Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.060
Reaction score
14.212
Локација
Kipar
U Srbiji nema sportskog takmicenja dok je vucic na vlasti. Ne postoji scenario po kome bi neko drugi bio sampion.
U trenutku kada se nase sportske sekcije gase oni imaju po dva tima u svakom sportu i bezgranicnu mogucnost da dovode i nagomilavaju igrace da bi vrsili doselekciju u svakom prelaznom roku. To ce u jednom momentu rezultirati vrlo jakim timom.
Za to vreme mi cemo imati 4 stranca, gde ne sme da bude promasaja u kupovini jer mi nemamo luksuz da invalida Bajbeka zamenimo. Takodje nijednog domaceg top mladog igraca ne mozemo dovesti.
Dodaj na sve ovo i namestenu ligu sa njihovim ljudima na svim kljucnim pozicijama u savezu i videces da nema tog trenera koji bi bilo sta "utegao" a da to rezultira titulom.
I na kraju, u proslim vremenima, kada smo mi uzimali titule na svakoj njihovoj utakmici se culo 'tole lopove' i poruke borisu da se ubije. Pritisak je bio toliki da su dobili najvece sponzorstvo u istoriji fudbala koje traje i dan danas. A mi se danas zahvaljujemo sto smo zivi i krivimo Sumu za lose rezultate.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ne prave razliku njihovi milioni i top mladi igraci iz jsl seoskih klubova...
Ja bih sad potpisao da se i ova crkavica koju dobijamo od drzave prebaci njima i da im se namakne jos koji gasprom, samo da nam odvezu ruke (uprava koja radi u interesu kluba).

Za cas bi to sve doslo na svoje mjesto.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ocigledno da psiho nije glavni krivac za visegodisnja posrtanja Partizana nego bivsi treneri koji nisu znali da "utegnu" ekipu. Evo sad imamo Stanoja, kome da ne bude zabune zaista skidam kapu, koji ce da "utegne" ekipu da ce samo da puca. I kao rezultat toga sigurno osvajamo titulu i u Evropi sa limitiranim igracima pravimo znacajan iskorak naredne sezone.
Ali preduslov svega je da prodamo Sumu jer je on najslabija karika. I naravno posle da dovedemo kao zamenu igraca tipa Bajbek.
Ajde sad lepo kad si ispinovao za zlatnu medalju, nadji gde sam ja napisao za vucica bilo sta sto ga abolira od mesanja u sport. Prvo to.
Drugo, nadji mi gde sam napisao juce da je Suma najveci problem i najslabija karika. Trece, nadji mi gde sam napisao da zelim spica poput Bajbeka. Cetvrto, nisam ja napisao da bismo bili sigurni prvaci i da bismo napravili iskorak u evropi vec da se borimo do kraja i time ih teramo na jos vece kradje. Pa ako se usled takvog pritiska osvoji titula, osvojice se ako ne, nismo dali jebeni legitimitet.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.060
Reaction score
14.212
Локација
Kipar
Ne prave razliku njihovi milioni i top mladi igraci iz jsl seoskih klubova...
Ja bih sad potpisao da se i ova crkavica koju dobijamo od drzave prebaci njima i da im se namakne jos koji gasprom, samo da nam odvezu ruke (uprava koja radi u interesu kluba).

Za cas bi to sve doslo na svoje mjesto.

Naravno da je uprava najveci kamen oko vrata koji nam ne da da napravimo bilo kakav pozitivni korak.
Uprava, kao i fss kao i milioni upumpani u drzavni projekat su delo jednog coveka koji sistematski davi Partizan.
Svi mi ovde zelimo slobodan Partizan i to bi bilo dovoljno za neko unutrasnje zadovoljstvo i satisfakciju da se nismo prodali i predali ali za neke znacajnije rezultate neophodna su sredstva koja u ovoj drzavi kontrolise i aminuje onaj koji nam radi o glavi.

Ajde sad lepo kad si ispinovao za zlatnu medalju, nadji gde sam ja napisao za vucica bilo sta sto ga abolira od mesanja u sport. Prvo to.
Drugo, nadji mi gde sam napisao juce da je Suma najveci problem i najslabija karika. Trece, nadji mi gde sam napisao da zelim spica poput Bajbeka. Cetvrto, nisam ja napisao da bismo bili sigurni prvaci i da bismo napravili iskorak u evropi vec da se borimo do kraja i time ih teramo na jos vece kradje. Pa ako se usled takvog pritiska osvoji titula, osvojice se ako ne, nismo dali jebeni legitimitet.

