Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.276
Reaction score
37.185
Posle 30 minuta iz snova, vratili smo se u stari, dobri mod "spasavaj se ko može".

Čestitke na pobedi i nova 3 boda. Kada budu gostovali Javoru na Kamp Nou, tada možemo detaljnije o igri.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Cestitke na pobjedi, tesko ali zasluzeno, bravo!

Iskoristicu priliku da se najebem majke komentatoru sa Arene zbog price o Suminoj cijeni, da je dobro ako dobijemo i milion ipo za Sumu, kao i njegove komentare na racun Banjaka.

Gazi Partizane!
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Sreća pa ga uvalismo nekako, trebali smo ih ranije riješiti, bilo je prilika. Nedopustivo da nas onako riješavaju na sredini većim dijelom drugog poluvremena, a i krajem prvog, i to samo na želju. Dosta grešaka na sredini, bekova nismo imali jer su Miljković i Obradović bekovi, a ova dvojica nisu. Kiflica je najlošiji štoper kojeg sam gledao u Partizanu, drugoligaški igrač. Trom, spor, odraz ima toliki da možeš jedva politiku provući ispod njega, a ni Sveta Marković ne briljira. Uglavnom, teško osvojena tri boda. I da, slati u zonsku ligu ove lažne klubove koji ne mogu ni teren da održavaju kako treba, amateri jebeni.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Rijetko kad smo lako dobijali u Ivanjici, pa ni ovaj puta nije bilo lako. Jos jedna pobjeda se biljezi, cestitke igracima i treneru. Idemo dalje, sledecu da dobijemo ubjedljivije nego danas.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Holender je svakom utakmicmom sve bolji. Divna uigrana akcija iz kornera.
Slobertson dao valjda svoj tek drugi gol?
Sramota šta Banjaku rade, čovek nam je i ovakav najbolji bek ali ga pustite da igra na svojoj poziciji.

3 boda upisana, bravo za Stanoja!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Najavio sam da će biti užasno težak meč, brinuli su me promašaji koji su uneli kasnije nervozu ali ljudi mi meljemo... Kapa dole Stanoje! Tim u prvom poluvremenu je model Partixana ne samo sledeće god nego zauvek.

Jović je ljudi dragulj kakvog nema...
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA
Sreća pa ga uvalismo nekako, trebali smo ih ranije riješiti, bilo je prilika. Nedopustivo da nas onako riješavaju na sredini većim dijelom drugog poluvremena, a i krajem prvog, i to samo na želju. Dosta grešaka na sredini, bekova nismo imali jer su Miljković i Obradović bekovi, a ova dvojica nisu. Kiflica je najlošiji štoper kojeg sam gledao u Partizanu, drugoligaški igrač. Trom, spor, odraz ima toliki da možeš jedva politiku provući ispod njega, a ni Sveta Marković ne briljira. Uglavnom, teško osvojena tri boda. I da, slati u zonsku ligu ove lažne klubove koji ne mogu ni teren da održavaju kako treba, amateri jebeni.
Mislim da je ipak u našem interesu da Javor ostane u ligi, jedan od retkih klubova koji se nikada ne sklanja sektašima.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Prvo poluvreme jako dobro, primetna je bila želja, htenje, agresivnost, borba, sve. Milina je bila gledati sve one lopte na prvu i kretnje igrača.
Drugo poluvreme sasvim neka druga igra i pristup, nezadovoljavajuće. Kada se reše te oscilacije, to će biti to.
Svaka čast za još jednu u nizu, idemo dalje crno beli!
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA
I da, još nešto. Miloš Jojić je najveće razočarenje. Ne donosi apsolutno ništa. Igrač manje na terenu. Čim je ušao umesto Natha, pali smo u igri. Bio sam među onima koji su ga branili i imali razumevanja za njegove loše partije (neprolazak priprema, nedovoljni minuti u bivšim klubovima), ali ovo sada je katastrofa.
Tragikomično je blaga reč.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.422
Reaction score
40.759
Локација
Žrnov
Sreća pa ga uvalismo nekako, trebali smo ih ranije riješiti, bilo je prilika. Nedopustivo da nas onako riješavaju na sredini većim dijelom drugog poluvremena, a i krajem prvog, i to samo na želju. Dosta grešaka na sredini, bekova nismo imali jer su Miljković i Obradović bekovi, a ova dvojica nisu. Kiflica je najlošiji štoper kojeg sam gledao u Partizanu, drugoligaški igrač. Trom, spor, odraz ima toliki da možeš jedva politiku provući ispod njega, a ni Sveta Marković ne briljira. Uglavnom, teško osvojena tri boda. I da, slati u zonsku ligu ove lažne klubove koji ne mogu ni teren da održavaju kako treba, amateri jebeni.
ispade da smo ga dali u 90+ minutu iz ofsajda, rukom, a ne iz uigrane akcije (iako je bio lošiji centaršut iz kornera). sa ostatkom posta se više-manje slažem, osim sa poslednjim - Javor je meni retko simpatična ekipa, momci igraju muški, kako i koliko znaju. Nikome se ne sklanjaju. Poseban respect za kidanje sa ciganima. Što se terena tiče, ima pre njih kandidata za drugu ligu, i zbog terena a i zbog drugih stvari.

sve u svemu, bitna pobeda zbog morala i motivacije ekipe. Prava ekipa dobija i ovakve utakmice.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top