Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Najavljujem Bebeka! Bravo za gol, verujem da će deset komotno da postigne u drugom delu. Dobro je da smo se vratili posle blamaže. Obzirom da zbog posla nisam gledao, kako smo stajali danas? Goran napisa nije loše.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.444
Ово је мало поправило утисак после Рубина. Живковић солидан на беку. Бајбек ако га заобиђу повреде - то је то, види се квалитет.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Baebek jeste postigao gol(mada je i golman bezveze reagovao),vidi se da zna neke stvari i da je nekada bio potencijal,ali nacin na koji igra kazuje upravo to-bio jednom jedan fudbaler.
Mislim da su ga povrede osakatile,ukrale mu i brzinu i hitrinu i stvarno se nadam da cemo dovesti napadaca nekog,to nam je trenutno najslabija tacka. Baebek uz nekog hitrog spica koji vrsi presing na zadnju liniju i ume sa loptom ima smisla,ovakav Baebek sam u spicu? Jako tesko. Zivkovic bek me pozitivno iznenadio i pokazao da i u ovakvoj ligi postoje igraci koje mozemo nazvati pojacanjima.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Ukoliko je verno preneta izjava, zaista sramotan odnos prema fudbalu od strane Stojkovica. Ultra blam od izjave.
 
  • Like
Reactions: Zex

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Pa nije ništa pogrešno preneto osim redosleda i konteksta tj načina na koji je rekao.
gledala sam izjavu uživo, meni je delovalo da se sprda.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.242
Reaction score
3.597
U vezi Bajbeka...

On sam, a i ovi naši što su ga gledali su govorili da je hitar, da uvijek vrši pritisak na zadnju liniju, ali ja od njega to ništa vidio nisam, dok recimo kod Sadika jesam.

E sad, teško je očekivati da može biti nešto brži od ovoga, što dalje implicira da nama treba još jedna opcija u napadu, neko ko je konkretniji, agilniji, brži, pa zajedno sa Štulićem u napad.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.421
Reaction score
5.623
Локација
beograd
Raduje gol iz uigrane akcije.
Ovo za zadržavanje lopte je jebena sramota i istog momenta prekinuti sa tom praksom. Ako moramo u evropi da se branimo kao jajare, ne moramo u ligi, a sta tek reci za ovo..
Stojkoviću, ostalo ti je jos malo fudbala u nogama, zato igraj fudbal!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
U vezi Bajbeka...

On sam, a i ovi naši što su ga gledali su govorili da je hitar, da uvijek vrši pritisak na zadnju liniju, ali ja od njega to ništa vidio nisam, dok recimo kod Sadika jesam.

E sad, teško je očekivati da može biti nešto brži od ovoga, što dalje implicira da nama treba još jedna opcija u napadu, neko ko je konkretniji, agilniji, brži, pa zajedno sa Štulićem u napad.
Bajbek sigurno nema sprint od 100m kao Asano, ali ne deluje baš sporo u akciji od nekoliko metara kada hoće da pobegne protivniku i šutne loptu.
Koliko je ,,startan,, a koliko ,,brz,, to ćemo tek da vidimo kada bude dobijao više lopti u prostor ili u noge...
Da se ne lažemo, nije on danas dobio baš puno lopti tamo gde je najopasniji - u završnici napada...

Ne vrši pritisak na zadnju liniju kao Sadik, neće moći da beži i vuče tranziciju kao Sadik, ali mi u Njiva ligi imamo potpuno drugačije protivnike i igramo totalno različit fudbal od onog u Evropi...u Njivi NEMA uvek prostora za tranzicije, jerbo nas protivnik stalno čeka pozadi u svom parkiranom autobusu, a u Partizanu IMA igrača koji su trkački mnogo raspoloženiji za presing protivničke odbrane (Asano, Holander), tako da nije toliko šteta što lenji Bajbek ,,čeka na gotovo,, ako mu to ,,gotovo,, redovno dolazi...