U prosloj diskusiji sam napravio gresku i trazio citate. Nemam vremena da radim to ponovo jer ako se ne secas Sume cirkuzanta to je samo zato sto mnogo pises pa zaboravljas ono sto si prethodno pisao.
Ja sam isto, kao i svi ovde, za najbolje moguce rezultate kluba u datim uslovima ali sam protiv povrsnih ocena da se na primeru jedne utakmice postavlja pitanje - pa sta je taj Suma uradio, mi smo proigrali kad je Natho usao.
Isto je bilo i za Sadika kada nije mogao da se sastavi posle promene trenera pa su neki poceli da zale sto ga nismo pre prodali. Sada svi zale sto jos nije ostao.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ti si u toj diskusiji promašio ne koš nego bazen, aludiram na raspravu Pogba-Bruno. Takođe sam ti prošli put objasnio na šta se odnosilo cirkusiranje. Tvoj bezobrazluk je nešto drugo što i pored objašnjavanja i dalje teraš priču da sam mislio na njega.
To što ti navijaš za pojedince, a ne za klub, moj problem nije. Boli me ona stvar za svakog pojedinca, oni su svi prolazni, meni je bitno šta će oni uraditi za klub. Da li će svojim igranjem za naš tim, klub učiniti bogatijim za neki trofej ili uspeh u evropi, a njihov lični uspeh mi je drag tek posle ovog što sam nabrojao.

Nemaš vremena da argumentuješ svoje pisanije ali zato imaš da budeš bezobrazan i da spinuješ opasno. Ja ti lepo kažem, argumentuj mi to gde sam ja pisao za vučića i gde sam ga abolirao od umešanosti u guranje kučketine u svakoj pori sporta? Smešno je uopšte što ovo pominjem, mislim da se moj stav o srpskom sportu i onima koji se pitaju u njemu i oko njega dobro zna.
Gde sam posle Bajbeka tražio još jednog sličnog njemu, a ne tip napadača Đurđevića ili Gomeša? Što se tiče najslabijih karika, jasno je kao dan posle svake utakmice gde iznesem komentar ko su oni. Miljković, Marković S i Vujačić. Što se tiče Sume, smatram da treba da ostane još ovu polusezonu i da onda ode ako već želi da ide, sve drugo što sam rekao za njega i dalje stojim iza toga.

Što se tiče Sadika, to su isti oni koji su ga pljuvali, pa kad je postalo popularno mišljenje hvaliti ga, sad ga priželjkuju nazad. Ja sam o njemu pisao da je dijamant koji treba da se izbrusi, mnogo ranije, nego što je to bilo popularno izneti. Najbolji potez za sebe je uradio što je otišao u Almeriju.
Ja da mogu da biram trenutno između njega i Đurđevića, doveo bih Đurđevića jer je to ono što nam fali. I to uopšte nema veze kakvu će karijeru Sadik napraviti, da l će sutra zaigrati za Atletiko Madrid, a Đuka igrati do kraja karijere u Segundi. Bitan je Partizan i šta mu je potrebnije u ovom trenutku, jedino to me interesuje. A to balavljenje za pojedincima i izdizanje ispred kluba me ne interesuje, Đuka je prvi strelac iste lige koju Sadik igra, doneo je duplu krunu Partizanu, ulazak u grupnu fazu lige evrope, pa se ne priča o njemu toliko. I da gotivan mi je i Sadik da ne bude zabune.

I da, od Marka Nikolića nismo imali trenera koji je sposoban da zauzda svlačionicu svojim autoritetom, da naprži igrače da igraju svaku utakmicu kao da je finale. I nemoj mi samo reći da nije imao ozbiljnu mašineriju protiv sebe. Kod Stanojevića mi se trenutno sviđa to što je ekipu disciplinovao, to što se drže zajedno, što im je pokazao da se može pobeđivati u nizovima. Minus kod mene ima to što mu igraju ova tri igrača pozadi i neće mi ga uopšte biti žao ako u avgustu mesecu bude imao kikseve u Evropi ili prvenstvu. Ono što on mora uraditi je pred sledeće prvenstvo izaći i tražiti u medijima pojačanja, ako mu ne budu ispunili, treba da se pokupi i ode i tako skine teret sa sebe i očuva obraz.

