Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar
Posle ove izjave, sto se mene tice, moze Partizan da izgubi sve utakmice do kraja ali Stanojevic ostaje pravi covek za trenera Partizana.
Ovo su izjave koje se ocekuju od ljudi iz uprave bilo kog kluba sportskog drustva.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Мени је скандал и то што се на крају сезоне непосредно пре летњег прелазног рока мењају правила (а камо ли у сред сезоне). Не знам да ли постоји нека озбиљна лига у Европи која тако брзо и толико често мења правила, лигашки систем..... Ти годину дана или дуже припремаш тим за једну селекцију, а онда све то мораш да претумбаш за два месеца. Ту је простор за злоупотребе огроман....нпр циганима се дојави шест или више месеци раније да се спрема промена правила (или цигани сами "наруче" та правила) и онда се они спремају за то време, прате играче итд, а остали имају само два месеца. Такве ствари могу да се спрече само ако се у статуту савеза (или где већ) убаци да лигашка правила морају да се најаве најкасније шест месеци пре почетка нове сезоне тј. ступања на снагу. Ево нека до краја фебруара донесу коначну одлуку каква ће лигашка правила важити за наредну сезону, а не да чекају реакцију цигана па да на основу тога одлучују у јуну.

Лигашски систем и правила у истој се мењају као чарапе и то као што Станојевић рече - само због интереса једног клуба.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
I sad mi da dovedemo par igrača sa EU pasošem, do početka sledeće sezone to pravilo nebi važilo. Jer će ciganski igrači opet biti kurac u odnosu na naše , i kad to vide menjaj pravila. Jel se nama sad samo Bajbek ne računa kao stranac?
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.361
Reaction score
3.806
Локација
NBG
На основу свега реченог - сарказам дефинитно. Иначе онако на фињака је сасуо кофу по циганима...и треба. Мада искрено изненадио бих се да Станојевић није овако одреговао јер не знам да ли се икада десило да се промене правила у сред сезоне и тренер Партизана и не треба да ћути у таквој ситуацији.

Promenjena su pravila u toku prošle sezone, kada je skraćena liga.
Sva krupna promena pravila u Evropi stupaju na snagu godinu dana kasnije od usvajanja.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Veliki si Sale. Neka si sve ovo rekao ali ih molim te izudaraj po ušima na terenu. Ovo me strašno obradovalo, bukvalno je napravio pritisak na medije kao da je portparol kluba.

Bitno je samo da on ostane tu, neće ovi večno jer neće ni usna večno. Svima je jasno kao dan, živimo u jedom periodu od 2014 ka ovamo punom ciganskog javašluka. Mnogo ih je bolelo što smo u basketu gospodarili deceniju i kusur a u fudbalu 6 u nizu. I dalje ih jebemo, samo što njima stoji kruna na glavi.
Ali, danas svaka kurva ima krunu na glavi, ova naša voli da se kurva i rado je naš gost.

Forza Milan!
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Stanojević je kritikovan zbog igre i katastrofalnog prelaznog roka a ne zbog Pantića.
Ova izjava je na mestu za razliku od prethodnih gfde je falio sudjenje i isti savez.
Ova odluka potkopava duboko naš klub i igrački kadar i naravno da se čovek pobunio, da je 15 dana ranije znao, mogo je da dovede 2 igrača iz EU i tako ovaj prelazni rok učini prihvatljivim.A nije imao prostora jer smo popunjeni na mestu stranaca, to je suština njegove izjave.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
da smo egal pa da se palimo.
Ovako, koga boli kurac.
A oko čega tačno da se palimo, kad ne možemo da budemo egal? Ne da mi kao tim ne možemo, nego je ovo sve bolesno. Da li neko sme da se kladi da bi Bajern bio prvi u ligi u kojoj se pravila menjaju u sred sezone, u kojoj tvoj glavni konkurent upravlja savezom, u kojoj je 90% utakmica tvog glavnog konkurenta za titulu namešteno i ti sad trebaš da pobediš sve do kraja. Ne smeš ni nerešeno, samo pobeda. Mislim da to ne postoji ni u Zanzibaru.

I na kraju svega toga, mi vređamo i teramo naše igrače i trenere jer su, zamisli , izgubili ili odigrali nerešeno protiv nekoga. Kao da je to nešto nenormalno?
U normalnoj ligi, u normalnoj državi, pod normalnim okolnostima, mi bi sa sadašnjim skorom bili na prvom mestu.
Kao što rekoh, sve ovo je bolesno i proći će, kad - tad. A onda će doći vreme za polaganje računa.
Mislite svojom glavom, i kao što jedan veliki čovek kaže
- "Ne dajte se pasjim sinovima."
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.242
Reaction score
3.597
A govnari sa mozzarta u tekstu navode kako savez izlazi u susret ciganima i nama i navodi da imamo Bajbeka sa francuskim papirima.

