Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
Kakve poteze je imao Asano danas, a tu ne ubrajam golove...

Deluje kao da je dosta napredovao, ubedljivo najbolji je bio, za dve klase iznad svih.

A uz to sve i trci 2 puta vise od svih
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
Profesor je u nekom intervjuu(okacio sam na upravu i marketing temu) izjavio da imamo 40% od sledece prodaje, kao i da su sve klauzule posebno, svaka za sebe, tako da ne vidim razlog da bijemo glavu Ivicinim kalkulacijama. Bar mi deluje da je ovaj prvi mnogo upuceniji u procese ugovaranja:)
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Ne znam dal ste gledali, ja sam samo prvo. Prvo poluvreme, što je i Stanoje priznao, je bio čist kriminal. Komotno smo mogli da primimo 2 komada.
Asano u 9min vraća golmanu a zapravo proigrava igrača Sileksa. Ubili nas u duelu, završni pas je bio slovima NULA. Totalno mrtvilo.

Da li je protivnik menjao tim posle 45 ne znam, ali mi se ovo nije svidelo. Totalna nepovezanost.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.087
Локација
Beograd
I sve pijano i sve drogirano, dok nam igra Takuma Asano! :šal

Čestitke mladom Milovanoviću za prvenac u dresu ,,A,, tima Partizana, i golmanu Lakiju Slavkoviću koji je sačuvao ,,nulu,, na svom golu, pa tako i čast Teleoptika za koji inače redovno brani... :D

Pa dobro, ljudi, teške noge, pripreme, umor, lopta ne sluša, i ja sam se nervirao nekoliko puta zašto ne damo tačan ili smislen pas, i zašto su svi u vezi (osim Šćekića) neki veliki asovi a niko da namesti Bebeku zicer šansu, itd...još je Šćekić ponekad delovao i kao veći as od asova iz veze, a Miljko kao bolje pripremljen od pripremljenih... :icon-rolleyes:

Ali, dobra je ovo priprema za prvenstvo koje nas čeka...ličila je utakmica donekle na ono što tamo doživljavamo, i što ćemo i dalje doživljavati...

Laki na golu skinuo zicer još na početku utakmice, ali sigurno mu nije bilo lako kada su mu saigrači prepuštali da tih prvih15 minuta organizuje pas igru, a Stanojević ga grdio sa klupe zašto ne ispuca na Bajbeka...e pa, jbg, a jeste li proverili da li je dečko trenutno u stanju da ispuca loptu onoliko daleko koliko to može Stojke?!
Stojke branio na tri SP, u LŠ i LE, a Laki branio u Leštanima i Sremčici...pa razlika je to...

Vujke kad igra greši zato jer ne zna, a Maki greši jer zna pa se ,,nadigrava,, ali...opet kažem, nemojte od njega kao dobrog štopera da pravite beka za ,,zakrpu,,...

Željko Bebek je veća lenčuga od Božinova, ali nemojte da zaboravite da je sam sebi izborio priliku da 2 puta u prvom poluvremenu šutne veoma blizu gola, jednom je bio u prilici i u drugom poluvremenu, daj da ga vidimo kada neko (možda Natho) počne da ga hrani loptama, i kada neko (ali stvarno ne znam ko?!) konačno uspe da nabaci sa krila neku visoku loptu njemu na glavu...

Imali smo mi još koji šut u prvom poluvremenu (Laki Desetka npr.), ali sve je u drugom poluvremenu rešio Takuma Asano - kojem iz nekog razloga uopšte nisu teške noge, niti mu pripreme smetaju da trči kao i uvek...
Ni pripreme, ni pauza zbog Korone, ni loši tereni, ni ništa...
Čovek trči, trči, i trči...valjda zato što je Japanac? Ili jaguar? Ili...ima još nekih razloga za to...npr:način ishrane, način pripreme, način života.

,,Deca,, bolja nego jutros, Slavković nije primio gol, Milovanović ga postigao, Petković imao asistenciju!
Naravno, prerano je da oni dobiju mesto u timu ili da ,,povuku,, Valjak, ALI...

Treba naći načina da pored njihovog znanja i talenta dodamo još šta treba od ,,začina,, pa da od njih napravimo PRAVE fudbalere...

Za početak izgraditi konačno taj internat u Zemunelu!
I onda odmah pitati Asana gde je našao svog kuvara pa da dovedemo još jednog takvog u taj internat i da fudbaleri onda tamo jedu SAMO ono ISTO kao Asano! Ništa drugo!!!
Preuzeti još neke iskustva ne samo iz Japana, nego sa svih strana...
Ne zavaravati se da je nešto bitno ako je neko najbolji u svom godištu, nego dati najbolje od ,,dece,, u Teleoptik kod Nađa, da se spremaju za to da ne igraju samo protiv vršnjaka...