Edit: Ako nas već psiho i njegovi poltroni iz uprave uništavaju, neka bar sportski sektor bude taj koji će nam svetla tačka. Ili da se borimo do kraja sa ovoliko igrača od pola miliona godišnje ili da sve raspustimo i igramo sa klincima, jedino ta dva načina borbe ne davaju legitimitet ovoj ligi, a zaostajanje od 10 do 30 bodova je ono što najviše boli i što im daje puni legitimitet.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.060
Reaction score
14.212
Локација
Kipar
Misljenja se razmenjuju a ne namecu i da bi ovde bilo kakva diskusija bila moguca reci kao sto su bezobrazluk i balavljenje ne bi trebao da koristis. Njih mozes da upotrebljavas samo u svom oboru.
A to ko je promasio kos ti nikad neces razumeti jer nisi sposoban da prihvatis drugacije misljenje i teras svoje bez obzira sta ti ko kaze. Da mozes da pronadjes tu diskusiju izmedju par hiljada napisanih postova video bi da se nekoliko ljudi sprdalo sa onim sto si pisao.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Čekaj nisi bezobrazan?
Pa kad neko kaže da je Pogba bolji igrač od Bruna, a o tome se ne diskutuje već o tome ko je uticajniji za igru i rezultate kluba kako se to zove? Promašaj olimpijskog bazena, ja bih rekao.

Ja dajem svoju glavu na panj, trajni ban, ako pronađeš negde gde sam pisao da želim istog igrača kao što je Bajbek posle Bajbeka, takođe gde sam to pisao za vučića da nema veze sa urušavanjem Partizana. Pronađi, pošalji adminima i neka me trajno banuju. Imaš pretragu, ukucaj ključne reči pa pronađi, verujem da ćeš sa uživanjem to učiniti, naravno ako pronađeš.

Takođe si lupio i ostao živ kako jadan Suma nema sa kim da igra, ja te pitam koga je imao Rikardo?

Pre bih rekao da ti nisi sposoban da zaključiš neke stvari što se tiče fudbala, pokazao si to kad si pisao kako je Pogba na papiru jači igrač (otkrio si toplu vodu nema šta), a pričali smo ko je u praksi značajniji, pričao si takođe da funkcioneri u evropi nemaju afere, a ja ti pokazao da imaju. Fudbal je veliki blatnjavi obor, taj kojim pokušavaš mene da uvrediš, gde opet ispadaš ono što sam rekao bezobrazan i nadmen. A o fudbalu si svoje znanje pokazao., mnogo bolje ti ide spinovanje i skretanje sa teme.

U zdravlje, na uvrede neću odgovoriti, dovoljno mi je to što nemaš odgovore na ono što sam postavio.
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
195
Reaction score
263
Ne prave razliku njihovi milioni i top mladi igraci iz jsl seoskih klubova...
Ja bih sad potpisao da se i ova crkavica koju dobijamo od drzave prebaci njima i da im se namakne jos koji gasprom, samo da nam odvezu ruke (uprava koja radi u interesu kluba).

Za cas bi to sve doslo na svoje mjesto.

Slažem se da nam je sve do uprave. Na ovu ekipu dodati par igrača i ne bi se sekira šta će oni raditi sa sve nameštajem.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.864
Reaction score
13.592
Критику усмеравамо у погрешном правцу - на најбоље играче. Колективна одговорност је много важнија, а ту управа има кључну улогу јер они доносе најважније одлуке - о тренерима и о трансферима.
Ова екипа нема континуитет и ова екипа није уиграна ма колико да то делује све боље и боље треба ипак још времена, а то време ни једна управа није никад дала ни једном нашем тренеру и ни једној нашој екипи. Мора да се успори продаја најбољих играча да се то временски развуче, а не сваке сезоне да уигравамо нови тим. Морамо бар једном у историји да имамо играче који нису за продају - али стварно. Многи говоре овде како нам требају бољи играчи на неким позицијама али не можеш да кренеш у надоградњу тима ако стално продајеш најбоље играче. Како да се бациш на довођење бољег штопера или бека ако продаш Асана, Суму, Здјелара итд ? Продајом најбољих играча аутоматски губиш шансу да унапредиш остатак екипе јер ти приоритет постаје налажење замене за тог играча (која скоро никад није адекватна) и у том случају једино што може да се деси је нека варијанта - Милетић АУТ < Миљкон ИН....прелазак са Милетића на Миљкона није надоградња екипе, а такве рокаде нас чекају на тим слабим позицијама уколико продамо неке од најбољих играча.
Шта сутра може Станојевић да уради ако ови из управе реше да продају и Асана и Суму и Здјелара ? Какве опција има било који тренер у таквој ситуацији ? Да да оставку, да добије отказ или да се повинује томе.....нема четвртог избора.
Знамо у каквој лиги играмо али као што је чињеница да играмо фудбал у нефудбалским условима тако је и чињеница да нисмо урадили све што је до нас и то очигледно највише захваљујући управи којој интереси ФК Партизан никад нису приоритет. Све је на продају и докле год је тако нема бољитка јер нема баланса између зараде од трансфера и јачања екипе. Све карте се бацају на ово прво
 
