Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
Cudi me da nema komentara na dva centarsuta Zivkovica. Kolko cudno deluje kad odatle dodje dobar centarsut :D
Pavlovica je pogodio u trepavicu
Moram priznati da baš komentarišem sa drugom kako dugo nisam video 3 onakva centaršuta za redom u Partizanu... Razmišljao sam kad je bilo zadnji put. Verovatno za vreme Marka Lomića ili prvog mandata Ivana Obradovića. Da stvar bude gora to je suprotan bok, tako da sa ove strane u mom sećanju ne postoji igrač koji je to mogao da izvede. :clap
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
Čestitke Stanoju na prvih 100 na klupi Partizana (kao treneru : ) ... da vrati titulu u Humsku i uđe u LŠ, pa da se posle dogovaramo o nastavku saradnje... :D
Čestitke i na ,,laganici,, jedne ubedljive pobede (od 3:0)...
Već smo se bili odvikli da je Linglongligaše moguće lagano rutinirati iz kola u kolo, a eto, moguće je...

Nije mi se dopalo što je Stanoje pre utakmice izjavljivao ono ,,zadovoljan sa 1:0,, nije problem da on to izjavi kao taktičko-propagandni-obaveštajni-kontraobaveštajni potez...ali u svlačionici igračima mora da kaže, šalim se ja to za 1:0, navlačim ih, gazi boraniju!
Nisam baš ni pristalica toga što im, za vreme utakmice, viče ,,dobro je, dobro je, strpljivo, strpljivo,, dok oni ,,obigravaju kao kiša oko Kragujevca,, i igraju neki ,pasivan rukometaški napad,,...ja bih radije da ih zgromimo još od početka, mada znam da nije to baš tako lako na terenu, koliko je lako pisati za tastaturom...
Ali, nebitno je šta ja mislim za vreme utakmice, krajnji rezultat se gleda, Stanoje je izgleda zaista tata-mata za domaću ligu i ,,rešavanje,, ovih Surdulica i sličnih, ALI, kao i većina srpskih trenera, prvo misli na odbranu (na izjavi posle meča ističe da je zadovoljan jer nam nisu uputili šut) - dok ja uvek PRVO mislim na napad!

Evo, ovi klinci su dobili šansu, ali nisu baš pokazali da su je zaslužili - protivnik je bio sa igračem manje, u nok-daunu, načet sa 3:0...a Lazar Pavlović se propisno obrukao promašivši gol iako je bio ,,sam kao duh,,!
I rezultat umesto da bude uvećan...ostao je isti...
A zaista je začuđujuće videti da i u Partizanu postoji tako nešto kao odličan centaršut sa desne strane koji upućuje bek!!!

Gledam ja ovo danas i zadovoljan sam što smo klasa u odnosu na Surdulicu...ali mi je stalno na pameti i kako je (i koliko) Rubin Kazanj bio klasa za nas ono na pripremama...
Ja razmišljam i malo dalje od ove nedelje...

Pitanje je ko iz tima odlazi, ko ostaje, može li se tim graditi od tih koji ostaju...ajde, ova sezona će se završiti kako će se završiti, ali nam je tim tako sastavljen da ima baš dosta iskusnih igrača koje godine ,,sustižu,, i dosta mladih koji još uopšte nisu ,,zreli,,...
Treba i tu Evropu valjda igrati tako da imamo i tamo čemu da se radujemo...
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
377
Reaction score
3.427
Локација
Kući.
Pokazali smo da umemo i protiv totalnog bunkera. I to prilično lagano.
Šćeka je pošten igrač, požrtvovan i pouzdan.
Šćeka ima facu kao da je dobar čovek.
Šćeka daje gol i sa dečačkom srećom na licu trči u zagrljaj Stanoju.
To je sve što želim od Partizana.