Hoću da kažem u Evropi su korisniji neki ,,gepardi,, koji šprintaju i beže protivniku, dok je u Njivi možda čak korisniji neki ,,lenji,, lav ,,sidtraš,, ali koji će zato rivala da ,,ubije,, jednim potezom...
Naravno, ostaje da vidimo da li je Bajbek lav ili ne, ali i koliku će ,,podršku,, imati od saigrača jer je trenutno on takav tip igrača...kakav je bio nekad, gepard, leopard, gazela, ne znam, nisam ga gledao tad...

Sve ima neku svoju primenu u nekoj određenoj situaciji i uz određenu podršku...
Top može da sruši zgradu, a pištolj ne može, ali kada treba da izvršiš atentat na nekoga, nećeš vući top kroz grad, nego ćeš sakriti pištolj ispod sakoa...
Tenk je moćan i oklopljen, ali je laka meta u naseljenom mestu, ako ga ne štite pešadinci oko njega...
Gepard trči preko 100 km/h ali samo kratko vreme, a i ne može da obori bivola jer je bivo mnogo teži od njega.
Lavice su sporije od geparda, i love u čoporu da bi zajedno mogle da obore i ubiju bivola, pa čak i lav ponekad dođe da im pripomogne.

Sadik je Bog fudbala, Asano brz kao gepard, ali smo i sa obojicom u timu znali da prospemo bodove protiv autobusa Njiva lige...
Bajbek je lenji ubica i haubica, ali ništa od njega ako nema ,,municije,, odnosno lopti kojima će neko da ga ,,hrani,, ili ako nema onih koji će da potrče umesto njega...

Ja sam eto danas u tom ,,metaforičnom,, raspoloženju, pa pričam o topovima i lavovima, ali nije to baš tako bezvezno upoređenje sa fudbalom...
Lav neće da se muči i trči kao lavice dok obaraju bivola ili trče za zebrom, nego dođe samo na ručak, ali, ako vidi da će bivo lavicama da se otrgne, ili da čopor hijena može da otera lavice od ubijene zebre, i on mrdne dupe da ne bi ostao bez ručka!
Priđe bivolu i zadavi ga, ili sa par udarca šapom ubije par hijena pa one ostale odmah pobegnu, zato jer je on lav koji je još jači nego što to lavica može da bude!

E tako je Bajbek lav - lenčuga koja ,,čeka na gotovo,, ali da je moćan, moćan je! :D

Samo što ,,lavice,, moraju da odrade sav taj posao pre nego što Gos'n Lav ustane i dođe da ,,finišira,,...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Golmani vole da nose dresove što drečavijih boja, jer misle da tako nešto dekoncentriše napadače kada izađu 1 na 1 sa golmanom...
I, u pravu su...nije lepo al je korisno...
Stanoje, ubaci malog Lakija da debituje na golu Partizana, sad mu je prilika...pa onda ko zna kad...
Razumem da i on i ostala deca nisu trenutno na svim potrebnim nivoima koje Partizan traži, ali...ako si već tu decu poveo u Tursku na pripreme, pa daj im bar po 5 minuta i da igraju na terenu u dresu prvog tima Partizana!
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Stabilno ,cvrsto, odgovorno,sto je jako pozitivno,to nas je i krasilo u predhodnom periodu...
Vujacic,mislim da je bas napredovao i sada mozemo da ga koristimo,i ako sam za to da prednost imaju Sveta i Banjak...
Ostoja,standardan...
Zivkovic,ja ocekujem jos vise ofanzivno da se nametne...
Suma i Natko jos nisu u formi a trebace nam narocito...
Holender,misljenja sam da bi vise dao da igra u paru kao drugi spic u formaciji sa dva napadaca...
Asano covek prespreman,ali uvek..
Mali Jovic,upravu je ko gore napis da je trebao malo bolje i vise da iskoristi svoju minutazu,ali meni je znimljiv...
Zdjelar i Jojic to su ipak klase igraci,i mogu jos puno puno vise da doprinesu igri...
Laki Pavlovic,evidentno ima znanje ali kao da ga pojede zelja da se iskaze,danas se puno puta klizao,ispadao,netacnih pasova,alj se nadam da ce ga Stanoje iskoristiti na pravi nacin...
Dal je to Lola ziv?
Bajbek,gol za spica je uvek plus,reakcije u zavrsnici su odlicne...brz tesko da moze da bude,hitar na 15metara nadam se da moze...Licno puno od njega ocekujem
Stulic neka bude strpljiv,ima opasne fizikalije i obecava momak...
Lazar Markovic obecava na ovim pripremama,samo da se ne ugasi...