Последња измена:

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Pre nekog vremena je pricao da bi ostao kod nas.
Zašto svi žure da odu?

10 godina unazad smo vratili klub i čekaćemo na nekog novog Sava još toliko.

Svaka čast na nizu pobeda.
Šta imamo od toga?
Raspadamo se, ali tu su govno liga pobede za drugo mesto.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.160
Reaction score
4.322
Maidros, u pravu si. Ovi rezultati u poslednje vreme skrivaju pravo stanje u klubu, a ono je katastrofalno. Uprava kriminalna, užasna transfer politika, previše igrača koji nemaju kvalitet. Igračima se duguje novac, eto zato žure da odu... Nije sve do Vučića, ima nešto i do nas.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Pre nekog vremena je pricao da bi ostao kod nas.
Zašto svi žure da odu?
Новинарске ,,патке,, могу да се покажу као истина, али и не морају, нема потребе да се превише размишља о њима...то је као да ти ја кажем, знаш, може да се деси земљотрес или поплава на стадиону ЈНА...па наравно да може, питање је само кад...ускоро, или ко зна кад, или никад...

Тако и ово за Натха, човек нигде не жури али довољно је васпитан да нигде не ,,затвори врата,, за собом, шта је требао да каже, НИКАД нећу да се вратим у Русију, остајем у Партизану до краја живота...а шта ако га тај Партизан ,,отпусти,, за који месец, где ће онда?

Ставите се мало у позицију профи фудбалера, па размислите о томе да они од фудбала живе и зарађују, а да каријера није вечна и да увек постоји ризик од неке повреде која може ту каријеру да прекине ,,у секунди,,!

А и ми који нисмо фудбалери, и дође нам новинар из Русије (или још боље нека лепа новинарка : ) и пита нас да ли бисмо радили у Русији, шта сад, треба да се вређамо и да кажемо никад тамо? Па ђе ћеш бициклом на Русију?! Кажеш брате, дипломатски...можда, могуће је, зависи од услова, а колика би плата била, о каквом се послу ради...да ли је посао у Сибиру или у Москви...и тако то...
Никад не реци никад...

И не веруј новинарима баш све што пишу...
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ne verujem novostima, jer se zna ko je tamo. :D

U gore pomenuti članak, verujem 101%.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Igračima se duguje novac, eto zato žure da odu...

Odakle info???

Jesmo opet poceli sa ovom pricom?

Ja sam zadovoljan prvi put posle ere Nikolica rezultatima i igrom i konacno trenerom.
Stanoje ima moju punu podrsku. U evropi naravno da necemo nista ni sada ucinjet. Nema tu sto da se ocekuje

Ali daj makar u ovoj nasoj ligi da nam ne kidaju bodove raznorazni Pazarci i Surdulice kao sa Savom sto su nam svi radili.

Stanoje napuni crvena govna u derbiju i sto se mene tice ove sezone ne moras nista vise.

Ps.. Opet mi se vratio onaj osjecaj da jedva cekam narednu utakmicu da gledam. :)
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.456
Reaction score
5.785
Локација
beograd
Pre nekog vremena je pricao da bi ostao kod nas.
Zašto svi žure da odu?

10 godina unazad smo vratili klub i čekaćemo na nekog novog Sava još toliko.

Svaka čast na nizu pobeda.
Šta imamo od toga?
Raspadamo se, ali tu su govno liga pobede za drugo mesto.
Ne pomaze ovaj niz poveda nista jer je taj koga spominjes napravio zaostatak koji gvardiola ne bi stigao. Da ne pricam na sta su mu licili igrači i koliko su bili ubijeni u pojam.
Ali da, veliki problem su pobede. Zbog njih ne mozemo da vidimo kakvu bagru imamo u upravi??
Sutra produzavamo niz u inat svima!
 
  • Like
Reactions: Dzo
Статус
Затворена за писање одговора.
Top