Da, kada bi se u ovom momentu završila tekma Spartaka, nas bi pobeda u petak u mom rodnom gradu dovela na prvo mesto. Što reče jedan mudar lik:

20638270_10214336521026552_5852849243457610130_n.jpg
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Koliko je asano opasan kad ulazi u sredinu i to cele sezone...prosle god to nismo znali da iskoristimo vec je bio zakljucan na krili..sada je to vec puno bolje i treba ga planirati za sl sezonu
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Надам се да ћемо бити све бољи и бољи и да ћемо бити никад спремнији за дерби. Ваља им се посрати у све ово што раде. Станојевић треба да остане тренер и наредне сезоне само због лиге јер нико други није у стању осим њега и Николића да појури курву овако жестоко да мора да се чупа у Суботици из кеца у двојку
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ma jedino je pobeda bila dobra, igra je loša i to mnogo lošija nego prošlu utakmicu.
Najlošija naša utakmica u prolećnom delu po meni.
Dobro je odigrao desni spoljni i pokazao da je on pravi za poziciju desnog beka.
Al nama je neophodan napadač, zadnji vezni, krilo, štoper i levi bek.
Ja se nadam da Suma ostaje i da ofanzivnog veznog ne trebamo dovoditi al ako ide i tu nam je potreban novi igrač.
Ne možemo mi sa ovom igrom i timom ništa da napravimo u Evropi u grupe neće da uđemo.
Al niz pobeda je odličan i skinut je pritisak sa igrača i nekako sada laganije rešavaju situacije i dobro je , ustvari to je najbolje, protivnici nam ne stvaraju više po par mrtvih šansi.To je jedino full utegnuto.
Nadam se da će lopra mnogo brže da ide, da će Holender na krilo a Štulić na centralnog.
Kada bi se svi timovi borili kao fudbaleri Spartaka večeras, titula bi bila moguća, da čestitam i njima na borbi koju su pružili večeras al nisu mogli protiv goveda od sudije koji je svirao nepostojeće faulove oko 16m.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
Koliko je asano opasan kad ulazi u sredinu i to cele sezone...prosle god to nismo znali da iskoristimo vec je bio zakljucan na krili..sada je to vec puno bolje i treba ga planirati za sl sezonu
Ја морам да признам самом себи да сам то за Асана ,,шуњалицу-трчалицу-брзалицу,, по ,,централи,, писао неколико пута, још откако је момак дошао у Партизан...не знам само да ли се то неко, осим мене, сећа... :D
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
Ma jedino je pobeda bila dobra, igra je loša i to mnogo lošija nego prošlu utakmicu.
Najlošija naša utakmica u prolećnom delu po meni.

Ajd nisam hteo da kvarim atmosferu na forumu, ali negde je ovo i moje misljenje.

Protok lopte, postavka kad izgubimo loptu u napadu, ostaju velike rupe.
Naravno to ovakvi slepci kao Radnik ne koriste, jer igraju ako mogu da izvuku nulu.
Igranje bez pravog spica i dalje.


Moze to dosta dosta bolje, i bilo je bolje u nekim utakmicama.

U svakom slucaju veoma dobar niz pobeda, bar se odvajamo od ostalih ekipa, a ne da strepimo da li cemo da zavrsimo kao 4.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Čestitke igračima i treneru na još jednoj pobjedi u nizu! Iskreno nisam vjerovao da će doći do ovakvog niza ali došlo je.

Pohvale za pristup i za pobjedu ali ono što mi smeta kod Stanojevića je ono njegovo "polako, strpljivo...". Nije to samo kod njega nego to je boljka svih naših trenera i mentaliteta uopšte. Uvijek prvo misle na svoj gol pa onda na napad šta urade. Kad igraš protiv jačeg od sebe ima i logike ali protiv Surdulice baš i ne. Njih moraš da napadneš. Kad otvoriš protivnika golom poslije prekida onda je puno lakše, ali šta kada toga nema. Zato moraš da napadaš i ređaš napade protiv ovakvih ekipa koje se brane, da bi jedna od tih lopti ušla. Ako čekaš onda ulaziš u probleme. Ja sam primjetio da je mentalitet naših trenera - čekaj do 70. min da protivnik pogriješi i sam sebi da gol po mogućnosti a ako toga ne bude kad uđe voda u uši onda bacaj sve naprijed. Ne mislim pri tom na Saleta nego generalno.

Rezultati za sada stoje iza Saleta i na prvu nemamo pravo da mu prigovaramo išta. Nadam se da će tako ostati.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
195
Reaction score
263
Nisam bio za povratak Stanojević, neću da nabrajam razloge, a da sam bio razočaran jesam. Takođe sada moram reći da me čovek svojim radom polako kupuje. Posle Nikolića napokon gledam utakmicu i ne bojim se za pobedu. Naravno da će čovek kiksnuti, ali sam opet spokojan.
Drago mi je da se vidi njegov pečat u igri i da se podiže forma kod dosta igrača.
Na upravi je da mu omoguće igrače koje želi i za titulu se neću brinuti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top