Ipak nista spektakularno i moze to nas Partizan i bolje...nadam se da Stanoje ima viziju kostura ekipe,s obzirom da jos dosta mesa sastav na ovim utakmicama
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.119
Reaction score
32.370
Локација
vaginamandibularia
stabilno, ne bas
cvrsto, kako kad
odgovorno, mozda par igraca
a ako bih birao odgovarajuci opis predhodnog perioda to bi bilo - jadno.

Zivkovic ce se uklopiti u ovaj tim, tu nema dileme. ne odskace ni pozitivno ni negativno.
Bajbek kao sidro da su mu vezali za svaki ud, kretnje poput kontinentalnog pomaka. Bicu vise nego iznenadjen da se opet ne povredi.

Jojica kad vidim sta igra dodje mi da zaplacem.
Markovic ko i obicno, kad su nebitne utakmice on lici na igraca, a kad dodje gusto muda ostanu u svlacionici.

Tesko cemo protiv bunkera, a nismo doveli nikoga ko bi iste trebao da razara.
kako ono bese, trener je trazio dva prelazna roka da skocka ekipu?
Ili se ovaj rok ne racuna jer prakticno nismo doveli nikoga?
Zivkovica ne racunam jer prema pokazanom ne vidim da je on taj sraf koji je nedostajao da jsl njivaligasima uvaljamo jos koji gol po utakmici.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Mislim da će Stanojević rotirati određene igrače u zavisnosti od protivnika i toga šta želi od naše ekipe.
Npr. bolju defanzivu i bolji skok sa Šćekićem, ili veću ofanzivu i bolji pas sa Nathom...
Jojića uvek ili u rotaciji u timu...
Sumu i Natha ponekad zajedno ili uvek jednog umesto drugog, itd...
Ipak, Stojke, Miljko, Urošević, Sveta, Zdjelar, Suma, Bajbek, Holander, Asano, verovatno su ,,projektovani,, kao starteri...
Ostaje da vidimo ko će biti drugi štoper, Vujke ili Maki koji zauzima mesto stranca, i ko će biti još jedan vezista, Šćekić, Jojić ili Natho (koji takođe zauzima mesto stranca)...ponekad možda i Laki ,,desetka,,...
A zavisi i od zdravlja, povreda, kartona...
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Није ово од јуче ни тако црно а ни тако бело, као што се овде обично иде из крајности у крајност. Треба у овом делу припрема и издржати трку са тим руско-пољским сировинама. Похвале за Лутовца, јер дечко је доведен као десно крило а сад ето га на левом беку, и опет одиграо је коректно колико је то могуће, наместио и гол, треба и за све то бити психички јак јер колико год добро одиграо зна да неће бити на тој позицији.
Бајбек, види се да је убица у 16 метара, са оваквим стилом игре мора да има велики проценат искоришћености шанси. Е, сад потребно је и њему времена да се навикне и доведе у форму а потребно је и нама време да се навикнемо на овај тип играча, ми од Чуровића нисмо имали оваквог олдскул разбијача у нападу.
Уз слагање са колегама изнад да Кифлица нема потребан квалитет за првог штопера екипе, остатак тима сасвим солидно одрадио јучерашњу утакмицу.
Шта се дешава са Макијем, није коментатор помињао никакву повреду, прехладу...?
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Ma dajte ljudi da se ne zaje.....
Dobismo ekipu za koju do juce niko nije ni cuo.
Sad kad sam malo pogledao imaju cak jednog stranca - Estonca :D

Nije dobro i trebaju nam pojacanja.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
Статус
Затворена за писање одговора.
Top