pitanjima, pocev od uprave ( afera Vazura ) trenera i igraca, od kojih pojedinci niti jesu niti ce biti od koristi Partizanu (Jojic pre svega).
Samar je dobrodosao, ako je jedini ni po jada, bojim se da se na tome nece i zavrsiti nasa agonija.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Ja bih da sam neki faktor zabranio izveštaje o rezultatima sa priprema, da ne pričam već o prenosima, dakle sve ostaje u krugu stručnog štaba.
Pravi samo negativan uticaj po sve, da li izgubili od Petrolula ili dobili Šahtjor.
Još 2 nedelje do Napretka, fali Partizan i praćenje fudbala van kladioničarskog listića. Ubi zima u pojam...
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Posle jučerašnjeg utakmice slegli su se utisci, ipak su ovo samo pripreme. Ali, najjači utisak mi je jako loša igra odbrane, napadači Rubina su tako lako davali golove, jako zabrinjavajuće. Uzgred, Despotović je postao ozbiljan napadač, a moram da pohvalim to što je na svoj Instagram nalog okačio Partizanov dres koji je razmenio sa Zekom. Iako je igrao kod cigana, znam da ih mrzi, jer su bili jako nekorektni prema njemu, šikanirao ga je čupavi majmun. Tako, da bih ga ja rado video kod nas, mislim da bi kidao protiv njih.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
625
Reaction score
2.029
Posle jucerasnje utakmice, sta reci....
Moja pokojna baka rekla bi:
NAPRAVIŠE NAS NA MAJMUNE
i bila bi u pravu
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
145
Reaction score
432
Локација
Beograd
Ne znam samo dokle ce oni koji mogu da imaju nekog uticaja da trpe ovaj javasluk. Sve je vidljivije muljanje, potkradanje, kombinacije... na svim nivoima. I sigurno nas vodi pod led na duze vreme.
Mozemo mi da kukamo, konstatujemo, pametujemo ali nemamo ni snagu ni uticaj da nesto promenimo. A oni koji mogu ocigledno ne smeju ili nece.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Intervju Asana.


"Mogu i želim da kažem da mi obojica odgovaraju. Imaju različite pristupe, što je i normalno. Milošević je, recimo, za nijansu opušteniji na terenu, u radu. Stanojević, pak, insistira na disciplini, jačem radu na treninzima, što meni, s obzirom na činjenicu da dolazim iz Japana, odgovara. U timu su veoma dobri odnosi i takav pristup nam omogućava da radimo jedni za druge na terenu, a da pre svega mislimo na dobrobit kluba, što ranije možda nije bio slučaj. Osećao sam negde da nismo složni do kraja kao što smo složni sada da uspemo. Sada smo zajedno i kada je dobro i kada je loše, što je odlika pravog tima".

Ps. Ako je portal zabranjen, obrišite link.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.033
Reaction score
27.039
Локација
Из Чикага (моји...)
а боље да су с тим новцима које ће На ПриПрЕмАма спичити какву сиротињу помогли или неко дијете послали на лијечење него што се тамо курвају и замлаћују за бесмислене и одавно ријешене утакмице ал добро опет ко сам ја да судим..
 
Последња измена:

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
@Zalad
Pa nisu nama rešene utakmice pa da možemo opušteno da igramo, već na svakoj moramo pošteno da se oznojimo, kao sav normalan svet.

Ovaj upis je na mestu, ali za one prekoputaše koji imaju rešenu i titulu a i utakmice i koji se pripremaju samo za guzičenje od strane nas u derbiju.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.033
Reaction score
27.039
Локација
Из Чикага (моји...)
Pa nisu nama rešene utakmice pa da možemo opušteno da igramo, već na svakoj moramo pošteno da se oznojimo, kao sav normalan svet.

Ovaj upis je na mestu, ali za one prekoputaše koji imaju rešenu i titulu a i utakmice i koji se pripremaju samo za guzičenje od strane nas u derbiju.
а пушти те клиначке приче ...ријешене су оне свима и биће ријешене док је сотона на власти
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top