Stanojević je dosta ,,mešao karte,, mislim da ni on sam još uvek nema ,,startnih,, 11...

Alo možda ja imam: )

1. Stojke je ,,zacementiran,, na golu.
2. Miljko takođe na beku.
3. ne znam ko je od 3 leva beka u najboljem stanju, valjda Stanoje zna...ja stavljam Obradovića jer je nekad bio dobar bek.
4. ima raznih ,,vezista,, ali koliko god da su to sve neki ,,velemajstori,, Šćekić obično više koristi nečemu...
5. Banjak je najbolji štoper.
6. Sveta je bar mlađi od Ostoje.
7. Holender mora da igra jer dosta trči i jak je, daje i golove, bar ponekad...
8. Ovde je baš ,,gužva,, Suma i Natho ne mogu u istu ekipu zbog broja stranaca, ili ako su nam obojica u ekipi, pa makar jedan bio na klupi - neće igrati Banjak. Ili Bajbek. Laki Desetka pokazuje znake života, Jojić ne pokazuje da je zasad u boljoj formi od njega. Ako igra Zdjelar previše smo defanzivni, a ako igra Markec, previše smo ofanzivni. Stavljam Lakija Desetku jer igram UVEK na gol, više!
9. Željka Bebeka nismo doveli da sedi na tribini, MORA da igra bar 45 minuta, a za onih prvih (ili drugih) 45...ako je Štulić zdrav, nemam dilemu.
10. Moguće da je Natho u boljoj formi od Sume, ali, ne mogu da izbacim mog ,,ljubimca, iz tima, tako da - Suma. :D
11. Asano je ,,na kub zacementiran,, u ovom timu.

Može to i drugačije, a može i dosta toga da se menja tokom utakmice, ali pravilo o ograničenju broja stranaca nas ,,jebe pa rastura,,!
Dao bih Nathu i Sumi po poluvreme na ,,desetci,, i to bi bilo mnogo bolje nego ovako...kad, ako im dam to, onda treba da izbacim Bebeka ili Makija...
I tako redom...bekovi mogu da budu i neki drugi...četvorka i osmica takođe...

Videćemo šta Stanoje misli...samo da ne bude previše defazivno, dosadno za gledanje ili na gol manje...

Napadaj, napadaj, Partizane napadaj!
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.242
Reaction score
3.597
Vuče se po terenu kao slina, a isticao pri dolasku da mu je vrlina brzina i agresivnost.

Nema od njega hljeba, odmah se to vidi, lik je ljenčuga.
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
272
Reaction score
1.728
Локација
Beograd
Nakon početne treme, 3 pobede naniza Partizan...sa boljom gol razlikom. Te ne treba brinuti za nastavak sezone, samo šampionski, nakon sušnih godina!!!
I ka evro eliti se ustremiti, vekovna galama i huk crno-bele armije, ganfersku halabuku i jauke da nadjača!!!
Zna se: nekad smo klub generala, sponzori šampiona, pa respect i veliki dometi, 30ak titula...mnogo naših i stranih fudbalera se proslavilo, a sadašnja postava već nadigrava i parira svim ogavnim centrima moći i tiranije.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.087
Локација
Beograd
Sledećih nekoliko meseci sigurno neće igrati u ligama petice ili u Evropi, nego na njivama protiv domaćih ekipa.
Njegovo je da da gol i da mi pobedimo, a trčanje i presing prepustiće drugima.
Da li biste bili zadovoljni da na proleće on postigne 10-15 golova, ili biste i tada zahtevali da trči i vrši presing?
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Razumem da je zvezda Srbija?
Nadam se da je sarkazam u pitanju..
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Razumem da je zvezda Srbija?
Nadam se da je sarkazam u pitanju..

На основу свега реченог - сарказам дефинитно. Иначе онако на фињака је сасуо кофу по циганима...и треба. Мада искрено изненадио бих се да Станојевић није овако одреговао јер не знам да ли се икада десило да се промене правила у сред сезоне и тренер Партизана и не треба да ћути у таквој ситуацији.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa menjali su za podelu bodova onomad, takva pravila za podelu se donesu godinu dana ranije, ovo za strance mora na početku sezone a ne usred sezone.Ili bar pre zimskog roka, pa da i mi uzmemo iz EU nekog stranca.Sve rade u korist cigana, da se povećalo pravilo na 6, ok.
Ja sam se zalagao za promenu pravila i ovo iz EU je ok al od leta.Pa onda da na osnovu toga gradimo tim.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top