Kakav pokušaj izjednjačavanja, majku im jebem! Ja bih sve te debilne medije držao što dalje od kluba, a ovi debili iz uprave ih i na pripreme vode.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Sale se malo raspištoljio zbog ganfer mafije a i verovatno misli šta će nam toliki stranci neosećači kluba pored ovolike naše dece :D
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Jedini covek koji je trenutno trn u oku ciganima je Stanojevic.

Lepo kaze Stanoje, da imaju 4 afrikanca stavili bi da oni ne spadaju pod strance. Podkacio ih je za reprezentaciju, zasto oni jedini ne davaju, a svi ostali klubovi da.

Bice karambol u sledecoj sezoni, ako ga ne ucutkaju posle ovog veceras, svaka konferencija posle njihove kradje mora biti ovakva, pa kad prave cirkus da bar skrenemo paznju gde je u Evropi, taj cirkus "najbolji".

E a Sale da bi taj sou i karambol bio, da pokazemo koliko je ovo takmicenje neregularno, moramo se pojacati. Ovo nije dobro! Golman, dva stopera i desni bek moraju biti reseni! Moramo dovesti jos jednog spica, pa da se ceramo.
 
Последња измена:

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
A oko čega tačno da se palimo, kad ne možemo da budemo egal? Ne da mi kao tim ne možemo, nego je ovo sve bolesno. Da li neko sme da se kladi da bi Bajern bio prvi u ligi u kojoj se pravila menjaju u sred sezone, u kojoj tvoj glavni konkurent upravlja savezom, u kojoj je 90% utakmica tvog glavnog konkurenta za titulu namešteno i ti sad trebaš da pobediš sve do kraja. Ne smeš ni nerešeno, samo pobeda. Mislim da to ne postoji ni u Zanzibaru.

I na kraju svega toga, mi vređamo i teramo naše igrače i trenere jer su, zamisli , izgubili ili odigrali nerešeno protiv nekoga. Kao da je to nešto nenormalno?
Jel to opravdanje da mi prosipamo po 30 - 35 bodova svake sezone,
da maltene na svakom gostovanju poradjamo pobedu a vala i na jna,
da imao toliko ali toliko bacenih poluvremena gde ne uradimo bukvalno nista, sat vremena mrsimo muda pa se onda setimo da ipak treba da pobedimo,
jel to opravdanje sto smo zadnjih sezona na nivou neke vojvodine ili cukarickog osvojimo tek koji bod vise od njih,
jel to opravdanje da se dovode fudbaleri koji nemaju kvalitet u pfc
jel to opravdanje da za partizan potpisuje igrac koji nije imao mesta ni u trecoj ligi vojvodine

Igrali smo prosle sezone evropu, prodali pavlovica i sadika ode i fica i ?! Koliko je ulozeno u tim ? Ko je doveden ? Miljkovic ?! Holender ?!
Nemoj bre da se zajebavamo, cigani odma pored spomenika pickoustom da dignu i jedan ovoj nasoj upravi
 

kecmania

Početnik
Учлањен(а)
30.05.2008
Порука
68
Reaction score
49
али мени је нешто драго што је ова изјава дошла после данашњег интервјуа Илиева на Арени како може да замисли да играмо против цигана на припремама јер је овај сукоб са Звездом више маркетиншки :D
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
229
Reaction score
1.113
Локација
Beograd
Spadam u relativno mladju generaciju grobara. Hteo bih da upitam ovu old school ekipu sa foruma da li pamte bahatost Partizana u najboljim trenucima u krajem pretprosle decenije i pocetkom prosle. Ja se secam necega, ali ovo sigurno nismo radili. Ovo je takav ciganluk da je to neverovatno. I onda dodje neki "navijac" Partizana i pita: "A sto da ne navijamo za zvezdu (kurvu) u Evropi. Pa evo zasto, jer su najodvratniji klub na svetu ubedljivo. Stanoje gospodine!
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
znam znam dojadio sam vise..

1. njegova dzvedzda
2.
3.
4.
5.
6.
10.
20.
54.
77.
99.
100. frankov real, sekuritateina steaua, Hitlerov dinamo, eskobarov nacional...



NIKO NIKAD U ISTORIJI SPORTA!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top